Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61551) Luissimo válasza BigBlackDog (#61540) üzenetére


Luissimo
veterán

hagyjátok, nemérti

van akinek mindegy hogy fejes vagy füles.

Sokan a söntést is összekeverik a montázzsal :)) :DD

(#61552) xemelon válasza holozis_HUN (#61550) üzenetére


xemelon
tag

Elvileg a többi 4 mm-es, ez meg ugye kisebb.

(#61553) holozis_HUN válasza xemelon (#61552) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Szóval ez vékonynak számít?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#61554) xemelon válasza holozis_HUN (#61553) üzenetére


xemelon
tag

Kisebb belső átmérőjű lyukkal rendelkező ilesszték kell hozzá, mint a többi KZ-hez. Én sem láttam ilyet. Talán a SONY-k?

(#61555) Tulku


Tulku
veterán

Nos kénytelen vagyok egy füles tekintetében revidiálni korábbi posztomat...

A füles a Soundmagic E10S névre hallgat és az első füles ami bejáratás (kb 40 óra) elteltével mélyenergiák irányába nőtt.
Tehát: alapvetően középmély kiemelésű, de nem zavaró, ám valóban jelen van (Kemcsonak igaza van...)
Jelentősen tompítható dupla peremű szilikonnal, ha normál szilikonnal vagy szivaccsal használom nekem zavaróak a mélyei kissé...morózussá válik minden, de az említett tip-pel ez jelentősen normalizálódik.

Közepei szerintem a legjobbak, mesések, puhák, teljesek...engem teljesen megfogtak...nem klasszis hang, de nem is 10+ ezres az biztos...aki sok hangszeres zenét hallgat annak ajánlom kipróbálásra.

Magasai számomra továbbra is fedettek kissé, vannak és minden érthető, de szerintem elfogynak.
Ettől függetlenül nagyon hallgatható, meleg, puha hangzás, mélyei nagyot ütnek, közepei pedig igen kifejezőek.

Tere átlagos, teljesen rendben van.

Értem a körülötte kialakult hype-ot...van alapja rendesen...ez tényleg best-buy!!!

Kábelével továbbra sem vagyok kielégülve...ugyan elég erősnek néz ki, de túlságosan merev, ha betörik valahol, úgy marad...erre vigyázni kell...

Ha szembeállítom mondjuk egy RHA S500-al akkor anyaghasználatban az RHA csúnyán elveri, de hangban rendesen kikap tőle...mindenki döntse el, mire költi a pénzét...

(#61556) bpasztoi


bpasztoi
csendes tag

Sziasztok!
Lenovo Vibe Shot telefon gyári fülese nem a legjobb, ezért gondolkodom egy jobb minőségű beszerzésén, a legnagyobb baja, hogy kicsit halk is, gumiharangja sem tökéletes, illetve a mély is kicsit hiányzik számomra.
Tehát olyan agybadugós fülest keresek, ami elég jó méllyel rendelkezik, de a többi tartomány is szépen szól. Elsősorban rock, pop jellegű illetve néha komolyzene hallgatására is. Nem vagyok szakértő, szóval szívesen fogadom a tanácsokat, tapasztalatokat.
Más: futáshoz is jó lenne valamilyen füles, kinek mi vált be e téren?
A keret 15e Ft körül lenne.
Köszönöm szépen a segítségeteket! :)

(#61557) flash-


flash-
veterán

Van egy vsonic gr07-es fulesem. Egyik oldali dugoja nagyon elhalkult, ekkor zsepivel es gyogyszertari almohollal a kulso reszerol letakaritottam a zsirt.jobb lett de még halkabb.

Tudna valaki segiteni a javitasaban,szetszedeseben?egyedul nem merem szetszedni, megkoszonnem ha valaki megnezne nekem.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#61558) Mclovin


Mclovin
senior tag

Xiaomi Piston 3 youth-hoz tudnátok megbízható, legit shopot vagy ebay eladót linkelni? Köszi előre! :R

(#61559) K1LLMy53Lf válasza Mclovin (#61558) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

gearbest, geekbuying, banggood. ezek közül, ahol éppen a legolcsóbb :)

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#61560) holozis_HUN válasza xemelon (#61554) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem tudom.. De nagyon kellene... Kinthagytam a fülest az ágyamon, macsak szétszedte a kedvenc gumim rá... Aztán raktam bele egyel nagyobbat, de így semmi basszus, csak ha tövig nyomom, de akkor kényelmetlen. És iszonyat sok a magas így. EQ-val bele kellett nyúlni, de ígysem ugyan az a hangzás... Esetleg neked nem kell az a legkisebb gumi hozzá? Amivel alapból jött a legkisebb.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#61561) megott válasza flash- (#61557) üzenetére


megott
tag

Ha lejuttatod Miskolcra, megnézem neked!

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#61562) mzso


mzso
veterán

Van valakinak valami tuti tippje füllhallgató tisztításhoz? A Piston3-am jobb oldala makacsan halk marad a kísérletek ellenére. A rácsban egyébként nagyítóval sem látok zsírt...

(#61563) Outblast


Outblast
tag

Sziasztok!

Szeretnék új fülhallgatót venni, mert a mostani kezdi megadni magát, kb max 10 ezer forint körül szánnék rá.
Leginkább hardstyle-t hallgatok így szeretném ha szépen szólna és erőteljes basszussa lenne.
Eddig ami volt nekem és meg voltam elégedve vele AKG K330 (szerettem, jó basszus nyomott) a mostani amit cserélni akarok Sennheiser CX215 (ez kevesebb basszus viszont szépen szól)
Nyilván a szakiknak más az álláspontja mi is az ami szépen szól :D
A lényeg "agybadugós" legyen és ne fül feletti kábele legyen, jó lenne ha nem külföldről kellene rendelni. Nem tudom mennyire számít LG G2 minihez kell (egyenlőre)
Szerintem nagyjából ennyi.
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#61564) kemcso válasza Outblast (#61563) üzenetére


kemcso
Ármester

Összefoglalóban nem találtál olyat, ami megfelelne?

(#61565) Tulku válasza mzso (#61562) üzenetére


Tulku
veterán

Egy ősi titkot árulok el...de csak kidobás előtt alkalmazandó...így nem buktok semmit....

Szecsuánban Waj-Ling mester úgy csinálja, hogy beteszi alkoholba az egész fülest, szépen ki-bedugdossa, mint a teafiltert (bár ő teafiltert nem ismer) és hagyja megszáradni...

Ő azt mondja, minden így kezelt füles visszanyeri régi hangját...

Én semmilyen garanciát nem vállalok erre a dologra, csak ha végképp elengedné valaki a fülese kezét...érdemes kipróbálni....ez olyan 19-re lapot húzok...

De hallottam olyan emberről akinek sikerült!!!!

(#61566) darvinya válasza mzso (#61562) üzenetére


darvinya
titán

Felületén nem látod a zsírt, de ha törölted akkor betoltad.
Mint Tulku fórumtárs írta alkoholba mártani a vető csövet(de membránt ne érne az alkohol, mert tönkre teszi!).

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61567) Outblast válasza kemcso (#61564) üzenetére


Outblast
tag

Egyenlőre onnan a SoundMagic E30 és a Xiaomi Piston 3-mat nézegetem.

(#61568) Outblast


Outblast
tag

Nah úgy néz ki hogy a Soundmagic E30 lenne az ami beleférne a keretbe, és sok jót írtak róla.
Viszont azt nem tudom hogy mennyire lesz jó Hardstylera, amiben azért viszonylag sok a mély ilyen jellegű kommenteket nem igen találtam. De ha ennyi pozitív visszajelzés van róla, csak nem mindenki komoly zenét hallgat :D
Találtam most egy helyen 11ezerért, lehet meg is rendelem.
(ha van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban akkor ki vele :) )

(#61569) kemcso válasza Outblast (#61568) üzenetére


kemcso
Ármester

Az ilyen mélyorientáltabb zenékhez szerintem jobb az E10 vagy az E50 (az E30 amúgyis fül feletti kábeles, amit eleve kizártál ;) )
Vagy külföldről a Xiaomi Hybrid lenne jó választás, annak jobban közelít a hangképe a Sennheiseréhez.

(#61570) Outblast válasza kemcso (#61569) üzenetére


Outblast
tag

hmm akkor az E10 lesz a nyerő, az E50 már drága, a külföldi rendelés nem játszik.
Erről is jó dolgokat olvastam, találtam is 10k körül pirosat vagy réz/fekete színösszeállításban (a piros tetszene, csak fura hogy a kábele is piros :) )

(#61571) lowzor válasza Outblast (#61570) üzenetére


lowzor
veterán

Az E10-el jól jársz. Én múlt héten vettem szürke/feketét (akkor még volt). Trance-et is hallgattam vele és szépen szólaltatta meg. Van benne basszus, bár szerencsére nem annyi, hogy minden mást elnyom.

(#61572) krisz4b70


krisz4b70
aktív tag

[link]

Ettől a fülestől szerintetek mire számíthatok? :D

(#61573) mzso


mzso
veterán

A Zero Audion Carbo Tenore ZH-DX200-CT-t azt milyen megbízható hely(ek)-ről lehet beszerezni?

Egyébként tud valaki linkelni teszt(ek)et?

Már egy ideje keresek valami jó kiegyenlített olcsó fülhallgatót. Amit kifejezetten nem szeretek az, hogy ha magas kiemelés van. A Piston 3-nál is zavart, hogy egyes daloknál túl éles volt a hangja, csörgött. (Bár jóval kevésbé mint egyébb füllhallgatóim). Egy kis mélykiemelést jóval könnyebben elviselek.
Ebből a szempontból milyen? (Valaki említette a topicban, hogy állítólag van magas kiemelése)

A KZ HDS1 az milyen ebből a szempontból? Menyire enyhe az enyhe V?

UI:
Akkor most "Zero Audio" vagy "Zero Audion". Az ajánlóban az utóbbi szerepel de én inkább előbbít látok leírva máshol, még doboz fotókon is.

[ Szerkesztve ]

(#61574) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lenne egy nem kimondottan szakmai kérdésem: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61575) Tulku válasza mzso (#61573) üzenetére


Tulku
veterán

Hallgasd meg a Soundmagic E10s-t...na abból nehéz sibilancet kicsikarni...szerintem képtelenésg...abban biztos lehetsz hogy nem sziszeg, nem éles...kicsit emeltek a mélyközepei, de nem feltűnően, és a hangképe igen egységes, nagyon jó közepekkel....

(#61576) szentkuti11 válasza krisz4b70 (#61572) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ha szerencséd van, szól, ha kevésbé, akkor nem. ;]

(#61577) schawo válasza krisz4b70 (#61572) üzenetére


schawo
titán

Itt a nagy kínai fülesajánló (by Dave), inkább innen válogass: [link]

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#61578) kemcso válasza Tulku (#61575) üzenetére


kemcso
Ármester

Az E10 hangképe egységes??? Nemá.... Az egy mélytúlsúlyos füles, az E30, ami inkább egységes hangképet mutat az Sm kínálatából.

(#61579) f4lcon válasza kemcso (#61578) üzenetére


f4lcon
őstag

nem mindenki megy szembe az autópályán, csak te ;) :DDD

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#61580) Bici válasza mzso (#61573) üzenetére


Bici
félisten

A leírásod alapján hasonló az ízlésünk. Én is a tenore mellett döntöttem, mert a KZ HDS1 nekem úgy 60-70 óra után elkezdett karcolni, sőt, néha csikorogni. Valahol 3-5 kHz körül van egy keskeny, de nagyon erős kiemelése, amibe néha beletrafál egy elektromos gitár, vagy női ének, és az nagyon rossz. Sok zenénél viszont nyoma sincs.

Én a innen rendeltem meg a tenore-t. Még nem jött meg sajna.

Én is hallottam némi magas kiemelésről, de sajna nem tudok jobb fülest értelmes áron. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#61581) holozis_HUN válasza Bici (#61580) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hát mivel most nagyon szar gumival használom (macska szétszedte a jót...) és ezzel semmi basszusa, így felhúztam telón EQ-n a basszust. Hát volt pár hely, ahol berecsegett :DDD De ez oltári nagy basszus volt, tisztába vagyok vele. Nem normális basszus mennyiség. Szóval kellene valami jó kis illeszték, csak sajna még mindig nem tudtam megmérni a kicsi HDS1 csövének a méretét :( Ami ha jól tudom nem a hossza, hanem az átmérője.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#61582) kemcso válasza f4lcon (#61579) üzenetére


kemcso
Ármester

Szerinted is a SM E10 egy kiegyensúlyozott füles??? És akkor mit mondasz a E30-ra, vagy a GR07-re vagy az RE400-ra?
Én nem mondom, hogy basshead, de erősen kiemelt a mély tartomány, ami a mai közízlésnek tetszik, elfogadom, de attól még...

(#61583) Tulku válasza kemcso (#61578) üzenetére


Tulku
veterán

:F

Mélyközép kiemelt egységes hangkép nálam dupla peremű szilikonnal...nem mondtam hogy lineáris...hol itt a baj?

Nagyon hallgatható egységes hangkép....összeáll nekem minden szépen szól közepes térrel és azért ajánlottam mert szerintem kicsit visszafogott magasakkal rendelkezik ami biztosan megfelelne a kollégának...

Azért én bassheadnek nem mondanám....az mondjuk a ck9x AT...az basshead....

(#61584) fcbarca


fcbarca
őstag

Jelenleg melyik fules eri meg az euronics kínálatabol? Valami xiaomi, soundmagic szint?

(#61585) kemcso válasza Tulku (#61583) üzenetére


kemcso
Ármester

A kolléga ilyen fülest keresett: "Már egy ideje keresek valami jó kiegyenlített olcsó fülhallgatót". Erre szerintem nagyon nem illik a E10. Az sehol nem kiegyenlített, hanem mélykiemelt. Azt is írja, hogy "Egy kis mélykiemelést jóval könnyebben elviselek.". A kicsi sem igaz E10-re, az a P3.
Ezekre ha már SM, akkor E30, mint írtam. Olyat kellene ajánlani, amit keres az illető, nem csak egy kitételt kiragadni és arra ráhúzni az összes többit. :R

Az egységes hangkép számomra azt jelenti, hogy az egészben semmi sem teng túl, egy közepesen vagy erősen mélykiemelt füles nekem nem lehet ilyen.

(#61573) mzso a ZA tenore kiegyenlített, de elég éles emlékeim szerint a hangja. Nekem tetszett alapvetően, de a mélyeket picit kevésnek éreztem benne. Mennyi lenne a keret?

(#61584) fcbarca látatlanban egyik se :) Az összefoglalóban lévők érik meg kb leginkább az árukat.

[ Szerkesztve ]

(#61586) bucsher válasza kemcso (#61585) üzenetére


bucsher
őstag

Nekem a p3 középsúlyos. De még csak két napos. Állítólag még alakul.

In the pipe - five by five!

(#61587) fcbarca válasza kemcso (#61585) üzenetére


fcbarca
őstag

Es egy RHA S500 rolmit tudsz mondani? Köszi

(#61588) Xaels válasza kemcso (#61585) üzenetére


Xaels
félisten

Ha már összefoglaló akkor abban az van, hogy az Audio-Technica ATH-CKP200 egyenes kábeles. Rákeresve nekem fül felettinek tűnik vagy csak azért egyenes mert maga a kábel a fül alatt kezdődik?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#61589) tomboy0013 válasza fcbarca (#61584) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ha találsz még Piston 2 (gold)-ot akkor az megéri 5000-ért. Én múltkor onnan vettem egy P2-őt.

(#61590) fcbarca válasza tomboy0013 (#61589) üzenetére


fcbarca
őstag

3000 ft volt, de mar nincs belole sehol, Zalaegerszegen nar reg nincs

(#61591) f4lcon válasza kemcso (#61582) üzenetére


f4lcon
őstag

szerintem én meg Tulku nagyjából egyformán ítéljük meg a hangzást, mindketten a töklaposhoz képest több basszust szeretünk, és azt tartjuk "alapnak" vagy "normálisnak"
szerintem te a töklapost, vagy ha lehet annál egy kicsit kevesebb basszust szeretsz

erről beszélek :)

(lásd még Bucsher és te eltérő véleményed a P3-ról, amit én sem osztok, a P3-ban gyakorlatilag alig van mély az én fogalmaim szerint)

nincs ezzel baj, csak figyelembe kell venni amikor egymással beszélgetünk :D

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#61592) monti0222w válasza kemcso (#61585) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem vitaképp, de a Tenore- ban van basszus, hallható, még ha annyi nincs is mint mondjuk az SM E10-ben. Simán vállalható füles sajnálom, hogy annak idején lemaradtam róla az anyagiak miatt. :)

(#61593) tomboy0013 válasza fcbarca (#61590) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én kb 2 hete vettem a budakalászi üzletben 5000-ért. Az volt az utolsó darab elvileg ott is.

(#61594) krisz4b70


krisz4b70
aktív tag

A sima piston 3 jobban szól mint a youth? youth volt nekem de hangjával nem annyira voltam megelégedve, kicsit kevés volt a mély.
Esetleg sony ex110?

(#61595) vicze válasza .LnB (#61574) üzenetére


vicze
félisten

Bele, de eléggé feszül azért, illetve kilóg. De be lehet csukni a dobozt végül is, de nem olyan szép.

@krisz4b70: Akkor P3-et se vegyél, abban annyi sincs.

[ Szerkesztve ]

(#61596) Archanon


Archanon
őstag

Sziasztok,

Minekutána jó régen tönkrement a Sony Xperia Z3 Compacthoz kapott gyári fülesem (MH750) újfent, a gari sincs már meg rá, a még régebben tönkrement LD Systems IEHP1 fülest vettem elő kb. tizedik javításra. Ugyan sikerült életet lehelni bele, a basszus viszont nagyon gány helyenként, rendesen berezonál. De már annyira elegem van belőle, hogy nem éri meg a ráfordított energiát... Újat szeretnék.

Szempontok... Minimum MH750 hangminőség, a basszussal itt elégedett voltam, de lehetne tisztább az összhang. Gondolkoztam rajta veszek még egy ilyet, de most komolyan, nem sokat kéne áldozni egy kicsit jobb minőségre. Jó, ha a kütyü headset is egyben, telefonálásnál hasznos - bár nem gyakori... Sokat hallgatok zenét, elég vegyes stílusban, equalizert sosem használok, szeretem ha az alapbeállítás már megfelelő. Néztem egy ilyet: Roccat Syva, 3 év garanciával még szimpatikus is. A füleseimmel mindig az volt a baj, hogy fogták, azt egyszer csak nem szólaltak meg... Ezzel legalább le lennék biztosítva 3 évig. :DDD Ára sem vészes, viszont túl sok információt nem találok róla. Esetleg valakinek vélemény?

Továbbá van a Sonynak a zajszűrős (MDR-NC31EM) fülese/headsete, kicsit drágábban. Z3C topicban páran azt írták nagyjából pariban van az MH750 tudásával, csak zajszűrős, ezért jobban hallani. Ennyit mondjuk nekem nem ér meg a felár... valóban így van?

És még egy dolog így a végére: ha a fent említett kütyük egyike sem a megfelelő, mit ajánlanátok maaaaaaximum 10ezer Ft környékén? Mennyivel jobb füleseket vehetnék, ha kibővíteném az árlimitet mondjuk 15ezerre?

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#61597) kemcso válasza f4lcon (#61591) üzenetére


kemcso
Ármester

Ha valaki kiegyenlített hangzást keres akkor nem ajánlok neki olyan fülest, amiben ahhoz képest sok basszus van. Viszont ha olyan zenéhez keres fülest, ami igényli a basszust (vagy csak pl. sennheiser-e volt előtte) akkor olyat ajánlok. Szerintem nem igazán játszik szerepet ebben az, hogy milyen hangzás áll közel hozzám. Annak sem kéne, hogy ti több basszust szerettek, mint a töklapos (sztem annál én is picivel többet), ez nem a mi ízlésünkről vagy más befolyásoló tényezőkről kell(ene), hogy szóljon hanem a kérdezőéről. Viszonyítani kell(ene) és kész.

Ami szintén nagyon lényeges, hogy miről hallgatsz zenét (és mivel tesztelsz, mivel hasonlítasz). A P3 is szólhat más forrásról másképp (és még az illeszték is játszhat szerepet benne), bizonyos keretek között.

(#61592) monti0222w szerintem nem azt írtam, hogy nincs a Tenore-ben mély, hanem hogy nekem picit kevés ;)

(#61596) Archanon kezd az összefoglalóval légyszi.

[ Szerkesztve ]

(#61598) vicze válasza Archanon (#61596) üzenetére


vicze
félisten

Elöljáróban, a MH750 az egyik legrosszabb füles, amit valaha halottam, mint minőségben, mint hangképben.

MDR-NC31EM-re rákeresve megtalálod a véleményem róla.

Ha basszust akarsz itthon és 10e alatt akkor: Összefoglaló... Ott van mind a két versenyző, a Piston Hybrid(itthoni árát nem éri meg) és a SM E10 személyében. Felesleges tovább ragozni.

[ Szerkesztve ]

(#61599) Archanon válasza kemcso (#61597) üzenetére


Archanon
őstag

Felsorolásból elég nehezen fogok rájönni, hogy az 5-10ezer Ft-os füleseknél mennyivel jobbak a 10-15ezres darabok, megéri-e egyáltalán többet áldozni rá 10ezernél, így a kérdéseimre az összefoglaló aligha ad választ. De ha már mindenképp a felsoroltakból kéne választanom, akkor a két Xiaomi lenne szimpatikus.

Piston Hybrid.. Nekem fontos, hogy sokáig érvényes legyen a gari, mert már elegem van, hogy 7-8 hónap alatt minden meghal, ha nem hamarabb. Edigitalnál nevetséges 6 hónap garanciával kapható, de legalább hazai. A Piston 3 jobb helyen akár 1 évvel is kapható, de ez is elég félelmetesen kevés. A fenti Roccat ennyire gagyi lenne 3 év gari mellett, hogy említésre sem méltó?

#vicze1: SM E10 egy helyen van belistázva, ott is 13ezer Ft, és nincs raktáron. SM E30 viszont van 11-ezerért 15 helyett, igaz, elég fura a kialakítása... Nem érné meg ez jobban? Nem akarok én kifejezetten basszust, nekem az a lényeg, hogy szépen szóljon, és ne égesse ki az agyamat a magas, de a mély se nyomjon el semmi lényegeset. Mondjuk gariról itt sem találok időtartamra vonatkozó infót.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#61600) vicze válasza Archanon (#61599) üzenetére


vicze
félisten

SoundMagic-et a Nomono és a Muzix forgalmazza csak itthon, Nomono-nál a piros és réz fekete 10e.

Roccat egy divatmárka, random OEM termék, mit beszéljünk róla?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.