Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9701) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

tegnap kaptam agyhugykövet! engem lelőttek és míg visszaszámolt az idő látom a minimapon hogy 3-4-en állnak az m-com környékén és nézik amint egy ember élesíti!!! ezt már többször is láttam!! :W
Stat mindenekfelett??? :U

(#9702) KL válasza WhiteWalker (#9701) üzenetére


KL
tag

Na én ilyenek miatt szoktam kibillenni a nyugalmamból.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#9703) BalaNce87 válasza madgie (#9700) üzenetére


BalaNce87
addikt

megtörtént, agyonlőttem! De ez akkor is baromság! A készítőkön is érződik, hogy nagyra nőtt gyerekekről van szó.

(#9704) KL válasza madgie (#9700) üzenetére


KL
tag

Az igazából a klántárs Jean érdeme volt, marha jól mozgott a tankkal, én meg lövészként tisztítottam. 40-1-es stat és győzelem lett a vége :)

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#9705) BalaNce87 válasza KL (#9704) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ilyen stat nem a te érdemed. Persze nem akarlak lehúzni, de ez az ellenfél gyengesége. Van C4, van mine, van mortar, van Gustav... :K
Aki nem képes egy tankot kiszedni ilyen fegyverek birtokában az nevetséges.
Nagyon ritkán alakul ki éles és szoros küzdelem. Egyszer volt nekem eddig zászlósban, hogy nekünk maradt egy pontunk és úgy nyertünk. Legtöbbször valamelyik fél jelentősen erősebb és ez sokszor az agyamat is felőrli rendesen. :Y

(#9706) KL válasza BalaNce87 (#9705) üzenetére


KL
tag

Tudom, hogy nem az én érdemem, ezért is emeltem ki a vezetőt. Meg az is igaz, ha az ellen komolyabb, akkor már fekszünk is ki.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#9707) ciry válasza KL (#9698) üzenetére


ciry
őstag

Akkor tévedtem, sorry :B

"Ti is tehetnétek a szerver játszhatósága érdekében, ha pl. néha az admin rájuk szólna, hogy támadni kellene." Megvolt, semmit sem ért
Az idegbaj kerülgetett, elhiheted.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9708) madgie válasza KL (#9706) üzenetére


madgie
titán

Auto Balance-szal kerültem át arra az oldalra akkor, ebből látszik is, hogy ratyirambó volt az egész csapat, ráadásul pont a végén volt a map-nak, a stathuszárok ilyenkor lelépnek, nehogy jú lúz legyen ebből :)

És azért nem bírtalak megközelíteni, mert mindig volt körülöttetek pár ügyes csóka, aki megvédte a popótokat... ettől függetlenül nagyon jól nyomtátok :)

[ Szerkesztve ]

(#9709) r-chee válasza KL (#9697) üzenetére


r-chee
őstag

Valóban káosz uralkodik sokszor a mapokon (nagyrészt ezért), de ezért nem kell a másikakat lenyomorékozni, noobozni, lámázni stb. Nem kell ilyenekért kirugatnod magad. Tisztelni a kell a másikat, akkor is, ha legszívesebben felrugnánk. Ez a való életben is így van amúgy.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9710) BalaNce87 válasza KL (#9706) üzenetére


BalaNce87
addikt

Amúgy ezért nem értem miért sír mindenki a járművek miatt. Persz idegesítő, hogy erős, de basszus, akkor nem megyk ki elé. Sok ember nem érzi elég elrettentőnek a tankot, meg a helikoptert és kimennek. Csoda, hogy hullanak elfelé.
Jó esetben egy tankkal támadásban közben túléled az egy percet. Persze nekem is volt F_Zolee val ilyen. Ő votl a lövész én a javító. Neki is ilyesmi statja lett. Egész körben egy tankkal nyomultunk. Kilőttünk vagy 10-15 tankot és számtalan gyalogost. De hát senki nem támadott minket...

(#9711) madgie


madgie
titán

Én pont a járművek (és a spot-rendszer) miatt szeretem a BC2-t, a CoD4-et el sem indítottam, mióta megvan ez.

Más: néztem ma reggel a statverse-t, a lelkem aszonyga, nem használtam még a G3-at. A jó fenét nem, azt, jó negyed órát mentem már vele. Szóval nem kell adni az ilyen stat-izékre. Ja, nem szoktam mindig nézni, meg számolgatni a killeket, csak tegnap végre sikerült berepülnöm a UAV-vel hátulról egy kempelgető reconcsoportba, de persze a végefelé lefagyott és meg sem jegyezte a roadkilleket :(

(#9712) BalaNce87 válasza madgie (#9711) üzenetére


BalaNce87
addikt

Na ne már, elüötöd őket? OMG
Engem is próbáltak de elugrottam és szétlőttem pisztollyal. Mocskos sunyi egy dolog ez a uav. De mára már eljutottam oda, hogy figyelek a hangjára.

(#9713) madgie válasza BalaNce87 (#9712) üzenetére


madgie
titán

Biza el, ki szerettem volna próbálni, mert videón láttam és tényleg sunyi dolog. Egyébként bamba az a recon, aki nem hallja, hogy jön a UAV, baromi hangos cucc.

Szerk: ja és pont az ő dolguk lenne, hogy messziről bespotolják/kilőjék, de nem, ők jól elvoltak a ház mögött a dombtetőn. Kettőt kapásból ledarált a cucc, ne félj, utána nem mertek odamenni egy darabig :D

Hajó kill tényleg fura néha, én tegnapelőtt totál tisztán áthajtottam a nagy motorcsónakkal egy Medicen, még ő is meglepődött, hogy túlélte, de aztán nem jutottam messzire, hátulról megtalált a kis M60-asa...

[ Szerkesztve ]

(#9714) BalaNce87 válasza madgie (#9713) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én múltkor hajóval ütöttem el két embert, a harmadik a tudta nélkül egy hajóroncs közelében állt, ami láthatatlan falat húzott fel köré és akármilyen gyorsan mentem nem tudtam elütni. :D

(#9715) LifeSpirit válasza lala42 (#9648) üzenetére


LifeSpirit
tag

Dolog megtörtént sajnálom szegény csajt, jó sok sz***r ember ér már ezen a földön,és ez már csak egyre rosszabb lesz :((( :((

(#9716) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Sajnos egyet kell értsek Atyával... (persze nem a káromkodás részével :B )

Sokadik alkalommal mentem fel a rush szerveretekre, de mostanság abból áll -támadó oldalon - a játék, hogy a fél team sniperkedik a base közelében, miközben a csapat másik fele megpróbálja foglalni a pontokat. (ami persze szinte sosem sikerül a túlerő miatt)
Eközben a védők ki rush-olnak -mintha nekik kellene támadni- és bekempelik a támadók főbase-ét.
Így kialakul egy frankó kis állóháború, de ezen kívül nem történik semmi.

Egy alkalommal szinte az egész csapat a domboldalon lövöldözött -helikopter, tank természetesen a helyén- egyedül próbálkozgattam a helivel berepülni , majd néhány szánalmas próbálkozásom után még 3-4 ember jött segíteni, de már késő volt.
Egy pontot sem foglaltunk be...

Szombaton azt hiszem: (Isla, támadó oldal)
4-5 srác próbálkozik elkeseredetten a támadással, mondom spown-olok valakire...
Nem tudtam olyan squadba átállni, hogy ott ne lett volna legalább 2 sniper aki lelkesen lövöldözött a dombtetőről.
Kb 5 perc után meguntam és léptem máshová.

Nem értem, emberek miért nem tudják felfogni egy-egy játék lényegét?!
Ezek az emberek miért nem mennek conquest szerverre, ott camp-elgethetnének kedvükre?! :W

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#9717) madgie válasza Doki-HUN1978 (#9716) üzenetére


madgie
titán

Nem csak a PH szervereken van ez, sőt: ötből/tízből ha egyszer találok olyan meccset, ahol relatív normálisan folynak a dolgok. Ez van :(

(#9718) r-chee válasza Doki-HUN1978 (#9716) üzenetére


r-chee
őstag

Én mostanság nem restellem szórni a füstgránátot, akár támadó, akár védő vagyok. Nesze nektek sznájperesek, lássátok be ez egész terepet, ha tudjátok, mert jövök és elködösítem az elméteket is ;] .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9719) bonat válasza Doki-HUN1978 (#9716) üzenetére


bonat
senior tag

igen...ezt már TS-en is sokszor beszéltük :K
kellene valami fix beállítás, vagy beállítási lehetőség a szervereken, hogy max mennyi Recon - Medic lehet a Team-ben...... :U

pl ha max 5 Recon van beállítva:
-és már van 5 Recon akkor aki még Recon akar lenni annak írja ki hogy válasszon mást!
:DD
bár nem hiszem h lesz ilyen sajnos :W :W

r-chee: én is ezt szoktam...akkor egy pár mp-re lehet mászkálni rendesen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9720) Doki-HUN1978 válasza madgie (#9717) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Az én tapasztalatom szerint ez az arány jóval magasabb. A sniperek aránya pedig alacsonyabb... :)

Persze nem akarom fitymálni a szervert, hiszen azért jó kis meccsek is ki tudna alakulni. Csak ezek a dolgok beárnyékolják a játékélményt, függetlenül attól ,hogy támadó vagy védekező oldalon játszik az ember.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#9721) ciry válasza bonat (#9719) üzenetére


ciry
őstag

Sniperrel is lehet támadni, csak akarni kell.
A gond azzal van, hogy ha nem is támad Buga Józsi, akkor legalább biztosítaná a terepet, mondjuk egy mortarral.
Ez marad el sokszor 5-6 csipa ellenére :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9722) DieHard


DieHard
senior tag

De értsük már meg emberek hogy itt nem a fegyverekkel van a baj, hanem a sok óvodás, vagy akár nagykorú juzer felfogásával. Tök mindegy milyen a fegyó, ha jó a csapatjáték. És nem mondhatod meg mindenkinek hogy mivel menjen, merre.
Mindenkinek kialakult az egyéni stilusa. Ha az egy kalap kaka, akkor ez van. Alkalmazkodás!!! , éspersze higgadtan, megértően, toleránsan. Persze az idiótáktól meg megszabadulni. Elvégre mi vagyunk az üzemeltetők, és itt 50en hozzászólók az örökös tagnak modnhatók.

(#9723) bonat válasza ciry (#9721) üzenetére


bonat
senior tag

:DD

(#9724) r-chee válasza DieHard (#9722) üzenetére


r-chee
őstag

Így van, a fejekben nincs rend. Nem a fegyver a baj, hanem a használatának módja.
Én érdekes, meg tudom állni, hogy ne lövöldözzek rakétavetővel 3 méterről emberekre, hanem járművek ellen használjam, már nem GL huszárkodom, mint az elején, nem megyek M60-nal, mert...mert félek és kész :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9725) KL válasza DieHard (#9722) üzenetére


KL
tag

Ezen max az változtatna publicon, ha a fejlesztők mondjuk a win/loss-t, vagy az objective score-t tennék a userek nevei mellé, nem a k/d-t. Sőt a k/d-t el kellene dugni a statok legaljára.

Aztán ha sniper pistike azt látja a neve mellett, hogy 0,005, akkor elgondolkozik, hogy legközelebb támadni próbál, vagy ha már kempel, akkor a csapat számára hasznosan.

Pl. conquest szerveren képesek voltak 6-7-en a zászlóktól távol figyelgetni. Ha ezt egy zászló melletti házban teszik már hasznosak, de neeem ezek semmivel nem törődnek.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#9726) r-chee válasza KL (#9725) üzenetére


r-chee
őstag

Vannak helyek, ahol nagy betűkkel akaratlanul is azt sugallják, hogy fészkeld be magad és arass: link.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9727) Habib[HUN] válasza KL (#9725) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Hát igen, igazi csapatjátékot ritkán lehet látni. Ha van akkor még a guszti rajongók is kikapnak. A k/d arány néha tényleg idegesítő. Hc szerveren tegnap első körben valami 5:25-ös arányt sikerült produkálni Nem az én köröm volt, viszont mint egy kamikazee úgy rontottam neki a támadók tankjainak. A következő körökben már helyreállt a rend, csak néha az ember már ideges a végére :)
Ugyanígy tegnapi élmény, hogy egy Escape nevű magyar sráccal harcoltam egy csapatban. Az aránya nagyon jó volt, de csak GL-el harcolt. Ja és gránátot hajigált. Haltam is meg bőven miatta baráti tűzben. A végén már én szóltam rá, hogy finoman azzal a fegyverrel, mert nem csak az ellen hullik tőle rendesen. Már azon gondolkoztam, hogy egy baráti késelés lesz belőle :) A HC szerver szépségei

[ Szerkesztve ]

(#9728) Hell


Hell
tag

Sziasztok!

Amikor belépek a játékba és észreveszem, hogy az egyik oldalon kevesebben vannak, akkor nem enged átlépni. Miért?

[ Szerkesztve ]

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#9729) madgie válasza Habib[HUN] (#9727) üzenetére


madgie
titán

Igen tegnap együtt mentetek, párszor lekaszaboltatok, a srác szeretett házakba elbújni, ezért is került elő a gusztika :))

(#9730) Habib[HUN] válasza madgie (#9729) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Igen letáborozott egy Mcom állomás közelében, megvárta, hogy valamelyik öngyilkosjelölt (jellemzően én :D ) élesítse az állomást. Utána várta a sült galambot. Előnye is volt, mindíg biztos spawn pont.

(#9731) gabipaci


gabipaci
addikt

Meg jott a VGA, meg jott a VGA, meg jott a VGA.
Este be szerelem.
Meg jott a VGA... Hurra.

KL Atya:
De jo hogy feltuntel a forumon. Latom megbeszeltetek a karomkodas dolgot.
Felre ne ertsd, tudom hogy sok a keves hasznot hajto jatekos, es en is nagyon ruhellem az egy bizonyos fegyverre raallo embereket, de ennek nem a csunya beszed a megoldasa.
Az EA-DICE kene hogy lepjen valamit.
En ugy tudom, hogy az elso reszben meg ps-re limites volt a reconok szama.
Viszont marha jo lenne, ha pl ugy lenne megcsinalva, hogy squadonkent egy recon. De kotelezo belepni, es csak akkor lehet recon, ha legalabb 3 ember bent van az adott squadban.
Tenyleg, osszeirhatnank a bug-okat, kereseket, es elkuldhetnenk Nekik.

Logitech hardware tester

(#9732) Joe-T válasza BalaNce87 (#9705) üzenetére


Joe-T
tag

Én attól dobom el az agyam amikor jelölöm tracerrel a tankot és a csapatomból valahogy senkit sem érdekel! Kénytelen vagyok egyedül intézni a dolgot sok esetben! :W

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9733) ciry válasza Joe-T (#9732) üzenetére


ciry
őstag

Legalább felmarkolhatod a pontokat :P

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9734) Borostás válasza gabipaci (#9731) üzenetére


Borostás
tag

Én szinte csak Reconnal megyek, szóval nálam gond lehet belőle hogy mondjuk úgy lenne megoldva ahogy mondod, de amúgy egyet értek vele. Bugokkal kapcsolatba akát kezdhetnénk a listát a DX9 be lévő textúrahibákkal, meg akár a késelésnél néha felmerülő problémákkal.

Másrészt én általába C4 - et hordozok magammal bár amikor TS en vagyok és mondjuk HS ék, akikkel olyan jól össze szoktunk dolgozni pl tegnap is, mindig mondják hova kell mortallal fedezés de sajna pnot roszkor van nálam a C4 és ahányszor berakom a mortalt akkor megy el mellettem 5 méterre egy Breadly amire szívesen raknék C4 - et.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9735) Habib[HUN] válasza Borostás (#9734) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nekem rendszeresen sikerül beszorulnom szűk helyekre véglegesen :) Hülyét is kapok tőle, mert akkor nincs más hátra mint a halál.

(#9736) Doki-HUN1978 válasza Borostás (#9734) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nekem a késeléssel csak az az egy problémám van, hogy mikor nem figyelek belevágják a hátamba. :DD :D

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#9737) Borostás válasza Habib[HUN] (#9735) üzenetére


Borostás
tag

De a késsel az a gond hogy néha nem úgy reagál ahogy azt én kigondoltam, tegnap is felmentünk azt hiszem HC szeróra és sikerült Rhyn ellen játszani akkor megy ugyebár stattal nem törődve vadásztam rá, siekrült sarokbaszorítanom nekimentem face to face késsel és nekem adta be, pedig tudtam hogy arra készül. Azonnal hallom TS en, kevesen voltunk szóval nem mentünk külön csoportba ts en hogy "persze elöbb késeltem". Ez nem tudom FPS miatt van-e de az ő szemszögéből eléggé bosszantó.

Doki-HUN1978: Ha ellenem vagy akkor számíts is rá :))

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9738) Joe-T válasza Doki-HUN1978 (#9716) üzenetére


Joe-T
tag

Próbáld meg késő este a játékot, akkor már talán a Statpistik a mese után alszanak és elég jó csapat szokott összejönni!
Tegnap este 11 környékén nagyon jó csapat jött össze és nem arról szolt a játék, hogy a statunkat javítsuk! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9739) bonat válasza gabipaci (#9731) üzenetére


bonat
senior tag

milyen VGA?
mindenki kap póstán Gratis-ba EA-tól?? :DD :DD :DDD :DDD :C

(#9740) Joe-T válasza ciry (#9733) üzenetére


Joe-T
tag

Azért tudnám értékelni, ha már küzdök, hogy megjelöljem a tankot, akkor a kedves csapattársak kőkeményen használják is ki azt! :K
Sok esetben az van, hogy a tank önfeledten randalírozik tovább!

Itt kérek elnézést azoktól a csapattársaktól akiket az őrületbe kergetek a heli tracerelésével! Föleg akkor eshet jól nekik a dolog, amikor én kilövöm a tracert egy helire és a kolléga ebben a pillanatban indítja a rakétát ami követi a tracert. Van, hogy nem találom el a helit, de ha sikerül már chatben megy is: A heli (tank) jelölve! :D

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9741) Borostás


Borostás
tag

Amúgy, lehet hogy már volt róla szó de ma mondták a suliba, hogy lesz nemsokárra Gamestar tábor májusba. 40K HuF de az egy hétig tart abba bennevan az élelmezés és ráadásul megkapják ingyen a BC2-t, ennyire nem vették hogy már ingyen dobálgatják szét, vagy ennyire jól megy a Gamestarnak?

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9742) gabipaci válasza bonat (#9739) üzenetére


gabipaci
addikt

5970, es igen, mindenki kap, csak egy urlapot kell kitolteni.
Van egy olyan pont benne, ahol meg kell adnod a hitelkartya szamat, es kell rajta lenni 470euro fedezetnek. Azt levonjak, es gratiszba kuldik a cumot...

Logitech hardware tester

(#9743) Borostás válasza gabipaci (#9742) üzenetére


Borostás
tag

Gabi akkor a te hitelkártya számoddal vennék egyet én is :D

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9744) gabipaci válasza Borostás (#9743) üzenetére


gabipaci
addikt

Az a baj, hogy nem tudom fejbol, es nincs nalam. Ugyhogy ezt most kihagyjuk, oke? :)
Amugy Shappire OC valtozat, de 100euroval olcsobb volt mint a sima, mert ez akcios volt.
PCI Exp. 2.1, meglatjuk mit tud szazon. Mar csak a vizesblokknak kene megerkezni, de azt meg fel sem adtak a parasztok...
Plusz erkezett meg egy 60GB-es SSD is, hatha dob valamit a betoltesen.
Es akkor en fogom elesiteni az m-com kutyut, nem a mindenki mas.

Logitech hardware tester

(#9745) Doki-HUN1978 válasza Borostás (#9737) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ezt kihívásnak vettem :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#9746) Borostás válasza gabipaci (#9744) üzenetére


Borostás
tag

Ha a VGA-d ennyibe került képzelem milyen géped lehet.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9747) aram01


aram01
nagyúr

csáó
lehetőségem nyílna most még két t220-as tft-t beszerezni olcsón szerintetek a gém támogatja a 3 monitoros megoldást?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9748) macman507 válasza KL (#9706) üzenetére


macman507
aktív tag

Ilyen egyszer nekem is volt, támadó oldalon tankban ugyanígy lövész voltam a gépágyúnál, és a vezető valami isteni volt!
Egyébként nem csak megsemmisíteni lehet a tankot hanem megszerelni, fedezni, tolni előre a vonalat, ellenséges katonákat kiszedni (főleg snipereket, engiket).

Végül nyertünk mi is, de mondtam is a vezetőnek hogy nagyon jó volt :)
Mellesleg Engi volt a vezető, meg asszem én is, amikor csak tudtuk javítottuk a tankot, persze a csapatból más is aki arra járt. :) :DD :))

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#9749) HS 2142 válasza Habib[HUN] (#9727) üzenetére


HS 2142
őstag

Csapattársat nem enged késelni (MrDevil is megerősítheti)

A Tracert meg aki csak tudja használja, helinél is a lövész ki tud rá küldeni egy Hellfájört (Uavból ismerős lehet), ha van célpont.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#9750) HS 2142 válasza Borostás (#9741) üzenetére


HS 2142
őstag

1 éves Pc Guru előfizetés mellé is adják. (vagy Mass Effect 2) [link]
Gondolom nem lehetett olcsó

Reklám off.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.