Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10001) macman507


macman507
aktív tag

M416 szerintem változott(jó irányba :P)

Chat: már nem olyan kékek és pirosak a betűk, mint korábban :)

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10002) macman507 válasza Jazzy (#9999) üzenetére


macman507
aktív tag

De lehet, én előbb késeltem 2-őt és nem látok nagy változást.

Personal Stats-nál már nem bugosak a kapott medálok stb.. végre! :P

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10003) Jazzy válasza macman507 (#10002) üzenetére


Jazzy
tag

Ez azért megnyugtató, már kezdtem aggódni! :) Gyorsabb a csatlakozás és tényleg látod a csapatokat, mielőtt kasztot választanál?

J@zzy

(#10004) macman507 válasza Jazzy (#10003) üzenetére


macman507
aktív tag

A csatlakozás talán gyorsabb, töltési idő (4850-em van) talán egy kicsit, de nem tudom mire gondolsz "látom a csapatokat, mielőtt kasztot választanék" :)

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10005) macman507


macman507
aktív tag

Késelés: 2 féle késelést láttam eddig
1. amikor beleszúrom
2. amikor elvágom a nyakát, akármilyét :)
(mind2 ölt :DD)

Van nálam egy zavaró dolog:

Már a játékban vagyok, meghalok, újra spawnolnék [Enter game] (vagy valami ilyesmi :D)
gombra kattintok és befagy egy pillanatra a játék, kicsit nehéz tehát spawnolni :S

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10006) Jazzy válasza macman507 (#10004) üzenetére


Jazzy
tag

:DD én is látom, hogy "jól" sikerült megfogalmaznom. Tehát, spawnolás előtt csapatváltáskor is ellenőrizhető az eredménytábla, mert ez eddig nem ment sajnos.

Korábban a spawn-olás gond nekem is volt, ezt általában akkor csinálta ha laggolt a szerver. Ezek szerint ezt nem sikerült javítani...

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#10007) macman507 válasza Jazzy (#10006) üzenetére


macman507
aktív tag

Ha jót nézek, akkor nem lehet megnézni, mielőtt Joinolnál. (új mapot tölt be a szerver és ott)

Nem az más volt, akkor nem fagyott le a játék egy pillanatra, most mintha megállna, mikor rákattintok a gombra :S

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10008) r-chee


r-chee
őstag

Itt azt írják, hogy M60-an gyengítve lesz a szerdai patch-el.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10009) madgie válasza r-chee (#10008) üzenetére


madgie
titán

"15 másodperces spawn késleltetés a kezdőkörre, hogy a jobb gépű játékosok ne induljanak előnnyel"

Na bekaphatják, egy csomót szívtam anno az ATi driver miatt, jó egy hete örömködöm, mert villámgyors lett, enyém a UAV/tank, erre most kidobják ezt? :DDD

(#10010) macman507


macman507
aktív tag

Hmmm, eddig át lehetett hajtani tankkal egy üres tankon?:D

Uhh, azt írják overpowered lett az új tracer :DDD
(szerveren chat-be)

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10011) WhiteWalker válasza r-chee (#10008) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

igazuk legyen,szerintem az lenne a legjobb gyengítés ha iszonyt pontatlanná válna ;]

(#10012) Gonz0 válasza macman507 (#10010) üzenetére


Gonz0
tag

Az már régen is overpowered volt, arcon lőtted vele az ellenséget és onnantól nem látott semmit csak egy nagy villogó vörös foltot, amig meg nem halt... :D

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10013) r-chee válasza WhiteWalker (#10011) üzenetére


r-chee
őstag

Vagy meg lenne görbítve a csöve 60 fokban és srégen lehetne csak lőni vele :D .

Kedvencek között szürkén látszanak a szerverek, de keresőben rákeresve már be lehet lépni.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10014) macman507 válasza Gonz0 (#10012) üzenetére


macman507
aktív tag

XDD Nem semmi :D

Egyébként ha tracelek egy friendly player-t akkor az ellenség rakétája arra fog menni?:D

Késelés: szerintem könnyeben leht késelni :P

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10015) L4D1K


L4D1K
őstag

Észrevételek eddig SC squad deathmatch-ben - Mert hiába a nagyon szép szerver kereső, ha a HC ra hirdetett map SC ben fut :P . Shotgun - felejtős...nem tudom hc ban milyen lett, de itt :((( . Közelre pontatlan, távolra meg nem sebez. Assault fegyverek másabbak, mondjuk furcsa is volt h nem 2 hit egy ember..Shotgun gl -t it is használtam, hát 4 m ről sebez de nem öl. Medicine man is voltam. MG3 erősebb, majdnem mint hc ban szerencsére, xm8 tobábbra is ratatatataaaaa.. jó :) . M14 változatlan. Késelés brutál jó ;] . Olyan lett mint ha régi CS 1.6 -ot és a CoD 4 keverték volna össze. Majd holnap végig próbálom az összest kedvencemet. Most csak ennyire futotta ;] ;] ;]

# ANTAL Tuning #

(#10016) macman507 válasza L4D1K (#10015) üzenetére


macman507
aktív tag

Késeléssel egyetértek, nagyon jó! :)

Shotgun GL?:D

Tracer dart: no more piros szar ami elárulja hogy hol vagy :DD

Medic: megváltozott volna hozzánk közelebb levő része?(fegyver hátulja :D)

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10017) r-chee


r-chee
őstag

Elég fura, hogy kedvencekben minen szürkén látszik, hitory-ban valami azért normálisan megejelenik azok közül, ami kedvenvekben szürke. Szerverkeresőn át viszont mindegyik szeróra fel lehet menni, ami kedvencekben szürke valamiért. Majd estére összeáll a kép talán.

egyet késeltem, így elsőre nem láttam különbséget, szemből ugyanazzal a mozdulattal bevágta fóxer fejébe a kést, mint eddig :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10018) gabipaci válasza r-chee (#10017) üzenetére


gabipaci
addikt

Szerver oldali patch kb két órával ezelőtt megvolt.

Logitech hardware tester

(#10019) bonat válasza gabipaci (#10018) üzenetére


bonat
senior tag

:C

[link]

itt én mért nem látom a statomat???

[ Szerkesztve ]

(#10020) Gonz0


Gonz0
tag

Találtam egy érdekes videót

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10021) rankesz


rankesz
veterán

Kb 705 megát töltött le az Updater, már alig várom hogy kipróbálhassam mi változott, sajna ez csak később lesz.
Már csak az új Ati drivernek kellene befutnia (ami megduplázza az FPS-em :D ) és öröm bódottá)

gabipaci: fel tudsz jönne TS-re? szeretnék kérdezni valamit

(#10022) bonat válasza rankesz (#10021) üzenetére


bonat
senior tag

:DD :DDD

(#10023) madgie válasza Gonz0 (#10020) üzenetére


madgie
titán

Ja, főleg egy gyökér hsz alatta az :(((

"reifenschraube: lol shotgun noob hahaha
get a m60 for kills, spray and pray and dont cry!"

(#10024) ciry válasza bonat (#10019) üzenetére


ciry
őstag

[link]
Mi nem látszik ezen? :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10025) bonat válasza ciry (#10024) üzenetére


bonat
senior tag

mostmár látom :DD :DD :C

(#10026) JamesHun válasza madgie (#10009) üzenetére


JamesHun
addikt

HC ban nem
csak friendly kill lesz és tiéd a tank :P

SeriesX: JamesSHun

(#10027) r-chee


r-chee
őstag

Meló, meló... Remélem késő este normális arcokkal futok majd össze az egyesen.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10028) madgie válasza r-chee (#10027) üzenetére


madgie
titán

Úgy tűnik, ma nem lesz időm estére sem, tehát javulnak az esélyeid erre :D

JamesHun: HC-ért nem vagyok oda.

[ Szerkesztve ]

(#10029) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Valaki majd linkelje ki ha megérkezne a HD4xxxekhez az új hotfix! PLS

(#10030) ForRedGlory válasza macman507 (#10001) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"M416 szerintem változott(jó irányba :P)"

Ez mit jelent egészen pontosan? Én is ezzel tolom, erősítettek rajta? :U :F

[ Szerkesztve ]

(#10031) Borostás válasza ForRedGlory (#10030) üzenetére


Borostás
tag

Engem csak az érdekel hogy az M60 gyengébb lett-e, ha igen akkor már más fegyóval több esély van ölni, mer kárhogy nézzülk rengeteg M60 volt nálunk.

Am szerokkal mi van? mer szürke minden...

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10032) gabipaci válasza Borostás (#10031) üzenetére


gabipaci
addikt

Vedd ki mindet kedvencekből.
Keresd ki szerverkeresővel (kis és nagybetű azthiszem számít), és add hozzá kedvencekhez.
De mindenekelőtt patch után zárd be a játékot, és indítsd újra.

Logitech hardware tester

(#10033) Borostás válasza gabipaci (#10032) üzenetére


Borostás
tag

Wááh hetekbe telt bekönyörögnöm őket a kedvencekbe (remélem ezt már javították) Patch fennvan most már csak tesztelni kell. Kösz az infót.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10034) Zolás válasza gabipaci (#10032) üzenetére


Zolás
addikt

Marha jó hozzáadtam ujra a PH1es szerót meg egy csomó másikat és most csak a PH1es szeró van hozzáadva 11szer :DDD Legalább ezt az egyet tutira megtalálom ha kellene :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10035) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nem tudom másnál, hogy van de mintha rosszabbodott volna az "élvezhetőség". Mintha "akadna". :F Kevés fps-nél van ilyen de érdekes módon azzal úgy nincs gondom.

(#10036) gabipaci válasza Zolás (#10034) üzenetére


gabipaci
addikt

Asszem újraindítás megoldja, nálam is ez volt, de utána kiszeded őket, rakhatod újra, és jó lesz.

Logitech hardware tester

(#10037) Borostás


Borostás
tag

Remek, az M60 még mindig egy rakat ... , kb 30 méterről 3-4 golyóval intézett el vele egy csávó.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10038) aram01 válasza F_Zolee (#10000) üzenetére


aram01
nagyúr

akkor mi lett jobb? :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10039) Jazzy válasza F_Zolee (#10035) üzenetére


Jazzy
tag

Ez rosszul hangzik, remélem csak ideiglenes a dolog, főleg ha még az m60-as sem geyengült akkor sok értelme ennek sem volt... :(((

J@zzy

(#10040) Joe-T


Joe-T
tag

Ne keserítsetek el, nagyon bíztam benne, hogy az M60-at legyengítik! :O
Arról valami infó nincs, hogy dx9 alatt a telepített páncéllemezzel ellátott gépuskaállásból mostmár ki lehet-e látni?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10041) ciry


ciry
őstag

Egy-két ember ottragadt a szerveren :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10042) Borostás


Borostás
tag

Heh itt egy 49.-es szintü a szerón... :D Ritka látvány! Meg kell hogy késeljem !!

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10043) Yany


Yany
addikt

Úgy tudom, hogy azt a gpu meghajtóprogramjából javítja az illetékes szerv...

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#10044) Yany válasza Joe-T (#10040) üzenetére


Yany
addikt

És mi van, ha csak picit gyengítettek rajta, viszont a többi fegyót is felhozták picit. Végülis arra is panaszkodott mindenki, hogy egy tár kell az emberbe. Lehet, hogy inkább azokon erősítettek és az m60-ast hagyták, vagy még gyengítették is picit. Majd (késő)este megnézem én is... különben meg érdemes adni egy kis időt neki, nem mindjárt elkeseredni, mert sokszor legyalulnak engem 1-2 lövésből más fegyóval is.. szóval lehetett véletlen, mégha nem is egy alkalom volt is.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#10045) Joe-T válasza Yany (#10043) üzenetére


Joe-T
tag

A mostani patch leírásánál mintha meg lett volna említve, hogy ezt is javították, de lehet rosszul emlékszem!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10046) JamesHun válasza Joe-T (#10040) üzenetére


JamesHun
addikt

vegyél DX 11-es VGA-t :P
ott nincs ilyen gond

SeriesX: JamesSHun

(#10047) Joe-T válasza JamesHun (#10046) üzenetére


Joe-T
tag

Ez, hogy eddig nem jutott eszembe!
Megvettem a játékot! XP-t használok oprendszerként! Nvidia 8800Gts (tudja a dx10-et) videókártyát!
A játék miatt nem akarok új oprendszert a gépemre új VGA-t meg főleg nem! :N

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10048) Borostás válasza Joe-T (#10047) üzenetére


Borostás
tag

Ha szeretnél DX 10 el játszani bármibe, akkor le kell majd váltanod az XP-t

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10049) F_Zolee válasza aram01 (#10038) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem vettem úgy semmit észre látványilag ami jobb lett azóta.

(#10050) Borostás


Borostás
tag

Ez egyszerüen kész, oylan statok vanna ellenfélnél hogy az má gyanus ;] 31 - 8 ; 18 - 0 ; 21 - 1; 14 - 1 Nálunk kb 2 ember ölt többet mint halt ... :(((

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.