Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30951) 30z.Samu válasza Tipo16V (#30949) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bakker... :(

Sic Parvis Magna

(#30952) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Kéne má valami tóóóóni.... :U :K

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#30953) nepszter1 válasza mocsanisi (#30952) üzenetére


nepszter1
addikt

esetleg dömperre meg kisautóra gondoltál ? ;]

(#30954) spammer válasza mocsanisi (#30952) üzenetére


spammer
veterán

Mi van, megtetszett a Zyzz adonisz teste? ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#30955) Jojo5 válasza mocsanisi (#30952) üzenetére


Jojo5
őstag

:K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#30956) Ijk válasza Tipo16V (#30946) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem értem én ezt, annyi sok jó ember van, akinek legalább ilyen a formája, mégsem egy vidámparki majom személyiséggel bír.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30957) littlelion21 válasza kmisi99 (#30941) üzenetére


littlelion21
addikt

Anno letoltam két vödör Power Pro-t, íz/állag alapján lehet vagy 0,5% tejsavó tartalma...

(#30958) kmisi99 válasza littlelion21 (#30957) üzenetére


kmisi99
addikt

Értem. És van valami nagy különbség a tejsavó vagy a szójaprotein közt? Egy kezdőnek megfelelő? (6 hónapja kezdtem az edzéseket)

(#30959) mocsanisi válasza kmisi99 (#30958) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nem fogsz különbséget észrevenni. Tudok olyan VERSENYZŐRŐL aki versenydiétán kívül PowerTrack Power Proteint iszik. :U (szerk.: vagyis de, ízben sokkal rosszabb...)

spammer: ez nekem nem szint... minden terembe van ilyen fizikummal rendelkező emberke. egy Csorbai Ádámmal sokkal inkább tudok azonosulni... [link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#30960) Radnix válasza Tipo16V (#30946) üzenetére


Radnix
senior tag

Hát ja fasza forma, de igazából szerintem csak nagyon felkapták ezt a srácot, pláne hogy meghalt, így még nagyobb sztár lett (gondoljunk csak Zámbó Jimmyre, vagy Heath Ledgerre) :D
Szóval koksz mellett kicsi(közepes) tömeg, viszont fasza alacsony tzs, kurva nagy arc(száj).
Mindamellett becsülettel edzett, kajált ezzel nincs gond, de ez azért nem olyan nagy dolog.
Meghalni meg franc tudja mitől halt meg, lehet mocskolódni, hogy kokó, még az is lehet, hogy tényleg, minden esetre már tökmindegy :D

(#30961) Radnix válasza kmisi99 (#30958) üzenetére


Radnix
senior tag

Én is megettem 2 vödört abból (én hülye egyből kettőt vettem, de ha megkóstoltam volna előtte, akkor lehet hogy elvetem az ötletet is). Szóval brutális állaga van, leginkább a takonyhoz tudom hasonlítani. edzés után megiszod és garantált a hányinger, mondjuk reggel is :DDD
Ha ettől el tudsz tekinteni akkor jó választás, de szerintem még az ízesítetlen tejsavó is jobb nála, az legalább kifolyik a shakerből, 2 mp alatt lent van, és csókolom.
Persze a tejsavó az még "hatásosabb" is, és 14 ezerért az 5kiló szinte ingyen van, szóval én az ízesítetlen tejsavóra voksolnék a helyedben.

(#30962) Kassadin válasza macikos (#30950) üzenetére


Kassadin
addikt

:DDD

(#30963) motorhead


motorhead
aktív tag

Sziasztok!

Gondolom sokan ismerik közületek a Hyper Mass 5000 tömegnövelő szert. Rendszeres edzés mellett (heti két három alkalom) 3 hónapon keresztül napi 65g adagokat szedve egy deka súly nem jött fel. Nehezen hízó típus vagyok,de azért talán ez mégis csak gáz. Van valakinek ilyen irányú tapasztalata? Ennyire rossz ez a szer vagy ennyire nem nekem való?
Mivel érdemes próbálkozni?

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#30964) Eagl3 válasza motorhead (#30963) üzenetére


Eagl3
veterán

Ez nem "szer" hanem táplálékkiegészítő. Nyilvánvalóan nem eszel eleget, azért nem hízol.

(#30965) deniro2 válasza motorhead (#30963) üzenetére


deniro2
senior tag

Bevittél napi plusz 16g fehérjét és 44g szénhidrátot és nem lettél ronikilmen, hihetetlen... ;]

(#30966) spammer válasza motorhead (#30963) üzenetére


spammer
veterán

"Szer"

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#30967) Jojo5 válasza motorhead (#30963) üzenetére


Jojo5
őstag

az első HSZ-ben lévő linkek elolvasásával érdemes első körben próbálkozni....:K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#30968) Dani82 válasza spammer (#30954) üzenetére


Dani82
senior tag

Én nem ismertem eddig a srácot, nem hallottam róla, de ha ilyen testem lenne a tükör elött rejszolnék naphosszat :D

(#30969) motorhead válasza Jojo5 (#30967) üzenetére


motorhead
aktív tag

Köszönöm,megnézem.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#30970) motorhead válasza deniro2 (#30965) üzenetére


motorhead
aktív tag

Kimerítő választ adtál,sokat segítettél. Köszönöm.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#30971) spammer


spammer
veterán

Kértem az 1. hsz frissítését a mod topikban [link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#30972) drogery válasza spammer (#30971) üzenetére


drogery
tag

miért pont azt? mondjuk lehetett volna ez is. hátha megrettenti a delikvenst és átgondolja még egyszer, h kell-e ez neki. :(

(#30973) Radnix válasza motorhead (#30963) üzenetére


Radnix
senior tag

Ajánlom figyelmedbe inkább ezt a cikket, a fórum első komment allapismeretek kissé felszínes, és eléggé "begyöpösödött", mondjuk kétségtelenül el lehet indulni az ott megszerzett információkkal is, de az általam linkelt cikkel átfogóbb képet kapsz majd, és nem írsz majd be több ilyen egetrengető baromságot, mint a mostani kommented amire válaszolok :Y

mod: ha engem kérdeztek, ezt a két cikket kéne első kommentbe rakni:
tömegnövelés
szálkásítás
:U

[ Szerkesztve ]

(#30974) motorhead válasza Radnix (#30973) üzenetére


motorhead
aktív tag

Köszi, átolvasom!

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#30975) spammer válasza drogery (#30972) üzenetére


spammer
veterán

Be lehetett volna ezt is, meg még ezer másikat, de ilyen van már ott (BB-s), és a könyv azért jó, mert tömören benne van a lényeg, és már 5000x lett linkelve/leírva, így meg egyszerűbb, 1. hsz-ben ott a letöltési link, kész... Egyébként sem az a cél, hogy elrettenjen bárki is, hanem éppen az, hogy minél többen olvassák el az alapokat, arra pedig jó a kapszula.

(#30976) drogery: tévedsz, nem csak szerintem. De nyugodtan menj a mod topikba, rakd be a linkeket és berakják azt is, ha nem tetszik... Te tényleg csak kötekedni jársz ide.. :W

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#30976) drogery válasza spammer (#30975) üzenetére


drogery
tag

szerinted

(#30977) szőröscica válasza spammer (#30975) üzenetére


szőröscica
addikt

Szerintem nagyon jó kis könyv. Biztos nem hibátlan, de az emberek szemét felnyithatja, és ha követik a benne leírtakat, akkor elérhetnek vele eredményeket. Ha meg nem hagyják abba két hónap edzés után, akkor úgyis utánaolvasnak részletesebben. Szóval ne foglalkozzál a rossmannos gyerekkel.

(#30978) drogery válasza spammer (#30975) üzenetére


drogery
tag

ja kötekedni. végül is nagyon nehéz az atombiztos alapba belekötni, amin áll a légvár. :DD

(#30979) natë válasza Ijk (#30660) üzenetére


natë
nagyúr

Félek a tűktől, vérvételen is úgy szoktak összekaparni. :B

(#30980) Markgx10 válasza Ijk (#30956) üzenetére


Markgx10
őstag

:R Hihetetlen, hogy ezt a senki drogos majmot bárki is sztárolja és hogy még egyáltalán normális magyar fiatalok emlékeznek egy ilyenre :F Ne menjünk messzire, csak itt a topikból Janesz hatszor így nézett ki és se nem drogos celeb, se nem emófejű hülyegyerek, mégis erre a bohócra emlékeznek többen. Nem akarom elhinni :O :D

Woodslave: Visszatérve a múlt heti témára, azt hittem komolyan gondolod, hogy az a mérce és megdöbbenve néztem, hogy minden bizonnyal te vagy a legolvasottabb, legjobban tájékozott a témában és mégis ilyen hülyeségeket akarsz elhinni, amit ráadásul Zombee egyértelműen hülyeségből írt.

[ Szerkesztve ]

(#30981) Zomb€€ válasza Markgx10 (#30980) üzenetére


Zomb€€
őstag

Miva'?????

;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#30982) spammer


spammer
veterán

Az önámító fogyókúrázó

"Ráállok én neked a mérlegre, de nem így kell mérni, a ruha az két kiló. Kiszarod, kihugyozod magad, és akkor úgy. Na, én akkor vagyok 112. 115-ről mentem le. Hogy tudtam úgy élni, fel sem fogom. Dagadt hájfejű köcsög voltam. De ennek vége."

:C

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#30983) Radnix válasza spammer (#30982) üzenetére


Radnix
senior tag

Mókás bejegyzés, minden sora megmosolyogtató :)

(#30984) Dani82


Dani82
senior tag

ma az a dilemma otlott fel bennem, hogy edzes utan mi a jobb? Ugye rogton a turmix az alap meg az oltozoben. De az edzes utani kajaval jobb varni 30 percet-1 orat, amig a turmix felszivodik szepen okosan, vagy minel hamarabb bekuldeni a csirket annal jobb?

(#30985) mocsanisi válasza Dani82 (#30984) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Egy "turmix" felszívódása nem 30perc-1óra, annál jóval több. Én megiszom edzés után a turmix-ot, 15perc alatt otthon vagyok és lapátolom magamba a kaját :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#30986) spammer válasza Dani82 (#30984) üzenetére


spammer
veterán

Amikor tudsz, ehetsz, nem kell direkt várni.

A turmix nem tartózkodik sokáig a gyomorban, mint a szilárd kaja.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#30987) natë


natë
nagyúr

Naturál? :Y

[link]

(#30988) deniro2 válasza natë (#30987) üzenetére


deniro2
senior tag

Szerintem kb. ennyi a max., amit hiper genetikával és az összes létező legális kiegészítővel el lehet érni.

(#30989) 30z.Samu válasza Zomb€€ (#30981) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezen a képen mindig elmosolyodok. :DDD

Sic Parvis Magna

(#30990) Ijk válasza natë (#30987) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azt nem tudom mennyire naturál, de elég okos dolgokat mond.
De szerintem lehet naturál, persze az 10000-ből 1 ember genetikája lehet.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#30991) Vandit. válasza Markgx10 (#30980) üzenetére


Vandit.
addikt

Teljesen igazad van. :R Csücsörítős díszbuzi és most ez az etalon sajna. Hol van ez a majom Illés Norbitól például.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#30992) drogery válasza Ijk (#30990) üzenetére


drogery
tag

mire gondolsz? a leucinra? ;]

(#30993) Tipo16V válasza Vandit. (#30991) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

mer amúgy szarul néz ki nem? :N

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#30994) littlelion21 válasza Ijk (#30990) üzenetére


littlelion21
addikt

Beteg vagy? Kétszer edz egy izomcsoportot/hét.
Az pedig mint tudjuk egyenesen az ördögtől való ;]

(#30995) asuspc96 válasza mocsanisi (#30886) üzenetére


asuspc96
senior tag

Na itt vagyok...este késő volt...

szóval, a fegyencegyezés már kivan utálva innen....abban illetve a meztelen harcos c. könyvben van még ilyen...ahol megegyezik az egész testet, és "nem fáradnak el" és azt egy prof. is alátámasztotta.
Ha már az erőemelés...kérlek szépen hasonlítsuk már össze pl Alekszej Szivokon-t és Ronnie Coleman-t...ez nagyon is belátható, hogy olyan mint a cápa és oroszlán harca...kérdés, hogy hol földön vagy vízben ? ;]
És az is belátható, hogy aki a testépítésre megy az az adott térfogatához akarja a legnagyobb izomtömeget (kevés testzsír%) míg pl erőemelők a legnagyobb erőt akarják kihozni az adott térfogatú izomból...és ezt Ti állítottátok, még az elején, hogy az izom alkalmazkodik (tornászok, erőemelők, úszók), ezáltal ez (-->Miaz hogy erőre növekszik meg izomtömegre?")lehetségessé válik "biológiailag" ;] :P

asuspc96

(#30996) szőröscica válasza asuspc96 (#30995) üzenetére


szőröscica
addikt

Mi azt állítottuk, hogy a terheléshez alkalmazkodik egy izom. Magyarul amit használsz, az nő. Egy úszónál más, mint egy biciklisnél. De attól még nem lesz kicsi, de erős, meg nagy, de gyenge izom.

Tudod, ha csendben maradnál, sokkal okosabbnak tűnnél. Mert most okoskodsz, de egy idiótának tűnsz.

(#30997) Zomb€€ válasza asuspc96 (#30995) üzenetére


Zomb€€
őstag

Viszlát :K

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#30998) Vandit. válasza Tipo16V (#30993) üzenetére


Vandit.
addikt

Leszarom magasról hogy néz ki tele pajzsmirigy hormonnal, szusztával stb-vel. :) Arról nem beszélve, hogy partiról partira járt kb. meg lehet nézni a képeket és ott sem bambit ivott szerintem. Nem hinném, hogy jót tett a cucc mellé a sok partizás. Nálam ez nem példaértékű sajnos.
Illés Norbi legalább ennyire jól néz ki, ha nem jobban csak nem lett ekkora "celeb".

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#30999) asuspc96 válasza szőröscica (#30996) üzenetére


asuspc96
senior tag

"kicsi, de erős, meg nagy, de gyenge izom."
mond miért jó ha kiforgatod a szavaimat ? :U

asuspc96

(#31000) spammer válasza asuspc96 (#30995) üzenetére


spammer
veterán

"aki a testépítésre megy az az adott térfogatához akarja a legnagyobb izomtömeget (kevés testzsír%) míg pl erőemelők a legnagyobb erőt akarják kihozni az adott térfogatú izomból"

Tudod az izom minél nagyobb, annál több energiát is képes tárolni, és annál nagyobb erőt is képes kifejteni.

Lehet, hogy jobb lenne, ha nem a meztelen harcosok könyvéből okosodnál, hanem elolvasnád végre az alapismereteket :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.