Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21001) robyg


robyg
senior tag

Hellosztok skacok.

Következő a probléma az unokatesóm a Badbe minden fegyóra és gadgetre feloldotta a bronz csillagot kivéve a fütgránatra,defibrillátorra és a javító kütyüre.
És nem kapta meg 5000 pontos Insignias zászlócskát.
Mire kell még megszerezni hogy feloldja?

(#21002) glspeter1 válasza SZKEBE75 (#21000) üzenetére


glspeter1
őstag

GTX 470, 480 - ATI 5870, 5970 ;]
Ezek alatt nem is nagyon próbálkozz. :D

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#21003) szabi62 válasza robyg (#21001) üzenetére


szabi62
csendes tag

Sajnos a SPECTACT fegyokra is meg kellene szerezni, de azok most épp szünetelteve vannak a DICE jóvoltából :W

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#21004) Audifan válasza SZKEBE75 (#21000) üzenetére


Audifan
tag

min 6990 :DDD :DD

(#21005) robyg válasza szabi62 (#21003) üzenetére


robyg
senior tag

Mostmár leesett hirtelen miről beszélsz.A festésben kölünböznek.

És azokat hogy lehet megszerezni?
A Limited Editiont kell megvenni hozzá?

(#21006) F_Zolee válasza robyg (#21005) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha jól tudom konzolon érhető még csak el.

(#21007) gergo0328 válasza robyg (#21005) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem. A limited edition-ban csak ahamrabb kapsz meg pár fegyót, kiegészítőt. a most meglévő pecs előtt lehetett módolt szerókon specact fegyokkal játszani. aki akkor megtette annak megvan. aki viszont nem az várhat addig míg a DICE ki nem adja "újra".

(#21008) r-chee válasza ADAM1337 (#20993) üzenetére


r-chee
őstag

Durva ez a szeró, be is tettem kedvencek közé :Y . 700 ticket-nél csatlakoztam be a szeró Atacama Desert conquest-be, és elég hosszú egy kör volt. A szerver végig, és következő körben is fullon volt, időnként frissült új emberekkel. Itt aztán lehet pontokat gyűjteni. Minden kaszttal szereztem pontokat.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21009) robyg válasza gergo0328 (#21007) üzenetére


robyg
senior tag

Köszi.
Csak győzzem kivárni.

(#21010) r-chee válasza r-chee (#21008) üzenetére


r-chee
őstag

Panama Canal pályán:

Az én tudásommal ez szép eredmény a hosszú körökben. És egyáltalán nem éreztem unalmasnak az 1000 ticket lepörgését :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21011) Def26 válasza SZKEBE75 (#21000) üzenetére


Def26
félisten

Nekem GTX 480 van, core i5 -el (alapon minden). Nyugodtan felnyomhatsz mindent maxra, mert amióta volt egy nagyobb frissítés a driverban szinte minden pályán megvan a 100 fps, Ha jól emlékszem akkor a nagyobb robbanásokkor Port Valdezban leeseik olyan 60 fps -re de én nem éreztem meg.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21012) SZKEBE75 válasza Def26 (#21011) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Szia !
Tehát ha az effecteket meg az árnyékolást be sem kapcsolom akkor azért gyengébb kari is elég lenne.
Én a 460GTX-ben vagy a HD5850ben tudnék gondolkodni.
Ha ilyen karival rendelkezne valamelyik kedves forumozó,megnézhetné nekem a megadott settingel hogy mit futnak a karik.
Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#21013) Def26 válasza SZKEBE75 (#21012) üzenetére


Def26
félisten

Ha leírom amit gondolok akkor elindulna az örök ATI NV vita. :DDD Nekem volt ATI HD 5870/50 -is és azt tudom mondani, hogy jobbak ebben a játékban az nv kártyái. Ha a helyedben lennék, én GTX460 -at vennék. Olcsóbb és helyenként jobb is mint az ATI ellen kártyája.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21014) BalaNce87 válasza SZKEBE75 (#21012) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én a GTX460-at tudnám ajánlani ár érték arányban most jobb, mint az ati. Ha lenne rá cashem én ezt venném, 5850 is jó volt amikor még kijött akkor kb 50-60 között mozgott az ára, most 70, 10-20k pluszt szerintem nem ér meg. A felbontáshoz meg szerintem 1 gigásat vegyél, állítólag 768 mega is elég a full hd-hoz, sokat szerintem se dobna az 256 mega plusz, de ha teheted akkor vehetsz gigásat.

[ Szerkesztve ]

(#21015) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Na mi van már ezzel az EA Online-nal :F
Több mint fél órája nem elérhető....... :O

Pedig most úgy játszanék......

(#21016) szabi62 válasza Illusion1010 (#21015) üzenetére


szabi62
csendes tag

Már beindult, van is sorbaállás a teli serókon :DD van ahol 9-en várakoznak épp :D

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#21017) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Na erre kíváncsi leszek,az első komolyabb BC2 kieg. [link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21018) BalaNce87 válasza Mrdevil (#21017) üzenetére


BalaNce87
addikt

Amúgy nem arról volt szó hogy pc-re minden kieg ingyenes lesz? mert akkor egyet már hazudtak sőt többet is még a patchel kapcsolatban. 4 mapért én nem fogok 3-4ezret tejelni, annyiért teljes játékot veszek és ezzel még nem lesz meghosszabítva az élettartalma. A boxosokat tudom sajnálni hogy ilyen map packnek nevezett izékért is pénzt kérnek, nagyon nagy parasztok, remélem tudják. Adjanak ki egy félkész játékot lehet az lesz a dlc utáni korszak, bár mondjuk bc2-re se mondanám így 6 hónap után hogy kész van. Könyörgöm a játékot javítsátok ne ilyeneked adjatok már ki! gyerek korukban ezeket a fejükre ejthették, nemtudnak ezek semmit a saját játékukról?

[ Szerkesztve ]

(#21019) bul07 válasza BalaNce87 (#21018) üzenetére


bul07
nagyúr

fizetni én se fogok az biztos MW2-be se fizetem a DLC-ért inkább megvettem BC2-őt de amúgy is télen jön, az még odébb lesz most jönnek majd új játékok lehet inkább megveszem valamelyiket

de az biztos hogy halálosan unom a pályákat mindig ugyanott és ugyanúgy támad az ellenfél mivel nem is jöhet másfelől vagy sikerül megállítani vagy nem támadásnál is ez a helyzet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21020) Bada Bing válasza BalaNce87 (#21018) üzenetére


Bada Bing
tag

Azt mondták, a DLC-k lesznek ingyenesek, ez egy expansion.

(#21021) BalaNce87 válasza Bada Bing (#21020) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát pedig ez se több egy dlc-nél, vagy most a kiegészítés és dlc az már nem ugyanaz?

bul: Annak örülnék ha lennének igényes custom mapok, legalább valami új, de ha jól tudom itt sincs lehetőség moddolásra, ebből is csak azt tudom következtetni hogy mégtöbb pénzt akarnak legombolni az emberektől, a moddolhatóság megfosztásával, mert az egyértelműen növelné az élettartamát a játéknak.

[ Szerkesztve ]

(#21022) bul07 válasza BalaNce87 (#21021) üzenetére


bul07
nagyúr

igen szerintem is így van a cod4 -el elvoltam két évig mikkor meguntam a sima játékot mentem zombizni vagy kerestem módolt szervereket de itt ugyanazok a pályák max a játékmódot választhatom meg

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21023) ciry


ciry
őstag

Tegnap Acatama rushban heliztünk Ádámmal, épp tunkoltam az ellent, ő körözött a pontok körül amikor egyszer csak meghaltam.
Azt hittem átrakott, de nem: bünti spawnkill miatt :Y :R

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21024) madgie


madgie
titán

Engem meg dobálnak kifelé, a franc tudja minek: tegnapelőtt VIP, meg "csak úgy" (különösebb indok nélkül), ma meg ,mikor beléptem egy szerverre, kiválasztottam a kasztom, erre kidob olyan indokkal, hogy "spawn kill" :DDD

Ja, tegnap tankoztam, erre látom, hogy jobbról jön két csóka. Az egyiket kilőttem, a másik rám dobott egy gránátot, a 100%-os tank meg szépen felrobbant ennyitől. Érted, egy gránáttól :))

(#21025) ciry válasza madgie (#21024) üzenetére


ciry
őstag

Lehet valamelyik előtte rádvarázsolt egy adag c4-et, vagy melletted volt egy akna ami berobbant a granyótól.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#21026) ADAM1337 válasza Def26 (#21013) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én azt hogy ne, dx9-ben az ati odaveri.
Nekem ma jött meg a 2. 460-am, úgy fest hozza az elvártakat. :D

(#21027) Mrdevil válasza ADAM1337 (#21026) üzenetére


Mrdevil
addikt

Úgy érdekesség képpen rádughatnál egy fogyasztás mérőt a cuccra full terhelés/húzás alatt.Engem érdekelne,hogy az 500-as zalman tápom elég lenne e hozzá,de szerintem nem. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#21028) Audifan válasza madgie (#21024) üzenetére


Audifan
tag

biztos volt ott c4 vagy akna azt a gránát berobbantotta.

(#21029) ADAM1337 válasza Mrdevil (#21027) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Esélytelen a dolog. :DDD

(#21030) madgie válasza Audifan (#21028) üzenetére


madgie
titán

Aknát nem láttam, de attól persze lehetett. C4 szinte biztosan nem, azt meghallom, amikor teszik a tankra. (persze előtte is rátehették, de akkor miért várt két percet azután, hogy elindultam)

(#21031) DJ yugi


DJ yugi
csendes tag

Helló!

Lenne egy kis problémám BC 2-vel. Windows 7-et használok 64 biteset és az a problémám, hogy játszok online 1-2 percig és utána autómatikusan lecsatlakozik. Ez miért van? Hogyan lehet kijavítani? Az internetem jó a procim is a videókarim is és a ram-om is.

(#21032) DJ yugi


DJ yugi
csendes tag

Megoldottam.

(#21033) DJ yugi


DJ yugi
csendes tag

Nem sikerült megoldanom :( Még mindig fenn áll a probléma!

(#21034) DJ yugi


DJ yugi
csendes tag

A Videókártyám: nVida GeForce GTX 275
A Processzorom: Intel Core 2 Quad CPU Q995 2.83GHz
Legújabb nVida drivert töltöttem le.

(#21035) Ironing


Ironing
tag

Azért ez király dolog :D A pókember elmehet a sípba :D
SPIDER TANK

[ Szerkesztve ]

(#21036) r-chee


r-chee
őstag

Conquest-eztem 24/7 ATAKAMA PANAMA PORT www.BFBC2.de szerveren Atacama Desert pályán már vagy másfél órája, 190 ticket volt még vissza, 9000+ pont felett jártam meg hozzá jópár jelvény, miegymás, erre a BC2 hibát észlel ezért bezárul felirat ugrik be elfehéredett háttérrel... Én jobban elfehéredtem, lepergett előttem az életem, és bezárult a játékprogram :) . Visszalépve megkönnyebbültem, hogy a játék jóváírta a pontjaimat valami k*rva nagy mázlival. Fagyás oka: vízhűtés radiátora tűzforró, rajta a 3 db ventit ugye ki kellett húznom tegnap mert minek :D :W :U .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#21037) bognar110 válasza DJ yugi (#21031) üzenetére


bognar110
őstag

Routered van ?

(#21038) Źşë' válasza Ironing (#21035) üzenetére


Źşë'
addikt

hey, üdv PH-n : ) illetve, 1376 napja - ez sem semmi 2 közösségivel :DD ezt a képedet láttam, szépen felvitte oda a gyerek :D

sikerült rájárnom egy tankra :DDD érdekes ahogy tornyosul :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21039) Źşë'


Źşë'
addikt

ill. ez sem rossz :DD gyereknek megfeneklett a helije a hajón :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21040) mad1 válasza Źşë' (#21039) üzenetére


mad1
veterán

En az elsore szavazok :C

Ne szemetelj ! = Steam

(#21041) Def26 válasza Mrdevil (#21027) üzenetére


Def26
félisten

Egy darab GTX 460 -al szvsz megbirkózna. :U

Jövő héten bemutatják a Viatnam kiegészítőt.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21042) lala42 válasza Def26 (#21041) üzenetére


lala42
őstag

Vajon mit fog kóstálni? :U
Azt írja,hogy kiegészítő pack. Kell akkor a BfBc2 vagy megy majd külön is? :U
Újra a pénztárcámra pályázik a DICE? :O :DDD
Mivel napokkal-hetekkel-hónapokkal ki tudja :DDD csak ez a video kering a net-en, nekem gyanús, hogy megint kapunk egy félkész terméket. :F
Remélem nem így lesz.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#21043) Def26 válasza lala42 (#21042) üzenetére


Def26
félisten

megveszed? megveszed, mert szereted. Ha kiszámolom, hogy napi hány forintba van nekem a BC2 és milyen játékélménye van akkor azt mondom megéri. Én azt mondom meg éri a Vietnám is. Egyébként biztos, hogy pénzbe kerül majd, ilyen letöltő kódot lehet kapni dvd tokban.

Gondolj bele, hogy konzolon pénzt kérnek minden dlc -ért. Nekünk PC -n idáig ingyen jött minden (legalábbis a limited edition -hez).

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21044) reset válasza ADAM1337 (#21026) üzenetére


reset
senior tag

Hali!
Érdekelne, hogy a 2 kari mennyi átlag FPS-t hoz a BC2-ben. Légyszi egy infót...
Nekem 2 db Hawk 5770-es megy cfx-ben az -adataimnál lévő koinfiggal. Tegnap néztem az Atacamán, nekem olyan 170 FPS volt a teteje...

(#21045) Źşë' válasza Def26 (#21043) üzenetére


Źşë'
addikt

nem is tudom mit lehetne olyan tartalomért elkérni amelyeket lényegében tartalmaz mag a a játék, csak feloldották időszakonként. Adott pályákon elérhetővé tettek pár modot, és ezt nevezik új térképnek! :W ha ezért fizetni kellett volna sztem nem sokan tették volna, és irdatlan nagy felháborodást keltett volna. Lehet már az elején mézes madzagnak akarták ezt a pár szösszenetet, beetetik a népet, ezzel fenntartva h húdeszorgos a suppor, és megéri megvenni a bc2t mondván "ingyenesek a tartalmak", ez a igazi üzletpolitikája az eanak, ha fizetni kell a vietnámért megértem, mert az egy nagyobb volumenű dlc, de h ezekért a moddolt térképekért, mert már azt sem tudom minek nevezzem. A ruhás cucc sem jött, a specant cuccokkal... kiv leszek mi lesz abból :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21046) Def26 válasza Źşë' (#21045) üzenetére


Def26
félisten

Ez van. Nekem van boxom is, most PS3 -at veszek és hidd el azok, hogy szopnak. Minden szarért fizetni kell és komolyan mondom viszik mint a cukrot.
Vannak olyan multi játékok, ahol a normál pályákkal már nem találsz játékot (online), mert mindenki leszedte az új mapokat és azzal tolják. Ehhez képest PC -n szarért sem kell fizetni.
Gondolom ezért mondják, hogy konzolban van a pénz, mert ott mindent el lehet adni. PC -re meg maradnak a portok. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21047) Def26 válasza reset (#21044) üzenetére


Def26
félisten

A "teteje" az egy dolog. Fraps-al mérj egy átlagot. Az a lényeg. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21048) Źşë' válasza Def26 (#21046) üzenetére


Źşë'
addikt

sajnos tényleg ez van :s jól tolod, komoly pc, box, meg egy ps3 :)) :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#21049) reset válasza Def26 (#21047) üzenetére


reset
senior tag

Sort kerítek rá - ippegcsak belenéztem tegnap :)

(#21050) Def26 válasza Źşë' (#21048) üzenetére


Def26
félisten

Sokan leoltanak, de én úgy vagyok vele, hogy ennyi férjen már bele. Ez a hobbim, legalábbis amíg belefér a keretbe. :) Haverok isznak, autóra költenek, cigiznek, füveznek. Én meg elvagyok ezek nélkül. Vagyis, autóm van de nem tuningolom meg mittudomén. :U

Jah, és Én és Asszony is 10-12 órákat dolgozunk persze. :B

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.