Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#2351) zkas90 válasza konikan (#2346) üzenetére


zkas90
senior tag

Én este fogom folytatni :) már hiányzik. Jót tett ez az 1 hét kihagyás.

(#2352) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Van aki már a végére jutott, volt itt már ending kibeszélés? Azt mondják kellett az újítás, de szerintem a story helyett inkább a nyitott világra koncentráltak, és pont a játék legnagyobb védjegyét ölték meg ezzel. Engem ez bosszant leginkább:

Ha azt mondták, hogy a játék lesz a hiányzó szem, mely által megértsük miért vállt Big Boss gonosszá, akkor hogy a fenébe szólhatott a játék egy fantomról? Ráadásul ezt az előzetesekben lelőtték előre + Ground Zeroesból is lehetett rá következtetni, de ha valaki teljesen elbambult volna, még az AI is ránk kérdez a játék során - Snake te vagy az? Nem, te nem ő vagy, ugye?
Szóval Big Bossról nagy semmit tudtunk meg, és még ezer dologról. A lezárás is elég semmi lett, a nem volt rá sajna keret valós ending picit javított volna a dolgon, egy kis infóval Liquidről. Bár ott is a drámaiság, hogy Boss hangosan felkiált noooooo, mikor azt hiszi véletlenül megölte, de aztán simán otthagyja meghalni. Semmi se jött át, még Ocelot is mindvégig állejtős jófiút játszik.

(#2353) oriic válasza hakydakillah (#2352) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bemutatómban a végét én is megemlítettem sajnos.

Illetve igen, többen beszéltünk már róla, sajnos nem vagyok egyedül vele, hogy a befejezés nem az igazi.

Live-Die-Respawn

(#2354) .LnB válasza hakydakillah (#2352) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt már én is kiírtam magamból, ha csak erről érdekel a véleményem akkor a spoileres részt olvasd el. [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2355) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Csak azoknaknak akik már végigtolták:

Gyakorlatilag majdhogynem a játék végéig Oceloton,és Ishmael-n (az igazi Big Boss) kívűl más nem tudott arról hogy egy “Phantom”-ot irányítunk ? Bár a 43. Mission után már Emmerich is sejthette.

Ha Ishmael valójában Big Boss,akkor a Ground Zeroes küldetés végén a heliben a medic-ből lesz a Phantom ?

I'm Big Boss, and you are too.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2356) oriic válasza Snip3r_HUN (#2355) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utolsó kérdéshez. Igen, de ezt el is mondják.

Live-Die-Respawn

(#2357) hakydakillah válasza .LnB (#2354) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Ok, akkor nem vagyok egyedül. A prologue még Kojima volt, ott aztán volt cutscene és story ezerrel. Szerintem ott lement az öszes vidi 1/3a :-D

Snip3r_HUN - ending spoiler - Igen az a medic a phantom. Ezt annyira lelőtték előre, hogy még az ő hangját is a Ground Zeroesban Keifer Sutherland adta. Így rögtön tudni lehetett a PP elején, hogy a kötözött fejű tag lesz az igazi Big Boss. Én személy szerint azt vártam, hogy megjelenik, és jót kavar a történeten, de sokat akartam :-(

(#2358) varadigabor válasza hakydakillah (#2357) üzenetére


varadigabor
senior tag

Menjetek el a Medic platformra ott tudtok találkozni egyik szobába valakivel. Ott is kiderül valami, nem annyira lényeges csak fura. Főleg hogy ezt bele rakják a befejezést meg nemXD

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2359) hakydakillah válasza varadigabor (#2358) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Gondolom kire celzol. Őt se értem, hogy miért ilyen mellekes senkiként tették bele a játékba.

(#2360) conorr válasza hakydakillah (#2352) üzenetére


conorr
tag

Hát ha nem darabolják fel az 5. részt akkor tényleg abból derült volna ki, de így hogy az első pályát a GZ-t külön közönség felmérésre használták, így igazából ott van az igazi indíték, hogy mér lett Big Boss "gonosz".

Amúgy nem tudom ki hogy talált benne baromságokat de szerintem egyik leglelketlenebb MGS nekem benne a Kaz Hamburgere tetszett máson nem nagyon nevettem fel. Legalábbis a PW-ben egy tonna ökörség van a jó story mellett amivel az időt lehet tölteni. Itt meg jó story sincsen, csak repetativ küldetéseket meg fasza irányitás. :W

(#2361) conorr válasza hakydakillah (#2359) üzenetére


conorr
tag

Fanservice a japán otakuknak, gondolom a PW vége sok otakut viselt meg, így engesztelték őket. :D

(#2362) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Lehet, ezert sem kerult ki a hideo k. game felirat a jatekra. Jelenleg szuneteltetem a tpp-t amig a gz-t nem maxolom. De ég és föld a ket program es sajnos a gz javara.

Vagy szaz oraval ezelott volt, ha volt de tudjuk mi lett a kis chicoval?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2363) aizen92


aizen92
addikt

Quietnek fejlesztettem két fegyvert is, miért nem tudom misszió kezdéskor kiválasztani? Illetve misszió közben ott a rohadt supplydrop gomb de semmi..... Ez wtf? 30 percig fejlesztettem a fegyvert a semmiért? Fél milla volt ráadásul....

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2364) varadigabor


varadigabor
senior tag

Én 67%-nál járok. Multit várom.

(#2363) aizen92 customizationban kell. Ott tudod a helit,bázist, D-walkernek is állítani a dolgait.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2365) Snip3r_HUN válasza aizen92 (#2363) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem lehet hogy nem a buddy equipment-et fejlesztetted hanem a sajátodat ? Amit Quiet-nek vettél azt csak Quiet tudja használni, amit meg magadnak azt meg értelem szerűen csak te.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2366) aizen92 válasza Snip3r_HUN (#2365) üzenetére


aizen92
addikt

Buddy development volt 100% ne nézzen má' hülyének :DDD, csak a tranq sniper van ott, de a hangtompítósat nem enegedi kiválasztani

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2367) konikan


konikan
aktív tag


:DDD

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#2368) aizen92


aizen92
addikt

30-31 mission spoiler

Na most nyírtam ki sahelanthropus és halt meg Skullface.
Maga a csata rohadt élvezetes volt, folyamatos Helis légi támogatás, meg bombardment, HP-jának 3/5-ét harckocsival lőttem szét, majd elég volt bele 12 GROM gránátvető. Nagyon jó kis BOSS fight volt, és egyáltalán nem volt idegesítő!!!! nem úgy mint az a rohadt konvoj :D
Nagyon tetszett.
Viszont!
Ez a Skullface csak szerintem rettentő gyenge "főellenség"? hihetetlen béna volt szerintem.
Az a jelenet a jeep hátsó ülésen pedig.......... Azzal a zenével. WTF? Kojima high as fuck......... :DDD

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2369) Snip3r_HUN válasza aizen92 (#2368) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Lesz annak a mission-nek extreme változata is ám. ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2370) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Szerintem az a jelenet nagyon bizarr lett :-D Big Boss is csak bambán ül és végighallgatja a monológot. Skull Face legalább időnként bedobhatott volna valami magyar szavat, hogy felébredjek :-)

(#2371) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez a Hand of Jehuty mekkora lol már azzal a kámehámehá szöveggel :C
Hát nem ez a kedvenc gadgetem eddig.

[ Szerkesztve ]

(#2372) boost


boost
addikt

Én is pár napot félretettem a múlt héten, mert sokat utazok mostanság, és Vita - Persona 4G-re váltottam. :D De tegnap meg ma toltam, és eljutottam a 29-es küldiig. Meddig tart a chapter 1?

(#2373) zkas90 válasza boost (#2372) üzenetére


zkas90
senior tag

31

(#2374) boost válasza zkas90 (#2373) üzenetére


boost
addikt

köszi

(#2375) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Tegnap játszottam végig a MGS V. A történet nagyon tetszett és izgalmasok voltak a boss harcok. Most neki kezdek S rangra megcsinánlni a maradék küldetéseket! :D

A Hideo Kojima Game

(#2376) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Konzolosok nem elfelejteni, holnaptól él a Metal Gear Online.

Live-Die-Respawn

(#2377) Kindgrind válasza oriic (#2376) üzenetére


Kindgrind
aktív tag

Nincs még időpont hogy mikortól lehet majd nyomatni? :)

PSN: TheKindgrind

(#2378) oriic válasza Kindgrind (#2377) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre pontos időpontot nem tudok, de japán PSN-ről már tölthető elvileg. [link]

Live-Die-Respawn

(#2379) bulikavagyok válasza oriic (#2376) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jipiáé! :))

[ Szerkesztve ]

(#2380) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Tudom, hogy odébb van még PC-n de ezt most egy különálló cuccként kell leszedni vagy a MGSV alá megy be?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2381) oriic válasza Adam_Shepard (#2380) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Új menüpont lesz a játékban.

Live-Die-Respawn

(#2382) sheep válasza oriic (#2381) üzenetére


sheep
addikt

És ezt pontosan hogyan kell elképzelni? Online multi móka?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2383) boost válasza oriic (#2381) üzenetére


boost
addikt

valamit külön le kell töltenünk, vagy frissülni fog a játék?

(#2384) varadigabor válasza sheep (#2382) üzenetére


varadigabor
senior tag

Ilyen lesz.
Lesz benne lopakodós deathmatch meg bázis védés meg sok móka kacagás stb.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2385) boost


boost
addikt

Van valami best practice a 31-es küldetésre? Hova lőjjek a fehér cuccokon kívül, ami a hátán van?

(#2386) Snip3r_HUN válasza boost (#2385) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Mikor már csak kb. félig van a HP-ja és eltávolodik egy fix pontra hogy felvegye a lőállást akkor érdemes ráküldeni supportból a bombázást, addig meg gránátvető+rakétavető kombóval sorozni szépen.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2387) oriic válasza sheep (#2382) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, ahogy a többi Metal Gear Online-ban is volt. Ez már a 3. ilyen cucc az évek során, az első még az MGS3-hoz volt.

Multi móka, TDM meg csomó olyan mód, amiben feladatokat is csinálni kell. :) Jó móka.

Live-Die-Respawn

(#2388) varadigabor válasza Snip3r_HUN (#2386) üzenetére


varadigabor
senior tag

De az nem jó mert akkor max A kapsz:D

Rakétavetővel lövöd a gyenge pontjait (fehér csövek elől + hátul meg fejét kell szét szedni, pöcsét is le lehet) , de ne valami leggyengébbel, valami komolyabbat fejlesz ki. Accelramitin is hasznos benne.Ha körbe vesz azokkal a föld darabokkal akkor hasalj le. Amúgy fuss mint a bolond.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2389) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

ÉRKEZIK A METAL GEAR SOLID PACHINKO

--<Itt utalnék a Konami édesanyjának foglalkozására>--
<de inkább nem, mert tilos>

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2390) oriic válasza .LnB (#2389) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kedves Konami!

<random káromkodás>

Tisztelettel:

orichalcos

:)

Live-Die-Respawn

(#2391) hakydakillah válasza .LnB (#2389) üzenetére


hakydakillah
senior tag

És ez még csak a kezdet. Mobilra akarnak fókuszálni, szóval majd jönnek az olyan játékok, mint pl: MGS:Phantom-Cart Racing, Classic Snake - MGS edition, Big Boss Run, MGS GO, Metalcraft, Angry Boss, Ocelots Wheel of Fortune, Snakes vs Zombies...

(#2392) Adam_Shepard válasza hakydakillah (#2391) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Persze, meg mgs témáju candy crush hangpaletta.
Milyen lenne azon a mély hangon. SNAKE

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2393) oriic válasza hakydakillah (#2391) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy MGS: GO mondjuk annyira nem elvetemült ötlet.

Live-Die-Respawn

(#2394) hakydakillah válasza oriic (#2393) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Igen, ez az egy kivétel, mert tökéletesen illene a játék stílusához.

(#2396) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

MGO milyen? (irigy) :O :O :O

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2397) oriic válasza Adam_Shepard (#2396) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem még csak most töltődik le.

Live-Die-Respawn

(#2398) varadigabor válasza Adam_Shepard (#2396) üzenetére


varadigabor
senior tag

Leszedett egy 700mb patcht. Elindítottam kiírta hogy még tölteni akar valamit, Belép a ps storeba és ott meg hibát dob. Szóval még sehogy nem próbáltam ki:D Nem indítom el , rá megyek hogy keressen frissítést akkor meg azt írja hogy a legújabb van fent.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2399) Adam_Shepard válasza varadigabor (#2398) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mondjuk pcn is 1.04 a stabil de 1.08- ig van beta felkinalva. (A sima mgshez)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2400) bulikavagyok válasza varadigabor (#2398) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

One-on 1,8 GB az update. A 700 MB más lehetett szerintem, vagy nem jött le teljesen.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.