Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89377) pw12345 válasza TeeJay (#89321) üzenetére


pw12345
aktív tag

Persze, nyilván, mert most sem szolgáltatnak párhuzamosan analógot,
C-t (meg ezek szerint exinvitelen IP-t), B-t, H-t, régi koaxos hálót, csak az utcában legalább négy különböző technológia fut. :U
Túlmisztifikálod az IPTV átállást, főleg H rendszeren. Az "egyedik" eszköz + LAN behúzás, nyilván benne lesz a "valamiért" pár száz Ft-tal emelt (és még mindig olcsóbb, mint a konkurencia) havi díjban, ahogy a sport csatornák anno. A te 2. 3. eszközöd az már a privát szocproblémád: + 2 box havi díj, plusz két LAN behúzási költség, + kiszállás. Túltolod a boxot is, eddig is xarakodtak a C boxokkal: kb. senki nem használja, nekem sincs, tök mindegy, ha IP boxokkal csinálják ugyanezt, ami ráadásul kötelező+havi díjas. Itt a legnagyobb akadály (nekik), hogy ugye analógot garantálnak, amint ez kikerül az ASzF-ből lehet kezdeni az aggódást. :K De nem adnék több tippet. Egyébként logikázhatod a Digi üzletpolitikáját, de szerintem nem érdemes az elmúlt évek fényében, kb. bármi lehet.
Ja olcsóak, majd, ha átállnak beszámolják a boxokat is, szerintem az ONT mellé már TV elé valami kínai koax átalakító vackot (nem kell olyan puccos, mint a Vodáé), gombért megkapnák, ha nem lenne a vírus.
500000 user, mert a H-t is úgy kötik, hogy egy hétvége alatt 500000, ahogy oltunk, ugye... :U
Ettől függetlenül, ha ki is rúgom őket valamiért (mondjuk rapszodikussá válik a net szolgáltatás, kilövik a C-t), akkor is a Diginek szurkolok, mert, ha buknak a T (meg a dísz Voda, ami nem is rendes IPTV-t ad, hanem ilyen koax imitációt) nagyon el fog kanászodni. :K Intel+nVidiásként is az AMD-t támogatom, különben az Intel elpofátlanodik. Bár az utóbbi időben az AMD is kezd. :U
Minden esetre, ha visszavesz a covid (2-3 év(tized) hamar elrepül), én tuti behúzok legalább 2-3 UTP-t, ha másért nem, hogy a routert kábelesen rákössem TV-re... egyszer csak lesz olyan TV-m, ha nem visz el a korona, meg gyártanak még akkoriban alkatrészt. :U

#89322 MadMancs
Igazad lenne, de mikor vette át az Invitelt, legalább két éve? Nem tudom mióta van IPTV a legördülőben, de én tavaly fedeztem fel és tény, hogy az ügyfeles nem cáfolta és szó sem volt Invitel átállásról. :N

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.