Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10901) creedszl válasza BalaNce87 (#10900) üzenetére


creedszl
aktív tag

tuti hogy füstön keresztül is megy a spot?

Hulligaaan

(#10902) Allien válasza Doki-HUN1978 (#10852) üzenetére


Allien
veterán

Ez számomra evidens. :B :R Ha véletlenül HC-re tévedek (manapság ez egyre ritkább), az "ujjam" amúgy is rááll, mintha a "Q"-ra lenne ragadva! Ugyanis, sokan szintén nem gondolkodnak, és nem használják. Csakhogy, van egy nagyon fontos tulajdonsága (ha éppen rendesen működik persze, mert van, amikor nem jelöli, pedig nyomom azt a nyomorék "Q" gombot). Tehát, ha nem szúrod ki szemmel az ellenfelet, mert rejtőzködik, és nagyon-nagyon bele olvad a háttérbe, a Q-val "láthatóvá" válik!!! Persze, lehet, HC-n ezt most le kellene tesztelni (pach óta nem voltam HC-n), de normálon müxik, és én nem sajnálom, ha más lövi le! NEM vagyok irigy! :R Ráadásul ha tankot jelöl az ember, azzal a társai életét, meg a sajátját is mentheti, mert van, ahol számít, mennyiszer fordul fel az ember, rendszerint támadó oldalon. Tehát, engem nem érdekel, akkor is jelölök, mindegy milyen szeró. :R
Kivéve, a tankjaimra! ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#10903) BandiHUN válasza Allien (#10902) üzenetére


BandiHUN
veterán

még egyvalamire jó simán a spot...
ki tudod szúrni vele a rejtőző snipereket,szépen végignyomkodva gyorsan egy fás-bokros területet pl...vagyis ergó ott is jó ellent keresni,ahol nem is láttál épp semmit:) sniperrel is jó,ha az ember kukker nélkül keres,akkor jól jön előtte a spotolás,főleg ha elsőre nem hal,tudod követni,ha elbújik,látszik,hogy elmenekül-e vagy csak lelapul egy szikla mögött :D
egyébként sajna tracerezni még mindig kevesen tracereznek,mindig morci szoktam lenni,ha épp kitet kell cserélnem pl.lőszer miatt,vagy épp assault vagyok,de jól jön egy m60-as medic pakk...és reflexből nyomom,és pisztoly van helyette...
viszont pisztollya meg alig lövöldözik valaki,jobbára sniperek,szóval nem tudom,miért ragaszkodnak hozzá :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10904) BalaNce87 válasza creedszl (#10901) üzenetére


BalaNce87
addikt

Keresztül nem de kiszúrod előtte és ennyi volt, nem túl nehéz, ebbe az egészbe meg nemtudom mi a nagy taktika gyakorlatilag szénné lövik füsstel a lerakót, ennek így megint nincs sok értelme. Egyszerűen ott a gond hogy magadnak tudsz dobni lőszert és medpacket, ha ez nem lenne akkor mindjárt más lenne a csapatmunka, de így nem függsz a másiktól, mert örök füstje van. korlátozni kéne a játéko jó pár szempontból, szerintem tök egyértelmű hogy mindenki sniperezni akar eleinte, ezért az kapsából korlátozni kellett volna.
Sokszor az van hogy vagyok egy squadba és rajtam kivül 3 ember recon és a mi kezdőnkön állnak támadóként, pl egy ph-s srác is ezt csinálta zee78, egyszerűen olyan távol volt a lerakoktól hogy gyalogolhattam fél óráig, mert képtelen volt megmozdulni, de ez így végig.. máshova meg nemtudtam becsatlakozni, mert volt egy fax ember aki kitalálta hogy lockolni lehessen egy squadot miközbe 2-en vannak benne...

[ Szerkesztve ]

(#10905) Borostás válasza belaazallat (#10895) üzenetére


Borostás
tag

Ja most hogy mondod szoktalak is látni néha, nehéz mostmár számon tartani ki milyen néven játszik, főleg ha nem írja bele az aláírásába (ez célzás volt ;] )

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10906) ciry


ciry
őstag

Elég jó körök voltak ma is, leszámitva egy 6/25-ös önherélést( :F )

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10907) mackosajt válasza ciry (#10906) üzenetére


mackosajt
addikt

Szerintem ne akard tudni a másik oldal véleményét ezekről a körökről.
Én csak 1 résztvevőt hallgattam közülük, de nekik sok volt.
Túl egyoldalú.
Kicsit lehetne máskor jobban leosztani a csapatokat, hogy ne legyen ekkora "túlerő".

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10908) belaazallat válasza mackosajt (#10907) üzenetére


belaazallat
addikt

Nekem is sikerült ellenük "játszani"! Mondjuk nem ők lőttek le többnyire, de érezhetően esélytelen volt a küzdelem. Persze megint csak az ellenfél volt TS-en, csapattárs egy se. "Jó volt!"

(#10905) Borostás:

Így már jó?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10909) Doki-HUN1978 válasza Allien (#10902) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

HC módban volt szó a spot-olásról, nem normál módban.

Normál módban a spot-olás hasznosságával én is tisztában vagyok, de HC-ben semmi értelme az ég világon.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10910) Borostás válasza belaazallat (#10908) üzenetére


Borostás
tag

Tökéletes :R

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10911) F_Zolee válasza Doki-HUN1978 (#10909) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha nyomkodod a map gombot akkor kis ideig láthatod rajta. Igaz félre kell kicsit vonulni nehogy lelőjenek bámészkodás közben. ;] Pontot ugyanúgy ad érte, bár édeskevés.

(#10912) ciry válasza mackosajt (#10907) üzenetére


ciry
őstag

Őszintén szólva nem izgat :N
Sok kemper volt nálatok és kevés csapatjáték.
Abakan meg CG okozta a halálaim 80%-át.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10913) xEon1337


xEon1337
őstag

Fent voltam ma egy órát játszani 1-es szerveren.. Az első map jó volt, de ami utána jött, az szégyen...
Már kb. 25 fraggel "büszkélkedhettem", amikor a csapatomból is a legtöbb maximum 9 volt. Szépen el lettünk verve, szívem szerint elküldtem volna az egész bagázst melegebb éghajlatra. Olyan helyzetekben öltek le, amikor legalább 3 másik csapattársamnak kellett látni az ellenfelet.

"Less but better" - Dieter Rams

(#10914) Borostás


Borostás
tag

Nah, megvolt az 1. smoke granatos áldozatom, pont szegény Messert löttem oldalba bosszuból, mer megölte az egyik társamat.

Kipróbáltam azt a nemrég említett füstös taktikát és nem csalódtam benne. Semmit nem ért, legalábbis ilyen csapattal amit kifogtam. Senki le se *** hogy talán menni kéne, inkább ültek a seggükön. Befüstöztem az M-Comot és mivel láttam hogy senki se megy így folyamatosan én plantoltam (7x) Ahhoz hogy ez beváljon kell egy normális csapat (vagy Squad)

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10915) DieHard válasza Doki-HUN1978 (#10909) üzenetére


DieHard
senior tag

asszem megkapod a spot assist killt ha megölik közben.

(#10916) ADAM1337 válasza xEon1337 (#10913) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez a pub :)

(#10917) BandiHUN válasza DieHard (#10915) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,sőt a motion mine is ugyanúgy működik,arra is jár a pont...csak ugye max csipog,ha ellen van a közelben

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10918) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

ez hogy lehet : 0 kill de 22 headshot ,mostanában medicként ezt használom :Y WTF????

[ Szerkesztve ]

(#10919) zack


zack
nagyúr

Attól függetlenül, hogy egyre jobban megy a játék, valahogy a PH-s szervereket nem érzem. :U Sok a kemper, és ahhoz képest hogy magyar szerver, iszonyat sok a lag. Most vagy azért mert 32 fő tolja egyszerre vagy valami más okból kifolyólag, mert külföldi szervereken ahol alacsony a ping ilyen nincs.... :U
Az sem fér a fejembe ha szólva van, hogy jöjjenek át páran, mert 3-8 nem fer játék, mindenki b@szik rá, és senki se hajlandó átjönni. Érdekes...ez a többi szerveren másképpen megy. :U
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a 32 fős csaták egyébként se jönnek be, qurva nagy az összevisszaság, szinte átláthatatlan.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10920) zack válasza mackosajt (#10907) üzenetére


zack
nagyúr

Ez a másik. PH szerókon szinte nincs szoros csata. Mi értelme annak hogy átgázol a túlerőben lévő csapat a jóval gyengébbeken...sosem fogom megérteni. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10921) Target78hu válasza zack (#10919) üzenetére


Target78hu
aktív tag

A szerver lenni külhonban csak magyarok bérlik ;)
Az átjövés igaz ,mert pl 10 en együtt tolják + TS jó hogy nem állnak át ,ilyenek nem izgatják őket ,hogy kicsit túlerőben vannak.. kb olyan ,mintha egy klán feljön és mivel összhangban játszanak ledarálnak mindenkit! Lehet mondani ,hogy fel TS ,de ,ha az ellen csapatban vagyok ,akkor mi haszna? A legtöbbször tök idegenekkel tolom s azért úgy egészen más a dolog.. szerencsére néhány PH -sal egy squadban élvezet játszani ,olyanokkal ,akiknek mindegy melyik oldalon vannak (nem statfüggők) ;)
Pl egyik srácot lelőtték a közelemben és miután lekéseltem a gyilkosát , felvettem a megmurdált társam medic cuccát és felélesztettem ,aztán mutogattam ,neki ,hogy ott a hulla mellett cseréljünk fegyót ,mert egyikünknek se jó ígye (medic csipával csipa mediccel) és megértette ,ez a jelenet tetszett s az ilyen apróságok feldobják a játékot számomra ;)
Külön öröm ,hogy már 2 árány dögcetlim is van ,egyik Pedro-é :P

hkv.hu

(#10922) mackosajt válasza ciry (#10912) üzenetére


mackosajt
addikt

Akkor olvasd el a másik oldal véleményét is. Én csak kintről néztem.
Nem hiszem, hogy az ilyen, és ehhez hasonló "darálási effekt" növeli a szerver jó hírét azokban, akik betévednek.
És most ne a külföldiekre gondolj, hanem akik itt pár hozzászólással korábban is írtak. ;)
Rájuk is kéne gondolni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10923) ADAM1337 válasza WhiteWalker (#10918) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez a fegyo nálam is bugos a stat lapon igaz én nem használtam sokat csak 3 fejes és 0 kill ugyanúgy. :)

(#10924) WhiteWalker válasza ADAM1337 (#10923) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ez remek,így hogy számolja a killeket.... :((( majd a következő patch majd talán javítja :U

(#10925) ciry válasza mackosajt (#10922) üzenetére


ciry
őstag

Hát, már ne haragudj, de nem fogok...
Nem azért vettem meg a játékot, hogy másokat szórakoztassak, meg ennek-annak a lelki bajaival törődjek.
Annak idején a Classon a partykat 80%-ban Fonákék ellen toltam(1-2 padrapes esetet kivéve szó nélkül), hasonló arányban Odynék ellen az előzőkkel kiegészítve, ami nem a w/l vagy a k/d javításának volt a legjobb módja, ezért nem értem én a gondot.
Ott a ts, aki akar jöjjön fel, mehet másik szobába is, de mindenkinek lehetősége van a bal alt-ot lenyomva VOIP-ot használni.
Persze azokról beszélek akik itt írnak.
Ha tudják a ts címét, akarnak kommunikálni(mert ugye csak emiatt nyertünk :U ) a lehetőség adott mindenki előtt.

Nem kell csipázni 300 méterről, hanem menni mint a meszes.
Tegnap Rhynnel olyan ocsmány k/d-kat csináltunk, hogy az tiszta gáz volt, de mi "csak" nyerni akartunk és nem érdekelt minket más, sokszor ez az ami a játékosokból hiányzik

Az kommunikáció nélkül is megy, meg kell nézni Pufajkást, hogy az hogy nyomul MINDIG, pedig alig van fent ts-en. ;)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10926) szn0rbi


szn0rbi
csendes tag

(#10927) gabipaci válasza mackosajt (#10922) üzenetére


gabipaci
addikt

Erre nem lehet szabályt hozni, olyan mint a CG/M60/GL.
A játékosok érzéseire alapozik.
Én kifejezetten letojom, hogy a végén arra az 5mp-re mit ír ki a game, az odáig vezető 10-15 perc sokkal többet jelent. Ha veszítünk, de jó volt harcolni, a kiegyenlített küzdelem miatt, akkor is jól szórakoztam.
A TS egy nagyon jó lehetőség, tegnap is látom, hogy egy halom ember egy szobában nyomorog. Ilyenkor vagy mindkét oldalról vannak ott, vagy minden másról folyik a beszélgetés, csak a játékról nem. Szóval, nagyon ritkán tapasztalom, hogy a TS miatt llenne előnye a PH! csapatnak.
Ennek ellenére kérnék minden jobbérzésű (tehát nem mindenkinek szól!!) játékostársat, hogy a tegnapihoz hasonló eseteket kerüljük el. Ha fent vagyok TS-en, nyugodtan szóljatok, egy perc alatt átrendezem a csapatokat, hogy ne kelljen küzdenetek az átállássokkal. Ts-en is egyszerűbb, ha 4-5 ember van csak egy szobában.
Ja, és ha megláttok játszani, nyugodtan gyertek be a helycsinálós szobába CSAPATMUNKÁZNI. De én nem szívesen megyek be a zsibvásárba.

Ismétlem, ez nem szabály, csak a jóérzésre alapozok....

Logitech hardware tester

(#10928) KL válasza gabipaci (#10927) üzenetére


KL
tag

Ezt valóban nem lehet előírni, de tegnap este nagyon sokan voltatok egy oldalon. Az ellentétes csapatnál meg elképesztő gyorsasággal cserélődtek az emberek, mert pár halál után nyomták az Esc-et. Az a baj, hogy ilyenkor elvből nem lépek le, küzdök mint a hülye. Még jó, hogy jött két klántárs, mert befordultam volna. :)

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#10929) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#10927) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Tegnap felmentem a szerveretekre és egyszer csak azon vettem észre magam a kör kb. 1/4-énél, hogy átdobott a másik oldalra, pedig pontszámom alapján nem hátul voltam.

Ez egy admin "műve" volt, vagy így állítottátok be a szervert? Kérdeztem ki volt az de nem jött válasz.
(csak érdekes volt számomra, mert még nem tapasztaltam ilyet sehol...és nem is sokáig maradtam ezután)

Más: Sajnos a 32-es szerverek ilyen "darálósak" , inkább a megfontoltabb óvatosabb játékosoknak kedvez.
Én megszoktam, hogy beugrok középre aztán rota, és ez jelenti gyakran a vesztem ilyen nagy létszámú szervereken.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10930) ADAM1337 válasza WhiteWalker (#10924) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Csak a stat oldal szarakszik.
itt számolja a kill-eket is az oldal

Én kemény 8-at öltem azzal a fegyoval. [link]
Kb 2 kezemen megtudom számolni hányszor voltam medic/enginer :D

[ Szerkesztve ]

(#10931) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Szia! Akkor is írtam hogy 2 emberrel pluszba voltatok, és te voltál az utolsó a listába ezért raktalak át.

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#10932) rankesz válasza ADAM1337 (#10930) üzenetére


rankesz
veterán

detto

annyi módosítással hogy medic/recon :)

(#10933) ciry válasza gabipaci (#10927) üzenetére


ciry
őstag

"Erre nem lehet szabályt hozni, olyan mint a CG/M60/GL."

Na, ráadásul ezeket a fegyvereket nem is használom, mert az is ennek-annak fájt, meg azonnal rossz adminná váltam, hegyet nem mászok, szigetre nem lövök be, annak ellenére, hogy a múltkor onnan csapatott minket a természetesen vesztő, de remekül célbalövő ellen, most lassan a ts-t akarják betíltani/átszervezni, majd jön a füstgránát, meg a rúgósbicska utáni jajbék.
Én biztosan nem fogom javasolni senkinek, hogy 5-en szakadjunk 3 felé, mert az a ts-re feljönni/egymással kommunikálni lusta embereknek az lenne a jó.
Tegnap 3-an voltunk egy osztagban(Rhyn, Pufajkás meg én) és a ts-en a harc közben nem is sokan beszéltünk a másik 2-3 emberrel(aki közül 1 ellen volt).
Ennyi meg voipon is menne...

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10934) Doki-HUN1978 válasza namenyicsavo (#10931) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ezt nekem írtad???

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10935) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Igen neked.

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#10936) Hell


Hell
tag

Sziasztok!

Fegyvereknél elérhető a platina csillag, vagy az arany a legtöbb, amit ki lehet hozni belőle?
Az egyik fegyóra két arany csillagom van már.

Üdv,

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#10937) Doki-HUN1978 válasza namenyicsavo (#10935) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Mihez képest voltam utolsó?

(utolsó belépő a szerverre?)

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10938) namenyicsavo válasza Doki-HUN1978 (#10937) üzenetére


namenyicsavo
tag

Igen.. de csak átraktalak semmmi más nem történt......

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#10939) Doki-HUN1978 válasza namenyicsavo (#10938) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Mi a nick-ed?

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10940) Gonz0 válasza ciry (#10933) üzenetére


Gonz0
tag

A tegnapi naphoz hozzátéve. 3 meccsen taroltunk. Utána volt egy épphogy győzelem aztán 2 vereség, amig én ott voltam. Akinek ez fáj az tényleg ne játszon. Meg lehet nézni bármelyik TS-re járó ember statját. nem 20:0-ás win-lose aránya van egyikünknek sem. A csapatok 2-3 meccs alatt kiegyenlítődnek, csak ki kell várni. Másrészt meg nem mindig a fal a hülye ha nekimész. Az egyik gyöztes meccsnél ellenünk volt hitmen011, csinált egy 68-2-es kd-t mégis vesztettek, mert a győzelmet még mindig nem KD-ben mérik. Csak vannak akiknek ezt baromi nehéz befogadniuk. Ha a KD helyett az M-com-okkal foglalkozott volna, gyanus, hogy meglett volna nekik. Ennyi a történet.

A TS miatti sírással meg el lehet menni a francba. Nem zárt TS bárki feljöhet, van elég hely mindenkinek. Ha utálsz valakit lenémíthatod, ha még nem mutál a hangod, használhatsz torzítót, vagy beszélned sem muszáj. Szóval a lehetőség adott, csak sírni egyszerübb...

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10941) WhiteWalker válasza ADAM1337 (#10930) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

köszi :) ,itt nem is figyeltem :B

(#10942) namenyicsavo válasza Doki-HUN1978 (#10939) üzenetére


namenyicsavo
tag

[PH!] Sgt Godfather

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#10943) rankesz válasza Hell (#10936) üzenetére


rankesz
veterán

10 arany csillag = 1 platina
(GYűjtögethetsz még... ;] )

(#10944) Doki-HUN1978 válasza rankesz (#10943) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Kösz, csak hogy tudjam... ;]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10945) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Szívesen. Giinos nem lopjuk a tankot a Arica harboron:D:D

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#10946) Hell


Hell
tag

:Y Köszönöm! Gondoltam, hogy kasztváltás előtt megszerzem, de így már nem fogom. Eddig csak engineer voltam, de kipróbálnám magam másban is, mert néhány pályán nagyon rossz választás.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#10947) madgie válasza Gonz0 (#10940) üzenetére


madgie
titán

Jaja, én is kussolok általában TS-en, akkor van előny a dologból, ha benyögi valaki, hogy XY hátul a bázisnál gyűjtögeti a frageket, figyeljünk rá, vagy akkor, mikor a tracerező egyből szól, hogy megtörtént a megjelölés, mehet az áldás (nem feltétlenül akkora előny ez sem, egyrészt úgyis látod a térképen, hogy be van tracerelve valami, másrészt meg tegnap tracer nélkül is leszedtem három helit, minden megoldható :) )

Amúgy a TS olyan nekem, mint vezetés közben rádiót hallgatni: röhögsz a poénokon, hallgatod a másik duruzsolását, az M60 fikát, vagy mittomén. Közben meg lehet darálni :))

Szerk: a nagy statlinkelgetésben megnéztem már az enyimet is: lassan több fejlövésem van az Abakan-nal, mint a sniperfegyverekkel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10948) Joe-T válasza rankesz (#10943) üzenetére


Joe-T
tag

Köszönöm a tegnapi Arica Harbor-os tankjavítást!!! :R

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10949) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Kijött az 10.4 Catalyst. Én azt vettem észre, hogy talán már nincsen azaz idegesítő mikroakadozás annyira. De viszont a betöltési idő megnőtt.

(#10950) Mrdevil válasza madgie (#10947) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen a Ts egy jó kis közösségi dolog nekem is,olyan mintha valami lanpartyn nyomnánk.Szoktunk jókat rötyögni egymáson,néha néha dumálunk másról is nem csak a játékról.Mondjuk én nem vagyok az a fajta csöndben maradós tipus(lehet néha kicsit sok is vagyok ;] ).Én Ts nélkük már nem is játszom se MW2-t se BC2-t,ha nincs fent senki játszok mást.Viszont ha túl sokan vagyunk azt már nem annyira csipázom,volt hogy át is mentünk másik szeróra,de jöttek utánunk is egy páran egyből. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.