Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61451) barnibal


barnibal
tag

[L:/dl/upc/2016-02/17/405367_chdird0ui4zv3j1t_image_8.jpg](IMG:/dl/upc/2016-02/17/405367_chdird0ui4zv3j1t_image_8.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2016-02/17/405367_chdird0ui4zv3j1t_image_8.jpg](IMG:/dl/upc/2016-02/17/405367_chdird0ui4zv3j1t_image_8.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L]Hello mindenki, nos, meg van a JBL bluetooth füles! JBL Everest 100 BT :C

Ahogy ígértem megosztom veletek az első benyomásokat, de nem teszt csak előszó mivel ma kaptam meg!

A szokásos patika csomag a JBL-től, nagy doboz, benne minden jóval. Füles frankón elhelyezve, alatta töltőkábel- (ami nem túl hosszú sajnos ), kis golyó szilikonok, tartó szilikonok, és leírás.

Az összeszerelés nagyon jó, nagyon jó az anyaghasználat, kényelmes viselet, nagyon jól passzol a fülembe, jó szorosan bent van, fejrázás esetén sem esik ki, Így sportoláshoz totálisan jó!

Telefonálásra egy nagyon picit néha recsegős - ( ez Valószínűleg a Bluetooth kapcsolat nem tökéletessége miatt van, bár érdekes mert zenénél nem hallani egyáltalán ilyet ), de jól használható, hangminőségre nagyon jó a mikrofon is nagyon jó a távirányitót kicsit nehezebb használni eléggé szorosak a gombok.

És akkor utoljára a lényeg, zenére nagyon jó a cucc! A legendás JBL hangzás nagyon jó mélyek, a magas enyhén durva, a közép tartomány pont jó! - ( nekem tesztelésnél: Richie Hawtin DE9 az etalon )

Összességében ez az első benyomás. Majd jelzek még, hogy egyéb zenéken milyen illetve az üzemidőről.

Még valami a kapcsolódás nagyon pro, bekapcs majd azonnal kapcsolódik, energiatakrékosság miatt (ha nincs használatban . se telefonálás, se zene ) 1 perc után kikapcsol bontja a kapcsolatot, bekapcsgombot nyomvatartod 1 second és megint kapcsolatban van, nagyon komoly. Nekem iPhone 6 -osom van ezzel nagyon jól működik.

És akkor az ígért képek:
[L:/dl/upc/2016-02/17/405367_xu8ozoreo02rbhnb_image_9.jpg](IMG:/dl/upc/2016-02/17/405367_xu8ozoreo02rbhnb_image_9.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2016-02/17/405367_rgq3hnwashmpydj0_image_10.jpg](IMG:/dl/upc/2016-02/17/405367_rgq3hnwashmpydj0_image_10.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2016-02/17/405367_bmwdnkknn2npsbvv_image_11.jpg](IMG:/dl/upc/2016-02/17/405367_bmwdnkknn2npsbvv_image_11.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L](/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

,... pénz legyen meg térerö, a többit meg megvesszük,...

(#61452) szakibá... válasza cubix (#61403) üzenetére


szakibá...
senior tag

Ez egy Maxell Metallics, amíg kapni lehetett, sláger volt itt a fórumon 3000Ft alatti árával.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#61453) barnibal


barnibal
tag

Na ez frankón nem sikerült mobilról, úgyhogy képeket újra pc-ről:





,... pénz legyen meg térerö, a többit meg megvesszük,...

(#61454) vicze válasza lapalapa (#61406) üzenetére


vicze
félisten

32-t csak azért nem ér meg mert van 20-ért is, szóval nagyon nem ajándék.
Jól reménykedtem hogy az utódok lenyomják az árát, de sajna továbbra se tudtam előnyei, hogy Titan 3 vagy 5. :( Vehetne már valaki. :DDD

@jegenye77: Max 7$ig megérte, afelett nagyon nem.

(#61455) pingu22


pingu22
tag

Sziasztok!

Cimbora most rendelt CX300-at, de nem tetszik neki és lepasszolná 6 és fél ezerért, de már nem olvasok annyi jót róla mint régen. Megéri megvenni, vagy már a Piston 3 még így is veri, közel azonos árért? Nálam a mélyhang számít leginkább, és hogy bírja a strapát. Ez alapján melyiket (vagy milyet) vennétek?

(#61456) K1LLMy53Lf válasza pingu22 (#61455) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

ha haverod, akkor legegyszerűbb: kipróbálod, és ha bejön, megveszed. Mert, ha tetszik, akkor P3 tuti nem fog, annál ugyanis jóval visszafogottabb a basszus mennyisége (még mindig emelt), viszont, ha neked a senn "basszusa" tetszik, akkor szerintem kár egy sokkal kevésbé mélykiemelt fülessel próbálkozni (szerintem), max valami erősen V-s fülessel (aminél a kiemelés ellenére jó a szeparáció és nem nyom el minden mást)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#61457) kemcso válasza pingu22 (#61455) üzenetére


kemcso
Ármester

A CX300-ra leginkább a mocsaras mély jellemző, semmi egyéb. Hallgasd meg, ha tudod és az alapján eldöntheted, hogy ez a hangzás tetszik-e vagy túl sok benne a mély.
Ha túl sok, akkor jó a P3.
Ha tetszik a CX hangzása, akkor vagy a Piston Hybrid vagy Soundmagic E10 pl, de itt a kollégák a Rock Zircon-t is szokták ajánlani ilyen esetben. Mindnek jobb lesz a hangja, mint a CX-nek (vagyis még 6500-ért sem éri az meg)

(#61458) Tulku válasza kemcso (#61457) üzenetére


Tulku
veterán

E10-nek nagyon jó közepei vannak...én spec annyira kiemelten nagy mély tartományt nem hallottam...inkább a magasak vannak kissé a háttérben szerintem...

De jó hangú füles az biztos...viszont annak a piros kábelnek a színét, állagát emészteni kell... :)

(#61459) kemcso válasza Tulku (#61458) üzenetére


kemcso
Ármester

Elmentél már te a mélykiemeltek irányába... Az E10-ben bőven van mély.

(#61460) pingu22 válasza kemcso (#61457) üzenetére


pingu22
tag

Köszönöm a gyors válaszokat! :) Kicsit még mindig gondba vagyok, de inkább letettem a CX300-ról. Kipróbáltam és tetszett, nem adott mindent vissza tisztán, de eddig nem volt komolyabb fülesem és P3 sincs a közelbe, úgyhogy igazából viszonyítási alapom nincs.

(#61461) K1LLMy53Lf válasza pingu22 (#61460) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

nem tudom merrefelé laksz, de szerintem az országban már minden nagyobb városban van legalább egy itteni fórumos kolléga, aki rendelkezik P3mal és kipróbálhatod (én Pécs esetében tudok segíteni:B)

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#61462) Tulku válasza kemcso (#61459) üzenetére


Tulku
veterán

Igen?...öregszem.... :)

(#61463) f4lcon válasza kemcso (#61457) üzenetére


f4lcon
őstag

ha csak a basszus mennyiségét nézem, akkor a következő a sorrend:
Rock Zircon > P2 ~= Hybrid > E10 >> P3
Az E10 annyiban különbözik szeritem a Hybrid-től, hogy szebb, tisztább, jobban definiált közepe van
(bár mindkettőt csak keveset hallottam, de legalább ugyan arról a forrásról)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#61464) Tulku válasza f4lcon (#61463) üzenetére


Tulku
veterán

Közepei feltűnően jók szerintem az E10-nek...mondjuk 10 fölött van az ár, de hazai garral...

A vezetékével nem békéltem eddig meg...a többi elmegy, kicsi, könnyű, nem veszem észre...

(#61465) kemcso válasza f4lcon (#61463) üzenetére


kemcso
Ármester

A Zircon-t nem hallottam, de a többivel egyetértek, ez a sorrend szerintem is mély tekintetében. Talán a hybrid picit a p2 felett lehet, de ennek sok jelentősége már nincs, a p2 nem igazán kapható.

Tulku szerintem ez nem a kor hanem az Angie hatása. A GR07 tetszett anno, sőt volt is neked. Az meg nagyon messze van az E10-től. A kettőt összevetve az E10-ben szerintem rengeteg mély van...

(#61466) Tulku válasza kemcso (#61465) üzenetére


Tulku
veterán

Ki emlékszik már arra...jó nektek hogy minden hangképet rögzíteni tudtok...hol van már a tavalyi hó...

Egyébként meg szimplán lehet hogy a készülékem miatt hallom ezeket ilyen jónak...telefonon azért nem ennyire jó a helyzet....de én a folyamatosan használt készülékről hallgatom őket rendre...

Angie szerintem nem mélytúlsúlyos...ahhoz képest a T20 basszusgyár...M30x meg hallgathatatlan puffogás....

(#61467) balazs1022 válasza f4lcon (#61428) üzenetére


balazs1022
őstag

Nem nez ki rosszul,, bar kicsit lanyos. Meh olcsobb. Is mint a kz. Most mar mind1. Marad ez. :D. Igazabol ez is jo csak igy EQ-zni kell mint a sony-nal. De ez is csak a rock zeneket erinti. A hip-hop-nal kikapcsolva is jo.

Merre laksz am? Kiprobalhatnad az oppo-mat, szivesen hallgatnek rola velemenyt. :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#61468) f4lcon válasza balazs1022 (#61467) üzenetére


f4lcon
őstag

PM3-ad van? azt tényleg kipróbálnám :B pesti vagyok.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#61469) balazs1022 válasza f4lcon (#61468) üzenetére


balazs1022
őstag

Ahh, telefonrol hallgatom. Oppo find 7-rol. Raadasul a DAC teljesitmenyet is felvettem root jogokkal. A zenek pedig .flac kiterjesztesuek. Akkor szol jol ha bekapcsolom a maxxaudio-t. Csak szerettem vna EQ nelkul hasznalni mint az oppo fulest
En sajnos kecskemeti vagyok. Jo lett vna osszefutni :)

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#61470) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Újra füles után nézek.
A KZ HDS1 kezd szúrósan és zavarosan szólni - eddig is ilyen volt, csak szépen lassan jövök rá a hibáira.

A kérdésem az, hogy valami majdnem kiegyenlíített füles létezik-e 10k alatt.
Magas kiemelést semmiképp nem kérek, de egy nagyon enyhe mély toldás nem lenne baj, csak, hogy testesebb legyen a muzsika. Tényleg csak kicsi fér bele, és akár a közép alja is meg lehet emelve.

A Zero Audio Tenore-ra gondoltam, de ott zavar, hogy inkább hidegeb hangú, és a magasai is emelve vannak kicsit - állítólag. Illetve a füles résznél hiányzó törésgátló sem épp jó pont.

Valami hasonlóról nem tudtok, ami nem drágább, de picivel testesebb és nincs magas kiemelése?

Nem feltétlenül kell atom részletesnek lennie, meg a tökéletes térábrázolás sem annyira fontos, csak a közép-magas tüskéktől szeretnék szabadulni anélkül, hogy 15-20k-t adnék ki. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#61471) kemcso válasza Bici (#61470) üzenetére


kemcso
Ármester

Soundmagic E30 esetleg? Abban több a mély, mint a Tenore-ban és a magasai sem szúrósak.

(#61472) Bici válasza kemcso (#61471) üzenetére


Bici
félisten

Azt elfelejtettem leírni, hogy csak lefelé lógó kábeles jön szóba. :B

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#61473) kemcso válasza Bici (#61472) üzenetére


kemcso
Ármester

Astrotec AM800, Astrotec AX35?

(#61474) Bici válasza kemcso (#61473) üzenetére


Bici
félisten

Kössz!

Megnézem őket! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#61475) carpediem007


carpediem007
tag

Vettem egy beats urbeats fülest. 16e szerintem meg is ér. Egy óra zene után, igen brutál mély a hangképe disco zenére tökéletes. Egy kis EQ magas kiemeléssel már elég korrekt a hangzás. Tudom hogy sokmindenki szemében bűn. De tökéletes füles nincs, így van mély hangom és szép közép, és magas. De bejáratás után lehet változni fog még. Más valakinek tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#61476) kemcso válasza carpediem007 (#61475) üzenetére


kemcso
Ármester

Kb 1/3 ennyiért jobb fülest tudtál volna venni, tény, hogy azon nincs ott a b betű :)) Egy vélemény: [link]

(#61477) lowzor


lowzor
veterán

Megkaptam az E10-et. Nagyon szép hangzása van, megérte. Örülök, hogy rátaláltam erre a topikra :)
A Nomono nagyon gyorsan kiszállította.

[ Szerkesztve ]

(#61478) Dave™ válasza Bici (#61470) üzenetére


Dave™
nagyúr

alis CKR9LTD, kicsit több, inkább 15k, de közel kiegyenlített, nagyon mélyre lemegy, a mélye szépen üt de megfogott, a közepe szokásosan remek AT-s, a magasai pedig lágyabbak, nem megy annyira magasra, hosszan hallgatható. Igazából semmi zavaró kiemelése nincs.

(#61479) darvinya válasza kemcso (#61476) üzenetére


darvinya
titán

Nem akartam írni hsz-t, mert egy B betűért ennyit fizetni már…

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61480) Luissimo válasza carpediem007 (#61475) üzenetére


Luissimo
veterán

neistörődj velük, esznek, isznak, reszelik a körmüket, hallgatnak eztazt aztán hülyeségeket beszélnek... ;)

savanyú a szőlő jeligére :))

(#61481) K1LLMy53Lf válasza carpediem007 (#61475) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

a monsters-ből kiindulva több mély lesz, ami elnyom mindent (nyersen az is "csak" egy ultra mélykiemelt f.. volt, és 1kutya a kettő szóval elég nagy valószinűséggel a B-nek is igy változik majd a "hangképe" :) )
őszintén mondom a kis 1k-s Awei jobb füles, de akinek a B kell legyen boldog vele :R

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#61482) BigBlackDog válasza carpediem007 (#61475) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Mit hallottál még ilyen árkategóriában (pl. Vsonic, Soundmagic)? Mihez tudnád hasonlítani a hangképét, hangzását? :)

(#61483) darvinya válasza Luissimo (#61480) üzenetére


darvinya
titán

Hát nem is tudom. :)
Anno munkatársnak újonnan 3000Ft-ért vettem B-t, és ugyanaz volt 30eFt-ért.

Akkor mit is fizettünk. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61484) vicze válasza kemcso (#61476) üzenetére


vicze
félisten

41e volt a kezdőára 4éve. ;) Szóval 1/3-ért vette. :P

Mondjuk ezt a verziót szerintem sokan bevállalnák itt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#61485) f4lcon válasza carpediem007 (#61475) üzenetére


f4lcon
őstag

nekem van más tapasztalatom, de kemcso már idézte.
néha jó elővenni, és Dr Dre-t hallgatni vele, de ez nagyon ritkán van.
minden más esetben inkább egy olyat veszek elő, ami rendes zenehallgatásra van kitalálva.

szerk: eladtam az LZ A2-t. szerettem, de kell valami más helyette :) és a kínaiakat is eladom, amint az utolsó tesztelőtől visszajönnek, és pár hibridbe forgatom az árukat :DDD

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#61486) kemcso válasza vicze (#61484) üzenetére


kemcso
Ármester

Ezt azért megnéznem Tulku kolléga fülében :DDD

(#61487) rizso válasza Dave™ (#61478) üzenetére


rizso
addikt

Telefon mennyire tudja meghajtani? Illetve mennyire illik rá az általam korábban írt kedvelt karakter? :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#61488) schawo válasza darvinya (#61483) üzenetére


schawo
titán

Az eredeti Audio Technica CKR9LTD 120k, az aliexpresses, ami pont ugyanaz, csak 15k. És? Ettől hülyeség lenne valakinek megvennie az eredetit? Nem hiszem, hiszen az még mindig egy eredeti AT, ez pedig egy félig-meddig (licenc nélküli) hamisítvány.

(#61478) Dave™
Végül úgy döntöttem megtartom mindkettő CKR9-t, a másikat megkapja öcsém 30. születésnapjára, pont aktuális lesz :)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#61489) f4lcon válasza schawo (#61488) üzenetére


f4lcon
őstag

állítólag a hamisak között is van eltérés, és nem mind annyira tökéletes mint az eredeti

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#61490) darvinya válasza schawo (#61488) üzenetére


darvinya
titán

Eredeti volt, csak más forrásból származott…

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61491) schawo válasza f4lcon (#61489) üzenetére


schawo
titán

Igen, tudom, két különböző forrásból van. Az egyik a head-fin megerősítetten igazi darab, a másik pedig egy másik forrásból származó olcsóbb (30%-kal). Meglátjuk, hogy valóban van-e különbség. Mert még a head-fin sem 100% az információ. Ugyanis senki nem írta, hogy van két különböző aliexpressese. Csak egyeseknek nem tetszett a kapott füles hangja, ők írták, hogy, jó füles, jó füles, de szerintük nem lehet az igazi, mert ők nem hallják a 350 eurós hangot belőle. Ebből jött az, hogy lehet, hogy valamelyik forrásból nem az igazi AT-t kapod. De olyan egy személy sem volt, aki azt írta, hogy neki van eredeti AT és abszolút hamisítvány egyszerre, vagy két bármilyen nem egyforma bármilyen forrásból.

Egyébként ebből a dilemmából lett a két fülesem. Egyszer végigolvastam az egész topikot head-fin. Az jött le, hogy 90% eséllyel mindkettő tök ugyanaz. Ezért megrendeltem az olcsóbbat (30% az 30% :) ). De aztán csak nem hagyott aludni a kisördög, és az éjjel közepén felkeltem, lemondtam az első rendelésem, és megrendeltem a drágábbat (amiről megerősítették, hogy az az igazi), mert mivan, ha mégis a 10% jön be, és én sosem tudom meg. Aztán reggel szóltak, hogy bocsi, az első megrendelésem már a postán van :D

(#61490) darvinya
Ez is eredeti (hívjuk inkább igazinak, mert az eredetit az AT/Beats frogalmazótól vásárolod), csak más forrásból származó. Ilyen ez a nyomi Kína.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#61492) f4lcon válasza schawo (#61491) üzenetére


f4lcon
őstag

nem a topicjában, hanem a kínai topicban (vagy valamelyik releváns kínaisban) valaki leírta (ozkan?), hogy van két ali ckr9-e és a kettő nem egyforma.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#61493) schawo válasza f4lcon (#61492) üzenetére


schawo
titán

Meglátjuk, ki fog derülni :) És én is az általános kínai füleses head-fi topikról beszélek :D Leírta, de másokra hivatkozott.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#61494) #16820480 válasza schawo (#61491) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mostanában nagyon felkapott az itteni boltokban DIY-ként reklámozni a hamisítványokat. Elég rákeresni, hogy "DIY K3003" mennyi boltban van. Néhány eladónlá olvasgattam a kommenteket, de leginkább az jött le az ilyen termékeknél, hogy értéktelen vackok, csak külsőre hasonlítanak az eredeti termékre. Különben meg lehet venni ilyen 15-20 ezerért DIY 535-öt, 846-ot, UE CIEM-et, K3003-at, IE800-at, meg egy rakás más fülest is.

(#61495) Dave™ válasza schawo (#61491) üzenetére


Dave™
nagyúr

Amikor megjött, pont ezt éreztem én is, hogy "hát nem rossz, de erre volt ez a nagy felhajtás?". Meg mélytúlsúlyos is volt, ami engem zavar, de hagytam járatni (közben nem hallgattam) pár órát, és már akkor elkezdett szépen kinyílni, a mélyek is szolidabbak lettek, meg szellősebb az egész hangja (aki nem hisz a bejáratásban, annak ez a füles a legjobb példa a kétségek eloszlatására, annyit változik). Idővel nagyságrenddel jobb hangja lett, mint amikor megjött, és a head-fis srác is arról számolt be az elején, akinek volt mindkettő, hogy az alis csak kicsit hasonlít, az eredeti sokkal jobb, aztán amint beletett 50 órát, hirtelen megváltozott a véleménye, miszerint gyakorlatilag egyformák. A gyári AT-k elvileg bejáratva kerülnek forgalomba, legalábbis ott nem tapasztalták ezt a jelenséget, ez magyarázhatja a különbséget. Meg persze a szórás, ki tudja mit alkotnak a háttérben. De szép széles illeszték kell rá, a vetőcsöve sem keskeny, és így fog igazán jól szólni, a gyári nagyon szűk. A legviccesebb pedig, hogy a mérete és a külseje ellenére ez a legkényelmesebb füles, amivel eddig találkoztam.

sheratan: a DIY vonal saját drivert használ, csak a dizájnt koppintják (szia KZ ANV), ez viszont elvileg 1:1 utángyártás, valószínűleg elfelejtették lekapcsolni a gyártósort a 2000. darab után.

[ Szerkesztve ]

(#61496) carpediem007 válasza BigBlackDog (#61482) üzenetére


carpediem007
tag

4 éves Panasonic fülesem volt előtte az 10e körül volt. Annak a magasabbak élénkebek, de EQ val ügyanezt ki tudtam hozni a beatből csak így jobb a mély. SENNHEISERT hallgattam még előtte na ott nem hallottam semmi melyet. Ennyiért egyenlőre nem bántam meg. De ha tudok ajánlani ilyen igényes fülest külsőre akkor az is érdekelhet, úgy is kell még 1 ☺

(#61497) Ati bá


Ati bá
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos a napokban elfáradt a Sennheiser CX-95-ösöm, a bal oldala közvetlenül a füles bemeneténél kontaktos lett. Meg lehet ezt valahol javítatni? Ha nem, akkor milyen fülhallgatót ajánlanátok helyette ami kb olyan színvonalas mint a CX-95 volt?

(#61498) Dave™ válasza rizso (#61487) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szerintem korrekten szól telefonnal, a moddolt Xonar Essence One-omról persze sokkal jobban szólt, de a középkategóriás kínai telefonommal is teljesen rendben van. Érdekes módon viszont a Surface Pro tabletről kicsit sok lesz a mélye, meg azt hiszem iPhone-al is kicsit több volt a mélye, azt nem én próbáltam. Karaktere: beutrális, enyhén meleg, telt, picit meg van nyomva a mélyek alja, de csak szolidan, nagyon mélyre lemegy, a közepei tiszták és hangsúlyosak, nem ül rá semmilyen szinten a mély, a magas picit limitált kiterjedésében, de cserébe lágyabb, nem fárasztó a legkevésbé sem. Összességében egy kiegyensúlyozott, levegős hangú füles, fantasztikus mélyekkel (nem a mennyisége, hanem a minősége).

(#61499) krisz242 válasza schawo (#61491) üzenetére


krisz242
tag

Biztos hallottál már GR07-est, ahhoz képest milyen a CKR9? Csak hogy kíváncsiságból érdemes e rendelnem CKR9-et, vagy nem lesz jobb, mint a GR07-em?

(#61500) Dave™ válasza krisz242 (#61499) üzenetére


Dave™
nagyúr

A CKR9 nem ugyanaz, mint a CKR9LTD, csak a félreértések elkerülése végett, mert mindkettő létezik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.