Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9501) aram01 válasza ciry (#9492) üzenetére


aram01
nagyúr

miért bannolták?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9502) ciry válasza aram01 (#9501) üzenetére


ciry
őstag

Valakit elküldött a búsba :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9503) Blaise válasza aram01 (#9501) üzenetére


Blaise
veterán

(#9504) Bavid


Bavid
senior tag

Na jó nemtom honnan bérlitek a szervert de olyan hihetetlenül sz@r! Szerintem azonnal mondjátok le, már régebben is észrevettem de ma egyszerűen betelt, mikor 3x szúrtam Lorenzot fejbe látszott hogy bement és kijött a kés, és utána ő lekéselt egyszerűen. És játszottam am több külföldi szerón és sehol nem volt ez! Valami gáz van a szerverrel de nagy! (vagy amit még eltudok képzelni a magyar játékosok miatt van, a jó kis betárcsázós netxd)

(#9505) aram01 válasza ciry (#9502) üzenetére


aram01
nagyúr

sajnálom őket
madgie: kicsit érdekesen játszottak a srácok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9506) BandiHUN válasza Bavid (#9504) üzenetére


BandiHUN
veterán

:D hidd el,hogy én is lestem,mi van...de az a fura,hogy ez nálam is úgy jött ki,ahogy irod...vagyis nem lehet a ping vagy ilyesmi,simán az én szemszögemből is bökdöstél,aztán én is rányomtam a nagy megilletődés után...:DDDnekem is adott be sniperrel olyanokat,hogy a delikvensnek már rég nem látszott ki a feje búbja sem 2 mp múlva,és látszott is,hogy a lövés a hegybe csapódik,erre kiirja,hogy megöltem...de most ritka fos amúgy,hol meg egy kicsit jól,hol elkezd az ember akadozni,ez igy szépen egymásután...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9507) F_Zolee válasza Bavid (#9504) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ma én is lekéseltem egy embert. De annyira, hogy 100% HP-ja maradt és lelőtt egyből. Amúgy tényleg nem fullos a szerver, mert mindig csak ott szenvedek el több esetben is valamilyen kidobásos hibát. Vagyis szerver befagy vagy valami hasonló.

(#9508) r-chee válasza F_Zolee (#9507) üzenetére


r-chee
őstag

Nálam olyan volt tegnap egyszer, hogy késelni akartam, de csak tartotta a katonám maga előt kinyújtva a kést, nem hadonászott vele. Jól le is lőttek :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9509) BalaNce87 válasza Bavid (#9504) üzenetére


BalaNce87
addikt

A kést hagyjuk az tiszta bug, amúgy szerintem is van köze a szerverhez, valahol abszolút nem adja a találatot, nagyon fura tud lenni.
Én azt rühellem a késbe hogy amikor késelnek, te egy kést vonzzó mágnessé alakulsz, tenni nem lehet ellenne semmit. Igaz nekem volt már olyan, hogy úgy késeltem le valakit hogy nem döfött az emberbe, hanem egy olyat csinált mintha levegőbe vágnál egyet és korrektebb is volt ez a fajta késelés. Szóval ez a kés nagyon elbalátozott dolog lett, akárcsak a cod4-be.

[ Szerkesztve ]

(#9510) Źşë' válasza Bavid (#9504) üzenetére


Źşë'
addikt

elvileg anglia, én sem értem miért pont onnét hisz németek közelebb lennének... elég idegesítő tényleg mikor az ember késel először és ő hal bele :/ azt bírom még mikor 5mről észreveszem elkezdem lőni és lekésel áááá múltkor bementem és írni akartam erre olyan volt mintha lefagyott volna semmi írás és még ráadásul mozogni se tudtam, +az fasza még mikor lövöd ezerrel, belemegy egy tár és semmi, mintha elnyelné a golyót mint kacsa a nokedlit, és semmi dmg nem lesz rajta :/ tapasztaltam gl-nél is már, lába alatt robbant és nem halt bele :S

ma meglett végre a platina a késből is :B

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#9511) HS 2142 válasza BalaNce87 (#9509) üzenetére


HS 2142
őstag

A késnek legtöbbször mindig más útja van mint amit szeretnél, normálisan talán csak a mozdulatlan (általában recon) játékosokat hátbakéselve rendeltetészerű, amúgymeg ráránt vagy épp az ellenkezője. Múltkor haverral toltuk 1v1-ben futott oldalbakéseltem spriccelt belőle a vér meg a késeléskör jellegzetes nyögés is volt, de semmi baja nem lett futott tovább.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#9512) F_Zolee válasza r-chee (#9508) üzenetére


F_Zolee
veterán

Néha azért sikerül jókat böknöm máshol. Épület faajtaján keresztül, na megy egyszer volt, hogy az illető rohant előttem és befordult az épület sarkánál, én már előtte nyomtam a késelést és a ház sarkának a falán keresztül kapta a bökőt. ;]

(#9513) BandiHUN válasza Źşë' (#9510) üzenetére


BandiHUN
veterán

a 4-est én Frankfurt-ban béreltem... :U megy is stabilan,jók a pingek,de mivel kisebb,és kevesen is játszanak ott,nehéz megitélni...de az alapstabilitása biztos eleve jó,még nem kellett újrainditani,és sajna akkor sem voltam épp,amikor full tele volt,hogy olyankor milyen...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9514) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ma kicsit pont gyűjtésen voltam :)
Nem úgy mint a többi medic-es aki csak m60-al tunkolt és már Ciry is rájuk szolt hogy dobjanak pack-et.

(#9515) r-chee válasza F_Zolee (#9512) üzenetére


r-chee
őstag

Legjobb, mikor az ellennel egyszerre késeljük le egymást :) . Néha amúgy ki lehet védeni a hátulról késelőket, mert bökés előtt/közben mondanak valamit, lehet hallani a háttérben, vagy egy "höö"-t vagy amolyan erőlködésfélét lehet hallani. Volt párszor, hogy gyanús lett, hogy folyton azt hallom, hogy "höö", hátranéztem, és egy tag ott szúrkált mögöttem, de szerencsére eléggé nem ment neki a célbabökés, így le tudtamn lőni :) .

Szervereink pedig azért vannak Londonban, mivel multiplay-nek, akitől bérllünk, ott vannak szerverei, illetve még Amszerdamban (Hollandia). Lorenzo9 más szolgáltatótól bérelt, azért van az Frankfurtban.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9516) gabipaci válasza Bavid (#9504) üzenetére


gabipaci
addikt

Gratulálok, ez jó ötlet, fel is terjesztem
Adminok, nem mondjuk vissza a szerverbérlést? Éés akkor mindenkinek jobb lesz. Nem lesz PH!-s szerver, és nem lesz lag.

Németországban nincs szervere a multiplay-nek, választhattam a füvesek és a londoniak között.
Az én pénzemet nem fogják elszívni...

Madgie: neveket, mert felmenni nem volt időm, kintről meg nem látszik minden...

Logitech hardware tester

(#9517) F_Zolee válasza r-chee (#9515) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ismerem a nyögéseket. De van amikor már későn hallom. :N

(#9518) ciry válasza ADAM1337 (#9514) üzenetére


ciry
őstag

Ja, ott álldogálok előtte, semmi. Nyomom a Q-t, valamit brekeg oroszul, hogy "megyik" semmi, a csávó rám se tojik.
Ugrabugrálok, odamegyek 2 centire Atomantihoz, megint Q, hangosabb "MEGYIK", ismét semmi.
Beirtam, de igy se adott... :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9519) F_Zolee válasza ciry (#9518) üzenetére


F_Zolee
veterán

Szeretem az ilyen embereket, hogy csak a statra utazik de éleszteni már b@szik. :(((

(#9520) aram01


aram01
nagyúr

ezt nem hiszitek el
rush-t nyomtam a PH szerón védőként,lenyomták az első két szakaszon lévő m-comunkat a harmadiknál meg a támadók között éledtem ugyan olyan ruha mint nekik csak nekik piros volt a nevük.nyomtam egy tab-ot erre mindkét csapatra azt írta hogy támadó :Y elkezdtem mészárolni őket,erre hullottak mint a legyek.mikor észbe kaptak kinyírtak,utána már nem éledtem újra mert vége lett a map-nak.Valaki találkozott már ilyennel?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9521) gabipaci válasza aram01 (#9520) üzenetére


gabipaci
addikt

mióta kikapcsoltam a csítet, nem... :C :C

Ja: Combad és nandor90 komákat kibanoltam mindegyik szerverről a szóhasználatuk miatt.
Sajna nem tudom ide beilleszteni, mert azonnal végleges ban-t kapnék.
Akit érdekel, privátban elküldöm.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#9522) mackosajt válasza aram01 (#9520) üzenetére


mackosajt
addikt

jó bug, egyszer kíváncsi lennék ilyenre.

Az előbb dobtam pár motion sensor-t

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#9523) aram01 válasza gabipaci (#9521) üzenetére


aram01
nagyúr

fain vagy :P
más ma megkaptam az 5napos felvarrót :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9524) BandiHUN válasza mackosajt (#9522) üzenetére


BandiHUN
veterán

széép :D én meg a tracerre kaptam meg a 100-as emblémát...ki is vágott a vége előtt,de szerencsére az eredmények megmaradtak...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9525) madgie válasza gabipaci (#9516) üzenetére


madgie
titán

Dühömben még print screent-t sem nyomtam, nem igaz, hogy az embernek háromnegyed órája van multizni, de akkor is a csíter hülyegyerekekkel hozza össze a sors :(

(#9526) mackosajt válasza BandiHUN (#9524) üzenetére


mackosajt
addikt

A legjobb, hogy abban a körben minima 25 motion spot jött össze a pin-ek szerint.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#9527) aram01 válasza madgie (#9525) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem nem magyarok lehettek,lemészároltak minket mint a sz@rt

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9528) BandiHUN válasza mackosajt (#9526) üzenetére


BandiHUN
veterán

:) én meg nemrég fedeztem fel,hogy a resupply feltölti a motion mine-t is :B eddig azt hittem,hogy csak 2 és kész...a spotot én mindig használom,talán hc-n nem mindig,mert ott snipernél jól jön a pisztoly :DDD
most azzal vagyok gondban,hogy kellene az engi+assault húzás,de vackok a fegyverek,a gl-ért meg a gusztiért meg persze morgás van :B a sniper mindjárt maxon,a medik+jármű meg már ezer éve...és igy nem a legigazibb.bár jó poén,hogy tényleg bejön,hogy az ember a húzandó kaszttal indul,aztán amint tud,szerez valami hatékonyabbat,pl.medic m60-as pack,és az utolsó pontig az eredeti kaszta számolja,lehet,hogy igy fogok medikelni,mert jó lenne már fullmax igy lvl22-n,utána az ember jobban válogat,meg nem választ "kényszerkasztot",mehetek a jó öreg gyócceressel éleszteni :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9529) r-chee válasza gabipaci (#9521) üzenetére


r-chee
őstag

Jól tetted, hogy kidobtad őket. Már nekem is csípték a szemem a beírásaik.

Basszus, már megint szivárog a víz a vízpumpám korábban már repedés miatt felmart plexi tetején :(

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9530) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Hú mekkorát toltuk a PH! I-es szerveren :R

Na már 1.1 a K/D arányom, only assault :DDD

(bfbcs-n vannak már ilyen jó kis bannerek)

Azért az vicces volt, amikor ott volt 6 csapattársam egy kis domb mögött (szambáztak, de hogy miért...), aztán az ellen jött és lekéselt engem. Gyorsan felélesztettek, aztán az ellen leszedett megint :C

Szerk...: opsz most látom 27 Kill kell a második platinámhoz az M416-nál, húzok vissza gémelni :B ;]

[ Szerkesztve ]

(#9531) ForRedGlory válasza gabipaci (#9521) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Engem érdekelne :D
Légyszi küld el, szeretem az ilyen szösszeneteket :DDD

(#9532) gabipaci válasza ForRedGlory (#9531) üzenetére


gabipaci
addikt

ment

Logitech hardware tester

(#9533) Bavid válasza ForRedGlory (#9530) üzenetére


Bavid
senior tag

Lol 2. platina xd hány lehet összesen?
Gabipaci: nekem is jöhet a "kultúra"

(#9534) gabipaci válasza Bavid (#9533) üzenetére


gabipaci
addikt

:K

Logitech hardware tester

(#9535) ForRedGlory válasza Bavid (#9533) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Elvileg 9 lehet platinából is. Legalábbis abból következtetek, hogy aranyból is 9 lehetett, de az is lehet hogy ez végtelenített már, mert a platina a legmagasabb :D
Szal 100.000 Kill 100 platina, itt a cél ;]

gabipaci: thx, jófajta chat :DD

[ Szerkesztve ]

(#9536) ForRedGlory válasza Bavid (#9533) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Faxom platinából csak 1 lehet ezek szerint, vááá... :U :W

(#9537) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ma rákérdeztem Voyage-ra hogy miért kaptam a kicket,válasz: mert CG-tem :U

találtam egy kevésbé használt fegyvert: NS 2000 magnum ammoval, üt mint Tyson :DDD

(#9538) Borostás válasza WhiteWalker (#9537) üzenetére


Borostás
tag

NS2000-nél semmit sem utálok jobban, ma is vagy 10x kinyírtak vele (ráadásul ronda is)

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9539) bul07


bul07
nagyúr

juj lassan a PH szervereken csak késel lehet majd ölni
engem nem érint mert nem szoktam feljárni de azért elég furcsa hogy elején még csak hogy normálisan lehessen játszani most meg már azért is vannak szabályok mert egyesek megtanultak rendesen használni fegyvereket és sokat ölnek vele

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9540) Borostás válasza bul07 (#9539) üzenetére


Borostás
tag

Hát, ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy azt nem tartom normális játlknak hogy egy álló embert oldalba / hátbalő GL-el vagy CG vel ahelyett hogy fegyverrel megölné. GL és egyéb robbanó fegyberek ellen egyik módszer hogy közelrohansz hozzá (nálam sokszor bejön) és ha már ott vagy mér ne késelnél. Én speciel akkor is megpróbálok késelni ha az ellenfél már rám céloz de még elég időm van hogy nekifussak, ez néha hibás döntésnek bizonyul de megvan az izgalma annak is.
Másrészt nekem 489 Dog tag-em van és ha Rhyn-en bevasalom azt a 12 dog tag-ot amivel még "tartozik" akkor már jó leszek.
Inkább nem várok holnapig (ami már ma van de mindegy) felugrok valami külföldi szeróra és próba cseresznye módszerrel nekifutok minden látható embernek és csak bejön legalább 11x a késelés.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9541) Gonz0 válasza Borostás (#9540) üzenetére


Gonz0
tag

Azért vigyázz a vasalás közben, nehogy összegyűrődjön a ruhád.. mondjuk ahol a késem szétmetszi.. :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#9542) Borostás válasza Gonz0 (#9541) üzenetére


Borostás
tag

Engem lehetetlen megkéselni :D Csak ha hagyom magam, de majd jobban figyelek, bár letettem arrol hogy most még felmegyek valahova, túl fáradt vagyok. Még pár dolgot megnézek neten és megyek kunni, de majd ha fellépek akkor könyörtelen leszek.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9543) bul07 válasza Borostás (#9540) üzenetére


bul07
nagyúr

nem a késelésre írtam hogy az baj lenne
csak már annyi mindent tiltanak hogy talán az még nem szabályellenes de ahogy halad itt a szabályalkotás
szerintem sűrűn olvasd fórumot mert egyik percről a másikra az is tilos lehet és kapod a klikket (mármint a késelés)

amúgy én szoktam gl-zni és ha elsőre nem ölöm meg szinte biztos végem van mert elég lassan tölti újra szóval gl se olyan nagy előny
ha meg hátba vagy oldalba gl-z nem mindegy így is úgyis megölne mással is
ha így vesszük akkor lehetne tiltani a hátba késelést is mert miért nem ölöd meg fegyverrel

minden játékba van olyan fegyver ami picivel erőseb mint a többi és ha nem szándékos úgyis javítják
MW2 jól példázza ezt az elején a sörétes irreálisan távolra ölt jött javítás és jobb lett

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9544) Bavid válasza bul07 (#9543) üzenetére


Bavid
senior tag

Tudod, nem kell megvárni míg újratölt a gl, mert ha azt csinálod akkor vagy gl noob. Gl helyett inkább lőjj a fegyverrel és ha az kifogy akkor elő a gl mentsvárnak (vagy épületben van akkor természetesen mehet azzal elsőre)

(#9545) petymeg


petymeg
addikt

a játék telepítése után feltette a kérdést h dvd használattal fusson e vagy nem. na most én azt választottam hogy igen. be lehet e állítani utólag, hogy ne kérje a dvd-t?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#9546) ciry válasza bul07 (#9539) üzenetére


ciry
őstag

Lehet mindennel lőni.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9547) gabipaci válasza bul07 (#9543) üzenetére


gabipaci
addikt

Magyarázd már el légyszíves, hogy mi van tiltva a szervereinken?
Az 1-es és 2-es szerver van egyenlőre több mint egy hónapra kibérelve.
A többi igazából csak lett, próbaképp. Ha nem jön be, akkor annyi.
Az első két szerveren semmit nem változtak a szabályok, csak le lett írtva részletesen.
Semmiféle fegyverkorlátozás nincs az 1-es 2-es szervereken.
A 3-as 4-es-en van no GL, no M60, mert HC. De ez a 2-esre akkor sem vonatkozott, mikor HC-ben futott.
Arra kérlek, ne terjeszd itt a butaságodat, ha már "engem nem érint mert nem szoktam feljárni" az álláspontod.
Köszönöm.

Logitech hardware tester

(#9548) creedszl


creedszl
aktív tag

nem tudom más is tapasztalta e akinek 5X-es atija van hogy miután felrakja a fixet tény hogy a töltési idő leesik de nekem cserébe az első 5mp-ben akadozik a játék és utána és érthetetlen apró akadások vannak menet közben.szóval én visszarakom 10.3a-t mert az totál bejött és egy kicsit max tovább tart a pályabetöltés amit tulajdonképpen lesarok....

Hulligaaan

(#9549) madgie válasza creedszl (#9548) üzenetére


madgie
titán

Nekem eddig is voltak pici akadások ( 10.1, 10.3, 10.4 pre-vel egyaránt), jó párszor öltek már le emiatt.

(#9550) belaazallat válasza creedszl (#9548) üzenetére


belaazallat
addikt

Én nem vettem észre semmi akadást! :F

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.