Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10251) zack válasza Balika23hun (#10212) üzenetére


zack
nagyúr

Láttalak fent este a PH-s szerón...te nagyon komolyan toltad, ügyes vagy. :K :C
Látod, én mint 32 éves vén f@sz, már nehezebben boldogulok. Pedig a reflexeim jók. Komoly szinten bokszolok, és sportmotorozok is, tehát a reflexeim a helyén vannak, de valamiért mégsem megy úgy ahogy szeretném. :U
De ahogy a többiek is írták, próbálok türelmes lenni. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10252) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Méghogy ez egy csapat játék, kb egy személyben voltam minden...
1
2

(#10253) Musa99 válasza Doki-HUN1978 (#10250) üzenetére


Musa99
csendes tag

persze lehet itt poénkodni no offense értem én a viccet de azért átérzed hogy kb felesbe dobtam ki 10 ezer forintot :U és sajnos nem vagyok politikus hogy végtelen a zsebem :W

(#10254) DieHard válasza Musa99 (#10249) üzenetére


DieHard
senior tag

Hát én ilyenkor át szoktam menni aljas gennyládába, és fődhöz vágom ugy a rutert hogy muszájlesz cserélni ;] ;] . igy a család is megérti. Linksys wrt54gl. és a gl itt nem a grenade lunchert takarja.

ui: azért routerre ha teheted és van hajits egy uj firmwaret. üdv

(#10255) DieHard


DieHard
senior tag

Ahogy elnézem két szerver aktiv a magyarok közül nagyrészt. PH1 és az Infinity. A 20 szeróból ez kicsit kevés.

(#10256) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Valaki találkozott már olyannal, hogy fellövi a rakétát a levegőbe (Tankon Tracer) és mintha eltűnne a rakéta mielőtt becsapódik a tankba. És nem is jelzi, hogy találat van. :F

(#10257) aram01 válasza zack (#10251) üzenetére


aram01
nagyúr

nyugi te vén f@sz én 34 vagyok ;)
nekem se a legjobbak már a reflexeim :B
más: 5770-re kinek milyen kata vált be? felraktam a 10.4-et te nekem kaki

BalaNce87 mi valamelyik nap jól össze melóztunk

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10258) rankesz válasza aram01 (#10257) üzenetére


rankesz
veterán

na akkor én meg vagyok nyugodva hogy hozzám képest (27 egész tíz/tizenketted) tolják vén trottyosok is... :P
Hopsz, ma asszem nem kell felmennem játszani... :DDD

(#10259) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

na lehet örülni lecsökkentették a guszti területi sebzését, de nem is kicsit, bár engem már nem érint megvan a platina :)

(#10260) ForRedGlory válasza rankesz (#10258) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja, én is még fiatal vagyok a 27 évemmel a nagy öregek mellett ;]

(#10261) aram01


aram01
nagyúr

lehet átírom a nickem:sshentespapára

figyelem keresem a bc2 legöregebb játékosát eddigi best: sshentes age 34 :O

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10262) Mrdevil válasza Musa99 (#10253) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem is volt pont ilyen gondom,de olyan rég,hogy már szinte el is felejtettem(hál istennek) Nekem is még akkor volt miután megvettem a játékot,tiszta ideg voltam,mert a beta nem csinálta.Akkor frissítettem firmwaret a két routeremen és megszűnt a net szakadás.
(router típus: SMCWBR14-G2).Az érdekes a dologban az,hogy most pár napja visszaraktam azt a bizonyos régebbi firmwaret,de továbbra sincs net szakadás.Hmm... a fene se érti ezt.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10263) Musa99 válasza Mrdevil (#10262) üzenetére


Musa99
csendes tag

pont ugyan ilyen routerem volt de már megtettem a lépéseket és kiiktattam a úgyhogy kerestetik új router ki mit ajánl? :C :R

(#10264) HS 2142 válasza aram01 (#10261) üzenetére


HS 2142
őstag

Messert kérdezted már?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10265) Mrdevil válasza Musa99 (#10263) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én még küzdök velük,ráadásul kettő van belőle.Sokszor elgondolkoztam a cserén én is,talán majd egyszer.Viszont most jól működnek egyenlőre,remélem sokáig.(kopp-kopp) :K

Hentes: nyertél egyenlőre,my age 29 :DDD
Messer fia gripen95 úgyhogy szerintem több 34-nél. :K

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10266) Musa99 válasza Mrdevil (#10265) üzenetére


Musa99
csendes tag

nekem már amúgy is agonizált szegény csak megadtam a kegyelemdöfést:) továbbra is várom a tippeket :R

(#10267) Fortissimus válasza aram01 (#10257) üzenetére


Fortissimus
őstag

en most visszaraktam a 10.3-ast es ezzel is gyorsan tolt be :)

p.s.: en 35 vagyok, eddig vezetek :))

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#10268) Borostás


Borostás
tag

Hihetetlen, mostmár engem is elkezdett az asztalra kidobálni... Pedig hogy örültem hogy engem elkerül ez a "hiba" de nem vagyok szerencsés.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10269) AMATŐR válasza aram01 (#10261) üzenetére


AMATŐR
őstag

Esetleg én is lehetek a 40 évemmel! ;)

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#10270) HS 2142


HS 2142
őstag

Nekem amúgy DL-524 van és kifogástalan már 1 éve. Előtte linksys volt, de valahogy nem vált be. (már nemtudom melyik, de az olcsóbbik fajtából :) )

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10271) BalaNce87 válasza Rebirth II. (#10259) üzenetére


BalaNce87
addikt

Előzőre senki?

Igen, én is kezdem érezni, hogy nem olyan erős. ez konkrétan azt jelenti, hogy csak telitalálat esetén öl meg? Ha valaki a fal mögött áll, akkor az ugyanúgy kapja?

(#10272) aram01 válasza Fortissimus (#10267) üzenetére


aram01
nagyúr

mikor újra éledsz, nem szaggat be?
AMATŐR:örülök hogy nem csak én vagyok veterán :P

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10273) Szemi82 válasza aram01 (#10257) üzenetére


Szemi82
tag

Én ezt nem értem.
Pontosan mit jelent az hogy "nekem kaki"?
Nem lehet valami hardver ütközés mert nekem a gigabyte 5770-em tökéletesen muzsikált a tesztelt kb. 15 játékban pláne a bad company-ban mind a 10.3 mind a 10.4-es cat.-al!
Vagy ilyen szerencsés gyerek vagyok? ;]
(E8400,p5b deluxe,4Gb ram,5770,)tuningmentesen win7 x64!

[ Szerkesztve ]

(#10274) Fortissimus válasza aram01 (#10272) üzenetére


Fortissimus
őstag

10.4-el darabos lett egy ido utan, most 10.3-mal mintha simabb lenne, de ma meg csak 10p-et jatszottam, meg tesztelni kell. + ki kellett vennem egy par memoriat is, most csak 2gb van benne, bar az fps nemigen valtozott

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#10275) aram01 válasza Szemi82 (#10273) üzenetére


aram01
nagyúr

nem tudom mi lehet a baj ,amúgy fasza minden de ha éledek akkor egy kicsit befagy aztán meg megy minden faszául :F (adatlapomon a cuccom)
Fortissimus: írhatnál hogy mire jutottál

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10276) Fortissimus válasza aram01 (#10275) üzenetére


Fortissimus
őstag

majd beszamolok, nemsoka lesz idom nyomni

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#10277) r-chee


r-chee
őstag

7 nap múlva csatlakozom a 27 évesek klubjához. :)

(De xar telóról irni munkaidőben:))

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10278) madgie válasza r-chee (#10277) üzenetére


madgie
titán

29, akkor itt középkorú vagyok :))

(#10279) Szemi82


Szemi82
tag

28.
De gyönyörű! ;]

(#10280) aram01


aram01
nagyúr

kis csitrik vagytok.
ha láttok járókerettel menni egy engi-t akkor nem lőni a papára ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10281) p87


p87
senior tag

Én is kipróbáltam a 10.4 preview drivert 4890 karihoz, és tényleg gyorsabb lett a betöltés eddig olyan 14-15s volt most a 10.4-el 9-10s.
Viszont az tűnt fel, hogy a Valparaiso pályán a fák közt mintha kicsit darabos lenne.

(#10282) Neoteric


Neoteric
addikt

akkor én nagyon fiatal vagyok a 18 évemmel.. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#10283) Zolás válasza aram01 (#10280) üzenetére


Zolás
addikt

Sajna a counter strikes barátaimat nem érdekli ez a game pedig 58éves is van köztük :DDD
Kedvencem a 44éves számtektanár amikor játék közben a byteok-bitek meg a mészarapistikegépe szövegelése megy.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10284) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Én növelem az átlagéletkort ezek szerint: 32

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10285) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Lassan az egész topic a grafikai problémákról fog szólni. Azért ez gyalázat...
Szégyellhetik magukat a készítők.

[ Szerkesztve ]

(#10286) aram01 válasza BalaNce87 (#10285) üzenetére


aram01
nagyúr

pedig ennek a játéknak a grafika lenne az egyik alappillére

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10287) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Szintek és játékidő: [link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10288) aram01 válasza Mrdevil (#10287) üzenetére


aram01
nagyúr

ezt a saját bőrömön is tapasztalom,de legalább van motiváció

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10289) creedszl válasza Mrdevil (#10287) üzenetére


creedszl
aktív tag

58,5 órával tartok a23-as szintenXD

Hulligaaan

(#10290) Gripper


Gripper
tag

Ha már életkor én 30 vagyok ez év februárja óta. Nem egy gamer kor, de mit lehet tenni. :DD
De legalább nem nevezhet senki 12 éves VérPistikének. :DDD

Musa 99-nek meg ajánlom a Linksys WRT320N tipusú routert. Tavaly augusztus óta használom, és eddig semmi baj nem volt vele. A gyári vezérlőprogramja is elég jó a szakadásmentes nethez és a jó pinghez. De ha megkínálod egy DD-WRT Linuxos firmware-el akkor már nem akarsz majd megválni tőle. Ráadásul gigabitesek a WAN/LAN portjai, szóval ha több gép van, vagy lesz otthon akkor nincs párja egy gép-gép közti másolásnál. A fájlcserét is komálja szóval csak ajánlani tudom. :R

(#10291) BandiHUN


BandiHUN
veterán

nna üdv!azért hogy valaki ne full apnaszkodjon...a tegnapi 4850+10.4 csodadriver-kombó eredménye az lett,hogy még éjfélkor is bámultam a 640x480-as vistát,úgy odavágott neki...nem akart CCC menni,valamilyen aláirási hiba miatt,szedhettem utána már le akármivel,a régi jól bevált 9.9 sem akart felmenni...aztán csak addig trükköztem,hogy sikerült ezt a vackot uninstalláltatni magával jól,és felment a 9.9,hurrá,végre van 3d,de ott vagyunk,ahol a part szakad...ma nekifutottam a dolognak,és ami meg is oldotta a gondjaim a játékkal(kevés fps,lag spawnkor,vagy véletlenszerűen,dx9 ugráló taxtúrák a földön) végülis simán megoldotta a 10.3b Catalyst,felment elsőre,van,ahol már 90fps felé is megy a 4850 full hd-ban,semmi nyoma a spawnlagnak...vagyis szépen megy,mint előtte,a 3-as hc-rushon igaz nem világklasszis stattal,de nem is azért mentem,de le is zavartunk az előbb 2 menetet...és nyertünk is,úgy mellékesen a tesztelgetés mellett :D úgyhogy akinek 4850-70 problémája van tegnap óta,esetleg tegyen egy próbát! :C
https://a248.e.akamai.net/f/674/20307/1m/www2.ati.com/drivers/hotfix/ati_catalyst_10.3b_preview_win7_vista_march25.exe

ja,én 31 vagyok... :DD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10292) BandiHUN válasza aram01 (#10280) üzenetére


BandiHUN
veterán

viszünk vastüdőt :DDD azért jó poén,hogy eléggé 30-as a csapat :) :C

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10293) Gripper


Gripper
tag

Egész jó becslések. Én tegnap értem el a 32. szintet, és kaptam meg a "már 5 napja játszol folyamatosan" plecsnimet is. Ami ugye 120 óra. Ezek szerint már félidő van. :DDD

(#10294) aram01 válasza BandiHUN (#10292) üzenetére


aram01
nagyúr

észre is venni a PH-s csapaton,hogy nem vagyunk már tinik :K
na megyek dolgozni,írjatok hogy 5770-re melyik a legjobb kati a peccs leszedése után sziasztok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10295) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Most játszottam huzamosabb ideig. Először a PH-s szerveren kezdtem de a HC miatt a védekezőknek semmi esélye így meguntam és leléptem. De annyira bepipultam, hogy egy másik szerveren lementem jó pár kört és átlagba kb 8-as aránnyal jöttem el. ;] Szerencsére nem zavaró már az akadás, meg is lett az eredménye. Most mintha könnyebben halnának normál módban. Abakannal csak úgy hullottak. Volt olyan köröm is, hogy 34/3. És nem megbújtam és nem csak kizárólag gl-t használtam, azt csak épületekben lévőkre használtam inkább. Hódítást nyomattam de olyan pályákon ahol tank sincs szinte, szóval ez miatt se jöhetett össze ennyi kill.(White Pass, Arica Harbour)

(#10296) Templ@r válasza aram01 (#10275) üzenetére


Templ@r
tag

Itt a megoldás: [link].

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#10297) BandiHUN válasza F_Zolee (#10295) üzenetére


BandiHUN
veterán

jó hir,mert az assaultom még nincs maxolva :O sose voltam gl-es tipus,de most még ezt is lebutitották,hát igen,azt kellett volna a sniper előtt tolni,bár azért én most hc-n azt vettem észre,mintha a GOL vackabb lenne,lassabb,többet eső lövedék,szerencsére a 95-össel helyreállt a rend,azzal már adta a távoli killt is...pedig amióta van,csak GOL-lal snipereztem,nomeg SVU védőben,hogy közelre is jó legyen adott esetben :DD
a HC előnye valóban csökkent...de tulajdonképp igazából az a jó a hc-ben,hogy az ember,ha jól tud helyezkedni,sokkal többet ölhet,persze ha nem,halni is többet fog,főleg a sniperek miatt,de végülis a lényeg:a medicet leszámitva több pontot lehet kaszálni ebben.a medic ugye cumizik,mert a hullákat nem jelöli map,sem a képen felettük a hullámjel,ráadásul tűzharcban hullik mindenki,nem lehet 1-2 golyó bekapását vállalva akár élesztgetni,és a könnyű halál miatt az elsősegélydoboz se ér szinte semmit.

más:egyébként én a tegnap linkelt youtube hitbox-hibát kompenzálást is megcsináltam,végülis tényleg mintha javult volna a futó ellenfelek elleni arány,vagy a ráugrásos kill,sokkal kevesebbszer ment mellé,lőttem jópár valamin átugorva fejest a túloldaliak ellen,korábban ez általában csúnya halállal végződött,a T88 LMG szépen megy a patch óta,talán jobb is,mint az m60...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10298) ciry


ciry
őstag

Nyáron leszek 35 :(((

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10299) F_Zolee válasza ciry (#10298) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én 25. :B

(#10300) Doki-HUN1978 válasza F_Zolee (#10295) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A cheat-et kikapcsoltad Zolee? :D

"A szórakozottság a zsenik erénye"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.