Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30401) Boxer001 válasza Woodslave (#30399) üzenetére


Boxer001
veterán

Tehát igen.
Faxa. :U
Na ne szívass már. :D

Jojó tényleg izombuzi. :D

[ Szerkesztve ]

(#30402) Ijk válasza Woodslave (#30392) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lehet hogy már csinált kettőt csak nem tud róla. ;]

Jojonak meg már mondtam hogy lekardiózza magáról az összes izmot, nála ez a szálkásítás már valami betegség, pszichológust kellene látogatni. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30403) Jojo5 válasza Ijk (#30402) üzenetére


Jojo5
őstag

vagy csak jó genetikát kéne szerezni vagy cuccolnia kéne, de b@szik a teste rendesen beszáradni... :W

Boxer001: nekem egy kibaszottul izmos test kéne már ennyi "szenvedés" és odafigyelés után, egy barátnő max. akkor jöhetne ha értelmes lenne és nem mindig valami fogy@tékossal vet össze az élet... :K
amíg nem fogadom el magam, tuti, hogy nőm se lesz...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#30404) Boxer001 válasza Jojo5 (#30403) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha már itt tartunk...neked is csak egy nő kéne már, aki jól lekezel...kezdelek félteni, ez már nem teljesen normális.
Jó nem "vitázom" veled, ahogy érzed. :)

[ Szerkesztve ]

(#30405) mocsanisi válasza engine88 (#30386) üzenetére


mocsanisi
senior tag

minden 2.-3. nap.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#30406) Zomb€€ válasza Jojo5 (#30403) üzenetére


Zomb€€
őstag

Vicces, de én is hasonló agybajban szenvedek, bár sztem jobban kezelem.
Soha nem fogod magadat teljesen elfogadni (és ez valahol jó is, mert ez visz előre), de kell valami ami kizökkent ebből és rájössz, hogy máshogy kell hozzáállni, legyen az nő, állás, akármi.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#30407) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Áh, ma brutálisan sikerült a hátedzés. Nagyon pörögtem, azt hiszem bevált a két adag fekete. Ellenben be kell szereznem egy gurtnit, az edzés végére hagytam a felhúzást, és a 100kg is kicsúszott a 3. ismétlésnél. :( Ha az elejére rakom, akkor meg a többire nem marad kraft, szóval matt.

Don't Tread On Me

(#30408) mocsanisi válasza MPowerPH (#30407) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Gurtni jó, bár én 100-nál még nem használok. Felemás fogást alkalmazol?

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#30409) MPowerPH válasza mocsanisi (#30408) üzenetére


MPowerPH
félisten

Sajna edzés végére elfogy a kraft. Ma a döntött törzsű evezés is ment 100-al végig, aztán a fűrész 45-el, és már éreztem, hogy nem tudok rendesen szorítani, pedig ma kifejezetten jó formában voltam. Ha a felhúzást rakom előre, akkor meg ezekre nem maradna kraft. Veszek is egyet, de csak a felhúzásnál fogom használni.

Nem felemást, madárfogást. Felemás fogással mivel lesz jobb?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#30410) Kassadin válasza Jojo5 (#30394) üzenetére


Kassadin
addikt

Attól még, hogy nem 0-24-ben csak a testépítésen jár az agyad, még nem lesz beleszarsz hozzáállásod... :U

(#30411) BÁ Nutrition válasza Boxer001 (#30404) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem felejtsd el a nyak mögül nyomásokat, jobban jársz

Godra meg ne hallgass hisz nem is izmos ;] :DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#30412) Vandit. válasza MPowerPH (#30409) üzenetére


Vandit.
addikt

Semmivel sem lesz jobb nem kell úgy fogni, max nagyobb lesz a sérülés veszélye.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#30413) Ijk válasza Jojo5 (#30403) üzenetére


Ijk
nagyúr

Túl sok a kardió, ez nem genetika. Nekem van hetente 2000m úszás és a 3 edzés. Ezen felül az égvilágon semmi.
Csinálj 1-2 kardiót egy héten és kész. Inkább könnyed aerobot nyomj, ha ennyire izzadni akarsz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30414) Dani82 válasza MPowerPH (#30409) üzenetére


Dani82
senior tag

Nekem is ma volt hát edzés, semmit nem durrantott, elég ratyi volt, ugyhogy én is beruháok jövő heti edzésre egy biotech gurtnira, meglátjuk milyen azzal. Bár lövésem nincs hogy kell használni :D

Éjjel fogom betolni a szűzteát, úgyis mindig felkelek 2-3 körül. Ideraktam magam mellé, addig ázik a filter szépen. Nem akarom most meginni, hogy ne kurja el a turo+protein felszivodast.

(#30415) MPowerPH válasza Dani82 (#30414) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pfú, nekem piszkosul. A végén még letoltam 2 sorozat fűrészt 22,5kg-val, 20 ismétléssel, az szépen feltette az i-re a pontot, adta magát.
Én félek hogy elsatnyul a kezem, ha mindenhol azt használom. Természetesen én is ki fogom próbálni, hajt a kíváncsiság.

Szűzteát én is mindig elkülönítem. Pl. reggel a kreatin+fehérje után 2 órával 9-10h körül kapom be, majd edzés után 1-2 órával.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#30416) mocsanisi válasza Vandit. (#30412) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Szerinted... Ez ne jelentsd már ki így...

Többieknek: Nem értem miért van az hogy ha valaki ebbe a topicba mindenre figyel és tényleg odateszi magát, akkor az kapja folyamatba hogy túl komolyan veszed, stb.! NEM! Ezt nem lehet túl komolyan venni. Akinek van erre igénye, hogy ennyire komolyan vegye, azokat ne hátráltassátok, hanem bíztassátok. Azzal meg én is egyetértek Jojo, hogy a cardiókat cseréld aerobra. :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#30417) Vandit. válasza mocsanisi (#30416) üzenetére


Vandit.
addikt

Ez nem szerintem van így. ;)

Elemelés

A súllyal való hintázás egyébiránt az erőemelésben szabálytalan, a folyamatos mozgás az elvárás. A mindenáron való kiegyenesedés kísérlete, amely rángatózással jár, magában hordozza a bicepsz szakadásának kockázatát azon karon amely alsó fogással tartja a súlyt. Számunkra egyébként nem érthető a testépítésben, lévén nem teljesítménysport, miért tanítja igen sok edző az ellentétes fogást. Kiváltképp nincs erre logikus válasz, ha az alkalmazott súly csekély mivoltára tekintünk, amely minden további nélkül megtartható normál fogással. Az alsó fogás során a felkar elcsavarodik a vállizületben, valamint változik a megfelelő lapocka állása, és némileg a gerincoszlop is elfordul, miközben a sportoló a másik kézben felső fogás alkalmaz. A hátizmok nem szimmetrikusan húzódnak össze, amely idővel visszatükrőzödik a fizikumon, ha nem valósul meg rendszeresen a kezek fogásváltása.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#30418) spammer válasza mocsanisi (#30416) üzenetére


spammer
veterán

Nagyon szép és jó az elszántság, de nem kell az egész életet alárendelni a gyúrásnak, mert nem vagyunk versenyzők. És nem kell átesni a ló túloldalára.

De természetesen mindenki azt csinál, amit akar, de ha mások (többen) is azt látják, hogy lehet hogy sok/rossz/túlzás vagy ilyesmi, akkor ezt egy fórumon le is írják, ahogyan ezt egy barát is megmondaná neked a szemedbe.

Nem kell ezt félreérteni, csak nem árt néha "kívülről" is szemlélni önmagad. Lehet nyomni keményen, mindent feláldozva, de előbb vagy utóbb ki fogni égni az ember.

Még egyszer mondom, hobbi szintről beszélek, ahol az a fontos, hogy élvezd, és ne fásulj bele.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#30419) penene válasza Vandit. (#30417) üzenetére


penene
őstag

Igen, csak páran mégiscsak a "mennyivel nyomsz fekve" kérdéseknél vannak leragadva. Pedig állítólag testépítenek, avagy gyúrnak. :D
Egyébként meg ki az a hobbigyúrós, akit nem érdekel, hogy hány kilóval csinálja a dolgokat, hányat tud húzódzkodni, stb.
Én is akkor örültem, amikor emelhettem a súlyokon, pedig nem feltétlenül azzal volt mérhető a fejlődés.

A fegyencedzés legalább teljesítménysport, ott leszakadhat a bicepszem. :D

[ Szerkesztve ]

(#30420) Vandit. válasza mocsanisi (#30416) üzenetére


Vandit.
addikt

Ha Ő nem fogja fordítva a 400 kilót, akkor nekünk a "bohóc" súlyainkkal pláne nem indokolt.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#30421) Jojo5 válasza Zomb€€ (#30406) üzenetére


Jojo5
őstag

az életben nagyjából jobban kezelem a témát, de a fórum egy siratófal is számomra.... :DDD
Tudom, hogy nem fogom, de amíg lehet próbálom nyomni, sőt a jövőmet is úgy tervezni, hogy ha lehet azért tudjam a kaját tartani meg az edzések nagy részét....
sajnos érzem, hogy ez nem fog mindig így menni, de még nem akarom elfogadni vagy próbálom az utam úgy egyengetni, hogy menjen nagyjából... :U

Ijk: de bazz, már így is csökkentettem még hova... megy 4+2 v 3... az már kb. alig semmi... :W annyi kaján meg mint egy etióp nem akarok élni, mert az erő így is szökik... :((

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#30422) Jojo5 válasza Zomb€€ (#30406) üzenetére


Jojo5
őstag

double... :W

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#30423) Vandit.


Vandit.
addikt

.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#30424) penene válasza Jojo5 (#30421) üzenetére


penene
őstag

Majd úgyis eljön az idő, amikor más vonja el a figyelmed, de az feltétlenül jó, ha a sport végigkísér egy életen át, legfeljebb más (akár időről időre változó) prioritással.

(#30425) MPowerPH válasza Vandit. (#30420) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azért ez adja. :))

Don't Tread On Me

(#30426) Ijk válasza spammer (#30418) üzenetére


Ijk
nagyúr

Elkerülhetetlen hogy ne essen egyszer az ember végletekbe. Ennek a mércéje viszont mindenkinél más.

Jojo: Nem tudom mennyit kardiózol, de néha beírod hogy aznap már másodszor szobabiciklizel, abból csak azt tudom levonni hogy sok. :DDD
Milyen a kajád egyébként? Nálam a CH emelés még inkább pörgette az anyagcserét. Rizst csökkentsd, zabpelyhet emeld, az a legjobb CH.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30427) Vandit. válasza MPowerPH (#30425) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem kicsit. Szerintem csak bemelegített. ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#30428) Jojo5 válasza Ijk (#30426) üzenetére


Jojo5
őstag

reggel 8 tojás
napközben fél max 1 tasak rizs és 5-600 gramm csirke 500-600 gramm brokkolival meg még
12 gramm lenmagolaj megy edzés előtti kajával ahol csak brokkoli+csirke van

edzés utáni rendes kaja - 10 deka sajt+brokkoli+csirke
meg 1 db 250 grammos túró lefekvés előtt

az a napi 2 max szerdán van és annyi, egyébként edzés után csinálok 30 percet heti 4x és néha vasárnap reggel még 1 szobacanga

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#30429) Vandit. válasza Jojo5 (#30428) üzenetére


Vandit.
addikt

Gondolom ennyi kardió mellé tömöd magadba a bcaa-t meg a glutamint is.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#30430) Jojo5 válasza Vandit. (#30429) üzenetére


Jojo5
őstag

max. 3 kardióm van reggel\este egy héten, azok előtt\alatt megyeget

és hála égnek az edzés alatti italom tartalmaz BCAA-t meg rakok is általában hozzá 5-10 grammot :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#30431) mocsanisi válasza spammer (#30418) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Itt az a kérdés kinek milyen szerepet tölt be az életében. Nekem jó mert megad egy rendszert, szeretem csinálni, szeretem kitolni a korlátaimat. Nagyon sok mindent alárendelek a testépítésnek, ugyanakkor hetente 1x bulizom egy jót, hogy ne farsuljak be, találkozom a barátokkal, stb. Alkoholt nem iszom kicsit se, megszoktam már. Néha 1-2 szál cigit elszívok buliba, de ezt se tartom különösebben rossznak. A lényeg hogy szerintem senkinek nem tiszte megmondani hogy valaki túlzásba viszi-e, maximum tanácsadás arról hogy valamit elront, rosszul csinál. Szerintem... :)

Vandit.: Gurtnival én se felemás fogást alkalmazok... Az meg hogy csekély súly... Én olyan súlyt választok ami alatt szenvedek... Lehet hogy a testépítés nem a súlyokról szól, de nem véletlen hogy a komoly fizikumú emberek nem 60kg-val nyomnak fekve....

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#30432) Vandit. válasza Jojo5 (#30430) üzenetére


Vandit.
addikt

Még mennyi ideig tervezed a diétát?

mocsanisi: Ez oké, de akkor is felesleges felemás fogással csinálni. Nincs rá egy jó érv sem, miért jobb úgy, de viszont ellene meg sok van. Ettől függetlenül mindeki úgy csinálja, ahogy akarja.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#30433) Jojo5 válasza Vandit. (#30432) üzenetére


Jojo5
őstag

amíg a belem be nem rohad, már rég abbahagytam volna, hogy ha a hasam rendben lenne, a karomon\vállamon már a rostok kinn vannak(cserébe elfogytak :O )... :W

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#30434) Vandit. válasza Jojo5 (#30433) üzenetére


Vandit.
addikt

Esetleg próbáld ki a HMB-t is, ilyenkor sokat segítene az erő/tömeg megtartásában is.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#30435) mocsanisi válasza Jojo5 (#30433) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Hasad amúgy mindig rendesen edzetted? :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#30436) Jojo5 válasza mocsanisi (#30435) üzenetére


Jojo5
őstag

minden edzésen hasazok, de vagy nem eleget, vagy nem megfelelő gyakorlattal...
római padon súllyal 4x26 felülés általában meg hasprés sima padon, de volt idő amikor hasprés+lábemelés ment...

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#30437) mocsanisi válasza Jojo5 (#30436) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Csináld ferdepadon max. dőlésszögbe súllyal, 10-12 ismétléssel, illetve tedd be a hídtartásokat :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#30438) Woodslave válasza Vandit. (#30420) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mitha gurtnint látnék :U

de amúgy egyetértek veled, a fordított fogásnak semmi értelme, ha nem erőemelő versenyre készül az ember. Ha igen akkor sima fogással soha nem fogsz annyit emelni, mint fordítottal, szóval az más kérdés....

Felhúzásnál alap a gurtni, mert az alkar olyan szinten limitálja a gyakit, hogy gyakorlatilag semmi értelme nem lesz...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#30439) drogery válasza Woodslave (#30438) üzenetére


drogery
tag

hook grip boszorkányság? kb 3 ismétlésig tudod vele hozni a súlyt, amit gurtnival is. más kérdés, h a testépítők valószínűleg kislányok hozzá. :K

(#30440) Woodslave válasza drogery (#30439) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lexarom, nem tudom miért lenne jó ha szétnyomorítod a hüvelykujjad.... :U De mondom más liga

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#30441) drogery válasza Woodslave (#30440) üzenetére


drogery
tag

azért jó, mert nem kell gurtni és fordított fogás se (best of both worlds) :K

(#30442) God Vazzeg válasza drogery (#30441) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Inkább gurtni :K

(#30443) drogery válasza God Vazzeg (#30442) üzenetére


drogery
tag

ha úgy van a választás, h gurtnival vagy sehogy, akkor inkább ja. Koklyaevnek bevált, másnak miért ne válna? ebben is lehetne tanulni a súlyemelőktől. a legtöbben használnak gurtnit edzéseken, de versenyen nem látszik a hiánya.

(#30444) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

túrót ti mivel eszitek? magába zabpehellyel már unom.
ill. a hasizom alsó részére ti milyen gyakorlatokat használtok?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#30445) BÁ Nutrition válasza dellfanboy (#30444) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én vízzel, teával :)

2.: lábemelés? :F

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#30446) drogery válasza Vandit. (#30420) üzenetére


drogery
tag

[és ha ő?] :DD

[ Szerkesztve ]

(#30447) Dani82


Dani82
senior tag

Na hat valami nagyon minimalis izomlaz van a tegnapi hat edzestol de alig erzem :( ellenben a felhuzastol a hatso combomban olyan izomlaz van hogy ketseges a mai intervall futas ;)

(#30448) dellfanboy válasza BÁ Nutrition (#30445) üzenetére


dellfanboy
senior tag

turót vizzel? hát még nem próbáltam. teát nem szeretem.

lábemelést csinálom, ill. egyik csaj mutatott egy jót még háton fekvés gyertyába és a talpaddal próbáld meg elérni a plafont. ezen kívúl?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#30449) lama_lamm válasza dellfanboy (#30444) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

kend rá pufirizsre, én úgy szoktam:)

(#30450) BÁ Nutrition válasza dellfanboy (#30448) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem tudom mit problémáztok ilyeneken hogy zabpehely, meg túró, nem azért esszük mert finom, hanem mert jó

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.