Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Motoxxx válasza hommeros (#8000) üzenetére


Motoxxx
tag

Nem más alkalmazásnál nincs ilyen, vigan nézek filmet, és más játéknál sem fagyok. Csak ennél csinálja ezt.

(#8002) Target78hu válasza Motoxxx (#7997) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Nekem ugyan Nvidia van ,de xp-n játszom és amióta frissítettem a videókártya drivert ,jóval ritkábban fagy ki! Meg inkább megszakadok és a login képernyőn találom magam ,mint előtte csak simán eltűnt a játék -bétában tényleg kevesebb gond volt ,de valszeg most jóval többen játszák és nem bírják az EA-nál az abakuszok a sok adat áradatot :D
Amúgy meg mostanában a szerverek is fagynak ill. lehet ,hogy nem nálunk van jelenleg bibi!
Lehet réteg játéknak szánták és nem gondolták ,hogy ilyen sokan megveszik (mondjuk ennyi vérpistit még nem láttam egy játékban sem ,olyanok akik előtte 2 darabos puzzle bajnokságban vagy muterozós chat-párbajjal játszottak eddig ,rengeteg van :) ).

hkv.hu

(#8003) HS 2142 válasza Motoxxx (#7997) üzenetére


HS 2142
őstag

Én is többször fagyok ki a javítás óta, pont az egyet lépek előre, kettőt meg vissza kategória a patch...

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8004) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Érdekes, én nekem kifagyás sose volt, asztalra is első héten dobott ki utoljára, legrosszabb esetben van csak az, hogy connection lost, de az se volt már jó 1-2 hete. :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8005) BalaNce87 válasza Motoxxx (#7997) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nekem is csinálja 8800GT-vel :W Mármint ledob asztalra.

[ Szerkesztve ]

(#8006) SZKEBE75 válasza Motoxxx (#7997) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Szia !
nekem 64xp-én kiválóan fut nem dobál le semmi.
Milyen procival hajtod?Driverek frissek?

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#8007) radaipeter válasza SZKEBE75 (#8006) üzenetére


radaipeter
csendes tag

szia..windows7es oprendszerrel és intel core i3 530as procival..valaki nemtud rá megoldást? mert most nemszeretnék kidobni 10e..forintot az ablakon..minden a legfrissebb driver..64bites xpvel próbáljam meg sztetek?

(#8008) aram01 válasza HS 2142 (#8003) üzenetére


aram01
nagyúr

neked melyik cata van fent?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8009) antikomcsi válasza F_Zolee (#7995) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Igen, egyrészt ez is probléma szerintem is, másrészt mi van ha felmész és, hogy jó fiú legyél megnézed, hogy állnak a csapatok, és átállsz a másikba, ha szükséges. Ha 2 perc múlva kilép valaki másik oldalról akkor mi van? 100% kick, mert ha akarok sem tudok átállni, ugyanis azt kapom, hogy ilyen gyakran nem válthatok csapatot.

(#8010) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

A fagyásokat lehet valami központi hiba okozza nem a ti gépetek, mert ma nekem is merevre fagyott, viszont én PS3-al tolom, úgyhogy nem hiszem, hogy a driverek okozzák.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#8011) hommeros válasza Paarthurnax (#8010) üzenetére


hommeros
őstag

Én is találkoztam ilyennel XBOX alatt. És elég sokszor dob vissza az "asztalra", szóval ez valami kollektív hiba lehet.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#8012) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok!
A dobozos változat mit tartalmaz (már a Steames verzióhoz képest)?

(#8013) L4D1K


L4D1K
őstag

Van egy olyan érme, sok ezer pontért, hogy összes bronz csillag. Na itt nekem az lenne a kérdésem hogy a bronz csillagokat csak fegyverre érti vagy a kiegészítőkre is? Gránát, mortar, akna, c4, légijármű, telepített géppuska stb...nél tudom h van csillag, de van medic es ládánál / tappancsoknál, engineer ütvefúrójánál is csillag jel...

# ANTAL Tuning #

(#8014) v!ct0y válasza Balazs_ (#8012) üzenetére


v!ct0y
veterán

Lemezt, kézikönyvet, dobozt és olcsóbb is :)

(#8015) SZKEBE75 válasza radaipeter (#8007) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Sokan használják win7-el ,nem az lehet a gond....

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#8016) HS 2142 válasza L4D1K (#8013) üzenetére


HS 2142
őstag

Nem hiszem, hogy azok is számítanak, de már nem sok kell, hogy leteszteljem (recon fegyverek közül 3 bronz és megvagyok)

(#8008) aram01 : Legfrissebb, 10.3

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8017) radaipeter


radaipeter
csendes tag

de a single se megy szoval én ezt nemértem...

(#8018) aram01 válasza HS 2142 (#8016) üzenetére


aram01
nagyúr

összes csipát felkéne vinni platinára ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8019) HS 2142 válasza aram01 (#8018) üzenetére


HS 2142
őstag

Az nem az én világom, legfeljebb vss+red dot+C4= combat recon felállás.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8020) aram01 válasza HS 2142 (#8019) üzenetére


aram01
nagyúr

vss csak városi harcokra jó,vagy közelre

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8021) HS 2142 válasza aram01 (#8020) üzenetére


HS 2142
őstag

Éppen erről van szó, én nemtudok hátul pusmogni, a motion szenzorral megvan az előnyöm, hogy tudjam az ellenfél hollétét (ami legtöbbször felbecsülhetetlen), mert így tudok élni a meglepetés erejével és hiába m60as medic ha hátbabökköm/lövöm akkor én nevetek a végén (max a másik medic lelő és már éleszti is a társát, de hát ez az élet körforgása BF-ben, nemde? :) )

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8022) F_Zolee válasza antikomcsi (#8009) üzenetére


F_Zolee
veterán

Amikor beléptem nem volt még ilyen probléma. Meg csak az után tudom megnézni, hogy hogyan állnak ha már beléptem a menetbe. Addig automatikusan rak be az egyik oldalra.

(#8023) aram01 válasza HS 2142 (#8021) üzenetére


aram01
nagyúr

ennek a fegyónak a tűzsebességével megvan az esélyed a második medic kilyukasztására is ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8024) PaJa1 válasza HS 2142 (#8016) üzenetére


PaJa1
őstag

Garadnra is kaptál érmet? Nekem azzal nem számolja az öléseket, mintha még sose lett volna a kezemben.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#8025) HS 2142 válasza PaJa1 (#8024) üzenetére


HS 2142
őstag

Igen én is megfigyeltem, azért is hagytam ki az összeállításból.
Nyilván azért, hogy mindenki egyenlő eséllyel induljon az éremért (tehát az is megkaphassa akinek nincs más BFje, ezáltal veteran rangja) [bár mintha láttam volna bronz garandot, de lehet csak képzelődtem..)

(#8026) aram01: Még a kezdet kezdetén valamilyen oknál fogva a bugos veteran rendszer nem fogadta el a BC2tőt, elméletileg már javítva van, de nem próbáltam ki (regeltem a BF2met és hagytam is a rendszert a fenébe)

(#8023) aram01: Helyzetfüggő, általában mondjuk előbb kifogyott a lőszerem, minthogy megöltek volna :)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8026) aram01 válasza HS 2142 (#8025) üzenetére


aram01
nagyúr

ezzel a gémmel is lehet egyes rangod nem?
ha igen dobjatok egy linket hogy hol regeljem be,és mielőtt valaki beszól nem vagyunk haverok a guglival :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8027) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Sokan panaszkodnak, hogy sok a sniper. Eddig én erre egy jó megoldást láttam az AA3-ban (lehet, hogy a korábbi részekben is volt, de azokat nem próbáltam). Meg van addva, hogy egy egy squadban, mennyi sniper, support, stb lehet. Viszont, ott meg amíg alacsonyabb színtű vagy esélyed sincs megcsípni egy népszerűbb kasztot.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#8028) _Voyage_ válasza antikomcsi (#8009) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

És?
Mi van akkor?
Kidob, újra belépsz, ennyi!

Nem kell már ez a hattyúk halála, vagy Port Valdez hegyes témája jön elő, vagy ez, hogy jajjj, kidobott a játék, mindenki hülye, haljon meg!
Ha meg nem dob ki senkit, akkor meg jajjjjjj, ők többen vannak! :(
És mivan akkor? Kick, és?
Nem vész el egyetlen pontod sem, 30 mp-be, ameddig újra belépsz, nem halsz bele szerintem se Te, se F_Zolee.... :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8029) gabipaci válasza _Voyage_ (#8028) üzenetére


gabipaci
addikt

Kösz, nekem már marhára nem volt kedvem századjára is leírni.

Logitech hardware tester

(#8030) _Voyage_ válasza gabipaci (#8029) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Sok értetlen jár ide, aki nem bír visszaolvasni 20-50hsz-t, write only üzemmódban van, és vergődik itt, az meg eszébe sem jut, hogy NINCS MÁS LÉTEZŐ MEGOLDÁS, arra, hogy sírnak, hogy nem egyforma a létszám. Vagy kickelik az utolsókat, vagy pedig nem lesz egyenlő a létszám. De aki ezt nem képes felfogni, főleg úgy, hogy 50hsz-enként le van írva, azt nem tudom sajnálni.

Én legalább mindig visszaolvasok, egészen az utolsó postomig, hogyha 200 hsz, akkor annyit. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8031) Def26 válasza _Voyage_ (#8030) üzenetére


Def26
félisten

"Én legalább mindig visszaolvasok, egészen az utolsó postomig, hogyha 200 hsz, akkor annyit."

Meg is érdemled. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8032) aram01 válasza Def26 (#8031) üzenetére


aram01
nagyúr

rossz vagy ;]
más: én rá szoktam érdeklődni ts-en hogy hova álljak, próbálom elkerülni hogy kib@sszon

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8033) Źşë' válasza HS 2142 (#8003) üzenetére


Źşë'
addikt

tegnap furamód nekem is kilépett 2x :s és ami a poén, haver megemlítette h nekem milyen sokszor kilép :d neki meg 1x sem, erre rá 10 másodpercre neki is :DD dőltem a nevetéstől XDD

sztem ott vmi a friendlistnél erősen szar, pl vannak olyan szerverek h: hawer felmegy, én is mennék utána, de nem enged mert azt írja ki h fullon van a szerver, pedig még vagy 5 ember felmehetne.... és mindeközben vibrál a friend list, + ahogy ő lelép a szerverről és nekem még kiírja h connecting akkor meg felmegy nekem miután ő lejön :W most akkor ez wtf :F

tegnap akkora ownage volt az egyik szerveren, járműharc ezerrel :D >>

meg volt még 1 vicces jelenet squad deathmatchben :D sniper squad társam egy házban szedte az ellent mire őt észrevette egy másik sniper, és gondolom az járhatott a fejében a srácnak h lekéseli az én csapattársamat :D Észrevettem a gyereket és sprinteltem utána xD kb 3m re lehetett a társamtól mire utolértem és én késeltem le őt XD pisloghatott mint hal a szatyorban :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#8034) F_Zolee válasza _Voyage_ (#8028) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én nem vergődök. Kérdeztek és válaszoltam. Te reagálod túl... Ráadásul órákkal utána írtam be, nem egyből rohantam ide, hogy legyen min csámcsogni. Emellett még volt gondom, hogy elvesztek a fegyvereim de már az is visszaállt.

(#8035) F_Zolee válasza F_Zolee (#8034) üzenetére


F_Zolee
veterán

Barátságom jeléül felajánlom eme képet. :DDD

Aztán nem megsértődni. ;)

(#8036) _Voyage_ válasza F_Zolee (#8034) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nem reagálom túl, jópár száz hsz óta két dologról van csak szó: lehet-e felmenni PV-n a hegyre illetve hogy szar az autobalance. Mindenki sír össze vissza, akkor is, ha az ellenfélnél többen vannak, akkor is, ha kickel az autobalance. Mindez 20-30 hsz-enként előjön. Marhára unalmas. :U
És nem csak te, csak utoljára te voltál, aki említetted, azért hoztam fel. :)
Egyébként tegnap engem is kickelt, visszamentem, semmi nem történt. :)

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8037) _Voyage_ válasza F_Zolee (#8035) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:DDD
Nem nehéz, közelre elég szar vagyok, sőt, szerintem legtöbbször észre sem vettelek... :)
Párszor már lekéseltek engem, én meg mindig lekések róla. :O

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8038) Barack Obama


Barack Obama
csendes tag

Lassan jön az R9

(#8039) _Voyage_ válasza Barack Obama (#8038) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Újabb reinkarnáció? :)
Mi volt az előző nicked? :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8040) Barack Obama válasza _Voyage_ (#8039) üzenetére


Barack Obama
csendes tag

Rotyóka :D Azon is próbáltam hirdetni kivágtak, mondom oké abbahagyom beregeltem Rotyóóka néven ezen semmit nem csináltam kivágtak, akkor mondom legyen Barack Obama, és ha kibannolnak ismét megtámadom magyarországot

(#8042) HS 2142 válasza Źşë' (#8033) üzenetére


HS 2142
őstag

Ts-en tegnap ugyanez, ciry mondja kifagyott, mondjuk gyorsan gyere még van hely. Visszaér kifagyok én. Mondom ez nem lehet véletlen, erre Csontos mondja neki még egyszer sem volt ilyen és elkezd nevetni. Mondanom sem kell ő volt a következő :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8043) DieHard válasza HollyBoni (#8041) üzenetére


DieHard
senior tag

még nincs hála istennek.

most pl 3.jára sem tudtam bemenni a sivatagos rush pályára. azonnal dobott ki asztalra. sztem gép restart.

[ Szerkesztve ]

(#8044) F_Zolee válasza HollyBoni (#8041) üzenetére


F_Zolee
veterán

Reméljük nincs.

(#8045) Barack Obama válasza HollyBoni (#8041) üzenetére


Barack Obama
csendes tag

oroszoknál már biztos van, bár ők már a bc3-al játszanak :D

(#8046) _Voyage_ válasza Barack Obama (#8040) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Csodálkozol?
Azért vágnak ki, mert megsérted az alapelveket, és utána újraregisztrálsz!
Egyszerűen tilos hirdetni, illetve ban után újraregisztrálni. :K

HollyBoni: Hála az égnek nincs, de ne is legyen! 7990ft egy ilyen játékért nem pénz. :U

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8047) Locutus


Locutus
veterán

Újfent szeretnék granulálni hitmannek.

A mai pár órában a 42-es szintjén kizárólag GL, CG, M60, és M95 killeket hozott össze, más fegyverrel nem is volt :D Ofkorz ilyen 16/1, 30/2, meg 40/3 szerű statokat.

És ha ez még nem lenne elég, van egy különbejáratú medice is, aki végig neki gubbaszt és fut utána, akármi van.

Ha valaki nem tudná hogy kell statpaddingolni publicon, elég csak őt figyelni :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#8048) _Voyage_ válasza Locutus (#8047) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Tudja a jó helyeket. :)
Tegnap hc-n feljött, login után kb 3 perccel megláttam, NS2000-el kapott 1 golyóval egy fejest, rögtön el is terült. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8049) PaJa1 válasza HS 2142 (#8025) üzenetére


PaJa1
őstag

Hmmm, legalább az öléseket számolhatná...

A BC2 is számít a rangba, nekem a Heroes-al együtt meglett az 1es szint, így a Garand is.

aram,
ne csak nézz, láss is! A játékban alul írja hol kell regelni a BF játékaidat. Kb egy hete frissítették a kiírást, régen a veterans.battlefield.com ra utalt a játék, de az az oldal szerintem még mindig karbantartás alatt van.

Én is találkoztam egy hitman szerű egyénnel, igaz külföldi volt. Valami Zaraw volt a nickje. Amúgy biztosan idegesítő ha valaki ennyire elkeni szinte az egész ellen tábort.
Általában 10es KD aránnyal volt, tankkal operált, de egyedül, nem volt csicskása. Én csak enginerként támogattam mikor mellette voltam, javítottam a tankját, néha cseréltünk. De már engem is zavart, hogy ennyire nem akar meghalni, kérdeztem is tőle, hogy ezt hogy csinálja, de nem érkezett válasz.

Port Valdezen egyszer védőként sikerült összefutni egy jó páncélossal. Mind a ketten engineerek voltunk és egy könnyű páncélossal fogtuk meg az ellen T90eseit, nagyon jól ment!

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#8050) Locutus válasza _Voyage_ (#8048) üzenetére


Locutus
veterán

Csak a jó helyeket tudja. Hiszen ha rusholna nem tudna figyelni a másik gépére, ahonnan a medicjét viszi maga után. Majd csak figyeld meg, szinte sosem látni őt rohangálni, sőt még tankozni se.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.