Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9151) F_Zolee válasza _Voyage_ (#9150) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem éppen törzsgyökeres ember volt. De szerencsére hamar likvidáltam egy RPG állvánnyal a bázis mellett.

(#9152) Borostás


Borostás
tag

Hát ma sikerült elég nagy mennyiségü dög cédulát összeszednem, hát eléggé berágtak rám TS en de ez vele jár :P leginkább Rhyn-t sajnálom de a beígért 30 meglesz nemsoká.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9153) Bavid válasza Borostás (#9152) üzenetére


Bavid
senior tag

Lol hogy lehet 18-ad tőlexd, nekem is van kb 300 dogtagem, de egy embertől max 3, elég béna lehet (már boccs) hogy 18szor letudtad késelni...

(#9154) r-chee válasza Bavid (#9153) üzenetére


r-chee
őstag

Borostás egy sorozatgyilkos :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9155) Mrdevil válasza r-chee (#9154) üzenetére


Mrdevil
addikt

Bicskamaxi.
Én is kaptam tőle bőven,de egyszer lebuktatta a ropogó hó a lába alatt,meghallottam és fordulásból beledurrantottam egy GOL skulót. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9156) Borostás


Borostás
tag

Áh ma olyan meneteim voltam ahol egymás után 5-6 embert késeltem le a 9 ből amibe HS Rhyn és társaival is benne voltak, majd belehaltam a röhögésbe. 7 arany csillagos a késem de platináig meg sem állok (mint az M95 csak ezt utána is használni is fogom)

És Rhyn jó player csak nem volt szerencsés mer valahogy mindig mögé tudtam kerülni (HC-n)

Devil rólad annyit hogy azt még megbosszulom :D Rá foglak szoktatni hogy mindig nézz a hátad mögé mer nem mindenhol van friss hó.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9157) PaJa1


PaJa1
őstag

Feltettem a legújabb nVidia drivert -197.45- és kb 3 óra játék után ha egy irányba néztem akkor ilyen lett a kép:

A régebbi 197.13assal nem volt ilyen gondom sose BC2ben, de azzal meg az autós játékom nem indul el.
Próbáljam meg esetleg a 197.25öst?

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9158) ADAM1337 válasza gamerkiller (#9147) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

lvl9.esen az összes sniper meg volt. :)

(#9159) Borostás válasza ADAM1337 (#9158) üzenetére


Borostás
tag

Láttam mostanába lvl 30 on legelső assault fegyóval és ammo pack nélkül embert rohangálni, szal a szint nem döntő. (addig se GL ezett)

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9160) ciry válasza Bavid (#9153) üzenetére


ciry
őstag

Nemigen béna :N

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9161) Balika23hun válasza Źşë' (#9141) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

a my stats alatt a leaderboards-nál

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#9162) Borostás válasza ciry (#9160) üzenetére


Borostás
tag

Ezt mondom én is, de csak hogy magamat védjem, amikor észrevett és fordulásból csipával kilötte asszem a bal térdemet azér volt mer rafkósan jó helyre bújt és amikor kijött a bokor takarásábol már hiába fordultam rá és lassítottam le már fordult és lött, de utánna elkaptam párszor. Végén már sajnáltam amikor nagyba sprintelek a ház mellett ő kiugrik az útra csipával és kb 1 mp-t élt, de jór röhögtem és mentem tovább :D

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9163) PaJa1


PaJa1
őstag

bfbcs szerint a pontosságom 127%

"Misc

Accuracy:
127%"

ezt hogy hozta össze?

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9164) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

WTF??! :Y csíter láma köcsög... 50-es szint és nézzétek az utolsó 3 adatot :W

Kill, Death és K/D

(#9166) Borostás válasza ForRedGlory (#9164) üzenetére


Borostás
tag

Nem feltétlenül csítel. Pont HS aki szinte mindig nyer mer Medic de keveset öl (vagy sokat hal XD ) Medicek sok pontot kapnak anélkül hogy ölnének tehát nem annyira kizárt. Bár elég unalmas lehetett csak medikkel de ő tudja,

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9167) ForRedGlory válasza Borostás (#9166) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Azért az ilyet nem tudom elhinni, akármilyen kaszttal van valaki :)

(#9168) Balika23hun válasza Borostás (#9166) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Nézd meg jobban a stat-ját.
38356 gyilokja van 156 óra alatt.
Egyébként a legtöbb gyilokja tényleg medic-el van.

Az ilyen k.csögöt úgy megkéselném (természetesen csak játékban), biztos jól mutatna egy arany dögcédula a gyűjteményemben.

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#9169) mackosajt


mackosajt
addikt

EA javíthat még az autobalance-on.

Mintha a támadóknak kedvezne. Amikor a támadók vannak kevesebben, egyből villog, amint a védők, nem érdekli. Előbbi körben sokszor volt a védő oldal erős hátrányban, és meg se mukkant, hogy rossz a balansz.

Amúgy jó volt nekem ma is, igaz szintet nem léptem, mint az utóbbi napokban.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#9170) lala42


lala42
őstag

Csak lassan, időnként pontosan is :U járok az égen-földön, de legtöbbször kelek. ;]
MesserHUN
Na rám mondja valaki, hogy csíter :DDD

mackosajt
Amúgy jó volt nekem ma is Nekem is ;] :P

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#9171) PaJa1


PaJa1
őstag

A fotózásról tudni már valamit?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9172) L4D1K


L4D1K
őstag

Na a fele már megvan :) Roden. Talán jövő ilyenkorra meglesz a másik fele is :DDD . Egész jól megy a játék M14 el, 230 kill. Az M60at meg szégyenlem, de van mellette 1050 heal is. :K

# ANTAL Tuning #

(#9173) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Játék közben fel sem tűnt, h ennyire preferálom a fejlövést. :Y
[link]

(#9174) PaJa1 válasza Zoli1222 (#9173) üzenetére


PaJa1
őstag

Csak csipa?!

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9175) r-chee válasza PaJa1 (#9171) üzenetére


r-chee
őstag

A héten már mindenképpen meg kéne ejteni, mert a végén még nem lesz belőle semmi.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9176) bul07


bul07
nagyúr

már épen az utolsó M-com foglaltuk és ere kibasz egy hibaüzenettel :W :W :W

valaki mondja már meg a kép alapján hogy mi a jó anyáért csinálja már nem először ugyanezzel a szövegel
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9177) gamerkiller válasza PaJa1 (#9157) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Érdekes, én nem frissítettem drivert tegnap és ugyan úgy csinálta a G80. Géprestart és utána jó volt.

(#9176) bul07: Interneted nem szakadozik?

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9178) DieHard válasza bul07 (#9176) üzenetére


DieHard
senior tag

ezt nem tudni sajnos. sokaknak csinálja. :F

(#9179) bul07 válasza gamerkiller (#9177) üzenetére


bul07
nagyúr

nem hiszem hogy az lenne mert nem úgy csinálja hogy befagy(megáll) minden majd kidob
hanem semmi előjel nélkül már a menübe is vagyok ezzel a hibaüzenettel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9180) Mr.Jerk válasza BalaNce87 (#9134) üzenetére


Mr.Jerk
csendes tag

A 40-es szintre eljutni nem olyan nagy ördöngősség, igaz kell hozzá gameplay time, nem is kevés. Abban meg igazad van, hogy aki negyvenes az is beteg. Az elmúlt hónapban már a harmadik nyavaját kapom el, pedig kétévente egyszer, ha megbetegszek. Nálam most ez szolgáltatja a szabadidőt. Azt azért hozzátenném, hogy köhögve nehéz ám célozni, meg az se árt, ha nincs bedugulva az ember füle és hangok alapján is tud tájékozódni a játékban.

Profil azoknak, akiket esetleg érdekel

(#9181) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

A server beállításokhoz kis melléklet:
CB ladder rules
Szerintem nem is olyan hülyeség. :U

(#9182) Zoli1222 válasza PaJa1 (#9174) üzenetére


Zoli1222
őstag

Bizony. :K
Voltak próbálkozásaim a többi kasztal is, de azok vhogy nem jöttek be. :(

(#9183) medvezsolt válasza Zoli1222 (#9173) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Sziasztok!

Ez a stat oldal hogy működik? Mert nekem április 3madikán frissített utoljára. Egyébként is mire bekerültem erre az oldalra .. marha sok idő volt.. Rányomok az Update ikonra és azt mondja hogy berakott várakozási sorba (417/417).

Szánalmas ez az oldal.. szerintem.
A Statomatic sokkal jobb és sűrűn frissit..

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#9184) ADAM1337 válasza medvezsolt (#9183) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Használd ezt az oldalt: [link]

(#9185) ciry válasza Mr.Jerk (#9180) üzenetére


ciry
őstag

És ez valós?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9186) ADAM1337 válasza ciry (#9185) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem pont azt csinálta amit mondtam hogy üres szerveren végig ment a plantokon.
Előbb megnéztem üres serveren attack úgy hogy quad-ozgatok a célpontokig 0/0 k/d csak plant és robbantás és quad-al mászkálok 2000xp.
Szóval szerintem simán valós.

(#9187) Mr.Jerk válasza ciry (#9185) üzenetére


Mr.Jerk
csendes tag

Jaja, valós. Csak nem abban a formában, ahogy a statoldal megjeleníti. Addig nincsen ugye gond, amíg az ember csak rusht játszik. A probléma akkor van, ha az illető conquest mániás, mint én. És így szépen összekveri a statokat. A táblázatból levágható amúgy, hogy mindössze 15 rush meccset játszottam. A conquest winner pin 639-szer van meg szóval úgy ahogy tartja vele a lépést az oldal.

De pl. ha megnézitek nem csak ez a hibás, hanem a járművek kezelése is. Játékban összevont itt meg külön számolja.

szerk:

Ja, valószínű azért nincs meg a rush good conduct insignia, mert üres pályán mentem végig lol. Kis logikát gyanúsítgatás helyett, légyszi.

[ Szerkesztve ]

(#9188) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Mindenki a fórumon lóg ahelyett hogy jönne velem játszani.. :D Egész délelőtt üres volt a szeró! XD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9189) Joe-T válasza BandiHUN (#9143) üzenetére


Joe-T
tag

Ezt én is megerősítem, tényleg volt ilyen az 1-es szerveren én is belefutottam és csak néztem, hogy a csávó, hogy a rákba tudott odaspawnolni ellenfélként a mi bázisunkra! :(((

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9190) DieHard válasza ADAM1337 (#9186) üzenetére


DieHard
senior tag

Hát ha valakinek ez örömet okoz :D. omg. én párszor csináltam ilyet, hogy helizni tanulhassak. vagy 2x

(#9191) gamerkiller válasza DieHard (#9190) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az előbb én is felmentem h tanuljak repülni, de még arra sem sikerült rájönnöm hogy hogyan lehet felszállni az UAV-val.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9192) Borostás


Borostás
tag

No most értem haza hála isten ez rövid nap volt, picit összeszedem magam elintézek pár dolgot és megyek késelgetni. 3 gold star és 12 dogtag kell még ma elérnem. Valószínüleg egyik se lesz meg de nembaj.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9193) WhiteWalker válasza gamerkiller (#9191) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

már én is kérdeztem és ez volt a válasz: w+a+s+d , R=fel, F=le, és egér

(#9194) F_Zolee válasza WhiteWalker (#9193) üzenetére


F_Zolee
veterán

És mi a gond ezzel?

(#9195) ciry


ciry
őstag

Az jutott eszembe, hogy érdemes lenne valahogy felosztani a ts-t szerverenként, bár nem nagyon vágom a témát, hogy kivitelezhető lenne-e :U
Tegnap mikor felmentem 13-14 ember volt egy szobában, de vagy 3 különböző szerveren.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9196) Mr.Jerk


Mr.Jerk
csendes tag

Látom mindenki azt hiszi, hogy hatszázvalamennyiszer végigrohantam a rush pályákon, de persze az erőfeszítést senki se veszi, hogy utánajárjon. El kellene már felejteni azt, hogy ha valakinek több pontja van nálatok az csal, talán óvodás korotokban még a társasjáték felett elment a dolog, kikéne már ebből nőni. Egyébként meg nyilván azért van 8-9 platinám, mert M-COM-okat robbantgattam szabadidőmben. Amit mondtatok, hogy 2000 pontot össze lehet vele szedni az semmi konkrétan, a combat score-om bármelyik meccsben legalább ennyi, erre még jönnek rá a pinek. 3500-4000 pont a vége. Kevés résztvevős Panama Canal-on insignia/gold star nélkül lazán összekaparok 6-7 ezret is.

(#9197) madgie válasza Mr.Jerk (#9196) üzenetére


madgie
titán

Mindenki? Egy ember írt rá egyszer, nem? Vagy kapod a privátokat tucatszám?

(#9198) Mr.Jerk válasza madgie (#9197) üzenetére


Mr.Jerk
csendes tag

Egy ember írta, meg az arra bólogató kommentek.

(#9199) ciry válasza madgie (#9197) üzenetére


ciry
őstag

Én sem látok mást :Y
5 órát aludtam mégse vagyok álmos :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9200) gabipaci válasza ciry (#9195) üzenetére


gabipaci
addikt

van vagy 6 szoba, atmentunk a bravo-ba. Ha gondolod atnevezhetem oket, vagy hozhatok meg letre parat. De meg nem vlt olyan, hogy ne lett volna legalabb 2 ures szoba.
Tegnap azoknak kellett volna vennie a faradsago, elhagyni a szobat, akik lementek a szerverrol.
Aszondja, tankot megjelolte. Mondom nincs is tank ezen a palyan... Lool

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.