Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61101) endeneu82


endeneu82
csendes tag

Vastagabb, hátha kevésbé törik meg, de akkor maradok a fejhallgatónál, nincs kedvem fél évente 10e-ket elverni.

(#61102) kisqp


kisqp
tag

Sziasztok!
Tudom, hogy kb misssion impossible, de megpróbálom.:-)
5000 Ftig keresek in ear fülest, vagy headsetet. A tökéletes hangzás nem fontos, legyen tiszta, de nem vagyok annyira vájt fülű. Mindenfélét hallgatok, reggel rádió, slágerzenék, inkább pop, rock, este játék. A csavarodásmentes kábel fontos. Mindegy, hogy lapos, vagy más fajta, de csavarodásmentes legyen.

Köszi előre is!

[link]

Ezt most néztem éppen. Vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#61103) #31342592


#31342592
törölt tag

Udv.

Tanacsot szeretnek kerni vasarlassal kapcsolatban.

Vacilalok ez a 3 kozul, es nem tudom melyik lenne a legjobb dontes. Fobb szempont hogy minel semlegesebb legyen a hang nagy tartomanyban, es tiszta. idotallo legyen(kabelezes).

Sennheiser CX 5.00
Soundmagic E50s
Brainwavz S0

Nem tunik sennheisernel tul masszivnak a kabelezes nekem, brainwavznal pedig kicsit alacsonyan van a magas frekvencia max (18)
Soundmagicnel meg azt olvastam hogy rendesen van memoriaja a kabelnek.

Hangminoseget nem tudom. Nem halgattam oket; arrol nem tudok irni, de azt tudom hogyha nem megfeleloen van osszerakva igy is ugy is par honap alatt szetnyuzom :B

Esetleg mas alternativat tudtok javasolni ha ezek nem ajanlottak? Ful feletti kabel nem ok.

Arkategoria 10-20k

[ Szerkesztve ]

(#61104) #16820480 válasza kemcso (#61091) üzenetére


#16820480
törölt tag

+1

De amikor legutóbb kérdezted, akkor írtam ide, hogy mi kerülhetne ki/be, csakabból végül semmi nem lett.

(#61105) bucsher válasza kisqp (#61102) üzenetére


bucsher
őstag

"A tökéletes hangzás nem fontos, legyen tiszta" :))
Elárulom, hogy akkor lesz tiszta, ha tökéletes a hangzás ;)

In the pipe - five by five!

(#61106) kisqp válasza bucsher (#61105) üzenetére


kisqp
tag

Köszi a segítséget melgibson! Nyilván mindenki rájött, hogy tök amatőr vagyok, azért kértem tanácsot itt. De, hogy kicsit pontosabb legyek, legyen egy kicsit jobb az átlagosnál a hangzása, ha belefér.

Ehhez mit szóltok?

[link]

(#61107) bucsher válasza kisqp (#61106) üzenetére


bucsher
őstag

Inkább igazi (nem youth) pistont $15ért! (összefoglaló!)

In the pipe - five by five!

(#61108) Tulku válasza bucsher (#61107) üzenetére


Tulku
veterán

Most te brosznen vagy, vagy gibzon...hentes kedves? :)

(#61109) K1LLMy53Lf válasza kisqp (#61106) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

amit linkeltél az ennyiért drága (7-8körül van a normál ára, ha jól tudom), akkor inkább a "sima" P3 vagy ha inkább basshead fülest szeretnél, akkor a hybrid

természetesen más márkákból vannak más lehetőségek is (KZ ATE, HDS1, ED9, ED10 stb), de ez mind attól függ milyen hangkép az, ami neked tetszik :)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#61110) bucsher válasza Tulku (#61108) üzenetére


bucsher
őstag

Hallgass az okosabbra! :P

K1LLMy53Lf: akkor csak én rendeltem drágán! De én alis vagyok :B

[ Szerkesztve ]

In the pipe - five by five!

(#61111) kisqp válasza bucsher (#61107) üzenetére


kisqp
tag

Köszönöm! Ugyanezt linkeltem be korábban, csak az összefoglalóban az eggyel magasabb kategóriában van. Nyilván a magyar ára miatt. Jól látom, hogy textil(szerű) - tehát csavarodásmentes -, kábele van?

(#61112) kisqp válasza K1LLMy53Lf (#61109) üzenetére


kisqp
tag

Úgy érted hét-nyolcszáz? Mert a gearbesten most három darab ezres... :-)

(#61113) K1LLMy53Lf válasza kisqp (#61112) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

sry, valóban nem voltam teljesen konkrét. természetesen $7-8 :) (GB-n most 10 felett van és ezzel szemben ugyanott az "alap P3 $2-vel több csak, bőven sokkal jobb vétel elméletileg)

(#61110) bucsher: én is előszeretettel vásárolok Ali-n, viszont volt már, hogy valamit megvettem és utána néztem, hogy "b... ez GB/BG stb webshopokban még olcsóbb" ;]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#61114) f4lcon


f4lcon
őstag

a HDS1-et én is gearbesten vettem, mert olcsóbb volt mint ali.
van ilyen, szét kell nézni. tinydeal, gearbest, geekbuying,banggood... sok helyen nem kell azért nézelődni, de vannak már ár-összehasonlító oldalak is erre:
PandaCheck

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#61115) bucsher válasza f4lcon (#61114) üzenetére


bucsher
őstag

Biztos lehet olcsóbban találni, de alin már legalább van kialakult rendszer, hogy mit figyelek, milyen értékelés, milyen garancia, mit jelent az original meg a 100% original. Na most ugyanezt minden webshopra tanulhatom meg újra...

In the pipe - five by five!

(#61116) alratar válasza K1LLMy53Lf (#61113) üzenetére


alratar
addikt

Ebayen ~1000FT. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#61117) K1LLMy53Lf válasza alratar (#61116) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

hmm... vannak kétségeim azok eredetiségét illetően :B De persze semmi sem lehetetlen :)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#61118) bucsher válasza alratar (#61116) üzenetére


bucsher
őstag

Az vagy hamis vagy használt vagy egyéb.

In the pipe - five by five!

(#61119) alratar válasza bucsher (#61118) üzenetére


alratar
addikt

Nem tudom. A legtöbbnél a kondiciohóz New-t írnak.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#61120) kemcso válasza alratar (#61119) üzenetére


kemcso
Ármester

És ott van az is mellette, hogy original és/vagy genuine? Mert ha nincs, akkor hamisítvány simán.

(#61121) f4lcon válasza bucsher (#61115) üzenetére


f4lcon
őstag

alin kívül csak ebay-en kell figyelni a kamura, gearbest, tinydeal és társai nem igazán lőnek kamura, mert nincs értelme.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#61122) Luissimo válasza #16820480 (#61084) üzenetére


Luissimo
veterán

(#61123) vicze válasza Luissimo (#61122) üzenetére


vicze
félisten

Nem, ezt már 2éve nem forgalmazzák. Mikor ez a teszt készült már kifutóban volt, még SE logósak voltak az első renderek róla, illetve a nem Pro elődje.

SBH54 a csúcs jelenleg kérdés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#61124) bajzal


bajzal
őstag

Milyen fülest ajánlotok? :)

Most egy Sony MDR-EX50LP-m van, ennél szeretnék kicsit jobbat, amiben több a mély hang. Magas hangok, meg közép tetszik, de mély lehetne több :D max. 3-4k

(#61125) bucsher válasza f4lcon (#61121) üzenetére


bucsher
őstag

Azért ez nem ilyen egyszerű. A két említettre persze lehet igaz.

In the pipe - five by five!

(#61126) #16820480 válasza vicze (#61123) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az jó, csak amit nem értek, hogy a 20-at miért vezették ki teljesen, lényegében utód nélkül. Teljesen jó kis minimál headset volt, elérhető áron, elfogadható hangminőséggel. Egy 54-et már nem fogok venni, mert nagy, felesleges funkciói vannak, nehéz, és nem utolsósorban drága is. :(

(#61127) Syracosa


Syracosa
csendes tag

Sziasztok!

Sikerült veszteséglistára tennem egy fülhallgatót megint ezért néznem kell egy másikat. Ezzel kapcsolatban kellene nekem segítség. Igazából a problémák ott szoktak kezdődni, hogy a vezetékek szeretnek nálam megtörni ezért lehetőleg valami strapabíróbb verziót szeretnék.
5-15k közötti kategória érdekelne elsősorban, napi használatra kellene telefonnal használva utazás és munka közben. Zenei téren sok mindent hallgatok, mondjuk leginkább a jazz és az elektronikus zenéket részesítem előnyben. A mikrofonos vezérlős verziók számomra nem fontosak, mivel csak felesleges hibaforrások szerintem, de ha van az se baj.)
Néztem párat ami leírások vélemények alapján bejött:
Beyerdynamic DTX 41 iE
RHA MA350
Xiaomi Piston 3
Soundmagic E10
Soundmagic E50

Ezek közül véleményetek szerint melyik lenne a legjobb választás, nyilván az se gond ha egyéb alternatíva jobban megéri.

Előre is köszi a segítséget

(#61128) Dzsuri89 válasza bajzal (#61124) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Próbálj szerválni újra olyat... :D
Az nem volt egy rossz füles anno és abban az árban szerintem még mindig bőven megállja a helyét.

Ha többet szánnál rá akkor az XB50-et mondanám, csak az 3-4x annyiba fáj...

[ Szerkesztve ]

(#61129) bajzal válasza Dzsuri89 (#61128) üzenetére


bajzal
őstag

Hát olyat már nem találok sehol :D Ez milyen lehet?

(#61130) kemcso válasza bajzal (#61129) üzenetére


kemcso
Ármester

Szar :) Összefoglaló amúgy...+ Külföldről Piston Hybrid.

(#61131) darvinya


darvinya
titán

Na eddig volt jó ATE hangja, 100+h után hirtelen a mély mint egy japán óriás dob ráül közép tartományra.
EQ-val javítható, de hangszeres zenénél már érezhető hangkép eltolódása.
Rock és keményebb metál esetén már kicsit élvezhetetlen.

Olyan érzésem van, hogy a membrán elfáradna, és kinyúlna.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61132) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

5-10e Ft között keresek fehér, mikrofon nélküli, egyenes kábelű IEM fülhallgatót. Néztem az összefoglalót, de egyik ajánlott darab sem nyerte el a tetszésemet. Samsung Galaxy A3-mal lesz használva, 99%-ban ilyen zenéket hallgatok; egy kettő három négy

Köszönöm előre is a javaslatokat!

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#61133) gatesz


gatesz
tag

Sziasztok!

Piston 3-at tudtok most valahol jó áron?

+

Ettől a terméktől ezen az áron mire számíthatok?

[link]

Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#61134) hkari válasza gatesz (#61133) üzenetére


hkari
őstag

Gearbesten 13 dollár most, az elég jó ár. kb. 3600 Ft.

(#61135) #01478400


#01478400
törölt tag

Sziasztok !
Segítségetek szeretném kérni ! Telefonhoz keresnék fülhallgatót ! Zenehallgatásra !
a kialakítás : In-ear/IEM (hallójáratba helyezhető) lenne !
amit elvárnék tőle : részletgazdag hangzás , és a mély se hiányozzon belőle !
az ár : 10.000 Ft szánnék rá ! ebben az árban tudnátok ajánlani valamit ? ! Köszönöm ! :)

(#61136) gatesz válasza hkari (#61134) üzenetére


gatesz
tag

Köszönöm!

És amit linkeltem?

+ ha már ennyibe kerül, akkor pl miben különbözik ettől a JVC-től például?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#61137) #16820480 válasza #01478400 (#61135) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az összefoglalóban vannak ajánlott modellek, azok közül esetleg valamelyik tetszik?

(#61138) hkari válasza gatesz (#61136) üzenetére


hkari
őstag

Ezek az infok vannak arról amit te néztél.

Én nem vagyok nagy füles guru, csak annyit tudok, hogy ár érték arányban nem találsz jobbat mint a Pistonok. Valószínűleg ezt a JVC-t is nagyon elveri bármelyik.

(#61139) gatesz válasza hkari (#61138) üzenetére


gatesz
tag

ok,

És amit linkeltél, azon eredeti a termék?

Viszonylag hamar megérkezik?

Én még gerabest-ről nem rendeltem, itt lehet pay pallal fizetni?

(#61140) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Fülesnél a csövön mit kell mérni? A filternél lévő kiszélesedést vagy a füles háza és a kiszélesedés közötti vékony részt? Ahozz, hogy szivacs illesztéket vegyek rá.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#61141) hkari válasza gatesz (#61139) üzenetére


hkari
őstag

Eredeti a termék, az idő elég változó. Egyszer 1 hét alatt volt itt a csomag, egyszer 3 hét. Tudsz paypallal is fizetni.

(#61142) f4lcon válasza holozis_HUN (#61140) üzenetére


f4lcon
őstag

szerintem inkább a vékonyabb részt

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#61143) holozis_HUN válasza f4lcon (#61142) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Köszi :) Esetleg tudod, hogy a HDS1-nek ez mekkora?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#61144) f4lcon válasza holozis_HUN (#61143) üzenetére


f4lcon
őstag

nincs nálam a HDS-1-em, szóval passz.
de megkérdezhetjük K1LLMy53Lf kollégát, nála van ugyanis az enyém :D

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#61145) holozis_HUN válasza f4lcon (#61144) üzenetére


holozis_HUN
veterán

:DDD Meg tudom magam is mérni, csak gondoltam hátha tudod, így nem kell megkeresnem a szerszámot hozzá és megmérni :) és az átmérőjét kell, nem? Vagy a hosszúságát kell?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#61146) f4lcon válasza holozis_HUN (#61145) üzenetére


f4lcon
őstag

az átmérőjét természetesen

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#61147) holozis_HUN válasza f4lcon (#61146) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Köszi :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#61148) Alien4 válasza #16820480 (#61087) üzenetére


Alien4
tag

Még egy kérdés:
Fül felett akasztósból milyet ajánlanál?
fültok akkor is félek, hogy kiharcolja a helyéről...

(#61149) vicze


vicze
félisten

Hát akkor 1More Multi-Unit (Dual) EO323. Gearbest 40$ (akció).


Bármilyen gyártót figyelembe véve a legigényesebb csomagolás/prezentáció, amivel találkoztam. A hogy minden külön-külön van becsomagolva és 3db "Do not eat" is volt a dobozokban, igencsak meggyőző. Tudom apróság, de akkor is látszik, hogy sok figyelmet fordítottak rá.
Külsőre 1:1 mint a korábbi Voice Edition, egy milliméterben se különböznek. Igazából, nem kelt annyira bazári hatást mint képeken, mivel nagyon matt/patinás és halvány az aranyszínű rész, így nem zavarja annyira a szemet.

A hangzást, az majd úgy 20-30óra után jellemzem inkább, jelenleg 5-6óra után, nem tudom elképzelni, hogy így akarták volna hangolni, mert abszolút nem ajánlott.

@f4lcon: Nagyon gondold, meg a 3 utasat, mert 100$-ért ez a hangzás pénzkidobás semmi más.

[ Szerkesztve ]

(#61150) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Rendelt már valaki Geekbuying-ról? Azt írják, hogy 2-7 nap a szállítás. Ez mennyire reális szemben a Banggood 7-25 napjával?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.