Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10751) Colera válasza Gonz0 (#10748) üzenetére


Colera
tag

ty, ez tényleg a lelke ahogy látom a közösségnek, remélem itt nem olyan tré a társaság mint a cod community :D

''Az idő pénz! - gondolta a pincér, és hozzáírta az aznapi dátumot a számlához...''

(#10752) Joe-T


Joe-T
tag

Nem tudja valaki, hogy ha tracerrel megjelölnek valamit, akkor a Bradleyn lévő TOW rakéta is rámegy a célpontra?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10753) Perillustris válasza r-chee (#10672) üzenetére


Perillustris
senior tag

- Közületek vajon hányan érzik úgy, hogy nem nekik való világ (VV3 ) a BC2 multis csatározás?

Pár év kihagyás után, előtte RTCW és Enemy Territory multi után nekem elég nehéz átállni, megszokni a ritmust. A pályákat is nehezebben tanulom, s időm is kevesebb van persze, a játékot is sokszor meg kell állítanom. Mindenesetre igyekszem fejlődni. :)

[ Szerkesztve ]

Perillustris

(#10754) Gripper válasza Joe-T (#10752) üzenetére


Gripper
tag

Sajnos nem. A kilövés után a megjelenő négyzettel lehet irányba állítani a rakétát. Csak az RPG-7 és a Carl Gustav tracer ready. Még a heli gunner tud tracert lőni(ha van alt w perkje) , de azt csak a heli pilóta tudja kihasználni a Hellfire rakétákhoz.

(#10755) Joe-T válasza Gripper (#10754) üzenetére


Joe-T
tag

Pedig egy-két pályán jól jött volna! Főleg azon ahol a támadóknak van T90-e a védőknek meg csak a Bradley!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10756) Gonz0 válasza Joe-T (#10755) üzenetére


Gonz0
tag

Ha jól sejtem port valdezről beszélsz. Ott egy stationary AT a bázison, ott egy apache, ott egy bradley. Bőven elég, hogy kiszedje a T90-et. Másrészt a bradley viszonylag gyors jármű. Kibújsz vele a sarok mögül, megküldöd rakétával, belepörkölsz 5 lövést a T90-be és már vissza is bújtál mire a T90 visszalőne.

Csomószor látom, hogy nem tudják az emberek használni a tankokat. Nem használják ki a terep adta fedezékeket. Nem ismerik a járművek tulajdonságait. Csak rárontanak szemtől szembe a bradleyvel a T90-re, vagy épp támadóként bepattannak és lövész, gyalogsági támogatás nélkül berontanak az ellenség közé. Aztán sírnak, hogy milyen gyenge szar, holott ha az ember tudja mit csinál és a csapat is támogatja, akkor baromi hasznos eszköz.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10757) Borostás válasza ciry (#10745) üzenetére


Borostás
tag

Ha jól emlékszem a te tanácsodra vettem ilyen gagyit és ennek tökéletesen mennie kéne, de majd lesz valahogy.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10758) madgie válasza Gonz0 (#10756) üzenetére


madgie
titán

Ráadásul hosszú, nyílt terepen kell átjönni a tankkal, így a gusztika vagy a mortar is szépen elbánik a páncélossal (védőként ott volt olyan köröm, hogy három tankot is szilánkokra mortaroztam)

(#10759) Joe-T válasza Gonz0 (#10756) üzenetére


Joe-T
tag

Igen arra a pályára gondoltam! Azon szerintem egy nagy előnyük van a védőknek, hogy a támadóknak többször is nagyon szűk helyen kell bejönniük és kellő támogatással ott eldőlhet a csata!
A stationary AT nem nagyon csípem, mert a csubakkák előszeretettel szedegetik ki mögülle a felhasználókat!
A páncélozott géppuskaállás már jóval sütibb dolog! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10760) ciry válasza Borostás (#10757) üzenetére


ciry
őstag

Jaja, viszont nekem megy is.
Szerintem ne csak a haver mikrofonját próbáld ki, hanem ő is a tiédet, így könyebben kiszűrhető, hogy mi a gebasz.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10761) Gonz0 válasza Joe-T (#10759) üzenetére


Gonz0
tag

Ha tudsz kommunikálni a squadoddal akkor nincs ott probléma. Egy ember lő stationaryval (és spotol is folyamatosan!). 2 sniper fedezi, 1 ember meg beáll oldalra a bradleyvel. A többiek meg védik a partot. Tökéletesen le lehet zárni azt az átjárót. Az AH64 meg már tényleg csak a bónusz. Ha jók a védők, majdnem olyan nehéz ott átjutni, mint valparadison a 4edik bázis, fel a hegyre.

A páncélozott géppuskaállással egy gond van. Nem sebzi a T90-et :( Viszont a fenti felállással nagyjából esélytelen ott betörni.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10762) Kupie


Kupie
csendes tag

Sziasztok.

Következő problémával fordulok hozzátok,mert sajnos már jelenleg semmi más 5letem nincs.

Kizárólag a battlefiled bad company 2 alatt a gépem kifagy de olyan durván elsötétül a kép,a hang is kifagy minden hogy csak "hideg" resettel lehet újraindítani. Már raktam újra rendszert (xp,vista,win7 x86 x64),vettem új alaplapot,csináltam bios frissítést, lecseréltem a világitos klaviatúrát és mindent kipróbáltam. Új ramok,legfrissebb driverek és minden ami lehet.De még mindig megvan a hiba. És úgy kell elképzelni hogy játszom és mintha tul nagy grafikai megjelenés lenne és akkor. Pl mikor kiírja hogy: Your team won és jönnek a gépek lebombázna valamit akkor kicsit megakad majd szarrafagy.
Mellesleg nincs rossz gépem, az adatok:

CPU típusaQuadCore AMD Phenom II X4 945, 2967 MHz (15 x 198)
Alaplap neveMSI 740GTM-P21/P25 (MS-7302) (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
DIMM1: Kingston2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (6-6-6-18 @ 400 MHz) (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz)
DIMM2: Kingston[ TRIAL VERSION ]
VideokártyaATI Radeon HD 5700 Series (1024 MB)
KépernyőLG L192WS [19" LCD] (180834465)

Az esemény napló alapján a következő a hiba forrása: A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása.

De sajnos semmilyen megoldást nem találtam erre. Aki segít megoldani annak szívesen fizetek is.

Előre is köszönöm a segítséget.És elnézést ha rossz helyre postoltam!

Üdvözlettel: Robi

(#10763) madgie válasza Kupie (#10762) üzenetére


madgie
titán

Tápod milyen?

(#10764) pschio válasza Kupie (#10762) üzenetére


pschio
őstag

én adnék egy kis plusz feszkót mindenből a gépnek első körben. aztán intel burntest-el megnézném, hogy a procival van-e gond. aztán ráereszteném a szőrös fánkot a gpu-ra. közben persze figyelném a hőmérsékleteket. ha ez megvan szólj mire jutottál.

és igen. milyen tápod van?

[ Szerkesztve ]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#10765) Joe-T válasza Kupie (#10762) üzenetére


Joe-T
tag

A tápot is nézd meg! Lehet, hogy az a szűk keresztmetszet!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10766) Joe-T válasza Gonz0 (#10761) üzenetére


Joe-T
tag

Sajnos a TS nem megoldható a chatbe meg mire beírok valamit már lehet, hogy a squad felének annyi!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10767) Gonz0 válasza Kupie (#10762) üzenetére


Gonz0
tag

BC2 nagyon durván dolgoztatja a processzort. Írtad, hogy volt alaplapcsere, nemtudom ez magában foglalta-e a processzor cserét is, de ha nem akkor lehetséges, hogy a proci a hibás az egészben. Nekem húzva volt a procim és a feszültség is lejebb volt véve, bc elött soha nem fagyott de az néha előhozta belőle a kékhalált. Mióta kicsit nagyobb feszültséget kap a proci megszüntek a fagyások.

A másik lehetséges ok valóban a táp lehet, ahogy a kollega is írta felettem. Ha kicsit is ingadozik a leadott kakaó azt már megérzi a proci, pláne ha 100%-on jár.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10768) Kupie válasza madgie (#10763) üzenetére


Kupie
csendes tag

a tápom: HKC USP 550

(#10769) Fortissimus válasza pschio (#10764) üzenetére


Fortissimus
őstag

mi az a szoros fank?? :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#10770) Kupie válasza Gonz0 (#10767) üzenetére


Kupie
csendes tag

és hogyan tudok neki kicsit nagyobb feszültséget adni? nagyobb tápot vegyek ?
És elvileg a proci nem lehet a ludas mert az is új. Alaplapot kb 1 hete cseréltem a többit meg 1 hónapja. szóval szinte szűz gép!

(#10771) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Kezd egy kicsit off lenni... :U

(#10772) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Biosba tudtsz neki nagyobb feszkót adni

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#10773) madgie válasza Kupie (#10768) üzenetére


madgie
titán

Az gáz, örülj, kis túlzással örülj, hogy egyben van még a konfigod. Előbb próbáld meg a proci feszt megemelni egy kicsit (vagy csak alapórajelen járasd az egészet, nekem is ez segített), ha nem a proci a gond, sürgősen vegyél egy jobb tápot (egy olcsóbb FSP is megteszi bőven, sokkal-sokkal jobb ennél a HKC-nél)

Fortissimus: szőrös fánk = FurMark

[ Szerkesztve ]

(#10774) Joe-T válasza Kupie (#10770) üzenetére


Joe-T
tag

Ha jól látom két memória modul van a gépedben! Egy próbát megérne, hogy csak az egyik modult hagynád bent és kipróbálnád a játékot!
Nekem egy alaklommal előfordult, hogy két tökegyforma memóriamodul volt bent a gépben és az egyik hibás volt ami többszöri kékhalál majd memóriateszt után derült ki! A kékhalál programok futtatása közben jött elő!
Kivettem a hibás modult és a hiba nem jelentkezett többet!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10775) Joe-T válasza Kupie (#10768) üzenetére


Joe-T
tag

Ezt a HKC tápot én nem ismerem, de ahogy madgie is írta egy FSP táp mindenféleképpen jó választás!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10776) BandiHUN válasza Kupie (#10768) üzenetére


BandiHUN
veterán

no a HKC-t gyorsan ásd el...az nem táp...vegyél Corsairt,FSP-t...nem a pówer a kicsi,hanem az a gond,ami kipumpálná...vagyis nem "nagyobb" táp kell neked,hanem olyan,ami jó :) egy corsair VX-450 pl.simán elvinné a konfigodat...pl.én is azt használok.de az FSP,Corsair minden 400 feletti modellje javasolt,talán még a viszonylag olcsó Corsair CX-400 is elbirná.De van itt "milyen tápot vegyek" topic,ahol leirva a konfigod,javasolni fognak normális olcsó tápot a gépedhez a szakik...persze nagy segitség,ha van valamilyen haver,esetleg számtech boltos haver,aki kölcsön tud adni egy normális kütyüt tesztelési célból... ;)

jóvanna kukacos... :P

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10777) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Tegyétek már legalább offba ezeket a rohadt hozzászólásokat... :W

(#10778) Joe-T válasza ForRedGlory (#10777) üzenetére


Joe-T
tag

Oké, igazad van! Bocsesz! :R

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10779) Kupie válasza pschio (#10764) üzenetére


Kupie
csendes tag

plusz feszkót boiszban hogy tudok adni pontosan? mert sajnos nem nagyon találtam leírást erről :(

(#10780) ciry válasza Kupie (#10762) üzenetére


ciry
őstag

Nekem is Phenom II-esem van, ha be van kapcsolva az energiaspórolós progi(IES), akkor a játék alatt gyakori az ilyen gubanc(megáll a kép, "beakad" a hang).
Most újravágtam a rendszert, de az IES nem került rá, meglesem milyen nélküle.
Egy szó mint száz, én is feszkóra tippelek.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10781) bul07 válasza Fortissimus (#10769) üzenetére


bul07
nagyúr

FurMark
A FurMark egy OpenGL alapú tesztprogram, melynek segítségével videokártyánk sebességét mérhetjük le, illetve stabilitás tesztet is futtathatunk.
[link]
amúgy már nem csak szőrös fánk van

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10782) F_Zolee válasza bul07 (#10781) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az normális jelenség ha kicsit akadozgat teszt közben? Magyarán nem folyékonyan forog a fánk.

(#10783) Fortissimus válasza bul07 (#10781) üzenetére


Fortissimus
őstag

:R

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#10784) Bluegene


Bluegene
addikt

[link]

nekem is ez a problémám, ezt hogyan lehet orvosolni?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#10785) madgie válasza Bluegene (#10784) üzenetére


madgie
titán

Vagy nem eredeti a játék, vagy húzd ki a gamepad-et, mert bezavarja. Ugye az utóbbi? :)

[ Szerkesztve ]

(#10786) Laraxior


Laraxior
titán

VALAMI ILYESMIRE GONDOLTAM

nem agyonvágott,zenealátevős videora gondoltam,hanem mondjuk egy pH!-s partyvideo érdekelne.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#10787) bul07 válasza F_Zolee (#10782) üzenetére


bul07
nagyúr

nem tudom nem értek annyira hozzá én csak a VGA ventilátor szabályozás miatt használtam
ha MSAA 8x-16x állítom nekem akkor ugrál

amúgy nem tudom kinek mi a tapasztalata de nekem játék közbe nem emeli meg a VGA ventilátorának a fordulatát, így játék előtt kézzel kell emeljek a fordulaton bár ha nem emelek rajta akkor se megy 62fok felé
ehez tartozik hogy a
processzor hűtőmet SpeedFan 4.40 vezérlem
Vga ventilátorát meg RivaTunerrel (túl hangos ha csak EXPERTool szabályoznám) annyira le lehet venni a fordultatott hogy megáll a ventilátor
szerintetek miért nem emeli

alapjáraton
[link]
15% emeléssel
[link]
tudom processzort érdemes lenne cserélni de várom az új X4 AMD-ket amik X6-ból butítottak

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10788) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ma pár embernek Squad Rush-ban okoztam álmatlan éjszakát. Elég jól ment, csak úgy szórtam a Nemesi Pin-t :C

Jó tudom, egyedül bóklásztam a pályákon, de azért ezek a pontszámok, amiket adott, hát nem szimpatikusak... :(

[ Szerkesztve ]

(#10789) belaazallat válasza Laraxior (#10786) üzenetére


belaazallat
addikt

Megmondod mivel hogyan lehet, csinálhatok egyet.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10790) Allien válasza KL (#10737) üzenetére


Allien
veterán

Köszi az infót! :R De, akkor a füstel nem érek semmit. :K Már én! Arica harbor-on pl inkább a 10x optik zoom. Védőként meg még a plusz fegyó, hogy a gyalogbékákat azzal is tudjam irtani. ;)
Furcsállottam is, hogy ott állunk a híd közepén, szembe meg az ellenfél (lehetett volna).
Na mindegy. Bár, alternatívának ki kellene próbálni a nagyobb sebességet. Egyszer már véletlenül azt raktam fel, és sokkal gyorsabb volt a tank. Ha nem kerül az útjába akadály (pl akna) simán be lehet rontani az ellenfél bázisára, és ha a gunner kipattan, rá lehet születni. Igaz, ehhez már komoly kommunikáció szükséges... :K :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#10791) belaazallat válasza Allien (#10790) üzenetére


belaazallat
addikt

"simán be lehet rontani az ellenfél bázisára"

Ne ez az amit nem szabad a PH! szeróján!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10792) bul07 válasza belaazallat (#10791) üzenetére


bul07
nagyúr

de ha támadó vagy pont az a cél gondolom én

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10793) belaazallat válasza bul07 (#10792) üzenetére


belaazallat
addikt

gondolom a rush-ra gondoltál, amikor M-Com-okat kell megsemmisíteni.

Ott se az ellenfél bázisára rongyolsz be(respawn pont), hanem az M-Com-okhoz. Bár lehet ő az M-Com-ok területét érti bázis alatt, akkor viszont tárgytalan az előző hsz.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10794) bul07 válasza belaazallat (#10793) üzenetére


bul07
nagyúr

igen rush-ra gondoltam mást nem igen játszok valahogy nem jön be a többi

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10795) WhiteWalker válasza Bluegene (#10784) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

simán csak vedd meg eredetiben :K

ForRedGlory szép :C

2 napja nincs egy órám se egy huzamba hogy játszam,kezdenek elvonási tüneteim lenni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10796) Bluegene válasza madgie (#10785) üzenetére


Bluegene
addikt

kösz kihúztam :)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#10797) Mrdevil válasza Laraxior (#10786) üzenetére


Mrdevil
addikt

Olyanunk egyenlőre nincs még,maradnak az én élménybeszámolóim MW2 Ts-en. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10798) gabipaci válasza KL (#10733) üzenetére


gabipaci
addikt

Azért az sg-n írtam, mert ott gyakrabban vagy. A múltkor is megjelentél itt, aztán úgy eltüntél, hogy nem volt értelme beszélgetést kezdeményezni.
Mindegy, az említett anyázás valóban durva, és ezúton kérem Allien-t, hogy dobja ezt a stílust, legyen szíves.
Az sg-n kérdezted, de akkor koncentráljunk már egy helyre:
Ha beírod prefixbe hogy PH!, semmivel nem leszel előrébb. Ugyanúgy azt írsz, amit akarsz, olyan stílusban ahogy gondolod. Mi adminok meg majd reagálunk rá valahogy.
Kár ezen lovagolni, lépjünk már túl rajta lécci.

Más: Megjött a víz a VGA-ra, nem leszek halláskárosult :))

Logitech hardware tester

(#10799) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nemrég a kettes szerveren volt egy "fagyásom". De csak a játék állt be vagy 5-6mp-re, azt hittem a gép, aztán megindult. Érdekes. Ez a legutóbbi peccs elég sokat rontott az eddigi stabil állapothoz képest.

(#10800) Neoteric


Neoteric
addikt

Ma volt 1 egész jó köröm, fasza csapatmunka volt, meg egész sokáig nálam volt a tank hála az alternatív útvonalaknak és persze Cirynek aki mindig szerelt.

ÉRMEK
TOPLISTA

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.