Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#2651) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elértem lvl6-ot de semmilyen 3000GP-t nem kaptam.

Az a Com-link-es játékmód nem is lenne rossz ha kivennék belőle a mini walkereket. Így viszont szr.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2652) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok.
Ilyen M(other) B(ase) Coinokat hogy lehet szerványolni? Egyszer kaptam 180-at a két szép szememért, azóta se többet. :D
Azt látom hogy a store-ba lehet venni, de az nem müxik (pedig kíváncsi lettem volna mennyiért vesztegetik)

ps: Ma próbálgattam 2-2.5 óra erejéig a multit, szerintem nem rossz ez így első blikkre.

[ Szerkesztve ]

(#2653) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Hideo Kojima is megnézte a Saul Fiát!
[link]

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#2654) oriic válasza Liquid Snake (#2653) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És eddig az év filmje neki. MOndjuk még csak február van. :D

Live-Die-Respawn

(#2655) Liquid Snake válasza oriic (#2654) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

:D Neki tetszett a film. Kíváncsi leszek hogy megkapja ez a film az oscar-díjat!

A Hideo Kojima Game

(#2656) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

1:30-tól van skullface magyar feliratos monológja.

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2657) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Márciusban DLC formájában érkezik Quiet, és pár új map, mod a multi részbe. katt
Egész kellemes áron, ráadásul minden platformra.

(#2658) Maxtreme


Maxtreme
addikt

(#2659) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Srácok miután

"enyhe" fertőzés üti fel a fejét a bázisaimon, ugyebár el kell különítenem azokat az embereket akik beszélik a Kikongo nyelvet. Nekik végük, vagy van valami ellenszer? Kb a bázisom nagy részéről van szó csupán :D

(#2660) Snip3r_HUN válasza Maxtreme (#2659) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Menj tovább a történettel így a leggyorsabb a fertőzés megállítása.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2661) Maxtreme válasza Snip3r_HUN (#2660) üzenetére


Maxtreme
addikt

Köszi közben már túl is lettem rajt. :D

(#2662) dvd24


dvd24
senior tag

Egy ilyen sorozat nem lenne rossz :C

[ Szerkesztve ]

(#2663) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Ha valakit érdekel, az új eventből kapott pontokért lehet venni többek közt bázis "skint".

Elég "érdekes" :D


Nagyban

[ Szerkesztve ]

(#2664) Isván


Isván
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Elég rég nem írtam ide, gyakrabban kellene :D Korábban írtam hogy én és a csapatom készítjük a Metal Gear Solid 3 Snake Eater Magyar Szinkronos Websorozat változatát. Nos újabb örömhírrel szolgálhatok, mivel hamarosan látható lesz a 2. rész és ennek apropóján készítettünk egy kis kedvcsinálót :)

[link]

Aki még esetleg nem látta az első részt:

[link]

További Szép napot!

(#2665) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2666) architect26 válasza Adam_Shepard (#2665) üzenetére


architect26
aktív tag

rip :( ...

There's a starman waiting in the sky. He'd like to come and meet us. But he thinks he'd blow our minds.

Per aspera ad astra

(#2667) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

1987 - 2015

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2668) Rage47 válasza .LnB (#2667) üzenetére


Rage47
veterán

jó lett

(#2669) Liquid Snake válasza .LnB (#2667) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Nagyon jó!

A Hideo Kojima Game

(#2670) Maxtreme


Maxtreme
addikt

15-én megjelent a cloacked in silence multis dlc (3 uj map, 1 játékmód + Quiet mint játszható karakter)
Ápr7-én jön (az elvileg visszatérő) survival mod is.

(#2671) Isván


Isván
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Megérkezett a Metal Gear Solid Kígyóevő sorozat Magyar Szinkronos változatának 2.Része! Jó Szórakozást! :)

[link]

(#2672) _Andras_


_Andras_
tag

Fordításról vane valami hír?
Ennyit sikerült kideríteni:

TomEvin csinálja, akinek sikerült kinyernie a szövegfájlokat még múlt évben.
A weblapján vagy fél éve előkészületi fázisban van a projekt, miközben minden más is "jegelve" van. http://evin.konzolozz.hu/projects

Más( [link] ) elkezdte volna már, de leállították ,mert Evin "elkezdte"....
-----

Valaki tud valamit?

[ Szerkesztve ]

(#2673) Vityaa


Vityaa
tag

Sziasztok, megcsináltam az első 10 küldetést, de nem tudok tovább menni mert nem ad új küldetést. Mit kell ilyenkor csinálni?
Köszi.

(#2674) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ejj, de rég volt! :D

Csinálj side missionoket.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2675) Vityaa válasza Adam_Shepard (#2674) üzenetére


Vityaa
tag

Ok, köszi, már megy. Azt még megtudnátok mondani, hogy miért csökken folyamatosan az R&D team level szintje? Olvastam, hogy lehetnek lázadások a bázison, és akkor bizonyos karaktereket ki kell szedni a csapatból, de nem találtam olyan embert akinél ilyesmi lenne.

(#2676) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Akármennyire is be van lassulva ez a topik, azért én, így a játékot kivégezve sokat gondolok erre a videóra:

[link]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2677) .LnB válasza Adam_Shepard (#2676) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Neee... :DDD
#Cenasuck! :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2678) Rony949


Rony949
őstag

Szomorúan látom hogy ki van halva a topik.

Nekem meg itt csücsül az 5. rész a Steam könyvtáramban és nem tudok vele mit kezdeni, mert a Chapter 1-et végigvittem és rájöttem hogy nagyon sok dolgot és utalást nem értek. Ki kéne játszani a 3. és 4. részt, plusz a Peace Walker-t is, de sajna nincs PS3-am. :(

(#2679) Rage47 válasza Rony949 (#2678) üzenetére


Rage47
veterán

nézd végig az összefoglaló videókat. nekem eleg volt

(#2680) Rony949 válasza Rage47 (#2679) üzenetére


Rony949
őstag

Lehet az lesz. Talán majd később sikerül beszereznem egy konzolt és akkor pótlom.

(#2681) architect26 válasza Rony949 (#2680) üzenetére


architect26
aktív tag

vagy ps2 es psp emulator PC-re, a 3-at is ugy jatszottam ki kontrollerrel.

Per aspera ad astra

(#2682) Rony949 válasza architect26 (#2681) üzenetére


Rony949
őstag

A 3-at próbáltam, de eléggé rossz volt a framerate, elcsúsztak a hangok, stb. Pedig nincs olyan szar gépem.

(#2683) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Metal Gear Solid 3 Pachinko

:W :W

Live-Die-Respawn

(#2684) .LnB válasza oriic (#2683) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

bazgec és fox engine-re újították?! Kemény. Veszek kettőt majd otthonra. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2685) ldave válasza oriic (#2683) üzenetére


ldave
félisten

Lehet ezzel fogom megszeretni a sorozatot :)

A Slime draws near! Command?

(#2686) oriic válasza ldave (#2685) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Háháháháhááá....nem.

Live-Die-Respawn

(#2687) Rony949


Rony949
őstag

Újrakezdtem az egész szériát.

A Metal Gear-el el lehet lenni de vannak idegesítő feature-ök és látszik hogy ez csak egyszeri alkalomra készített gamma.

Metal Gear 2: Na ez viszont fantasztikus élmény. Én amúgy el vagyok a 8 bites játékokkal (gyerekkorom része), de számomra eddig ez a legjobb 8 bites játék amihez szerencsém volt. Jó benne a lopakodás, az ellenfelek már nem olyan hülyék mint az 1-ben és végre térlátásuk van (az 1-ben csőlátásuk volt, így simán elfuthattál mellettük, le se szartak). BAROMI JÓ a zene, jók benne a karakterek és itt már van normális történet is, plusz az a tipikus MGS dráma is megtalálható.

Aki MGS rajongó, de a sima Metal Gear részeket kihagyta, annak nyugodtan tudom ajánlani.

[ Szerkesztve ]

(#2688) ldave


ldave
félisten

Érdekes hogy az egyik legjobbnak tartott 3. rész szerepel a lista alján.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#2689) Rony949 válasza ldave (#2688) üzenetére


Rony949
őstag

Annak idején még nem lehetett tudni hogy Big Boss háttértörténete lesz a legjobb és biztos hogy a prequel koncepciónak is köze volt az eladásokhoz. A legtöbben egy Solid Snake folytatást akartak.

Egyébként #FucKonami hogy nem portolja át az előző részeket PC-re. A Legacy Edition-t nem is várom el tőlük, a 4. részt rémálom lehet átportolni PS3-ról, de ha legalább a HD Collection-t kiadnák PC-re, 99%-ig biztos vagyok benne hogy vennék mint a cukrot. De nem, ehelyett a Konami mobiljátékokat akar csinálni, meg Pachinko gépeket próbálnak eladni Metal Gear néven. Elmennek a picsába!

[ Szerkesztve ]

(#2690) architect26 válasza ldave (#2688) üzenetére


architect26
aktív tag

a V is azert vezet, mert multiplatform jatek

Per aspera ad astra

(#2691) he7edik.


he7edik.
addikt

Urak. MGO-zik valaki PS4-en?

Égő szöveg a flém vázon

(#2692) Adam_Shepard válasza he7edik. (#2691) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ditto ugyan ez a kérdés csak PCn.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2693) james001


james001
veterán

Na végre rávettem magam és elkezdtem az MGS-t. Egyelőre csak emulátoron,de ha minden jól megy fizukor meg lesz a Legacy Collection PS3-ra,amiben ugye (majdnem) minden MGS rész benne van.
Kérdésem hogy jól tettem hogy az MGS-el kezdtem,vagy inkább a Metal Gear 1-2-vel kéne kezdeni?
Amúgy még csak egy órácskát játszottam az MGS-el,de már az elején meghaltam vagy 5-ször :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2694) .LnB válasza james001 (#2693) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szia,

Én nagyon nagy MGS fannak tartom magam de a MG 1-2 nekem sem volt meg. Terveztem, de eladtam időközben a konzolomat.
Szerintem ha ezt a videót megnézed akkor bőven fel leszel készülve a MGS-re. [link]
Kíváncsi vagyok, hogy fog tetszeni. Számomra mindenek felett áll a Metal Gear Solid széria.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2695) oriic válasza .LnB (#2694) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Nálam egy szinten van Halóval, ami ugye nagy szó. :) (kivéve az 5. rész vége. :( )

Live-Die-Respawn

(#2696) james001 válasza .LnB (#2694) üzenetére


james001
veterán

Köszi a videót.
Mindenképp írok majd róla,bár kicsit félek tőle mert a stílus annyira nem az én műfajom (mármint ez a lopakodós,"türelmes" játékmenet :D ). Metal Gear Rising-ot kijátszottam PS3-on,na az azért pörgősebb volt :P (persze tudom az csak egy spin off rész volt)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2697) oriic válasza james001 (#2696) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Viszont történetileg meg az MGS4 után játszódott, szóval nem biztos hogy minden utalást megértettél szerintem. :)

Live-Die-Respawn

(#2698) james001 válasza oriic (#2697) üzenetére


james001
veterán

Hát igen :DDD Azt is meg kellett néznem a wikin ki ez a Raiden srác,mert fogalmam nem volt róla se :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2699) oriic válasza james001 (#2698) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2700) james001


james001
veterán

Fél órán keresztül fel-alá futkostam az armory-ban,hogy mi a fészkes fitty fenét kéne csinálni,mert ugye egyik ajtón se tudtam bemenni,aztán egész véletlenül kiválasztottam a belépő kártyát és azzal már beengedett az ajtón... Mega fail :W :DDD

Amúgy a Twin Snakes kiadás jobb mint az origi MGS?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.