Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26001) gabipaci


gabipaci
addikt

Verseny eredmények megszülettek! :)

Logitech hardware tester

(#26002) ciry


ciry
őstag

Bunfi mar megint nyertél valamit :Y
Mondjuk ez ütősebb nyeremény, mint a Vietnam :K

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26003) haly válasza Kr/\toS (#25999) üzenetére


haly
őstag

Az frankó :W :W :W
Azért egy próbát megér...

[ Szerkesztve ]

(#26004) madgie


madgie
titán

Ma reggelre 15-25 fps fogadott játék közben, tegnap még 80 körül vót. Semmit nem állítottam sehol, monitorozás szerint a GPU csúcson jár, mi lehet a kínja? Kicsit nehéz 15 fps-nél a heliből pontosan lőni :D

(#26005) Neoteric válasza gabipaci (#26001) üzenetére


Neoteric
addikt

:R :C :R

PSN: ne0teric_sAN

(#26006) r-chee válasza madgie (#26004) üzenetére


r-chee
őstag

Lehet, valami folyamat zabálja meg a CPU-dat S a VGA-dat. Lehet, kéne kicsit takarítani is a gépeden (CCleaner).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#26007) bunfi válasza ciry (#26002) üzenetére


bunfi
őstag

Többet is fogom használni ;)

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#26008) madgie válasza r-chee (#26006) üzenetére


madgie
titán

Meglesz, köszi. Minden más jól megy, látszólag semmi baja, relatív friss oprendszer.

(#26009) haly válasza haly (#25988) üzenetére


haly
őstag

Nah, nagy kő esett le a szívemről. Végülis megoldódott a dolog.
Annyit azért szeretnék kérdezni: mert most újrarakom az egészet új cdkulcsal meg minden, hogy ha újrarakom, akkor a patch az eltűnik, mert legutóbb 4órámba került az összes tapasz.
Ja, és ha létrehoztam már egy profilt, csak nem sikerült hozzáadni a kódot, akkor ahhoz most már hozzáadhatom az újat?

(#26010) F_Zolee válasza haly (#26009) üzenetére


F_Zolee
veterán

Újra le fogja tölteni a patch-t. A kódosra nem tudok/merek mit mondani.

(#26011) haly válasza F_Zolee (#26010) üzenetére


haly
őstag

Akkor inkább biztosra megyek. Repül az egész, új cdkulcsal felröpítem aztán csinálok egy külön email címet erre a célra és úgy reggelek :D

(#26012) madgie válasza r-chee (#26006) üzenetére


madgie
titán

Simán megjavult magától, a fene se érti...

(#26013) F_Zolee válasza haly (#26011) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem is külön email van erre. Az a tuti.

(#26014) sith7 válasza madgie (#26012) üzenetére


sith7
nagyúr

lényeg, hogy most már jó ... :K

(#26015) madgie válasza sith7 (#26014) üzenetére


madgie
titán

Egyébként tényleg tök furi volt 15 fps-sel. Ráfeküdtem az M416-ra, nyomtam az egeret és imádkoztam, hogy pár golyó el is érjen a célpontig... ami ugye nagyrészt nem jött össze, mert szépen másfelé járt már a célpont, mire odalőttem :D

(#26016) sith7 válasza madgie (#26015) üzenetére


sith7
nagyúr

hasonló élményem volt nekem is az egyik nap

olyan lagg volt, hogy kilőttem a tárat az ellenfélre, továbbfutottam, táraztam, és utána írta ki, hogy kill enemy :DDD

(#26017) gergo0328


gergo0328
senior tag

nah végre készlett a gépem.(ami az adatlapomon van) Így Full HD Full graf fix 80 FPS-et ad. Kicsit más a 25-30 FPS-hez képest.:DDD
Másik: Tnap bannoltak egy szerórol vmert "csaltam" cheat miatt? :Y Ennyit a PB-ről! -.-''

(#26018) sith7 válasza gergo0328 (#26017) üzenetére


sith7
nagyúr

ütős lett a vas ... :K

(#26019) Źşë' válasza gergo0328 (#26017) üzenetére


Źşë'
addikt

tényleg frankó lett :)) azért így mennyivel jobb játszani :K
van erő abban a vgaban ;)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26020) gergo0328 válasza Źşë' (#26019) üzenetére


gergo0328
senior tag

az biztos. Már csak a házikó kell de az még Dömepapánál van megörzésen :D Lehet le se fogja nekem küldeni :DDD Még a huzalok összekötésében fogok jót játszani mint én mezei gépépítő :D nah mind1 max nem kötöm be, alaplapon úgy is van bekapcs gomb szval egy könyv teteje is megfelel háznak :D

Ma olyan lagg volt a szerón h az vmi hihetetlen. Tiszta Sz@r volt, folyamatos laggolás 2 méteres csúszások -.-'

(#26021) Źşë' válasza gergo0328 (#26020) üzenetére


Źşë'
addikt

jól értem, most csak szimplán össze van építve a gép?: DD mondjuk lehet én sem tudtam volna várni vele : )

a házba való beépítéssel el lehet bíbelődni, utolsó ilyen alkalom karácsony előtt volt, haver felhozott hozzám egy régi p2es gépet, h rakjam össze tesójának netezésre :D a vga igen nehezen indult be, picit kontakthibás volt, de ki be húzkodva jó lett :DD egy muzeális darabba leheltünk aznap életet :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26022) gergo0328 válasza Źşë' (#26021) üzenetére


gergo0328
senior tag

házikóban van a gép csak nem abban amiben én szeretném :D (azért mondtam h a könyvön is jó lenne mert van bekapcs és restart gomb a lapon)
El tudom képzelni milyen jó lehetett összetenni a gépet. (ezt a gépet nem én tettem össze hanem ahol vettem. Viszont próbálom minnél kevésbé szétszedni a hardvereket és úgy áttenni a gépet (szval CPU hűtő marad ott ahol van) Az új ház meg érintőgombos (4 db) 4 db ventit teszek bele és GPU, CPU, és ház hőfokát méri és hogy mennyivel forog a venti) Szval lesz mit bíbelődni::DDD

szerk: utólag elolvasva tényleg férreérthető volt a hsz. :U

[ Szerkesztve ]

(#26023) lala42 válasza gergo0328 (#26017) üzenetére


lala42
őstag

Na és milyen az ASROCK?
Lehet valamit piszkálni rajta? Húzásügyileg mennyire jó?
( nekem utoljára és először valamikor 2004-ben az első kiadású ASROCK lapom volt. Egy 1700-as cerka futott benne.)
Ja és mondanom sem kell, hogy nem 1700-on ment. ;] :C

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#26024) gergo0328 válasza lala42 (#26023) üzenetére


gergo0328
senior tag

Szép kék. Amúgy nem nagyon szeretném még húzni addíg míg valami nem követeli. Most szépen fut minden nem nagyon húzok se procit se vga-t se semmit :D Igazat megvalva nem is tudok, de ha eljön az ideje akkor majd megtanulom :D (csak ennyit tudok nyilatkozni...további kérdéseket a szóvivőmnek mondják:DDD)

(#26025) lala42 válasza gergo0328 (#26024) üzenetére


lala42
őstag

LOL!
Használd egészséggel. (ölj sokat) :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#26026) ciry válasza gergo0328 (#26017) üzenetére


ciry
őstag

Jó összeállítás, bár én a TX-3-as helyett a Hyper 212 Plus-t választottam volna.
Igaz alapórajelen nyomatva azt is le lehet lőni csaknem némára

lala42: nekem is Asrock lapom van, Pufinak is+ az egyik kollégámnak is, előző lapom is az volt, a következő is az lesz.
Atomstbil deszka olcsón.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26027) gergo0328 válasza ciry (#26026) üzenetére


gergo0328
senior tag

én is 212 + akartam csak nem volt a boltban ezért ez lett( sztem nem rosz választás)

(#26028) WhiteWalker válasza ciry (#26026) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nekem is több asrock lapom van-volt...a jelenlegi is az és a következő (p67-es extreme 4) sz lesz...sosem volt semmi baj velük...ár/érték kiváló :C

gergo: szerdán csúszik a házikó felétek ,amolyan ace venturásan ;]

(#26029) ciry válasza gergo0328 (#26027) üzenetére


ciry
őstag

Nem rossz, de a másik jobb.
Igaz, drágább is.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26030) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ajánlom a figyelmetekbe a leglúzerebb magyar szervert. HungarianField Debrecen Civis Server

(#26031) ciry válasza F_Zolee (#26030) üzenetére


ciry
őstag

Megint lebuktál mi? :D
lol

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26032) F_Zolee válasza ciry (#26031) üzenetére


F_Zolee
veterán

Szerintem sokszor lőttem le az admin srácot, 5v5 lehetett kb, nem néztem. Egyik kill után nem sokkal kaptam a csomagját. Összesen negyed órát ha játszottam azon a szerveren. Ezt szeretem a legjobban amikor teljesen alaptalanul teszik a dolgukat az adminok...

Amúgy ez a hülye autologinos bejelentkezésnél nálam nem teszi be a klán tag-et. A főmenübe kiírja, hogy ott van de játékon belül meg nem szerepel. :F

[ Szerkesztve ]

(#26033) r-chee válasza F_Zolee (#26030) üzenetére


r-chee
őstag

Játsz egy kézzel, akkor tuti nem csítereznek le ;] :D.
Úgy látszik ez a divat mostanság, hogy kidobjuk azt, aki esetleg jobb.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#26034) F_Zolee válasza r-chee (#26033) üzenetére


F_Zolee
veterán

Érdekes módon nem láttam beírást. Csak arra a képre lettem figyelmes miközben húztunk volna fel egy zászlót. :) Itt nem csak kidobásról van szó, szóval nagyobb a gond.

[ Szerkesztve ]

(#26035) gergo0328 válasza ciry (#26029) üzenetére


gergo0328
senior tag

ciry: Igen sztem is jobb meg ezt is akartam de hát ez jött össze. Ez is tökéltesen lehűti.

F_Zolee: tiszta szánalom h ha vki jobb akkor már egyből bann/kick. Engem aim-al vádoltak vietnámban amikor M40-el mentem base elé lövöldözni xD Nejm tudom mennyire hasonlítok egy aimra de sztem nem vagyok még olyan gyors :DDD

Vki tud olcsón 2 db 12 cm-es világítós vagy jól hűtő ventilátort? (2000Ft/db max) :R

(#26036) ciry válasza F_Zolee (#26032) üzenetére


ciry
őstag

Biztos VictorHUN rakott ki, ő ott a helytartó.
Remélem legalább az a 15 perc élvezetes volt :D

Autologin is bugos, természetesen :((

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26037) VictorHUN válasza F_Zolee (#26030) üzenetére


VictorHUN
aktív tag

Csalóknak helye nincsen egy serveren sem. Attól hogy még magyar nem fogok neki megkegyelmezni

[ Szerkesztve ]

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#26038) ciry válasza VictorHUN (#26037) üzenetére


ciry
őstag

Lehet, hogy te vagy zsenge az a gond :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#26039) gergo0328 válasza VictorHUN (#26037) üzenetére


gergo0328
senior tag

az h valaki jobb mint te nem azt jelenti h csaló is... Ha engem is annyiszor bannoltak vna ahányszor lecsaloznak lassan elfogyna a szerver. Utánna kellene nézni h csaló-e vagy sem nem egyből a program után nyúlni. :W

(#26040) Kakaduku válasza gergo0328 (#26027) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Szerintem sem rossz a TX3. Nekem most az van, igaz, hogy nem egy hatalmas procit kell hűtenie, de már rángatva van a Core-om. Ez előtt egy TX2-esem volt és teljesen meg voltam vele elégedve. Szerintem ez a hűtő olyan mint az asrock (ahogy írtátok) ár - érték aránya nagyon jó.

(#26041) gergo0328 válasza Kakaduku (#26040) üzenetére


gergo0328
senior tag

melyik a legpontosabb VGA CPU hőmérő progi?

(#26042) r-chee válasza F_Zolee (#26034) üzenetére


r-chee
őstag

Felmentem én is, hátha kidobnak, de nem történt meg, pedig úgy vártam ;] :D. Igaz, csak ezt tudtam összehozni:

ViktorHUN: Miért lesz attól intenzívebb a csata, hogy én nem tudok G3-mal és C4-gyel menni??

gergo0328: Használd az AIDA64-et (korábban Everest). Tizedre pontosan úgy sem tudod meg a hőmérsékletet.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#26043) Xaels válasza gergo0328 (#26041) üzenetére


Xaels
félisten

Jó hűtő a TX3-as. Nekem ugyan Hyper 212+ van, de erre is vadászni kellett, kicsit hiánycikk a piacon ez a hűtő. Jelenleg 2db 12cm-es ventilátor van rajta és alapjáraton 28-29fokos a proci(BIOS szerint alulfeszelve). Ahogy R-Chee is mondta AIDA64 jó kis program, de ha azt nem szeretnéd akkor GPU-Z meg CoreTemp.

Világító ventilátort meg: [link] és [link] találsz pédául.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26044) madgie válasza r-chee (#26042) üzenetére


madgie
titán

Miért, assaulttal nem tudsz G3+C4-ezni? Ott még lőszer utánpótlásod is van :D

Én inkább úgy fogalmaznék, vajon miért nem tudsz a Motion Mine-nal segíteni a csapatnak? Mert igenis hatásos cucc a csata hevében is, sőt, nagyon hatékonyan segít a támadásban.

(#26045) r-chee válasza madgie (#26044) üzenetére


r-chee
őstag

Valóban, akár így is kérdezhettem volna :D. Amúgy Port Valdez cq pálya volt éppen, és B (középső) zászlót próbáltuk megkörnyékezni. Gondoltam, a jelen lévő két tank ellen bevonulok C4-gyel, egy kis Motion Mine-os felderítéssel egybekötve. Csak hát lezúzott a szeró.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#26046) Zolás válasza r-chee (#26045) üzenetére


Zolás
addikt

Meg igy a mortart is bukja az ember. Az is elég hasznos tud lenni :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#26047) r-chee válasza r-chee (#26045) üzenetére


r-chee
őstag

Jézusom, Motion Sensor-t akartam írni :D.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#26048) Źşë' válasza gergo0328 (#26035) üzenetére


Źşë'
addikt

itt is nézegelődhetsz : )

szerk.: amit esetleg nem tudsz h milyen lehet, arra rá tudsz keresni jutubon - nagyon sok élő videót látni fenn, mielőtt vesz az ember tudja milyen is valójában

nekem van már egy kisebb listám amit majd terveznék megrendelni : ) UV-reaktív fénycsövet semmi pénzért nem hagyom ki! :DDD és ez mellé szintén UV-reaktív ventiket!

de kegyetlen hülyék ezek a japók! :DDD :C

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#26049) BalaNce87 válasza r-chee (#26033) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mostanság?:) ez kérlek szépen ősrégi dolog, ez van.
Pár nappal ezelőtt nagyon jót játszottam egy olyan szerveren ahol nem volt recon kaszt, úgy érzem nem is hiányzott, nem volt bokorban ücsörgés, hanem pörgösebb volt a játékmenet.
Persze a motion mine hasznos de kb saját magamon kivül aki dobja a min-et más nem is nézi csak azt nézi ami a szeme előtt van, engem sokszor megtéveszt jelzi hogy ott van de igazából vagy jóval messzebb volt vagy totál más irányba, pedig mapon őgy látszik mintha közel lenne hozzám.

[ Szerkesztve ]

(#26050) r-chee válasza Źşë' (#26048) üzenetére


r-chee
őstag

Vörös "szányfény", hozzá sántítás, jobb láb húzása, jobb kézben egy balta vonszolása az aszfalton. Az utcai zombi receptje. :)

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.