Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#1201) KaitouP


KaitouP
veterán

Rage:

PS3->HD vagy Legacy Collection. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1202) Rage47 válasza KaitouP (#1201) üzenetére


Rage47
veterán

nem veszek ezért ps3-at

(#1203) .LnB válasza Rage47 (#1202) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kérj kölcsön, én is azt csináltam. Vagy cserélj arra az időre, ha van másik konzolod.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1204) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Visszatérve kicsit az utolsó trailerre, nekem ez a kép tetszik legjobban az egészben.
Így legalább tudjuk, hogy Kojima kitölti a Ground Zeroes és a Metal Gear Solid (1) közti űrt (időt). Teljes lesz a történet! Ezért vélhetően jó tartalmas is, mert sok megmagyarázandó és felvezetendő dolog van még amit nem ismerünk. Yuhéééjj!! ;) 5 nap van hátra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1205) .LnB válasza .LnB (#1204) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Természetesen a Peace Walker és a Metal Gear Solid (1) közötti időre gondoltam. Elírtam.

Szép, három komment egymás után. : :(((
Én k*cs*g hsz gyűjtő! ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1206) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Get the power of the iDroid in the palm of your hands! Much like Ground Zeroes, The Phantom Pain will be getting a FREE companion App with 2nd screen features including comprehensive map support. Get it for iOS and Android starting September 1st!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1207) KaitouP válasza Rage47 (#1202) üzenetére


KaitouP
veterán

Ahogy .LnB mondja: kérj kölcsön, ha tudsz. :) Megéri az MGS3 -ért, én a helyedben nem hagynám ki, marha jól szórakoztam vele.

(#1204) .LnB

Viszont ha most meglesz a "missing link" akkor nem tudom, hogy az MGS széria a jövőben miként kap új részeket. A 4. -el lezártak mindent ugye, a korábbi idők most az 5. -el kiegészülnek... Mondjuk ha Kojima nem is csinálhatja az esetleges új részeket, akkor nem is baj ha nem lesz több MGS.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1208) .LnB válasza KaitouP (#1207) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pontosan. Kojima lezárja. Innentől kezdve nyugodt szívvel tojok a Konami féle részekre. Nagyon meglepnének, ha Kojima nélkül olyan részt tennének le az asztalra ami tetszene. Eddig se sikerült nekik, mert azok a részek amikbe Kojima nem segített be azok olyanok is lettek...

(#1202) Rage47 Van X360-ad? Végigjátszottad már bármelyik részt korábban?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1209) KaitouP válasza .LnB (#1208) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát ha már Konami, és ez a botrány akkor megint felhozom az általam emlegetett Silent Hill -t, az első három részt az eredeti team csinálta, jó is lett, azóta meg sorra jöttek a szarabbnál szarabb részek...

Na most egy olyan játéknál, amit már már művészetnek tartok nem is csupán egy játéknak (az SH is ilyen számomra mondjuk, hiába csak három jó részt élt meg) szétcseszni a nevet egy új, szar résszel, nagyon nem hiányzik a szériának, remélem a Konami fejében meg se fordul az ilyesmi...

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1210) .LnB válasza KaitouP (#1209) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De megfordul, már nyilatkozták is, hogy Kojima nélkül is folytatják.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1211) KaitouP válasza .LnB (#1210) üzenetére


KaitouP
veterán

Ja tényleg, emlékszem is hogy olvastam... Frankó. :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1212) oriic válasza .LnB (#1210) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan, jelenleg épp fejlesztő csapatot keresnek.

Live-Die-Respawn

(#1213) Rage47 válasza .LnB (#1208) üzenetére


Rage47
veterán

nincs, nem
en amúgy nem akarnék játszani a régiekkel, mert elég elavult a jatekmenet. jók a story YouTube videók is hogy tudjam ki kicsoda

[ Szerkesztve ]

(#1214) .LnB válasza Rage47 (#1213) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor nem tudok segíteni.

Elavult???! [link] !!

Most jobb ha megnyugszom... [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1215) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#1216) .LnB válasza oriic (#1215) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jók. Hattérképnek kellenének.

De ez a gif ott a kommentek között! :D Kész.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1217) Rage47 válasza .LnB (#1214) üzenetére


Rage47
veterán

tudtam, hogy tetszeni fog, amit írok :D

(#1218) .LnB válasza Rage47 (#1217) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát még a Ph értékem is lezuhant hirtelen tőle! ;]

Ez egyébként fake? [link] Nem kapható még sehol nem? Ennek ellenére jó szerintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1219) Cifu válasza .LnB (#1214) üzenetére


Cifu
nagyúr

No offense, de számomra épp azért volt elementális előrelépés a GZ, mert végre sokkal szabadabban lehet mozogni, mint a korábbi részekben. Az MGS4 legnagyobb hibája meg pont a "folyosó" típusú játékmenet, amitől a falnak tudok menni.

Akárhogy is nézzük, a GZ és TPP hozta el a valóban XXI. századi játékmenetet az MGS világába...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1220) oriic válasza .LnB (#1218) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kamu, de nem a játék a lényeg rajta.

Az előző gif-hez meg:

[link] :DDD

Live-Die-Respawn

(#1221) .LnB válasza oriic (#1220) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom, hogy a felirat a lényeg. És azért is írtam, hogy jó!
De ez a videó... Kész! :D

(#1219) Cifu Nem kell mindig úgy kezdeni, hogy no offense. Úgy is tudom, hogy annak szánod! ;]

A korábbi részekről volt szó. És azoknak a játékmenetét nem mai szemmel kell nézni, hanem abban a kontextusban amikor megjelent. Én 2éve nyomtam végig mindet. Egyiknél sem zavart a játékmenet, És már a Metal Gear 2 is szabad volt, csak nem nagy területen, hanem a Big Shell-en.

szerk: Most olvasom, hogy ennek az üzletláncnak az összes üzletében ez van! [link]
#respect JB Hi-Fi Stores! :R

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1222) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Metal Gear Solid kávéház. :D

#1221) .LnB

Bírom azt az üzletet, szinte minden hasonló termékük mellé tesznek egy kommentet:

[link]
[link]
[link]

A CállofGyuti MW3-as leírásukat meg csak úgy küldöm neked. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1223) .LnB válasza oriic (#1222) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem abba az üzletbe kellene dolgoznom, az a Cod-os szöveg király! A többit nem tudom megnézni, tiltva van, majd otthon.

Az a kávéház is fasza.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1224) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez is a MGS történetével foglalkozó cikk. [link]

(nem olvastam még)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1225) Liquid Snake válasza oriic (#1220) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Nekem ez a kedvencem. :D

A Hideo Kojima Game

(#1226) Liquid Snake válasza .LnB (#1224) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Jó kis cikk! :C

A Hideo Kojima Game

(#1227) varadigabor


varadigabor
senior tag

Phantom pain előtt mondom játszok kicsit a Groun Zerovval , nem voltak ki unlockolva a bónusz küldik, fel szedtem az összes felvarrót de csak nem unlockolta ki a mission-ket, mondjuk játék végén bele fagyott a videóba...pedig küldetés összegzésénél ott van hogy fel vettem őket. ....

Másik kérdés hogy Revolver Ocelot mióta ilyen nagy spanok Big Boss-al?
Spoiler: Azt tudom hogy kiderül hogy a CIA-nak dolgozott de nem tudom hogy lettek ilyen nagy friendek.

Másik kérdés hogy Benedict "Kazuhira" Miller-ről tud valaki egy kis infót mert róla semmit nem tudok?

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1228) oriic válasza varadigabor (#1227) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Másik kérdés hogy Revolver Ocelot mióta ilyen nagy spanok Big Boss-al?"

SPOILER Nem spanok, riválisok,akik tisztelik egymást. Lásd MGS 3 vége. Peace Walker legutolsó telefonhívását érdemes meghalgatni. Hogy Ocelottal mi a helyzet nem tudni, de az biztos, hogy ő is segít neki a kórházból elmenekülni. SPOILER

Live-Die-Respawn

(#1229) varadigabor válasza oriic (#1228) üzenetére


varadigabor
senior tag

Spoiler: Trailerekben úgy tűnt mint ha elég jó barátok lennének Ocelottal Pl. Mikor le locsolja vízzel.

Kazuhira Miller elolvastam angolul hogy ki ő, félig meg is értettem :D
Szeptember 1.-re tisztában akarok lenni mindennel :D

Amúgy az olyan vicces hogy kis cicára is lehet rakni fulton ballont :D :D :D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1230) Cifu válasza varadigabor (#1229) üzenetére


Cifu
nagyúr

Amúgy az olyan vicces hogy kis cicára is lehet rakni fulton ballont

Kell otthonra játéknak és eledelnek DD részére. ;]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1231) varadigabor válasza Cifu (#1230) üzenetére


varadigabor
senior tag

Egyik gameplayben azon is röhögtem hogy kölyök DD vár küldi végén minket mellette katonák tisztelegnek, aztán a játékos meg akarja simogatni erre le ver 2 katonátXD

Amúgy nem tudom mire lehet hasznosítani egy kis cicát :D Azt tudom hogy patkányokat fel lehet szedni. Azokat le rakva el tudom képzelni hogy enemyk meg zavarásra jó lehet.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1232) Rage47


Rage47
veterán

na megvolt a Peace Walker. ez is masszív cucc :D a Snake Eater jobban tetszett. most mar teljesen máshogy látom a GZ-t :D

(#1233) Gebriel


Gebriel
veterán

......

[ Szerkesztve ]

(#1234) varadigabor


varadigabor
senior tag

Még 4 nap.
[link]

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1235) oriic válasza varadigabor (#1234) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kész örökkévalóság. :(

Live-Die-Respawn

(#1236) varadigabor


varadigabor
senior tag

Jobban örültem volna a mai dátumnak, miért pont kedden... de lehet hogy szabad napos leszek:D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1237) Gebriel válasza oriic (#1235) üzenetére


Gebriel
veterán

Tegnap a PS3 és Xbox 360 verzió már megjelent. :(

[ Szerkesztve ]

(#1238) .LnB válasza oriic (#1235) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De türelmetlenek vagytok. Foglaljátok le magatokat. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1239) Cifu válasza Gebriel (#1237) üzenetére


Cifu
nagyúr

...a virágboltokban....

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1240) Gebriel válasza Cifu (#1239) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért volt ott a smile.

(#1241) oriic válasza Gebriel (#1237) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Láttam, de nem érdekel. GAF spoileres topikját is kerülöm már pár napja.

Live-Die-Respawn

(#1242) Gebriel válasza oriic (#1241) üzenetére


Gebriel
veterán

Engem se. :D

(#1243) Rage47


Rage47
veterán

éjfélkor jelenik meg a digitális verzió?

(#1244) varadigabor válasza Rage47 (#1243) üzenetére


varadigabor
senior tag

Szerintem igen, Nem tudom mikortól lehet előtölteni.

Ki miylen platformon fogja játszani?
Én Ps4-en, előző generációs gépeket kíváncsi vagyok mennyire fogja megkínozni, biztos lesz pár fps drop.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1245) Rage47 válasza varadigabor (#1244) üzenetére


Rage47
veterán

nekem mar ott figyel one-on

(#1246) oriic válasza varadigabor (#1244) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox One-on már amikor megvettem augusztus 8-án, már akkor letöltötte.

Live-Die-Respawn

(#1247) Cifu válasza varadigabor (#1244) üzenetére


Cifu
nagyúr

Miért kínozná meg? Feltehetően a memórialimit miatt a textúrák lesznek gyengébbek, plusz ugyebár nem lesz jellemző az élsimitás, de kétlem, hogy konzolra úgy hoznák ki, hogy fps droppokat produkál. Az nem a hardver, hanem az optimalizáció gyengeségére utal ugyanis konzolon...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1248) CocooN-z válasza varadigabor (#1244) üzenetére


CocooN-z
őstag

PC, de előtte kitolom az összes többit, tehát én kb 1 - 2 hónap mulva kezdem el, de 0. day vétel.... :)

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1249) Liquid Snake válasza varadigabor (#1244) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Pc

A Hideo Kojima Game

(#1250) oriic válasza CocooN-z (#1248) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én azt tanácsolom hogy most szerezz be egy kupont, amíg fel nem viszik az árát.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.