Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15001) Jazzy válasza ciry (#14999) üzenetére


Jazzy
tag

Tankra. :D

J@zzy

(#15002) ciry válasza Jazzy (#15001) üzenetére


ciry
őstag

Hát az bizony nekem is kéne :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15003) Jazzy válasza ciry (#15002) üzenetére


Jazzy
tag

És hol tartaszt?

J@zzy

(#15004) rankesz


rankesz
veterán

Nem akarok ötleteket adni senkinek, de látom sokakat visznek sírba a bugok...
Szóval lassan egy hete nem indítottam el a játékot, és azóta sokkal nyugodtabb vagyok, nincs szükségem leszarom tabira se... :D
Lehet amíg nem jön a patch addig pihentetem a dolgot. Pedig most már lenne időm játszani, de egyszerűen nincs hozzá kedvem.

(#15005) madgie válasza rankesz (#15004) üzenetére


madgie
titán

Ezt csinálom én is egy ideje, hetente ,ha kétszer játszom kábé félórányit. Sokkal jobban is megy, nem is idegeskedem ilyen hülyeség miatt és megnéztem egy csomó jó filmet :D

(#15006) SzlobiG válasza rankesz (#15004) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mostanába én is kevesebbet játszok vele mer ugye ez is megunható..meg többnyire conquestezek.:)

(#15007) Balika23hun válasza zack (#14994) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Sajna ezért kezdek átszokni a rohamcsipa használatára.Hihetetlen hogy mindenből fél tár kell hogy az ellen meghaljon.Tegnap éjszaka én M24-et használtam red dot-al vagy 4x optikával.Okoskaa-t úgy leszedtem a quad-ról hogy csak pislogtam én is.
Laguna-n 3 ember öltem meg vele egymás után.1 lővés 1 halál és nincs kecmec.Igaz hogy ha elvétem akkor nagyon ritka hogy van időm második lövést leadni.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#15009) Balika23hun válasza Bosszuallo7 (#15008) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

én speciel a cod 4-et vettem elő, de nem mondok le a bc2-ről mert jó játék
és ahogy mondják a remény hal meg utoljára, egyszer csak ki jön a patch
a cod 6-ot néha előveszem de 5 perc után mindig megunom vagy a csalók miatt vagy a szar IWnet miatt

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#15010) zH. válasza Bosszuallo7 (#15008) üzenetére


zH.
senior tag

az elején nekem is jobban tetszett a cod ,de ráuntam. alteriwnet-el akármikot rudnék játszani ,de egyszerűen unom.
itt tényleg sokkal nagyobbak a pályák ,összetettebb egy kör ,grafika is szebb. nem szeretném sorolni.
bugokról meg nem tudok nyilatkozni.. én eddig észre sem vettem bugot O_O". eddig annyi eddig annyi volt ,hogy 2x kidobott az asztalra.

[ Szerkesztve ]

just be

(#15011) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Feltettem a 10.6-ot hatása megfelezte az FPS-t ilyen 20-30-al megy a játék, megy vissza a hotfix hajrá ATI csak így tovább. :C

(#15012) ADAM1337 válasza SzlobiG (#15011) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:DDD
Érdekes nv-vel még nem volt driver gondom bc2-ben (Igaz amuóta kijött a bc2 2db driver volt, egyik kötelező volt a verziószám miatt különben kiírt minden a bc2 hogy becrashelhet.), igaz nekem dx9-be high-on 16xAF-el van gtx260-al 80-130fps-eim, jővő hónapban ha jól megy vagy 4870x2-t vagy még 1db 260-at veszek kiváncsi vagyok mennyi plusz lesz. (Legdurvább füstözésben láttam már 28fps-t is.)

(#15013) Joe-T válasza rankesz (#15004) üzenetére


Joe-T
tag

Tökéletesen igazad van! Én is áttértem a heti egyszeri maximum kétszeri játékra és kisimúltak a ráncaim! :K
Sajnos sok a bosszantó baromság a játékban és nem úgy veszem észre, hogy a DICE akarna tenni valamit is ez ellen!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15014) zH. válasza Joe-T (#15013) üzenetére


zH.
senior tag

részletezzétek már ezeket.

just be

(#15015) ciry válasza Jazzy (#15003) üzenetére


ciry
őstag

M1A2 Abrams 209 kill, T-90 MBT 446 kill.

A patchtől nagy csodát ne várjatok, ezért hülyeség a gémet pihentetni.
Főleg, ha nem a késelés a fő elfoglaltságotok, mint pl. Pufajkásnak.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15016) SzlobiG válasza ADAM1337 (#15012) üzenetére


SzlobiG
félisten

X2-t ne vegyél hacsak nem akarsz kinlódni a driverekkel.:D

Valaki akinek X2-je van tegye már fel a 10.6-ot nála is felezi-e az fps-t.

(#15017) madgie válasza Balika23hun (#15007) üzenetére


madgie
titán

Én mazochistább vagyok, az M95 + 4X zoom kombót szeretem nagyon. Nagy, hangos, húszpixelnyi csíkot húz a lövedék, így egyből lebukom és marha lassan tölt újra... de ha betalál, akkor kampó :D

(#15018) r-chee válasza Bosszuallo7 (#15008) üzenetére


r-chee
őstag

Remélem, szorgalmasan beírtad nekik a szervereink nevét, hogy tessék majd ide jönni ;] .

Éjjel voltak nekem is problémáim a lövésekkel. M16A2-vel mentem és előfordult nem egyszer, hogy ott álltam az ellen mögött közvetlen, küldtem a hátába a skólót egy méterről, és nem történt semmi. El sem érték a golyók. Meg guggoltam kb. 20 méterre szemben az ellennel, s hiába lőttem szemből, szintén nem érezte meg.
Viszont nem volt ez jellemző az egész játékidőmre, csak néha ugrott be ez a bosszúság.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15019) Joe-T válasza zH. (#15014) üzenetére


Joe-T
tag

Ha egy kicsit visszaolvasol,akkor mindenre választ találsz, de a teljesség igénye nélkül megemlítek párat: iszonyat lag néha,hitbox hiba, eltűnő lövedékek,nem működő késelés,respawnnál másodperces akadások.
Ez csak ami most hirtelen az eszembe jutott!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#15020) Balika23hun válasza Joe-T (#15019) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

kidob a játékból connection lost felirattal, a fegyverek iszonyat rossz balance-olása (pl némely kispisztoly erősebb mint az assault fegyverek),az autobalance egy kalap sz@r
nem lehet chatelni halál után és nekem szörnyen lassan tölt be (legalább 1 perc)

felteszem az új drivert, hátha jó lesz, ha nem akkor megy vissza a 10.3

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#15021) rankesz válasza Balika23hun (#15020) üzenetére


rankesz
veterán

Milyen VGA-d van? Nálam a 10.5 hotfix driver jelentett megoldást a hosszú töltésre, érdemes lenne kiprószálnod.

Szlobi: Isten ments, majd max akkor teszem fel ha kijön 1-2 nap múlva a szokásos hotfix driver BC2-höz. :D

(#15022) 7600 GS


7600 GS
addikt

Srácok, most ez off, de meg kell osztanom.

Két napja megvettem a Modern Warfare 2-t. Nagy örömmel bontottam ki, hogy defasza lesz. A pics*t! Nagy calódás Bc2-höz képest. A szinglivel nincs gond, de a multi szerintem meg sem közelíti. (Vagy csak én vagyok finnyás?) Sokkal több a lagg a szerókon, kis pöcsfejek állandóan kiabálnak a mikrofonba. stb. Szóval nem hagyom el a Bc2-t, szeretem én minden kisebb-nagyobb h :K :C ibájával együtt!

(#15023) BalaNce87 válasza 7600 GS (#15022) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ezt nem kellett volna:D nekem úgy önmagában szar a játék a hibák csak rádobnak, bc2 meg végre kilépett ebből a cod szerű fps-ből és kicsit más lett, ezért is tetszett, bár tény hogy elég sokáig nem játszottam vele mert beleuntam a sok bugba/hibákba.
MW2 nálam olyan érzést kelt, mintha egy quake-el vagy ut-val játszanék, még cod4 is jóval jobb volt, meg hát magyarán 0 köze van az ilyen háborús fps-hez, csak a skin olyan.

[ Szerkesztve ]

(#15024) r-chee válasza 7600 GS (#15022) üzenetére


r-chee
őstag

Vetted volna meg inkább az MW1-et, vagy ha megvan, játszottál volna azzal inkább :) . MW2-ben nincsenek központi szerverek, a tizenakárhány játékosból az egyik a host, ergó az ő gépe szolgálja ki a többieket, mindezt pedig az IW-net nevű borzadvány felügyeli. A sok agyatlan perknek köszönhetően pedig természetfeletti képességű szuperkatonák rohangálnak a páylákon (pl. késsel a kézben szemből 30 méterről előbb odaérnek hozzád, minthogy te ellőnél egyetlen skúlót is a már becélzott ellenre).
Osztom BalaNce87 véleményét, hogy tiszta UT az egész MW2. Taktikára nem sok lehetőséged van, ellenben eszetlen futkározásokra annál több.

BC2 the Best :K .

Menjetek, indítsátok be a 2-es szerót :) . Az egyes most tele van. Utóbbi a néhány nappal ezelőtti 8000+ helyezéssel szemben jelenleg az 1417. helyen áll. Hajrá!

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#15025) ciry válasza BalaNce87 (#15023) üzenetére


ciry
őstag

A legjobban sikerült háborús játék még mindig a Bf2.
A BC2 ezerszer szebb, darálósabb(főleg rushban), de szerintem nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, senki se fog évekig játszani vele.
Persze kiadhatnának új fegyvereket, pályákat, meg mindent, de nem fogják, mert jönnek az újabb játékok, amiket majd imádni fognak a konzolosok, és akikre az EA igazán épít.Majd hülyék lennének egyszer fizettetni valamiért, amiért többször is lehet pénzt kérni. Örülni fogok, ha egy akármilyen patch kijön késre, aztán úgy is tojik az egészre a kiadó.
Újabb jó hír :(((

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15026) F_Zolee válasza ciry (#15025) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jó hír a netszolgáltatóknak. Már ráérnek fejleszteni, mert nem lesz akkora forgalom, hogy ne bírná el a hálózat. :F :)

(#15027) BalaNce87 válasza ciry (#15025) üzenetére


BalaNce87
addikt

BF2-vel nem játszottam semmit, talán még valami demot próbáltam, a járművek miatt soha nem érdekelt, van pl egy világháborús játék a red orchestra az is megtetszett, mert eléggé reális, csak hát akkora terepek voltak hogy 10 perc volt míg célhoz értem aztán meghalni nem volt jó érzés, igaz volt jármű de ha elviték beszívtad, ahhoz képest bc2 0 területileg.
BF2 korában még egy fps pc-n volt elsődleges, ez mára már megfordult olyan szintre hogy a pc-t konkrétan leszarjak magas ívről, ami elég durva mivel ha nincs pc-n bf akkor nincs akkora siker sem. Nekem ez még újdonság és ezért is tetszik, jobban is örülök hogy akkora hangsúly nincs a járműveken, mint BF2-be.

A jó hírért meg nagy kár, az egyetlen olyan oldal volt ahonnan minden jól is jött, és jól is ment fel:) kár érte. :(

(#15028) creedszl


creedszl
aktív tag

mostanában csak olvasgatom a fórumot nem igazán vagyok aktív benne.de ami változott hogy egy e7300-tól átléptem egy Q8400-es procira és meglepő változás állt be a játék sebességében.eddig se volt vele igazából gond ment szépen de mindig voltak apró mikroakadások benne.nem zavaróak de érzékelhetőek.és lám az új procival olyan folyékonyan fut hogy öröm nézni.és ennek köszönhetően a statom is javuló tendenciát kezd mutatni:)már csak a patch(a legenda) kéne.persze utána nem garantált a javulás de hátha.

a 10.6-os ccc-t nem merem felrakni:Dnekem most a 10.5 van fenn és megfelel minden tekintetben.töltési időben is.

Hulligaaan

(#15029) gabipaci válasza creedszl (#15028) üzenetére


gabipaci
addikt

en a 10.5 ost se raktam fel. 10.4 es hotfixel jo volt, minek ujabb?
patch meg soha sem lesz.

Logitech hardware tester

(#15030) ciry válasza BalaNce87 (#15027) üzenetére


ciry
őstag

1728 órát biztos nem fogok ezzel játszani. :(
Többet ültem Bf2-ben heliben, mint ezzel amit összesen toltam.
Bf2: nyugodjék békében...

Ncore ügyben meg megint olyanokkal b@sztak ki, akik eddig se tudtak már semmit se megtakarítani, főleg eredeti filmeket venni.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15031) creedszl


creedszl
aktív tag

még valami:a vip mappack promo videójában láttam m14-et 4x scope-pal.az tényleg van?mert emlékeim szerint ahhoz nincs csakúgy mint a g3-hoz...

Hulligaaan

(#15032) ADAM1337 válasza SzlobiG (#15016) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Értem hát akkor egyértelmű már hogy 260 sli lesz, csoda mód atis voltam eddig egy g92 8800gts csalódás után.

(#15033) zack válasza SzlobiG (#15016) üzenetére


zack
nagyúr

VSync-et bekapcsolva hagytad? :U Mert ha nincs meg a monitor frekije fps-ben és be van kapcsolva a Vsync, olyankor általában felezni szokta. Kapcsold ki a Vsync-et. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15034) ForRedGlory válasza SzlobiG (#15016) üzenetére


ForRedGlory
félisten

X2-m van, de nincs az a lóvé, amiért feltenném :D

(#15035) SzlobiG válasza zack (#15033) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hiába van be(ki)kapcsolva úgyse működik DX 10 alatt, csak D3D overdriveal, de kikapcsoltam azt is úgy is fele fps van, szal itt a driver a bűnös.

Tegye már fel más is, hogy ott is szar-e.:D

[ Szerkesztve ]

(#15036) HS 2142 válasza creedszl (#15031) üzenetére


HS 2142
őstag

Most még nincs ,de ha a videóban volt gondolom majd ki fogják adni a patchel eggyütt....

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#15037) zack válasza SzlobiG (#15035) üzenetére


zack
nagyúr

Én se rajongok az ötletért. ;] Jó nekem a 10.5 hotfix... :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15038) Balika23hun válasza rankesz (#15021) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Gainward 4850 GS, felraktam a 10.5-öt és gyorsabban töltött is be de darabos lett tőle a játék, meglátjuk a 10.6-ot de sztem egyből menni is fog vissza a 10.3

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#15039) F_Zolee válasza SzlobiG (#15035) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én nem próbálkozok. 10.5 is szar volt órajel visszaállítás miatt. Gondolom ebben is hasonló probléma lenne nálam. De majd gép újratelepítés előtt mindenképp kipróbálom. :)

(#15040) mackosajt


mackosajt
addikt

"By the end of tomorrow we will have something to tell you regarding the release date of the patch." by Bazajaytee (DICE)

Itten olvastam ni

Vagyis elvileg a holnapi nap végén megtudjuk, hogy mikor jön a peccs... ha minden igaz...

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#15041) F_Zolee válasza mackosajt (#15040) üzenetére


F_Zolee
veterán

Holnap megtudhatjuk, hogy egy hét múlva talán jön. :F :N

(#15042) ADAM1337 válasza F_Zolee (#15041) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:DDD

(#15043) reset válasza ciry (#15025) üzenetére


reset
senior tag

...meg a bf1942... :)

(#15044) bul07


bul07
nagyúr

na ezzel futottam össze csak azt nem tudom miért eddig semmi gondom nem volt a pb -vel
futtattam egy Serices Testet a pb-n de minden oké
[link]
(remélem nem azt írja hogy csalás miatt dobot ki mert nem csalok)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#15045) mackosajt


mackosajt
addikt

Amíg nem jön a peccs, Target talalált egy jó játékot nekem, csak kár, hogy nincs konzolom.

Naughty Bear

:))

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#15046) F_Zolee válasza mackosajt (#15045) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ez egy idióta játék. :F :DDD

(#15047) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Közben feltettem a 10.6-ot. De itt is b@szik menni a Powerplay tuning esetén. Azt még elnézném de a ventit se lehet tuning nélkül vezérelni. Így ment vissza a 10.4. :N

[ Szerkesztve ]

(#15048) ciry válasza mackosajt (#15045) üzenetére


ciry
őstag

Nekem ez jött be, még ami ilyen beteg játék.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15049) Jazzy válasza ciry (#15030) üzenetére


Jazzy
tag

Az ncore nekem is fáj, de szerintem újra fog indulni nem kell aggódni. Sajnos én bitgate-n és majomparádén is fent voltam, azokat is buktam. Remélem nemsokára újra fognak indulni...

J@zzy

(#15050) Fortissimus válasza mackosajt (#15040) üzenetére


Fortissimus
őstag

megneztem a fejleszto statjat, eleg erdekes:)
PC 10ora
XBOX360 55ora

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.