Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10201) madgie válasza rankesz (#10199) üzenetére


madgie
titán

És az első/második sikertelen próbálkozás után miért nem lőtte tarkón? :)

(#10202) macman507


macman507
aktív tag

Késelés:

Akkor van vele probléma ha.. miután megnyomtad a késelést és arrébb mész, vagy az ellen megy arrébb, tehát kívul van a kés hatósugarán :P

Nekem is volt hogy benyomtam a késelést csávó fut tovább, hát ezért :)

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10203) Def26 válasza macman507 (#10202) üzenetére


Def26
félisten

Igen, ilyenkor csak "kaszabolsz" egyet. Amúgy ez azért dühítő, mert eddig nem ilyen volt. Legalábbis nekem ment rendesen a késelés, szurkáltam mint állat a snipereseket.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10204) WhiteWalker válasza antikomcsi (#10198) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mi vagyunk a kivételek :D
nekem sincs semmi bajom az új patchel,ugyanezeket a pozitivumokat vettem észre :C , sőt 4850-es vga-m van és még gyorsult is a játék,én nem raktam fel a 10.4-est drivert :U
A késelés meg jobb mint valaha :DDD

(#10205) madgie válasza antikomcsi (#10198) üzenetére


madgie
titán

Az a baj, hogy nincs alternatíva az nV-nél a mostani 5770-emre: jól megy full HD-nél is a játékok nagy részében, kicsi, halk és alig melegszik. Ja és ehhez nem kellett spéci hűtőket vennem rá, a gyári V2-es tök jó. Nem akarok nagyobbat, hangosabbat, melegebbet, annak idején a 4870-et sem igazán kedveltem, mert a kétventis AC Twinturbo mellett is okádta magából kifelé a hőt, a hátán a sorszám-matrica az első héten levált a melegtől. Zöldéknél meg minden normálisabb kártya sajnos ilyen :(

[ Szerkesztve ]

(#10206) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nálam javult a helyzet 10.4-el. Most már nem igazán veszem észre az akadozást. Néha még előfordul de nem annyira zavaró, mint tegnap. A betöltési idő felére csökkent és most várhatok míg beengedi az első embereket a szerver. :((( :D

(#10207) Gonz0 válasza WhiteWalker (#10204) üzenetére


Gonz0
tag

Csatlakoznék. Nekem sincs problémám a patchel, késelés is megy, M60 is darál :) Nincs spawn lagom, kilátok a heavy mg-ből és mintha a pingem is jobb lenne most, szal csupa hawaii és napsütés.

Ps: Peero: ideje kiegyenlíteni a számlát.. :DDD

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10208) Joe-T válasza Gonz0 (#10207) üzenetére


Joe-T
tag

Lehet, hogy a patch feltétele után kell egy teljes gép újraindítás, önmagában csak a játékot újraindítani nem elég!
Volt különben neked spawn vagy respawn lagod?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10209) SzlobiG válasza Gonz0 (#10207) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szintén.:U

(#10210) DieHard


DieHard
senior tag

Még jó hogy kijött a peccs, van miről vitatkozni megint oldalakon át. Ha meg már ennek vége, akkor ugyis jönnek a m60,gl,gusztival ölő emberek ellenei és osztják az észet. Rövidebben: tök mindegy milyen a peccs, ez van, ezt kell szeretni, ugyse lesz más :)

(#10211) Doki-HUN1978 válasza DieHard (#10210) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

:C :C :R

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10212) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Hát nekem a késelés még mindig szar. Kb egy órája megpróbáltam egy álló snipert hátba késelni 2x de nem sikerült, a harmadik próbálkozásomat egy m60 megakadályozta.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#10213) madgie válasza Balika23hun (#10212) üzenetére


madgie
titán

Jajj, vigyázz az M60-nal, aztat itt nem szabad szidni :DDD

(#10214) Doki-HUN1978 válasza madgie (#10213) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

De szabad, csak holnap este bosszút áll azon aki szidja... :D

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10215) rankesz


rankesz
veterán

Ilyen se volt még... üres a ph!s szeró :Y

(#10216) rankesz


rankesz
veterán

dupla... :B

[ Szerkesztve ]

(#10217) Joe-T válasza rankesz (#10215) üzenetére


Joe-T
tag

Lehet, hogy a tegnapi frissítéses akció felemás mivolta egy kicsit elvette az emberek kedvét a játéktól!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10218) ciry válasza rankesz (#10215) üzenetére


ciry
őstag

Elég gyorsan megtelt :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10219) ForRedGlory válasza Joe-T (#10217) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az én kedvem nem kicsit vette el. Perpill azt is megfontolom, hogy egyáltalán játsszak egy ideig ezzel a szarral. Még XP alatt kipróbálom (két oprendszerem van), hogy ott milyen, de ha az is szar, akkor addig nem játszok, amíg nem lesz egy normális patch... mert az hogy a szaggatás és a nem folyamatos játékmenet miatt lelőnek, hát... enyhén szólva bosszantó.

(#10220) Joe-T válasza ForRedGlory (#10219) üzenetére


Joe-T
tag

Én xp alatt játszom vele,de a tegnapi tapasztalataim nem pont a legjobbak! Ez azonban ne befolyásoljon, kíváncsi vagyok rá, hogy nálad, hogy müxik a dolog!
Leírnád majd a tapasztalataidat?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10221) Gonz0 válasza Joe-T (#10208) üzenetére


Gonz0
tag

Volt teljes ujraindítás is, főleg miután volt egy BSOD.. (játéktól független, nem bírják a ramok a húzást, együtt lehet élni vele..)

Elötte se volt spawn/respawn lagom, nv kártyám van nem éríntett egyik ati betegség se..

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10222) Joe-T válasza Gonz0 (#10221) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem is Nvidia kártyám van! A legnagyobb gondom a spawn és respawn közben jelentkező nem gyenge akadás! Patch előtt semmi problémám nem volt vele, de tegnap ez a beakadás dolog felbosszantott és nem is játszottam a játékkal! Az a baj, hogy még ötletem sincs, hogy mi okozhatja! :F

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10223) Musa99


Musa99
csendes tag

Üdv!

egy kis segitségre lenne szükségem több fórumra irtam már de nem kaptam választ :(
nos a probléma a következő mikor megvettem a játékot akkor is csinálta de egy kis trükkel kikerültem ha megnyomom a server browser search gombját és hagyom futni elmegy a net de teljesen újra kell inditanom a modemet ez igy már alapból furcsa de mióta ez az új patch van képtelen vagyok játszani mert hiába nem hagyom futni a keresést már 1 tized másodperc után elmegy a net :F olvasgattam mindenfele de sehol nem találtam ehhez hasonlót létezne hogy én vagyok ekkora szerencsétlen hogy csak nálam szarakodik :F remélem valaki tud segiteni mert nem ezért adtam ki 10ropit hogy nézzem az ikonját :N
Köszönöm!

(#10224) ForRedGlory válasza Joe-T (#10220) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Sztem olyan estefelé tudok csak otthon gép elé kerülni, de leírom. Kíváncsi vagyok milyen XP alatt... Nekem Win7 alatt borzasztó :U

(#10225) Joe-T válasza ForRedGlory (#10224) üzenetére


Joe-T
tag

Előre is köszönöm a leírást!
Pedig eszembe jutott, hogy ki kellene próbálni win7 alatt, de ezek szerint nem tökéletes!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10226) Gonz0 válasza Joe-T (#10225) üzenetére


Gonz0
tag

hja, DX9-ben nyomom, ennyit tud a gépem..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10227) WhiteWalker válasza Joe-T (#10225) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

idézném magam :
"Mi vagyunk a kivételek(Antikomcsival) :D
nekem sincs semmi bajom az új patchel,ugyanezeket a pozitivumokat vettem észre :C , sőt 4850-es vga-m van és még gyorsult is a játék,én nem raktam fel a 10.4-est drivert :U
A késelés meg jobb mint valaha :DDD"

mindez win7 64-bit alatt !

(#10228) Doki-HUN1978 válasza ForRedGlory (#10219) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Fogadj el egy jó tanácsot:

Cseréld le a karid Nvidia-ra!

Azzal nem lesznek ilyen jellegű problémáid.
Való igaz, izom kártyákat tud gyártani az AMD, de b@xhassuk az erőt ha nincs egy normális driver alatta és naponta cserélgetjük a drivert, hogy hátha jó lesz a következő.

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10229) 4850 hd


4850 hd
csendes tag

hello Giinos : had kérdezem már meg hogy milyen catalystot használsz nekem is 4850 hd van 2gb memo win7 32 bit és 2 magos proci eddig simán futott nem volt gond de ez a javítás óta igen más lett :(((

(#10230) Yany válasza macman507 (#10193) üzenetére


Yany
addikt

Én már gyakorlatilag nem csézek (source). De végleg azért nem teszem le azt sem.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#10231) Szemi82 válasza WhiteWalker (#10227) üzenetére


Szemi82
tag

Csatlakozom.
Nálam sincs semmi gond a patchelés óta sem 5770-el!

Doki-HUN1978:
Én szemellenzős nvidia párti voltam egészen egy hónappal ezelőttig.
Ezen tapasztalatim alapján csak pozitívan tudom értékelni az ati drivereket.
Egyébként az nvidia sem büszkélkedhet tökéletes driverekkel mert a régebbi és az új progik felváltva használásához igencsak driver csere bere kellett mindig is évek óta!

(#10232) Balika23hun válasza madgie (#10213) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Nem szidtam csak azt mondtam hogy m60-al öltek meg.
De ha már szidásról van szó, ma egy külföldin játszottam
berohantam az egyik épületbe erre 4 m60-as medic-el találtam szembe magam.
Egyiket lelöttem a másik 3 meg bedarált.Esélyem se volt mivel a kés szar a gl meg gyengítve lett.Hát ennyit a javításról. :W

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#10233) Joe-T válasza Doki-HUN1978 (#10228) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem Nvidiám van, de vannak a patch óta problémáim! Ellenben van egy-két fórumtárs akinek Ati kártyája van és nem panaszkodnak, sőt azt írják, hogy pozitívak a tapasztalataik a patchel!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10234) Target78hu válasza WhiteWalker (#10227) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Nekem se lenni gond a új peccsel (még) ,fut úgy ahogy eddig +könnyebb a késelés és a szerverkereső is használhatóbb számomra (nem kell végig monykodni ,hogy HC á vagy nöm ,ami ált 20adik próbálkozás után fagyással végződött :D) és élvezhetőbb a játék a sok gl+m60 as májer nélkül (cigisek vannak még,de maj' jól lekéselem őket-vagy nem) !
Mind ez 32bites zixpén+c2d+nv!

Olvastam valahol ,hogy lehet gond a vírusirtó is a spany fagyira ,de konkrétumot nem tudok mondani - kérem kaccsojja ki!

hkv.hu

(#10235) madgie válasza Balika23hun (#10232) üzenetére


madgie
titán

Ugyanezt szoktam én is sérelmezni, ráülnek egymásra (és az elsősegélycsomagokra) az echte M60-os squad-ok. Nem baj, GL/guszti/füstgránát/c4, mittomén jóbarát ilyenkor is :)

(#10236) Joe-T


Joe-T
tag

Lehet, hogy hülye kérdés, de nem lehet, hogy a játék az új patch óta több fizikai memóriát igényel és ez okozza a gondot?
Van akinek problémák adódtak az új patchel és nem 2, hanem 4Gb ram van a gépében?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10237) pschio válasza Joe-T (#10236) üzenetére


pschio
őstag

nekem 4 gigám van. semmi gondom nem volt tegnap este.

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#10238) Yany


Yany
addikt

Teljesen szűz Win7-esem van a legfrissebb hivatalos(!) meghajtóprogramokkal (pl. 10.3-as cata). Radeon 4870-em van és a peccs valóban spawn lagot okozott nálam is. Az ég-világon semmi más nem változott. 64 bit, 4 GB RAM, 1024 MB VGA RAM, Q9550 @ 3.7 GHz-en, stb. Nehéz rá egyéb okot találni, mint a patch. :U

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#10239) 4850 hd


4850 hd
csendes tag

Nem tudom hogy valaki írta már hogy van megoldás tömören: a vírusirtó okozza a spawn-fagyást, ezért gamesettings.ini-t a vírusirtóban kivétek közé kell tenni :K

(#10240) Joe-T válasza 4850 hd (#10239) üzenetére


Joe-T
tag

Na ezt mindenféleképpen ki fogom próbálni!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10241) ForRedGlory válasza Joe-T (#10225) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hm............... XP alatt "smooth like a dream".... nem értem... direkt 32-es szerverre mentem fel, ahol telt ház van, és semmi akadás. Itt van az ATI win driverével van a baj, vagy azzal, ami az ATI rákfenéje. Összeakadt a régi és az új driver, hiába szedtem le jól.
XP alatt driver frissítés nem volt, a 10.3-as van fent.
A játék gyorsan tölt (mondjuk XP alatt eddig is az volt), a kedvencekbe minden csak egyszer van bent, és egyik sem szürke. mind működőképes. nem laggol, nem szaggat amikor spawn van. Azt hiszem le kell gyalulnom a Win7-et és tiszta lappal indulni rajta, mert ég és föld a különbség a kettő között. XP alatt megy mint az álom.

(#10242) ForRedGlory válasza Doki-HUN1978 (#10228) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Semmi baj az ATI-val, csak a drivereivel. A 4870X2 mindenre elég, manapság. Amire meg nem elég az nem a kártya gyengesége miatt van, hanem mert optimalizálatlan szarokat adnak ki :)
Világ életemben nvidia kártyám volt, de most ati-m van, és meg vagyok elégedve pár apró bosszúság ellenére is.

(#10243) Doki-HUN1978 válasza Szemi82 (#10231) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Félre ne értsd, nem vagyok szemellenzős zöldpárti!
(Volt nekem is ATI kártyám)

Csak mással sincs tele a fórum,- ha visszaolvasol, magad is meggyőződhetsz róla- hogy a -szinte kivétel nélkül- ATI tulajdonosok panaszkodnak hogy játszhatatlan a játék, lassú a betöltés stb.

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10244) Joe-T válasza ForRedGlory (#10241) üzenetére


Joe-T
tag

Köszönöm az infót! Mostmár talán nem pártolsz el a programtól! ;)

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10245) ForRedGlory válasza Joe-T (#10244) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A jó öreg XP hozta, amit megkövetelt a haza :D
Még szerintem az FPS is nőtt. A legnagyobb füstben, 1920X1200-ban max graffal, 8X-os anizo-val, hatszázfelől lőve sem kezdett szaggatni :C

(#10246) Def26 válasza Musa99 (#10223) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem szar a routered/modemed. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10247) DieHard válasza Musa99 (#10223) üzenetére


DieHard
senior tag

Ez tényleg érdekes. Ha van routered akkor próbáld meg anélkül futtatni. Virisirtó, tüzfal, minden más probi kikapcs. Ha ezek mind jók, akkor ott van még a PB érdekes hibái, ezután már csak Mulder és Scully segithet :U

(#10248) JamesHun válasza Szemi82 (#10231) üzenetére


JamesHun
addikt

nekem is 5770-em van kb december óta
Előtte Nvidiám volt és ilyen szar driverek nem voltak ott
Már a béta driverek is jól mentek és ilyen gondjaim nem voltak, hogy 1-2 hónap mire drivert cserélhetek, mert 2 driver is szar egymás után

várom már a 10.4-est mert a 10.3-as is néha bezakkan néha és fagyaszt
hotfixet meg had ne kelljen turkálnom heti szinten hozzá , vagy csináljanak egy auto updater progit, ami mindig jelzi nekem, hogy van újabb driver, hotfix, vagy infó, hogy adjam el inkább a kártyát és vegyek Nvidiát újra :P

ez az új patch meg elég fura
a szervereket mindig be kell keresnem, mert history ból sokszor szarul hozza be
késelés eddig is érdekes volt, de most még érdekesebb lett
remélem hamar jön valamit hotfix rá :P

SeriesX: JamesSHun

(#10249) Musa99 válasza DieHard (#10247) üzenetére


Musa99
csendes tag

Hát most kiiktattam a routert és tökéletesen müxik csak ez így sajnos nem járható út ugyanis a családom nem nézné jó szemmel ha így maradna :P szóval valamit kéne alkotni de foggalmam sincs mit :F portotak átengedtem még a nem hivatalosat is :W

(#10250) Doki-HUN1978 válasza Musa99 (#10249) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Engedd őket is kicsit játszani aztán nem lesz harag! :D :C

"A szórakozottság a zsenik erénye"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.