Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61801) halisa


halisa
tag

Segítsetek .
Fülest szeretnék vásárolni (fülbedugósat)
Kinéztem egypárat, csak nem tudok dönteni.
ATH-CK303 v. ATH-CK323 v. Sony MDR-XB50 v. Marshall mode v. Yamaha EPH100 (ebay)

A lejátszó Creativ ZEN X-Fi 2

Köszi a segítséget.

(#61802) Plebi


Plebi
senior tag

Sziasztok!

Olvasgattam a topikot, de nem nagyon, vagy csak zajvédő szivacsból, illetve külföldről beszerzett, de drágán készített egyedi illesztékeket találtam. Volt szó teljesen egyedi fülmonitorokról is, de arra semmi szükségem, illetve annyit soha nem is adnék ki értük. Az "agybadugós" fülhallgatók ma már nagyon elterjedtek, szinte minden mellé azt adnak, minőségüknek csak a pénztárca szab határt, kellően kiszűrik a külső zajokat, csak nekem marhára nem kényelmesek, kiesnek, nyomják a fülemet, az erős zsírtermelődéstől a fülhallgató is "koszolódik" nem csak az illeszték. Megoldást kellett találnom, a sima fülhallgatók, vagy az earbud nem játszik, mivel nem szigetel eléggé, mély nem sok van bennük, üvöltetni kell őket, így jött, hogy egyedi fülillesztéket csináltatok.

A családból illetve ismerősi körből is többen használnak egyedi uszodai fülvédőt, így felkerekedtem a helyi audiológusokhoz, hogy megkérdezzem csinálnak-e egyedi fülillesztéket hallójáratos fülhallgatóhoz. Egyik sem igazán hallott róla, de nem zárkóztak el az ötlettől, viszont nem csinálták volna olcsón így keresgéltem még a neten és az országban, Pesten van egy cég, ami szinte az összes audiológiának gyártják az illesztékeket, fülvédőket. Reklámozni nem akarok, akit érdekel rám ír, vagy, ha nem zavar titeket akkor közkincsé is tehetem a nevüket, de nehogy az a vád érjen, hogy a terméküket értékesítem, eladom, stb.

Kapva a lehetőségen, hogy az idei FeHoVán kiállítanak és a cégtől is felmentünk Pestre, fel is kerestem őket, termékeik között volt egy Walkman fülilleszték ami pont nekem kellett, de sima fülhallgatóhoz, nem hallójáratoshoz. Nagyon készségesek voltak, tudtak segíteni, értették a kérésemet és állítólag már műhelyen belül, de csináltak ilyet, csak az oldalukon nem szerepelt. Levették a mintát helyben, én meg otthonról elküldtem a fülhallgatóm adatait, az illeszték csatlakozó, szélességeivel. Egy kicsit több mint egy hét múlva megérkezett.

Egy kicsit nehéz behelyezni, tanulni kell, szokni nem kellett mivel hozzám lett méretezve. A hangzás gyári füleshez mérten rendben van, végre nem akar kiesni, nem nyom, nem mocorog, és ha zsíros lesz, leveszem, meleg szappanos vízzel elöblítem és kész is, a fülhallgatót nem éri semmi.

Árazása nem volt túl vészes, 4400 Ft/db, kettő kell. Tudom, ezen már elég sokféle fajta jobb minőségű fülest lehet venni, sokan kb 5-6 ezret szánnak csak a fülesre én meg majdnem dupláját költöttem az illesztékre, bár ebből kaptam FeHoVás kedvezményt 10%-ot. Egy dolog biztos, hogy ennek ellenére megérte, bármelyik hallójáratos fülesre rámegy, kényelmes, már csak az a kérdés, mennyit fog bírni, megreped-e, stb. Orvosi szilikon, szóval reménykedem, hogy egy darabig használható marad. Egyetlen egy negatívumot lehet felhozni, hogy nagyon erősen elszigeteli a külső zajokat, ez persze nem feltétlen baj, pl. fűnyíráskor nem kell a podcasteknek üvöltenie. :D

Pár képet teszek fel:

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#61803) vicze válasza darvinya (#61789) üzenetére


vicze
félisten

Alma narancs összehasonlítást csináltál épp. Én arról beszélek, hogy egy és ugyanaz a füles vezetéken több méllyel rendelkezik, mint BT-n. A te fülesed hogyan is lehet vezetékesen használni? Két különböző füles összehasonlítása ilyen szempontból értelmetlen nyilvánvaló okokból.

Ahogy Tulku is írta ugyan annak a fülesnek csökken a mély erőssége BT-n, leginkább azért, mert aksi miatt nyilván kisebb a teljesítménye így és a driver sose lesz a teljes képességei szerint kihajtva.
Ehhez még hozzátenném, hogy BT-n főleg olyan füles tud jól működni(szépen szólni), amit leginkább a mobilok kis kimeneti impedanciájára terveztek. BA nyilván előnyben mivel jóval kisebb energia kell a meghajtásához, ez növelheti nem utolsó sorban az üzemidőt is.

(#61804) darvinya válasza vicze (#61803) üzenetére


darvinya
titán

Ez mind elektronika kérdése.

Egy jó BT fejes kiegyensúlyozott, és 2 aksis, hozzá normális dac-amp kombó.

Up BT fülesről

3h bírt 80%-os hangerőn úgy, hogy ebből kb. 45perc 40cm falon keresztül 5m-re.

Ekkor szolt, hogy „Low battery, please charger.”
Nagyon jó mert még ekkor kb. 15 perc energia van benne.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61805) G4bi89 válasza darvinya (#61804) üzenetére


G4bi89
senior tag

Az nem is olyan rossz, az árához képest persze. Egy neccesebb napot akkor nálam simán kibír. 45perc - 1óra futás, meg reggel,délután 30-30perc munkába menet-jövet. :)

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#61806) schawo válasza darvinya (#61804) üzenetére


schawo
titán

Egy jó BT fejes kiegyensúlyozott, és 2 aksis, hozzá normális dac-amp kombó.
Ne haragudj, de már megint egy közhely. Ezen túl a DAC-AMP kombó bluetotth füles esetén teljesn felesleges, mert semmi köze a végeredményhez.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#61807) darvinya válasza G4bi89 (#61805) üzenetére


darvinya
titán

Belegondolva, hogy 5m és egy 40cm falon is keresztül kellett vinnie a jeleket, plusz 80-os hangerőn.
Tényleg nem rossz.
Az a jó benne, hogy beszél, így nem kell figyelni a jelőfényt.

schawo

Miért is?
Csak kipattan hangszóróból hang.
Azért dac magában soha nem akkora teljesítményű, hogy normálisan kiadja hangot.
Anno nem véletlenül volt külön fejegység és erősítő.
És igen, találkoztam olyan BT fejessel aminél egyik oldala nehezebb volt az aksi miatt.
Elsősorban gyengébb teljesítményt lehetet kicsikarni, másrészt 1 oldalas súly miatt állandóan igazgatni kellett.
Utóbbi nagyon zavaró.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61808) schawo válasza darvinya (#61807) üzenetére


schawo
titán

Jó értem, a házon belüli dac-amp kombóra gondolsz. Oké.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#61809) Tulku válasza schawo (#61808) üzenetére


Tulku
veterán

Szerintem is...meg is ijedtem a kommenteden :)

Egyébként van új a nap alatt...ha ez így megy és megfelelő elektronikát és akksit gyártanak hozzá kicsiben, akkor igazam lesz...

Vicze: Egyébként az a Noble is kis impedanciás fülesekkel csinálja a bass roll off-ot...épp úgy mint a kis cowonom...
...de pl a Sony MDR 1ABT-ben olyan basszus van, hogy leszakad a fejem..és a Sennheiserben is akkor csökken a basszus ha bekapcsolom az aktív zajzárat...sajna BT-n nem lehet kikapcsolni csak vezetékesen...
Nem lesz gond a dinamika...szerintem sokkmal inkább árdrágító tényező a digitális utóíz csökkentése, minimalizálása...ebből a szempontból egyedül a Momentum tudja azt ami sokáig hallgathatóvá teszi számomra..de meg is kérik az árát..

(#61810) darvinya


darvinya
titán

Szétszedtem mi lakozik a BT fülhallgatóban.
Íme kép róla, többi adat net-en megtalálható:

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61811) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sziasztok.

Szeretném újra a segítségeteket kérni vásárlás terén.
-Stílus nincs. Vegyes. Tényleg.
-Kiegyenlítettség, izoláció, strapabíróság a legfontosabb, mivel utcára lesz.
-Árban 20 lenne a cél, de ha megéri, akkor fel tudok menni 40 környékére is. Nem tudom hogy mennek mostanában a dolgok...
-Kialakítás mindenképpen IEM az izoláció végett, a többi annyira nem számít, illetve fontos lenne ,hogy ne nagyon álljon ki, mert fültokot is vennék rá, ha a szükség úgy hozza. Egy Sansa Clip-pel lenne hajtva.

-Sportolás közbeni használat mit takar?

Előre is köszönöm. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#61812) cidalain válasza darvinya (#61810) üzenetére


cidalain
veterán

Maris elromlott, vagy ennyire kivancsi ember vagy? :DDD

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61813) schawo válasza cidalain (#61812) üzenetére


schawo
titán

Mindent szét kell szedni. Igaza van. Én is ilyen vagyok:D

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#61814) darvinya válasza cidalain (#61812) üzenetére


darvinya
titán

Mint schawo fórumtárs írta. :D

Baja nem lett, csak szétkaptam.
Ugyanúgy össze van rakva.
Ha lesz kedvem, akkor megépítek belőle egy külső BT+amp kombót, 1265mAh aksival.
Amp -ra lehet majd kötni 3W-ig hangszórókat, vagy nagyobb teljesítményű fejest.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61815) Luissimo válasza darvinya (#61814) üzenetére


Luissimo
veterán

sziasztok,

a blututi füles vonalra rácsatlakozva,

Darvinya kolléga cserélte a SONY HBH IS800-amban az akkut, mivel már 5 éves volt és nemnagyon bírt életerővel,

2010 körül vettem a fülest, megszolgálta a magáét, merérdemelte a szívátültetést.

Formában , alakjában hasonlít erre:

De azon legalább van 30 cm. spárga , ha kiesne a fülből.

DE EZ?

ha ez a füldugó kiesik, akkor keresheted, napestig, ha szerencséd van és nem megy át rajta senki...
eszem megáll,, kinek jutott ez eszébe, ráadásul ennyi pénzt elkérni érte,

Én gyakran hallgatok a HBH Sonyval zenét, bringázás közben,
nagyon jó hangja van, még darvinya kolléga is elismerően jegyezte meg.
Lehet, hogy akkor kapott kedvet egy blututis füleshez, mikor az enyémet javította :))

végigmentem a palettán,
volt mw600-as, azt most a fiam használja, meggyoztem, hogy könnyebb az élet vezetékes kötöttségek nélkül,

van egy sbh20-am,
van egy smart wireles headset prom, SONY MW1

íNos, annak van a legjobb hangja és annak még a füles része is egy minőségi szerkezet és ráadásul még teljesértékű zenelejátszóként sem egy utólső, microsd kártyát fogad és hangban verhetetlen....

[ Szerkesztve ]

(#61816) Bocsorcser93


Bocsorcser93
újonc

Sziasztok !

Szeretnék beruházni egy hallójárati fülhallgatóra,telefonról hajtanám, a keret maximum 12ezer.
Jelenleg egy Sony MDR-EX110LP fülesem van,de le szeretném cserélni mivel mióta megvettem
a Superlux HD681 EVO fejesemet a számítógéphez nagyon gyengévé vált a Sony hangzása,kevés már számomra. Egy Sennheiser Cx 175-öt néztem ki,mi a véleményetek? Tudnátok valami ütős kis fülest ajánlani a 12ezres kereten belül? Nem létfontosságú az extra basszus, szóljon szépen, tisztán és azért hangerő is legyen...
Köszönöm előre is a segítséget !

(#61817) f4lcon válasza Plebi (#61802) üzenetére


f4lcon
őstag

néztem én is őket ott fehován, beszélgettem is, de épp nem volt semmim, ami miatt megcsináltattam volna (még most sincs)
hogyan változott a hang a gyári szilikon illesztékhez képest?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#61818) darvinya válasza Luissimo (#61815) üzenetére


darvinya
titán

Érdekes válasz nekem. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61819) kemcso válasza Bocsorcser93 (#61816) üzenetére


kemcso
Ármester

Kezd az összefoglalóval ;)

(#61820) Plebi válasza f4lcon (#61817) üzenetére


Plebi
senior tag

A gyári Lg fülest nagyon nem használtam a fenti indokok miatt, de azért kipróbáltam. A mély hangok sokkal intenzívebbek lettek a pontosabb illeszkedés miatt, talán kiegyensúlyozottabbak a különböző hangsávok, egyik sem tolakodó, mindegyikből elég van.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#61821) Herczi


Herczi
senior tag

Brainwavz BLU-100 -al vagy BLU-200 -al van valakinek tapasztalata? Esetleg más ajánlott? Edzéshez kéne, de eléggé hirtelen jött az ötlet, még megpróbálom elhessegetni. :DDD

(#61822) kemcso válasza Herczi (#61821) üzenetére


kemcso
Ármester

Sztem senkinek. A Sony BT-s termékeit szokták ajánlani, Sony SBH20 pl. Vagy Darvinya kolléga vette ezt most: [link]. Nekem ez van épp úton: Sport Wireless Bluetooth, ha megjön beszámolok róla.

Olvass vissza, az utóbbi pár oldalon pont ez a téma.

(#61823) Tulku válasza Herczi (#61821) üzenetére


Tulku
veterán

Kicsit hessegesd, mert a Brainwavz paletta kapható lesz itthon és esetleg meg tudom majd mutatni mit tudnak ezek.... :)

(#61824) Luissimo válasza darvinya (#61818) üzenetére


Luissimo
veterán

Nem kifejezetten NEKED, hanem az általad írott utólsó hozzánkszólásra küldtem, amikor azt írtad, hogy végül te is rendeltél egy jókis blututi fülest... ;]

örülök neki, hogy megkívántad :))

ez az utóbbi napok levelezésének slágertémája volt , ne vedd magadra :))

(#61825) darvinya válasza Luissimo (#61824) üzenetére


darvinya
titán

:DDD

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61826) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

sziasztok,

rendeltem két szett Spinfit dugót, CP100, egy M-es és egy L-es.
namost, csalódott vagyok, egy RHA M600i és egy Sennheiser MM70i-vel próbáltam mindkettőt, a nagy nem igazán illik bele a fülembe rendesen, ergo dobozhangja van, a kicsi meg a fém RHA-val nem jó, "kihúzza" a füles, a Sennheiserrel meg nem elég erős, testes a basszus :(

kérdés: van tipp, mihez illik jobban a Spinfit, vagy ezekhez a fülesekhez milyen dugót nézzek? Esetleg nem kell valakinek a Spinfit? :D

(#61827) PRO-state


PRO-state
csendes újonc

Khm... :U
Véletlenül sem szeretnék kellemetlenkedni, de nem lenne valamelyikőtök olyan tündibündi, hogy válaszolna korábban feltett rövidke kérdésemre, és írna pár modellt tudatlan személyem számára? :))
[link]
Léccilécci :R

[ Szerkesztve ]

(#61828) Nigér válasza PRO-state (#61827) üzenetére


Nigér
őstag

"- Árhatár nincs."

Ezt gondold azért át, mert olyan ajánlatokat fogsz kapni, hogy a séródat leteszed az asztalra.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#61829) PRO-state válasza Nigér (#61828) üzenetére


PRO-state
csendes újonc

:P Sejtem, hogy nem az olcsó kínai utánzatokat fogják javasolni, de a kérdés szempontjából tényleg nem érdekes az ár. Csupán a sportolásra szánt darabok közül a legjobbat/legjobbakat szeretném megtalálni, kerüljön, amibe kerül. :B
Egyébként azon rövid idő alatt, amíg utánanézegettem a kínálatnak, direkt mozgáshoz szánt darabok közül nem is láttam 200€ fölött. A magasabb árkategóriájú modellek mind a (filigránabb) otthoni/TV-nézős/WC-n ülős/audiofil vonalat erősítették, nem tűntek túl masszívnak. (Bár valószínűleg csak nem a megfelelő helyeken nézelődtem. :DDD ) :)

(#61830) SAMG3


SAMG3
tag

Sziasztok!

Vezetéknélküli fülest szeretnék. Telefonnal laptoppal használnám. Filmezésnél futásnál esetleg vonatozásnál. Ha kínai az sem nagy gond. Az alap keret azt mondom 5000ft de ha 8 ezer egy sokkal jobb akkor az még talán belefér. De bármilyen tanácsot szívesen fogadok.
Előre is köszönöm!

(#61831) darvinya válasza SAMG3 (#61830) üzenetére


darvinya
titán

Csak vissza kellett volna olvasni.

Bocs

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61832) SAMG3 válasza darvinya (#61831) üzenetére


SAMG3
tag

Esetleg a hozzászólás számát megtudhatom? :D

(#61833) fcbarca


fcbarca
őstag

Sziasztok. Nomono-nal rendeltem egy soundmagic es18 fulest, atutaltam otp smart bankrol, de meg mindig az a statusz hogy utalasra var.. Valaki vásárolt mar errol az oldalról?Hamar elkuldik?

(#61834) darvinya válasza SAMG3 (#61832) üzenetére


darvinya
titán

Csak 50 hsz-t kellene visszaolvasni. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61835) cidalain válasza darvinya (#61834) üzenetére


cidalain
veterán

Eleg 10-et is, ott lesz link :))

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61836) SAMG3 válasza cidalain (#61835) üzenetére


SAMG3
tag

Nekem az a 2 megmodnom őszintén nem jön át. Ha már veszek szeretnék valamit ami tetszik is. Esetleg van olyan márka amit ajánlanátok és akkor szemezgetek és max belinkelem egy szakértésre :D

(#61837) darvinya válasza SAMG3 (#61836) üzenetére


darvinya
titán

Itt van amit én használok 2 napja.[link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61838) schawo válasza fcbarca (#61833) üzenetére


schawo
titán

Meg fog jönni, nagyon megbízható bolt, aggodalomra semmi ok.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#61839) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Piston 3 youth-ra milyen fülpárnát (nem tudom a pontos megnevezését) ajánlanátok? Sajnos az összes hozzá kapott párnával kiszúszik/kiesik a fülemből...

(#61840) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Sziasztok!

Sportoláshoz tudnátok ajánlani fülhallgatót 15ezerig bezárólag?? Mikrofonos és "agybadugós" kialakítás fontos szempont. Bírja az izzadtságot és a zsinórja ne törjön meg 1-2 hónap után. Samsung S4 minihez menne, így normál jack dugós csatlakozó kellene.

:R

(#61841) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Az egyik oldali fülhallgatóm elhallgat, ha megmozgatom a vezetéket. Kb ott vagy az előtt ahol a házba bevezetődik, ahol a strain relief van. Ez egy nem cserélhető vezetékes típus. Ha vezetékszakadás van akkor ennek a fülhallgatónak vége, javíthatatlan?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#61842) kemcso válasza PRO-state (#61829) üzenetére


kemcso
Ármester

Sportoláshoz én vmi olcsót vennék, persze lehet 10-20-30 ezrest is de minek? Beleakadsz, elszakad, stb.
De ha maradunk az eredeti igényednél ezek vízállóak, ne kérdezd milyenek, nem fordult meg egyik sem itt: [link]

(#61840) dhcodoki milyen sportoláshoz kell?

(#61841) tknof1871 ha találsz valakit, aki szét tudja szedni akkor lehet akár menthető is.

[ Szerkesztve ]

(#61843) dhcodoki válasza kemcso (#61842) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Hegyi bringa..

Próbálom mindig biztonságban tartani a vezetéket. Ne akadjon meg faágba, vagy ilyesmi. Ezzel nincs gond. Inkább talán a vezeték folyamatos hajlongása a probléma. Ahogy tekerek, mozog a lábam fel le, a vezeték is hajlik, de nem törik..

A menetszéltől nem hallani a finom részleteket, ezért a közepes hangminőség elegendő.
(a samsung s4 mini gyári fülhallgatója nagyon szépen szólt, főleg egy tizenpárezer forintos sennheiserhez képest, de a megépítettsége nagyon gyengére sikeredett).

(#61844) kemcso válasza dhcodoki (#61843) üzenetére


kemcso
Ármester

Vmi olcsó BT füles?
Ha nem BT akkor én a helyedben vmi olcsó megoldást vennék, Piston 3 Dazzle/Colorful, ez olyan 5-7$ környékén van, a hangja teljesen hallgatható kategória és fogyóeszköznek sem drága.

(#61845) Tulku válasza kemcso (#61844) üzenetére


Tulku
veterán

Ha 5-7 dodó, akkor úgy mint a papírzsepit...eldobhatót 5-öt ...az 25-30 dodó...egy 10-esből megvan az évi sportadag :)

Szerintem is jobb lenne a BT...tréfát félretéve....

(#61846) dhcodoki válasza kemcso (#61844) üzenetére


dhcodoki
senior tag

Köszi, ez valóban aprópénz érte. :R :R :R

Esetleg megbízható webshopot tudsz ajánlani, vagy ebay-en keresgéljek??

A BT alatt bluetooth-t értitek??

[ Szerkesztve ]

(#61847) Luissimo válasza dhcodoki (#61843) üzenetére


Luissimo
veterán

Klikk a képre, én ezt(is) használom bringázásra, kiváló hangminőségben muzsikál...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#61848) darvinya válasza dhcodoki (#61846) üzenetére


darvinya
titán

Igen. Ez is jó bringához.[link]
Igaz én nem terepen használtam, de bringáva.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61849) Soybex


Soybex
őstag

Sziasztok !

Fülhallgatót keresek, a mostani Sony mdr ex15lp helyett. Eléggé megvagyok/voltam elégedve vele ,de most ment tönkre a 3.-ilyen fülhallgatóm 2 év alatt. Szóval szeretnék egy megbízhatóbbat és jobban teljesítőt.

A keret nagyjából 10-15k. Pistonom volt, de hamar megadta magát ezért nem szeretnék.

Főképp zenehallgatásra használnám , na meg persze játék mellé.

Mikrofon illetve hangerő szabályzó-t nem szeretnék :)

Eddig őt néztem ki magamnak : Razer Hammerhead

Köszönöm előre is! :R

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#61850) mzso


mzso
veterán

Az Auglamour R1S-t honnan lehet/érdemes beszerezni?

@f4lcon, rizso
Ti dícsértétek ezt a fülhallgatót. Kb milyen a hangkarakterisztikája? Mennyire van a semlegestől. (Különösen a visítást, süvítést, csörgést magyarul a magas kiemelést utálom. Némi mélykiemelést elviselek.)
Izolációra kb mit tud?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.