Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61501) GabeszHUN


GabeszHUN
tag

Sziasztok.Az ájánlásotokra kb másfél éve vettem egy Piston 2-t.Ezúton is köszönöm, nagyon megvagyok vele elégedve semmi hibája másfél éve(illetve egyszer volt Jack csere).Azonban kicsit beleuntam a hangjába és most szeretnék egy hasonlót venni kicsit kevesebb baszussal emellé.Az árkategóriát hasonlóra tenném mint a Piston kettő.És egy kicsit tisztább hangzásúra vágyom picikét kevesebb méllyel.Tudnátok segíteni választási alternatívákkal?Előre köszönöm mindenkinek!

For Sale AKG Q701

(#61502) krisz242 válasza Dave™ (#61500) üzenetére


krisz242
tag

Köszi, erre gondoltam.

(#61503) Tulku válasza GabeszHUN (#61501) üzenetére


Tulku
veterán

P3?

(#61504) Dave™ válasza krisz242 (#61502) üzenetére


Dave™
nagyúr

Igen, ez a kétféle van :)

(#61505) krisz242 válasza Dave™ (#61504) üzenetére


krisz242
tag

Van hangban különbség? Akkor gondolom igen, de milyen jellegű? Lehet, hogy illett volna utána néznem mielőtt kérdeztem, de azért segítesz, ugye?

(#61506) tknof1871 válasza GabeszHUN (#61501) üzenetére


tknof1871
őstag

illetve egyszer volt Jack csere

Megtört a vezeték és szakadás történt?

Nekem úgy tűnik, hogy a zsugorcső (6/3-as) sokat javít a helyzeten, ha a vezeték és a jack dugó kapcsolódása gyenge, ha ott könnyen megtörik a vezeték ahogy a gyártó szereli.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#61507) Dave™ válasza krisz242 (#61505) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ha a sima CKR9 is olyan, mint az eredeti, akkor az kicsit világosabb, levegősebb, némileg gyengébb mélyekben, az LTD meg értelemszerűen a fordítottja. Az LTD-ben a CKR10 driverei vannak, de a 9 háza. A CKR10 már kicsit mélytúlsúlyos, az LTD kordában tartja a mélyeket, de nem is agresszívak a magasai, mint a sima 9-esnek. Ez az amit olvastam róluk, megerősíteni nem tudom.

(#61508) Luissimo válasza darvinya (#61483) üzenetére


Luissimo
veterán

ugye láttad a sorok végén a mondatok végét jelző pontok helyén a szmájlikat?
Nemkell ám mindig mindent mindenhol komolyan venni ;) :DD

(#61509) darvinya válasza Luissimo (#61508) üzenetére


darvinya
titán

Nem is. :DDD

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61510) krisz242 válasza Dave™ (#61507) üzenetére


krisz242
tag

Köszi az infót, azt hiszem rendelek egy LTD-t. Aztán ha nem tetszik, megy az apróra.

(#61511) GabeszHUN válasza tknof1871 (#61506) üzenetére


GabeszHUN
tag

Szia. Igen megtört a jack-től visszafele kb 2cm-re.Dehát ezért nem is okolom, egy év után történt és rengeteget használom suliba menet oda-vissza stb.Már Örülök ha kibirnak pár hónapot...Nem mintha több lenne egy Jack csere 5 percnél :D

For Sale AKG Q701

(#61512) kgyuri7


kgyuri7
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudnátok segíteni, hol lehet itthon nyakba akasztható, agyba dugós fülest kapni?

(#61513) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Jack dugó takarítása? Eddig vizes fülpucolóval nyúltam bele, hogy a port kiszedjem. Telóról lenne, szó, vízálló Z3.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#61514) kgyuri7 válasza holozis_HUN (#61513) üzenetére


kgyuri7
csendes tag

Sűrített levegő óvatosan?

(#61515) holozis_HUN válasza kgyuri7 (#61514) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Kompresszorral? Nincs sűrített levegős sprayem. Meg nem tudom, hogy az kiszed-e minden piszkot.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#61516) denesm


denesm
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni fülhallgató vásárlás ügyben. Szeretett fülhallgatóm (egy Samsung HS330-as, még a szögletes gombos) kábeltörést szenvedett, és felmondta a szolgálatot. E helyett akarok egy újat beszerezni. Még a Samsung előtt volt egy Soundmagic PL30-asom, azt nagyon szerettem, egészen addig, amíg szét nem jött az egész (levált a kábelről a burkolat stb.). Elég sokféle zenét szoktam hallgatni, az aktuális popzenéktől kezdve a Rammsteinen át a szimfonikus költeményekig mindent. Természetesen amit csak lehet, flac formátumban. :) Így a leendő fülhallgatómtól elvárom, hogy minden tartományban jól szóljon, nem csak a basszusokat akarom hallani. Egy mikrofon sem ártana, mert telefonnal használnám. Olyan 10000 JMF körüli összegben gondolkodok, max. 15000. Előre is köszönöm a válaszokat!

(#61517) kgyuri7 válasza holozis_HUN (#61515) üzenetére


kgyuri7
csendes tag

Akár, de ne 10 barral. :-)

(#61518) kemcso válasza denesm (#61516) üzenetére


kemcso
Ármester

Nézd át az összefoglalót első körben ;)

(#61519) f4lcon


f4lcon
őstag

félreértések elkerülése végett: nincs olyan, hogy X gyárban műszak után tolnak még egy szériát, és az lesz az olcsóbb verzió, vagy "elfelejtik lekapcsolni a gépet" vagy hasonló.
ez mind urban legend, és csak azért létezik, hogy a hamisító megideologizálja a hamisítványát és mert az emberek szeretnek hinni. (szeretik elhinni, hogy az övék ugyan olyan jó, mint az eredeti és ők azon pár szerencsés egyike, aki kifogta a tutit. - lásd még tekert órás autók esete.)
amíg a földön hit és hamisító lesz, addig ez a téma menni fog.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#61520) f4lcon


f4lcon
őstag

@Tulku: te velük csináltattad a "ciem" illesztékedet?
(csinálnak fülmonitorokat is, 2-3-4 BA felosztásban)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#61521) schawo válasza f4lcon (#61519) üzenetére


schawo
titán

Ezt mindig nagyon könnyű ellenőrznie annak, akinek megvan mindkettő. Eredeti és hamis is. Az óratekerés egy teljesen más tészta, az a használat függvénye, és ellenőrzihetetlen. Annak is, aki sokat fizet, hogy ne kapjon tekert órát. Azt is ugyanúgy átb.hatják, csak még sokat is fizetett érte.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#61522) sipi83


sipi83
aktív tag

Sziasztok!
Egy iPhone 6s-el jelenleg egy Brainwavz M5-öt használok, kicsit meguntam a hangját, és szeretnék fentebb is lépni hangminőség terén. Ezért új fülhallgatót szeretnék.
Itthon különböző forrásokról egy Beyerdynamic DT-770 Pro / 250 Ohm fejhallgatót használok, nagyon szeretem a hangját, valami hasonló hangot keresnék.
Ami fontos számomra:
- nagyon jó izoláció - sokat utazom buszon, utcán sétálok stb.
- iOS vezérlés (mic, hangerő le-fel)
- masszív kábel (előny ha cserélhető), mindegy sima, vagy fül felett elvezetett.
Nem zárkózom el a külföldi rendeléstől sem, van időm várni egy-két hetet.
Az összeg amit max. szánok rá kb. 20.000 huf
A füles ajánlót természetes olvastam: Vsonic VSD3S tetszik, csak kellene hozzá iOS vezérlős kábel is.
A válaszotokat előre is köszönöm!

(#61523) darvinya válasza f4lcon (#61519) üzenetére


darvinya
titán

Bérgyártónak nem érdeke, hogy eredetiből azt a mennyiséget készítsen, főleg, hogy eleve kalkulálni kell a gyártási selejttel.
Pláne kínai gyártósor.
Ezt csak manufaktúrálisan lehetne kivitelezni pontos db számot.

Tehát valójában eredeti csak akkor mondható, ha márka bolt adja el.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#61524) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok.mi a velemenyetek a koss the plug fulesrol?szepen szol?

(#61525) f4lcon válasza darvinya (#61523) üzenetére


f4lcon
őstag

amikor több hamisat adnak el, mint eredetit, akkor már azért feltűnhetne, hogy túl sok a selejt ;)
ami hamis, az hamis. nincs olyan, hogy félig eredeti, vagy "ugyanott készül" vagy "ugyanabból készül"
csak hamis van. meg a hit, hogy az mégsem hamis.

@sipi83: [link]

[ Szerkesztve ]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#61526) schawo válasza fcbarca (#61524) üzenetére


schawo
titán

Az az abszolút borzalom. Nem létezik rosszabb füles nála. Komolyan.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#61527) schawo válasza f4lcon (#61525) üzenetére


schawo
titán

Ha valami hamis, mégis jól szól, akkor öröm, és bódottá', ha meg szarul, akkor hülye volt aki vette. Minden más bullshit. Inkább hallgatok jó hamist olcsón, mint szar eredetit drágán. Nem tudom, te hogy vagy vele.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#61528) assemble válasza fcbarca (#61524) üzenetére


assemble
addikt

Ha jol remlik, azokban az idokben, amikor a cx300 volt a nepszeru, a koss the plug-ra akkoriban is azt mondtak, hogy kb csak basszusa van - mikozben a cx-nek volt azert valamifele hangminosege.

(#61529) sipi83 válasza f4lcon (#61525) üzenetére


sipi83
aktív tag

Köszi, nézegettem is, benne van az ajánlóban is, tetszik is, de az árával még barátkozom kell. :B
Még olvasgatok, kicsit felhozom magam.

(#61530) #16820480 válasza f4lcon (#61519) üzenetére


#16820480
törölt tag

Viszont Kínában olyan simán van, hogy az utca túloldalán nyílik egy másik gyár, és véletlen pont ugyanazt a gyártósort szerelik össze benne. Ezért nehéz bizonyos termékeket behozni a kínai piacra például, mert pillanatok alatt gátlás nélkül lenyúlják, és senki nem szól érte, hiszen a hamisítóüzemek is növelik a kínai gazdaságot, és a belőlük származó pénz is belföldön marad, így a kormánynak jó, szóval még nagyon perelni sem lehet. Ha lehetne, akkor is valószínűleg a kínai javára döntene a bíróság. A valóságban a nagy (nyugati) cégek az olcsó termelés és/vagy mérhetetlen piaci felvevőképesség miatt bevállalják, hogy fenékbe...ák őket, még vazelint is visznek hozzá. :U

(#61531) fcbarca


fcbarca
őstag

Az asus fonemate fulesek jok?

(#61532) kemcso válasza fcbarca (#61531) üzenetére


kemcso
Ármester

Elsősorban azok jók, amik az összefoglalóban vannak, annak az Asus-nak se sok esélyt adnék.

(#61533) fcbarca válasza kemcso (#61532) üzenetére


fcbarca
őstag

Koszi.JVC HA-FX101vagy Soundmagic ES18 ?esetleg mas?lenyeg hogy 5 k korul legyen,max +1/2k ha sokkal jobb..kulfoldrol most nem rendelnek mert sok ido mig ideer es haza gari kellene.Elsosorban electro,disco,disum zeneket hallhatok.Basszus es dinamika mellett jo lenne a tiszta kozep es magas is

(#61534) kgyuri7 válasza kgyuri7 (#61512) üzenetére


kgyuri7
csendes tag

Esetleg külföld?

(#61535) schawo válasza fcbarca (#61533) üzenetére


schawo
titán

ES18 mehet, jó választás

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#61536) fcbarca válasza schawo (#61535) üzenetére


fcbarca
őstag

Es a jvc sokkal szarabb?arra 2 ev gari van az edigitalnal,csak 4 ezer ft

(#61537) phoenix1989


phoenix1989
őstag

Üdv! egy ilyen fülest néztem ki. Mit szoltok? vagy hasonló árban lenne jobb? ti mit javasolnátok.?

(#61538) Xaels válasza phoenix1989 (#61537) üzenetére


Xaels
félisten

Azt, hogy hülyén fogsz kinézni ha ezt betolod a hallójáratodba ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#61539) phoenix1989 válasza Xaels (#61538) üzenetére


phoenix1989
őstag

Aha. Vicces fiu

(#61540) BigBlackDog válasza phoenix1989 (#61537) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ez nem füles. :(

(#61541) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok, tönkrement a Piston 3-am. Szeretnék venni Piston Hybrid-et. Honnan ajánlatos rendelni? Hol lehet olcsóbb. Én geekbuying.com-ot néztem, azthiszem a Piston3-am is onnan jött.
És esetleg ebben az árban van még amit manapság nagyon ajánlotok? Néztem azokat amik az összefoglalóban vannak.

Vsonic VSD3 tetszene de azt drágállom, és nem is nagyon találtam. Nem tudnátok valami olcsóbb helyet linkelni? Lehet megvenném.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61542) gtamate2 válasza .LnB (#61541) üzenetére


gtamate2
veterán

SoundMAGIC E10/ ES18 ?

*Sn0w

(#61543) .LnB válasza gtamate2 (#61542) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi. Bár időközben megrendeltem a Hybrid-et. Annak a formája jobban tetszik, hogy "beleül" a fülemben. A Piston 3 is ezért tetszett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61544) randras_83 válasza .LnB (#61543) üzenetére


randras_83
addikt

szerintem jobb is mint a E10/ES18 :K

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/randras83/

(#61545) kemcso válasza .LnB (#61543) üzenetére


kemcso
Ármester

Ha a P3 tetszett lehet a Hybrid nem fog, brutális mennyiségű mély van benne. Ha ettől eltekintesz a hangja jó lesz.

(#61546) f4lcon válasza kemcso (#61545) üzenetére


f4lcon
őstag

nagyobb belső átmérőjű szilikon haranggal is ki kellene próbálni a Hybridet, hátha az elvenne a mélyekből egy kicsit, meg hozzátenne a magashoz (kinyílna jobban)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#61547) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Tudtok jó fajta gumikat KZ HDS1-hez?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#61548) .LnB válasza kemcso (#61545) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a baj, hogy a P3 előttről nincs is tapasztalatom sok. Hallgattam ezt azt de nem volt sok fülesem. Azzal sincs baj, ha sok a basszus, hallgatok sok ilyet is: [link]
De ezek mellett nagyon vegyes, hogy mikor épp mit hallgatok. Ha megjön akkor elsőre egy Mumford & Sons albumot fogok meghallgatni, ha az rosszul szól akkor baj lesz. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#61549) kemcso válasza f4lcon (#61546) üzenetére


kemcso
Ármester

Persze, lehet hekkelni meg eq-zni. Azt gondolom, hogy akinek tetszik a P3 hangja annak nem fog a Hybridé. Aki viszont P2-n szocializálódott annak megfelelő lesz.

(#61548) .LnB nem is kell ehhez nagy tapasztalat: ha a P3-ban elég volt a mély, akkor sok lesz a Hybridben, de hozzá lehet szokni, ha akarsz ugye Tulku :P

(#61550) holozis_HUN válasza holozis_HUN (#61547) üzenetére


holozis_HUN
veterán

A cső szélességét kell mérni, igaz? Nem a hosszát. Csak nekem vonalzóval ( :DDD ) kijött úgy 3-4 mm vastagságra... De majd vmikor speckóbb eszközökkel kellene megmérnem.

El errar es humano y el perdonar, divino.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.