Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24001) Zoli1222 válasza megint én (#23983) üzenetére


Zoli1222
őstag

Nekem 2 órával ezelőtt volt egy hasonló esetem. 15/0-nál ülök a helikopterben egyszer csak meghalok, azzal a szöveggel, h öngyilkos lettem. Mondom anyátok! :(((

(#24002) gergo0328 válasza Źşë' (#23998) üzenetére


gergo0328
senior tag

sztem az a UAV-é mert amikor laggol,ok minden megáll és pont a uav lőtte ki a rakétát mikor laggoltam :D és ugyan ilyen volt. a vízenfutásos trükkön vmi spec cipője van...gondolom h több vizet tudjon kiszorítani vele :R

(#24003) sith7 válasza gergo0328 (#24002) üzenetére


sith7
nagyúr

A vízbő veszi ki azokszigént :DDD /by Szalacsi/

(#24004) bonat


bonat
senior tag

nekem a Favourite...meg History is meg van gajdulva.... :W :W :W

(#24005) Xaels válasza bonat (#24004) üzenetére


Xaels
félisten

Arra gondolsz, hogy nem azt mutatja ami a valóság? Nálam is volt ma olyan, hogy azt mutatta Battlefield.hu-ra, hogy 1hely van még és amikor rákattintottam "connection to the game server..." Újraindítottam a játékot és üres volt a szerver XD Na de azóta gép újratelepítésen vagyok túl. Valamiért meghülyült a VGA driver. Állandóan leállt meg kékhalált kaptam W7 alatt...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24006) Def26


Def26
félisten

Nem működik a kereső? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24007) Monochrome


Monochrome
csendes tag

Windows 7 Win XP-hez képest erőforrásigényesebb? Ha XP-n jókat játszok gyenge gépemen (60-20fps bőven játszható kategória nekem minden lowon, 1024x768, Dx9), a Win 7-tel csak rontanák a helyzeten?
AMD X2 4850e 2500Mhz, 2x2GB DDR2 800,Gef 8600GT

[ Szerkesztve ]

(#24008) Zoli1222 válasza gergo0328 (#24002) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ezt a spec cipőt, ugye nem gondoltad komolyan?

(#24009) F_Zolee válasza Monochrome (#24007) üzenetére


F_Zolee
veterán

Sajnos a win7 kicsit ront azon is szóval maradj az XP mellett inkább azzal a géppel.

(#24010) lordlacek válasza bonat (#24004) üzenetére


lordlacek
csendes tag

Ezzel nem vagy egyedül. Nekem se jó, sőt nekem már a kezdetek óta megvan gajdulva, ezért nem is onnan szoktam felmenni a szerverekre. 1xűen le vannak tiltva ott a szerverek, de a kereső résznél pedig rátudok csatlakozni. Hogy mi lehet a hiba, azt nem tudom. A History-ben 1-2--t enged, de a többit nem.

Bad Company 2: [THC]lordlacek

(#24011) nepszter1


nepszter1
addikt

Üdv! Megkellene- vennem a Vietnámot hogy normálisan játszak vagy elég a sima? vagy hogyvan ez? a kiegészítésel?

(#24012) Bavid


Bavid
senior tag

Sziasztok! Újra feltettem a BC2-t, ám ugye mivel alap verzió, updatelni kell. Auto updater azonban ment már 3 órája és kb a tizedénél járt mikor kiírta hogy nem talált valami filet és bezárta magát (valszeg az történt megszakadt az internet kapcsolatom, mivel elő szokott fordulni, hogy kb 10 mp-re elmegy) Na szóval többször is próbáltam, de mindig megszakadt, a nteme amúgy 25/5ös. Érdekelne nincs valami más mód a frissítésre (ahol nem kell egészben letölteni, hanem részletekben is lehet, vagy mint pl. p2p alapú rendszereknél a filet részekben menti, és hiába állítom le, tudja folytatni.). Előre is köszi.

(#24013) bonat válasza nepszter1 (#24011) üzenetére


bonat
senior tag

ez most milyen kérdés akar lenni? :DD :DD :DDD

(#24014) nepszter1 válasza bonat (#24013) üzenetére


nepszter1
addikt

nah szóval van a sima Bc2 és ha megveszem a Vietnámot hozzá akkor új pályákon is tudnék játszani ? vagy a Vietnám csak a singlhez kiegészítés?

(#24015) bzsolt99 válasza nepszter1 (#24014) üzenetére


bzsolt99
tag

a vietnam csak multis kiegészítés igen ha van alap bc2 akkor csak aktiválni kell a vietnamot és játszhatsz is.

[ Szerkesztve ]

(#24016) nepszter1 válasza bzsolt99 (#24015) üzenetére


nepszter1
addikt

remek és hogy tudom aktiválni ?:) most szereztem meg a bc2-t is szóval aztis most töltöm

(#24017) Monochrome válasza Bavid (#24012) üzenetére


Monochrome
csendes tag

BFBC2_PC_Client_R10_602574_Patch.exe a legutóbbi patch "offline" verziója. A rendszerpartíciódon (C általában) csinálj szabad helyet, mert nekem kérdés nélkül oda bontotta ki az átmeneti filejait... :U
F_Zolee köszi a tanácsot, akkor marad a jól bevált XP

[ Szerkesztve ]

(#24018) WhiteWalker válasza nepszter1 (#24016) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

pl innen, vagy innen megveszed, játékon belül lesz egy vietnam fül,beirod a kulcsot és go ;]

(#24019) gergo0328 válasza Zoli1222 (#24008) üzenetére


gergo0328
senior tag

nézd már meg a cipő talpát... nem szokványos. Mi is falmászáshoz speckó cipőt húzunk ami a lábunknál 1-2-3 számmal kisebb. szval itt miért ne lehetne az? :R

(#24020) nepszter1 válasza WhiteWalker (#24018) üzenetére


nepszter1
addikt

az istenit hogy ezt is megkell vennem :((( amugy élvezhetetlen a játék vagy milyen+okat tartalmaz? mert valaki aztmondta hogy ingyen le lehet ölteni a pályákat és lehet rajta játszani

(#24021) gergo0328 válasza nepszter1 (#24020) üzenetére


gergo0328
senior tag

ingyen le lehet tölteni: igen mert az utolsó patch-ben volt benne de ingyen nem játszhatsz vele...max play4free játékkal. :R

(#24022) nepszter1 válasza gergo0328 (#24021) üzenetére


nepszter1
addikt

szóval akkor érdemes megvenni .
csak még nagyon drága szvsz.

és hol ?:)

[ Szerkesztve ]

(#24023) bzsolt99 válasza nepszter1 (#24022) üzenetére


bzsolt99
tag

volt az olyan 2600ft-is annyiért is be lehetett szerezni csak figyelni kell az akciókat.

(#24024) gergo0328 válasza nepszter1 (#24022) üzenetére


gergo0328
senior tag

sztem nem olyan sok az a 4 rugó érte...én hnap, megveszem azt mondják jó:D

vki hallott erről a játékról? PC-re kellene nekem...nagyon megtetszett xD Donkey Kong Country Returns

[ Szerkesztve ]

(#24025) WhiteWalker válasza gergo0328 (#24024) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

valami antikváriumba keresd :DDD,
amúgy itt ha jól látom csak WII-re van Donkey Kong Country Returns,de még anno talán SNES-re volt.....lehet pc-n felejtős :U

[ Szerkesztve ]

(#24026) gergo0328 válasza WhiteWalker (#24025) üzenetére


gergo0328
senior tag

igen én is csak wii-re találtam :S sajna nah mind1 tök jónak tűnik :D :R

(#24027) Bavid válasza Monochrome (#24017) üzenetére


Bavid
senior tag

És ezt honnan tudom letölteni? Am. nem csak a legújabb patch kéne, hanem az összes eddig:S vagy egy full.

(#24028) pschio válasza lala42 (#23867) üzenetére


pschio
őstag

a játék megy. nem baszott át. de a regelt játékok között nem megtalálható a gém. de a beszélgetésből ez ki is derül

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#24029) pschio


pschio
őstag

amúgy mi a tömöm van már? 2 napja szar az egész. hogy tudom visszacsinálni a statomat?

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#24030) Xaels válasza nepszter1 (#24020) üzenetére


Xaels
félisten

A Vietnam-ot nem kötelező megvenni, anélkül is tökéletesen megy az alapjáték. A szervereken sem fog olyan történni, hogy alap map után Vietnam-os következik és ezért repülsz.

Plusz amit tartalmaz: 5 térkép és a hozzájuk tartozó korabeli járművek és felszerelések. Múltidéző zene és látványvilág.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24031) Zoli1222 válasza gergo0328 (#24019) üzenetére


Zoli1222
őstag

Hol látod te ezen a videón a cipő talpát? A hegymászás meg megint más. A korábbi érvelésed, meg egyenesen mosolyogni való. Már bocs. Olyan talpa van a cipőnek, ami kiszorítja a vizet. Ezen te elgondolkodtál? Ha kiszorítja, akkor pont belesüllyedne. Nem? Na a lényeg a lényeg. Te a büdös életben nem fogsz vízen szaladgálni. Meg más se :N Az a rész 1 hatalmas kamu. Fiatal lehetsz nagyon, ha mindent elhiszel.

(#24029) pschio: nálam, megy minden rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#24032) r-chee


r-chee
őstag

Baszki, eltelt pár hónap március óta, és csak tegnap este jöttem rá véletlenül Vietnamban, hogy pl. Humvee terepjáróval sofőrként bal egérgombbal lehet dudálni :D. Tök véletlen lenyomtam, és mondom ez a hang meg mi volt... Jéé, lehet dudálni :D. El is indultam két fővel, lassítok egy másik mögött, nekiállok dudálni, hogy szálljon be, erre az megáll, visszfordul hogy miezmán, dudálok tovább, erre körbejárja a kocsit, s áll ott, mint a f*sz, majd nagy az ámulat után beszáll. Neki is újdonság lehetett :).

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24033) ADAM1337 válasza r-chee (#24032) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Mi a zenékkel vagyunk így, rászülettem társra heliben mondtam neki váltson már zenét erre klántárs kifakadt hogy nem a fragelés stb hanem a zene a legnagyobb bajom.
Istenem pörgősebb zenére jobban adja, meg mekkora feeling :DDD

(#24034) nepszter1 válasza Xaels (#24030) üzenetére


nepszter1
addikt

nah ez zsír . akkor csak jármüveket nemtudok használni meg a mapokhoz a térképet nem kapom meg.

(#24035) r-chee válasza ADAM1337 (#24033) üzenetére


r-chee
őstag

Ha már zene: mikor drumm 'n' bass-re vagy dubstep-re játszom, megnő a hatásfokom, szinte repülök a pályán. Csak mostanság valahogy kimarad a zene. Meg a játék is :).

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24036) WhiteWalker válasza Zoli1222 (#24031) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

a lóf@szt, tudja a fickó hová vannak a cölöpök leverve ;]

(#24037) gergo0328 válasza Zoli1222 (#24031) üzenetére


gergo0328
senior tag

Nah szval. Kezdjük az elején:
1.Igen, fiatal vagyok
2.figyeld meg jobban a talpát.
3.Minden vízbe mártott test a súlyából annyit veszt, mint amennyi az általa kiszorított víz súlya.(nem sok az a víztömeg amit kiszorít de segít rajta.
4.Ha egy lapot teszel a vízre az fennmarad mivel lapos és könnyű így nem sűlyed el. viszont ha ezt a lapot az élére állítod ugyan az a súly marad viszont kisebb felületre sugározza le a tömegét.
5. Szval ha te felveszel egy kenut a lábra akkor te tudsz járni a vízen (tudom itt nem kenu volt a lábán, én is láttam)
6.nem a talpát kell nézni hanem a cipő alsó részét...sokkal szélesebb...de minek is magyarázzam ha úgyse hiszed el. Mondhatná egy fizikus is tök mindegy nem? ős é sem járt a vízen csak belefutott de utánna elmerül.
7. Van egy hüllő (olyan mint egy gyík) csak tud futni a vízen.szval elkezd úszni a vízben és ha cinkes a helyzet kiemelkedik és elfut a rákba.
Nah ez az érvelésem. Pár véleményt az érvelésről (nem csak tőled Zoli:D) :R
szerk.: megnéztem a vidit még1X és sztem baromira nem 100m mély a víz szval sekély vízben talán könnyeb futni (nem az iszapban)

[ Szerkesztve ]

(#24038) gergo0328 válasza r-chee (#24032) üzenetére


gergo0328
senior tag

Én már rég észrevettem de BC2-ben ha én dudálok más nem hallja...vagyis eddig nem lehetett (tesztelve: 2-en mumbléztunk és ott kérdeztem a havert h hallja-e h dudálok mint az őrült...nem -.-') :R

(#24039) r-chee válasza gergo0328 (#24038) üzenetére


r-chee
őstag

Hát, nekem úgy jött le, hogy hallotta, mert hátranézett, meg kerülgette a kocsit. Vagy csak motorzajra figyelt fel? Miért tettek volna a készítők dudát a kocsiba, ha csak én hallom? Ezt csekkolják le mások is, hogy hallatszik-e második fél számára a dudaszó... Csak mert akkor nem nyomom legközelebb a semmiért, ha "nem szól" :D.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24040) gergo0328 válasza r-chee (#24039) üzenetére


gergo0328
senior tag

hát én patch óta nem dudálok de előtt biztos rossz volt. Remélem most már jó:D mert akkor őrületbe lehet kergetni a sok repair tools-os hülyét amíg meg nem javít:D sztem a tankal lehet a legjobban dudálni.BUMM!

(#24041) sith7


sith7
nagyúr

2 szintet léptem, amióta megvan a Vietnam, ti meg a dudálásról beszéltek ... besz@rok :DDD

(#24042) eugabesz válasza sith7 (#24041) üzenetére


eugabesz
őstag

Van aki szintezni akar,van aki dudázni...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#24043) kacsyx válasza gergo0328 (#24037) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Az én érvelésem: a dagály ellepte a mólót :DDD

(#24044) Zoli1222 válasza gergo0328 (#24037) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ülj le! 1-es!
Erre csak ennyit tudok mondani. A fizikát meg nézd át kicsit jobban. ;)

(#24043) kacsyx: vagy pont róla van szó a viccben.
"nézd már a hülye rendőrt. Még úszni se tud. :D "

[ Szerkesztve ]

(#24045) r-chee válasza sith7 (#24041) üzenetére


r-chee
őstag

Grat a szintlépéshez. Mivel feljebb 200.000 pont áll a szintek között, belefér az időbe az eszmecsere a dudáról :D.

Zoli1222: Jézus tudott a vizen járni, Chuck Norris tud a földben úszni. :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#24046) sith7 válasza r-chee (#24045) üzenetére


sith7
nagyúr

Amikor elküldtem a hozzászólást, éreztem, hogy lesz ilyen reagálás ... csak durvábbra számítottam :U /noob szinten még könnyű, kezdők szerencséje stb. :DDD /
14 - ről mentem 16 - ra

(#24047) ciry válasza gergo0328 (#24037) üzenetére


ciry
őstag

7.gekkó és gyíkféle [link]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#24048) Allien


Allien
veterán

Nincsen valakinek tippje, hogy battlefield4free-ben a karakter választó képernyőn mért nem megy az egerem? :(( Tök idegesítő. Legelőször ment, igaz, kis ablakban. Lehet megpróbálom úgy, de akkor is, idegesitő. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#24049) gergo0328 válasza Zoli1222 (#24044) üzenetére


gergo0328
senior tag

majd kijavítom azt az 1-es 1-2 ötössel:D egy csomó dologban nem hisznek az emberek mégis létezik. a TV-re is azt mondták h csőd less most meg mindenki azt bámulja. Einstein matektanára is azt mondta neki h hülye vagy nem viszed semmire és mit csinált...baromi sok jót/rosszat

(#24050) Źşë' válasza gergo0328 (#24049) üzenetére


Źşë'
addikt

én hiszek benne, ha kellő sebességgel tud futni akkor lehetséges az eset, gondoljunk csak bele ha az ember nagyon magasból bizonyos sebességgel esik a vízbe, olyan mintha betonra esne! ha ezt a sebességet és erőt képes létrehozni a cipővel meg a lábizmaival, akkor simán lehetséges a dolog

milyen jó mikor Harvest Day-en sniperlimit van :D :Y tudtam végre picit kocsikázni és a fennmaradó snipereket elgázolni :D volt egy squadtársam, irtó h*lye volt szegény... folyamatosan nyomta a spawnt sniperrel - nem jött rá h mi az a sniperlimit on :U .. :DDD mögöttem meg folyton ott esett össze :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.