Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81801) Kobe válasza -NoVa- (#81800) üzenetére


Kobe
veterán

A 10mperces resetet mar probaltam, ugyanugy ment utana a 3 pittyenes

(#81802) kemcso válasza Kobe (#81801) üzenetére


kemcso
Ármester

Ez a nagyon nem idevaló téma, fáradjatok át az OFF-topikba-ba: [link]

[ Szerkesztve ]

(#81803) Breki válasza Met (#81799) üzenetére


Breki
veterán

Jabra-t szokták mondani

itt lett kitárgyalva

[link]

De szerintem pont amit te mondasz néz ki hülyén. ha két lógó pálcikával rohangálsz a füledben :-)

Egy ilyen sokkal elegánsabb :-)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#81804) Tulku válasza Breki (#81803) üzenetére


Tulku
veterán

A másodikra én nem az elegáns szót használnám....inkább azt mondanám: Gyere csak ide! ;]

(#81805) haxiboy


haxiboy
veterán

Sziasztok! Galaxy Note 8-hoz kapott gyári AKG fülesből ki kellett szednem a gumi alatt lévő kis "hálót/filtert".
Nem tudom mi célt szolgált, de 1 tisztítás alkalmával elengedte a ragasztás/csúszkált, a mostani tisztításkor pedig teljesen elkezdett mozogni, esett befelé. Érdemes/lehet-e pótolni, vagy mi célt szolgál egyáltalán?

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#81806) pulutodurumo válasza haxiboy (#81805) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Pótold mindenképp. Ha belemegy bármi, ott fog zúgni, zörögni a membránon. Egy apró szőr- vagy hajszál, és jön a fésűduda hangeffekt. :D

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#81807) haxiboy válasza pulutodurumo (#81806) üzenetére


haxiboy
veterán

Köszönöm, tudsz esetleg linket ahonnan ilyen alkatrészt tudok rendelni? Gondolom nem nagy tétel ránézésre max 200-500 ft körül lehet, vagy esetleg tanács hogy mivel tudom helyettesíteni?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#81808) pulutodurumo válasza haxiboy (#81807) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nem gondoltam volna hogy találok, de itt például lehet venni.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#81809) haxiboy válasza pulutodurumo (#81808) üzenetére


haxiboy
veterán

Ezer hálám, ha egyszer összefutunk vendégem vagy egy sörre :R Magamtól soha nem találtam volna ki hogy neve is van :DD

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#81810) wAfu


wAfu
tag

Blitzwolf® BW-BTS1 5631 Ft még 3 napig banggoodon.

[link]

A tesztek alapján egész jó, ennyi pénzt szerintem simán megér.

(#81811) Luissimo válasza haxiboy (#81809) üzenetére


Luissimo
veterán

node ez az alin és az ebayen kivül máshol nem kapható ???

(#81812) darvinya válasza Luissimo (#81811) üzenetére


darvinya
titán

Sajna nem, max. horror áron.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#81813) Luissimo válasza Breki (#81803) üzenetére


Luissimo
veterán

ez egy nagyon jó kép, nagyon szép arc van a két füle közé szorulva, és látszik, hogy beleéli magát a szuperfülesen a szuperzenébe, biztosan szeme is nagyonszép :) .
Mármint nem a szakállasra gondoltam :))

[ Szerkesztve ]

(#81814) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

Üdv, melóhelyre, ipari környezetbe keresek BT fülhallgatót, zajcsillapítással, kimagasló ár-érték aránnyal, van ilyen? :)

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#81815) mondomén


mondomén
őstag

Sziasztok!
Soundmagic e11-hez vennek comply foamot. Kerdesem, hogy T400 passzol e ra. Illetve, ha a hozza adott harangok kozul a kozepes meretut hasznalom, akkor M-es comply kell é nekem? Meretre kb egyeznek?
Koszonom!

(#81816) darvinya válasza Satan_Claus (#81814) üzenetére


darvinya
titán

Első kínai bolt, ahol kapható olcsón BT fülhallgató.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#81817) H0r1


H0r1
tag

Ezekre amikre így összedobálják a pénzt, megéri figyelni? Xfyro aria is elvérzett pl, de most kijött a 2. verziója

[link]

(#81818) Satan_Claus válasza darvinya (#81816) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

50 Euroig nézegetek, ezek közül az alsó szakaszt, mindenképp vezeték nélküli kell, 9 órát kéne bírnia. A TT vezetékes, a Sony csak Sony telóról megy, a Cowin csak tartozékkal tud 9 órát, a Phiaton meg csak 5 órát bír. Marad a Linner, megér ennyit? Nem hallottam még sosem a nevet...

mod: vagy ez a TT fele annyiért?

[ Szerkesztve ]

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#81819) darvinya válasza Satan_Claus (#81818) üzenetére


darvinya
titán

BT-n nincs olyan, hogy csak azzal készülékkel megy.
ANC mód nem zárja ki minden zajt, inkább csak monoton zajokra jó.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#81820) #16820480 válasza mondomén (#81815) üzenetére


#16820480
törölt tag

A hivatalos oldalukon ( [link] ) a menüsor jobb oldalán van egy "Find tips for your earphones", itt lehet keresni méretet. E11 nincs mondjuk a listában, de gyanítom, hogy az E10 vetőcsöve ugyanakkora, és arra T400 megy.

(#81821) mondomén válasza #16820480 (#81820) üzenetére


mondomén
őstag

Nem gondoltam, hogy osszeszednek egy ilyen listat. Koszi az infot! :) Szerintem is megegyezik.

Masik kerdesre esetleg tipp? Kenyelemre a kozepes gumiharang jott be. L viszont jobban szigetel, csak az mar fel ora utan kenyelmetlen. Ha jol lattam alapbol kicsit nagyobb az M-es foam, mint az M-es gumi. Viszont szivacs mivolta miatt gondolom ez nem problema. Ezek utan, M vagy L a javaslat? :) (nem akarok a vegyesre kolteni, mert 2/3-a felesleges lenne)

(#81822) #16820480 válasza mondomén (#81821) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem az M-es jó lesz valószínűleg. Kicsit ez összenyomódik, amikor beteszed. Illetve a Comply-t úgy kell betenni, hogy előbb az ujjaddal kicsit összenyomod, bedugod, és hagyod, hogy kitáguljon a füledhez.

(#81823) mondomén válasza #16820480 (#81822) üzenetére


mondomén
őstag

Rendben, koszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#81824) Brett Shaw2


Brett Shaw2
csendes tag

Sztasztok.Kis segítséget kérnék.Van 3 füles amik közül választanék de nemtudok dönteni melyiket vegyem.

SoundMagic E80C
Sennheiser Momentum In-Ear
RHA MA750i

Piston2 és E10 volt(van) eddig

(#81825) #16820480 válasza Brett Shaw2 (#81824) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha meleg hangú, de kicsit kiegyenlítettebb kell, akkor E80, ha sok mély akkor RHA. Én a Sennheisert elfelejteném.

(#81826) Brett Shaw2 válasza #16820480 (#81825) üzenetére


Brett Shaw2
csendes tag

Köszönöm :R

(#81827) monti0222w


monti0222w
addikt

Sziasztok, [link] erről véleményetek lenne, nem tünik rossznak, AF180 alternatíva lehet?

(#81828) Luissimo válasza haxiboy (#81809) üzenetére


Luissimo
veterán

szia, mivel csak az Alin lehet venni, rendelj egyet ha tudsz és elfelezzük (meg azt a hatalmas összegű árát is :) :R

(#81829) darvinya válasza Luissimo (#81828) üzenetére


darvinya
titán

Nem csak ott van, van eBay-en is, kerek $0.99-ért.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#81830) SirRasor


SirRasor
őstag

Hadználtan érdemes fülest venni? Úgy egyáltalán.
Féláron vettem egy SoundMagic E80at, ami kiállítási darab volt. Ránézésre is jó állapotban van, viszont az egyik oldal 10-20%-al halkabban szól. Érdemes a balanceddel szórakozni, kiegyenlíteni, vagy ez csak időleges és tovább fog romlani?

Make Love not war!

(#81831) darvinya válasza SirRasor (#81830) üzenetére


darvinya
titán

Ha alapból ilyen, akkor azon semmi sem segít.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#81832) #16820480 válasza SirRasor (#81830) üzenetére


#16820480
törölt tag

Próbáld meg óvatosan kimosni a vetőcsövet valamivel (alkohol pl.), lehet csak koszos.

(#81833) SirRasor válasza #16820480 (#81832) üzenetére


SirRasor
őstag

Mintha a grillek tiszták lennének (ilyen javítás van rá), de majd megnézem...bent maradt a munkahelyen, mert gondolkodás nélkül vissza akartam hétfőn küldeni, de csak megkérdeztem.
Magát a vetőcsövet nem tudom hogy lehetne, mert ha elkezdem kapirgálni kintről, akkor csak beljebb tolom a koszt...kár, hogy nem lehet teljesen szétszedni :U

Mindenesetre thx a tippet, kipróbálom holnap!

MÁS: és ez baromi elméleti...szerintetek a FiiO M6-omhoz mi a max fülhallgató, amit még érdemes megvenni, ha nem számítana az ár? Gondolom fölöslegesen vennék hozzá egy 1000$-os fülest :U

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#81834) milu válasza milu (#81786) üzenetére


milu
aktív tag

Erre nincs senkinek válasza, javaslata?

(#81835) darvinya válasza milu (#81834) üzenetére


darvinya
titán

Kisebb vetőcső méretű harangot rárakni, vagy akkora méretűeket próbálni, mert nem tökéletesen méret pontosak.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#81836) milu válasza darvinya (#81835) üzenetére


milu
aktív tag

A vetőcső méretét hogy lehet megtudni?

Érdemes hazai "drágább" vagy kínai gumi vagy más anyagból készült harangot vásárolni?

A drágább harangok alakulnak a hallójárathoz? (ezáltal akár kivesebb zaj kerül ki és talán kevésbé esik ki a fülből?)

(#81837) darvinya válasza milu (#81836) üzenetére


darvinya
titán

Tolómércével leméred, az a biztos.

Szivacs illeszkedik fülformához legjobban.
Azt, kinek melyik szilikon harang jó, az egyén függő és próbálni kell.
Lehet legolcsóbb válik be.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#81838) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

Sziasztok! Jbl e25bt tisztitasakor lejött a fekete kis matrica szeru valami mindkét fülhallgatóról (gumi harangot levéve tisztítottam). Tudnátok segíteni hogy hol lehet ilyet kapni illetve mire keressek?

[ Szerkesztve ]

(#81839) pulutodurumo válasza m4rk.89 (#81838) üzenetére


pulutodurumo
őstag

#81805 és a válaszok. ;)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#81840) m4rk.89 válasza pulutodurumo (#81839) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

:R :R :R

(#81841) szucstom


szucstom
őstag

sziasztok!

tudnátok ajánlani nyakpántos sport bluetooth fülest 5-6e forintig?

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#81843) Frawly


Frawly
veterán

Kiegyenlített hangképő, vagy legfeljebb enyhe V-s karakterű in-ear fülest keresnék mindenféle műfaj hallgatására (főleg rock, metál, klasszikus, filmnézés). Ami eddig bejött az a Vsonic VSD1, és a VSD3-nak sem volt rossz hangja (annak a füldugó kialakítása nem tetszett). Ezeknél valami drágábbat próbálnék be, de a Shure SE215-öt és a Vsonic GR-7-et már drágállom, e két kategória között keresnék valami best buyt.

Nagyon drága fülest nem akarok venni, mert vagy elhagyom, vagy a kábele fog megtörni, próbálok azért egy észszerű ár/érték-aránynál megmaradni.

(#81844) m4rk.89 válasza pulutodurumo (#81839) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Abban esetleg tudnál segíteni hogy hány mm-es kell az alis termékből?

(#81845) kemcso válasza m4rk.89 (#81844) üzenetére


kemcso
Ármester

Le kéne mérned a fülhallgatónál méretét, ezt nem fogja más tudni :)

(#81846) India válasza Frawly (#81843) üzenetére


India
aktív tag

RHA T10i?

(#81847) kemcso válasza Frawly (#81843) üzenetére


kemcso
Ármester

A VSD szériáról előrelépés a GR07 lenne házon belül, vagy esetleg egy Hifiman RE-400, viszont ennek a kábele elég hamar megadja magát. RHA T10-et ne, az igen messze van a kiegyenlített hangképtől....

(#81848) Frawly válasza kemcso (#81847) üzenetére


Frawly
veterán

Ez a Hifiman RE400 pedig árban elég tetszetős, kár, ha a kábele ennyire nem bírja. Esetleg valami cserélhető kábelesből mit tudnál ajánlani, amihez a kábel sem drága, meg a füles sem annyira heroin árú még?

Eddig hajlok a GR07 felé, eleinte drágállottam, illetve most is drágának tartom, de ahogy megnéztem, hogy a T10, meg a Shure mennyiért megy, ahhoz képest mégis csak olcsóbb valamivel. Igaz a Shure SE215 sem vészesen drágább, és az cserélhető kábeles.

Amit még az SE215-nél nem értek, hogy van belőle mindenféle modell, vezetékes, BT-os. De még a vezetékesen belül is van egy csomó modell. Elég nehéz rajta kiigazodni, hogy melyiket vegyem. Az Amazonon a SE215 CL-E 90 font, az eBayen a sima CL 92 GBP, szintén az Amazonon a SE215 K-UNI-EFS megint csak 92.

[ Szerkesztve ]

(#81849) s4tch válasza Frawly (#81848) üzenetére


s4tch
veterán

RE400 van nekem. Pár hónapot sem bírt a gyári kábel. Darvinya javította, azóta hibátlan. A sok mélytúlsúlyos füles után elsőre fura lehet a hangja, de szerintem piszok jó füles, élvezhető a teteje és a közepe is.

(#81850) kemcso válasza Frawly (#81848) üzenetére


kemcso
Ármester

Az SE215 hangja messze van a GR07-től, szerintem még a VSD szintje alatt is van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.