Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61344) Maxximus válasza gatesz (#61339) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem minden megjött eddig a GB-ről . Pitston 3-at is rendeltem, az is megjött,mondjuk vagy 3 hétre. (Most is azt hallgatom :B )
Ajánlom,ha rendelsz egy ilyet vedd igénybe a 10300a-es powerbank kapcsolt csomag akcióját,az így bomba áron van.
Most rendelek egy Xiaomi Hybrid Dual Drivers Earphones is. Kíváncsi leszek milyen lesz.
Egyébként eddig még nem találtam meg azt a fülest ami úgy igazából lenyűgözött volna ezek közül:
-Xiaomi Piston 3 kicsit kevés a mély,de nagyon kényelmes.
-Gyári samsung S5,S6 füles: talán még ez a legjobb
-Gyári apple Ear Pod (i5s-hez volt),hosszabb ideig kényelmetlen,kevés mély.
- JBL J33i tiszta hangzás, de kevés mély és kicsúszik a fülből.. :K :F
- LG Tone Infinim HBS-900 bt-s fülesem (harman/kardon technológiával) apple cucokkal gyenge,android telefon(s6) +poweramp progival ok.

szóval még nem találtam meg az igazit...
vettem egy FiiO Q1 - USB DAC + AMP - fejhallgató erősítőt is már, hogy ezzel talán jobb lesz...kicsit jobb lett.

Most ezekkel beats-ekkel szemezek még...
-Beats Audio Beats by Dr. Dre Tour
-Beats by Dr. Dre urbeats

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.