Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10051) aram01 válasza F_Zolee (#10049) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem eltűnt a szerver frissítés gomb :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10052) rankesz válasza F_Zolee (#10049) üzenetére


rankesz
veterán

Nálam is mintha a peccs óta kicsit akadna, de fps-t nem néztem, mindenesetre érzetre valóban rosszabb lett :((

(#10053) F_Zolee válasza rankesz (#10052) üzenetére


F_Zolee
veterán

Pedig neked erősebb a vga-d. Akkor itt valami gixer lesz ha azon is akad. Reméljük a hotfix majd hoz rajta valamit, mert különben bajok lesznek. :(( ;]
Az fps-t én már néztem az megvan érdekes módon de mégse kalppol rendesen. :F

[ Szerkesztve ]

(#10054) Borostás


Borostás
tag

Betettem Favoritba mind a 4 szervert erre csak egyet tett be de azt 4 példányba és 2-t ki se tudok törölni... Hogy én mennyire szeretem az EA-t

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10055) F_Zolee válasza F_Zolee (#10053) üzenetére


F_Zolee
veterán

*klappol

(#10054) Borostás: nekem se az igazi. Megnéztem a history-t és oda meg 4x is kivágta ugyanazt a szervert. Most jól elszúrták ezt a javítást az az érzésem.

[ Szerkesztve ]

(#10056) rankesz válasza F_Zolee (#10053) üzenetére


rankesz
veterán

Most arborétumban vagyok noti +mobilnettel, de hazaérve megnézem lejjebb véve a grafikát, hogy vajon attól lagol e (1920x1200ban tolom maxon), de nem hiszem hogy egy patch után nagyobb lenne a hardverigény

(#10057) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

Na még megvárok 1-2 patch-et és újra nekiesek a bc2 nek (:

(#10058) aram01 válasza rankesz (#10056) üzenetére


aram01
nagyúr

tessék a természetben gyönyörködni nem kockulni ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10059) BandiHUN válasza Borostás (#10054) üzenetére


BandiHUN
veterán

dettó igy jártam :DDD de viszont felmentem a 2-es szeróra,és tapasztalat:1.nem lehet egyedül,üres szerveren pontot szerezni többet,villogó felirat is tudatja,legalábbis conquesten próbáltam...felhúzza a zászlót,de ennyi.2.miután lejöttem,a favorites-ben megjelent a dupla és tök más név helyett 2 ph-s szeró,és akkor már tudtam törölni...de újra hozáadva megint 2db 1nevű szerver... :W m60 szórása szerintem nem javult semmit,apró adagokban még mindig ugyanoda lő,ahogy falon néztem...bár ez a legtöbb multis játék hibája,pl.a cod-é is,hogy a szórás algoritmus mindig 0-ról indul...ergó ha áll a célpont,minden egérnyomásra ugyanoda lő...mást hirtelen nem láttam,a dx9 ugyanolyan fos 4850-en,mint eddig,semmi extra.de komolyan vicc,nem próbálták ki a szerverkeresőt,mielőtt kiadták ezt a sz...t? :C :W ja egyébként nekem szürke volt minden szerver az előzményekben szintén,de a 2-es,ahogy fent voltam rajta,újból látszott jól...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10060) creedszl válasza Yany (#10044) üzenetére


creedszl
aktív tag

hát ahogy észrevettem semmit nem gyengült az M60...ezen kívül én csak G3 nyomtam frissítés óta de az pl nem lett erősebb.még mindig kb egy tár kell egy emberkébe pedig a G3 nem egy gyenge fegyver....komolyan semmi változást nem vettem észre.azt irták pályatöltés közben ki lehet majd lépni.hát nem lehet.
két pozitívum viszont:tényleg megjegyzi a kaszt beállításokat két gém közt és el lehet távolítani a soldier-t játékon belül...de ezen kívül semmi hasznosat nem vettem észre...

jah és ez favlista beszürkülés jelen van...épp kérdezni akartam hogy ez mi a szar de mint látom a patch bugja :DDD shit

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#10061) Rebirth II. válasza creedszl (#10060) üzenetére


Rebirth II.
tag

m60 nem változott semmit!

R7 kliens változások listája.

* MP - Új szerver böngésző
* MP - Hozzáadott 15 másodperces start késleltetés Conquest / Rush játékmód elején
* MP - Összeomlás javítás ALT + TAB esetén
* MP - töbszöri szerverre csatlakozás esetén tötrténő fagyás javítva
* MP - a katona kitörlése lehetséges a játékon belül
* MP - javították a töltő képernyő alatti villanást
* MP - támogatás színvak játékosok számára
* MP - javítva a szerver bannerek eltűnése a töltőképernyőről
* MP - mapváltáskor töltés közben is ki lehet lépni a játékból
* MP - csapat eredmény megjelenítve az eredménytáblán
* MP - spawnolás előtt csapatváltás esetén is ellenőrízhető az eredményjelző
* MP - Rush eredménytábla javítva
* MP - Veterán sorból eltűnik a "12"
* MP - Isla Innocentes MCOM épületben már nem lehet késsel lebontani az épületet
* MP - Kijelentkezés / Bejelentkezés gomb jólátható
* MP - Minimális számú játékos szükséges a szerver beindításához
* MP - Isla Inocentes üdvözlő üzenetet a töltő képernyőn illeszkedik a szövegdobozhoz
* MP - Csökkentették a fényerőt az orosz járművek esetén
* MP - Medic felszerelések mostantól helyesen jelennek meg, ha a defib nem zárolt
* MP - Szerver szűrési lehetőségek megmaradnak
* MP - PB filter már működik rendeltetésszerűen
* MP - Friendlistben a scrollbar nem takarja ki a join fület
* MP - CANCELezhető szerver frissítés végrehajtása
* MP - Saiga zoomnál nem tűnik el a célkereszt
* MP - A chat nem jelenít meg a hibás játékos nevét, amikor belép.
* MP - FOV alapértelmezett érték 55, grafikus glitch javítva járműben szélesebb látószög beállítása nem lehetséges. Az egyéni FOV visszaáll kiszálláskor.
* MP - FOV nem zavarja a UAV állomás forgását
* MP - Kör végi unlock képernyő rendeltetésszerűen működik
* MP - Chat funkció már nem fagy meg a körök végén
* MP - egy accounttal már nem kapcsolódhat ugyanazon szerveren egyidőben duplán
* MP - Squad Death Match játékmód megjelenítve a töltő képernyőn
* MP - Server böngésző nem lassul be, conquest filter esetén
* MP - Szerver info bannerből nem csúszik ki a szöveg
* MP - megjelenítési beállítások állítása esetén nem választható olyan érték amit a hardver nem bír
* MP - Helyes kamera állás a járművek nehéz géppuskaülésében
* MP - Chat közben nem omlik össze a játék
* MP - Szervecsatlakozásnál nem fagy ki többé please waiting felirattal
* MP - A szerver filterekre emlékszik a szerverről való lelépés után is.
* MP - Kit / gadget töltés között frissül
* SP - Javítva pathcelés utáni fagyás single playerben
* SP - Javítva a “Upriver” küldetés végemozi
* SP - Utánpólás berakva “Resupply at Flynn’s create” küldetésben
* SP - Küldetés javítva "Destroy Enemy Zu23"
* SP - Fagyás javítva a “Storm Cockpit” küldetésben
* SP - Megváltozott közelharci támadás raycast
* SP - játék már nem fagy ki SP_03B a SP_04A pályák átmenetekor
* SP - játék már nem fagy meg, ha az első két ellenséget megölöd a lövészárokban, az SP_01 pályán
* SP - az R7 frissítés érvényteleníti a single player játék mentést az utsó pályát újra kell játszani

R10 Szerveroldali frissítések

* PunkBuster ON - szűrhető szerverek
* Ranked szervereken nem lehet jelszó
* Autobalance üzenet a képernyő közepén jelenik meg
* Több fegyvert kiegyensúlyoztak - de nem árulják melyeket - Várják a véleményeket!

(#10062) macman507


macman507
aktív tag

M416, vagy mi (az az SMG féleség) jó irányba lett sztem javítva, erőssebb, egyszerre 2 emberkét és simán öltem vele(és asszem nem HC szerver volt, bár :DD)

M60, párak szerint pontatlanabb lett.

M16**, meg sztem gyengült, kár érte..

És már ki lehet látni DX9 alatt géppuskaállásból/kocsiból. :)

ATi VGA-m 4850-es és előbb tettem fel a legújabb Driver-t, mintha gyorsabb lenne :PP
Illetve eltűnt amit korábban írtam, a "Enter Game" gomb szaggatásos hibája!

Mondhatnám: SMOOTH! :D

*Viszont egyvalamin sose fognak tudni változtatni: a noskilles aki GL-el kiszed, mert lőni és célozni lusta...

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10063) aram01


aram01
nagyúr

van egy kérdésem ,lehet amatőrnek tűnik van egy gyerek akit nem annyira visz a golyó rákérdeztem erre azt mondta ő már t8-ban van ez mit jelent?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10064) macman507 válasza aram01 (#10063) üzenetére


macman507
aktív tag

lehet hogy wow kocka :D Tier 8 :DD(szett)

Öhm komolyra fordítva: nem hallottam t8-ról :S, lehet hogy a növelt páncélzatra gondolt, de az nem ér olyan sokat sztem

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10065) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

a játék még mindig tele m60-as medic-ekkel
a gl viszont irtó gyenge lett alig tudtam vele ölni
ha csávó még 100%-on volt nem ölte meg, csak ha telibe találtam
ezzel nem is lett volna gond de az m60 meg a guszti még mindig nagyon erős és ez így szívás
a késelés ugyanolyan szar, most is néha nem adja be
a kedvencek nálam is bugos
sztem ez inkább rontás mint javítás
de lehet hogy csak nekem lettek ilyen rosszak a tapasztalataim

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#10066) macman507 válasza Balika23hun (#10065) üzenetére


macman507
aktív tag

GL nekem nagyon jól működik, nem kellett telibe lőnöm.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10067) Rebirth II. válasza Balika23hun (#10065) üzenetére


Rebirth II.
tag

És áruld el a gusztit miért kéne gyengíteni?... Tankokra van kitalálva nem emberekre, az más kérdés hogy én is emberekre használom, mint sokan mások de ha itt a rakéta nem talál be, akkor haltál.. Nincs 100 golyód mint az m60 ban. Így is 3 rakéta kell a tankba hogy megmurdáljon, ha gyengítenék meg vagy 5.

(#10068) aram01 válasza macman507 (#10064) üzenetére


aram01
nagyúr

hitman tesórol van szó,növelt páncélzat nekem is van,de nem bír ki pp-2000ből egy tárat az sem,vagy egy nagyon közeli gusztizást.de neki kibírta.Lehet kölcsön kérte a kib@szott vasemberét ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10069) Balika23hun válasza macman507 (#10066) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

akkor lehet csak én bénáztam vele
amúgy egy szóval sem mondtam hogy gyengítsék a gusztit csak azt hogy erős és unom hogy pofán lőnek vele egy méterről
hitman-al én is sokszor összetalálkozok és elég sokszor alulmaradok
pedig én se vagyok egy kutyaütő

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#10070) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Most valami külföldi szerveren voltam próbaképp és a késelés most jobban ment nekem viszont a VSS-el csináltak valamit ,mert távolabb pontatlanabb lett.. remélem csak a lagnak tudható be és nem rontották el :S
M60 as kevesebb volt ,de ez csak egy szerver ,majd hosszabb játék alatt kiderül.

hkv.hu

(#10071) macman507 válasza Target78hu (#10070) üzenetére


macman507
aktív tag

Igen, ezt én is észrevettem, gyakorlatilag használhatatlan :)

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10072) DieHard


DieHard
senior tag

infinityn kiirták bal alsó bannerbe, gl, guszti bann. ennyire egyszerü

(#10073) Gonz0


Gonz0
tag

[balance változások]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10074) macman507 válasza Gonz0 (#10073) üzenetére


macman507
aktív tag

Danke, csak beadták a derekukat, köszi a linket! :)

Ezmi nane:
"Reduced the explosive damage from Attack Helicopter cannons."
Aha, szóval ezért nem halt az az egy szál emberke, akit helivel lőttem..

"Increased the damage of AA guns against all targets. The AA gun should be much more effective against infantry on Port Valdez."
Ezt totál nem értem:S valaki help :D

Ui: ha újonnan adok hozzá a favourite szerverekhez, akkor az sem lesz rendes, csak szürke :S

Ezt most fedeztem fel: Atacama Desert(conquest), középen a kettétört hajónál, volt mind2 oldalon egy létra, na most csak az egyiken van :S(az a hajó, amin a légvédelmi cucc is van)

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10075) Ghostface válasza macman507 (#10074) üzenetére


Ghostface
senior tag

"Increased the damage of AA guns against all targets. The AA gun should be much more effective against infantry on Port Valdez."
Ezt totál nem értem:S valaki help "
Megnövelték a légvédelmi ágyuk sebzését minden célpont ellen. Hatásosabb lett gyalogság ellen Port Valdezen.

PSN: Nifty_Ghostface

(#10076) macman507 válasza Ghostface (#10075) üzenetére


macman507
aktív tag

Oh, tényleg köszi, hülye vagyok Air Air guns nem? :B

Egyébként névről én csak a csatornás mapot meg Atacama Desertet tudom beazonosítani, Port Valdez-t pl tök nem :D

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10077) rankesz válasza Balika23hun (#10065) üzenetére


rankesz
veterán

A GL szerintem is sokkal gyengébb lett, és szerintem késelni is nehezebb :(((

aram01: Hetente legalább 3x járok ki, már annyira nem hat meg a szépsége (persze szép meg minden, főleg így tavasszal, de már megszokássá vált a látvány), most inkább azért mentem ki hogy a család be tudja pótolni az éjjeli nemalvást

(#10078) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Felesleges immáron a kedvenc szervereket nézni. Jól elb@szták. Kikerestem mindet, hozzáadtam...erre egy szervert rak oda ki 5x de az is szürke maradt. :(
Nem tudom miért ezt a részét barmolták el mikor a játék lenne a lényeg, de már az is gázos az akadozás miatt. :F

[ Szerkesztve ]

(#10079) Borostás válasza rankesz (#10077) üzenetére


Borostás
tag

GL-t ugyanúgy sorozatba lövik szóval mind1 hogy gyengébb vagy nem, késelés egyszerüen szánalmas lett. Álló embert 3x próbáltam késelni mire megfordult és agyonlött CG-vel. Ez a patch semmire se jó számomra, jobb volt a játék nélküle...

F_Zolee : Nálam is ilyesmi a baj, egyszerüen hihetetlen hogy az EA ennyire összecsapta ezt a játékot.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10080) Zolás


Zolás
addikt

Mivel fél perc alatt se tudtam lebökni mackosajtot inkább lejöttem idegeskedni. Fél percet nyomkodom a kést a hátába oldalába mire megfordul még mindig szurom és feleszmél a sotijával és lelő. Hát a fenébe elmennek a javitásukkal. Kalap kaki lett.
Már 4x elinditottam a játékot és még mindig nem tudok szervereket hozzáadni. Mindig ugyanazt rakja be.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10081) F_Zolee válasza Borostás (#10079) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem a játékot csapta össze hanem a javítás tulajdonképp butítás lett.

[ Szerkesztve ]

(#10082) macman507 válasza Borostás (#10079) üzenetére


macman507
aktív tag

Ha ATi kártyátok, van szerintem frissítsetek drivert/illesztőprogramot, nekem megoldotta! ;)

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10083) Ghostface válasza macman507 (#10076) üzenetére


Ghostface
senior tag

Nem. :) Anti aircraft gun.

PSN: Nifty_Ghostface

(#10084) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Apa kezdődik! Süthetnénk el ötezredjére a felkiáltást. De hogy mi kezdődik? Jelen esetben a Battlefield Bad Company 2 tuningolás! A hivatalos BF blogon ugyanis kikerült egy hír, mely talán kissé meglepő is lehet. Érkezik egy DLC, mellyel a katonáink kinézetét variálhatjuk! Minden classban lesz egy kit, mely új és segítségével kitűnhetünk a harcmezőkön. A fegyver kinézetekről már nem is beszélve. A pack még tartalmazni fog 12 új kitűntetést és 4 új eredményt.
Az Észak Amerikai régióban Dr. Pepper kódokkal lesz majd megszerezhető a pack, de csak XBox360 -ra. Európában MS pontokért vásárolhatjuk meg.
A PS3 és PC verziókra is érkezik majd a DLC de egyelőre nem tudni mikor és milyen formában.

(#10085) Borostás válasza F_Zolee (#10081) üzenetére


Borostás
tag

Nem csak a betöltéssel van a gond hanem sok mindennel, és már a patch elött is voltak hibák, - most nem kezdem el sorolni - de most ezzel a patchel egyszerüen nincs kedvem játszani... nem tudnak rendes ballance-t csinálni és elég nehéz játszani úgy hogy pont az én / mi csapatunkba vannak a 15,20 alattiak náluk meg a 30 felettiek. és aztán írogathatjuk a "bg"-t a kör végén...

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10086) F_Zolee válasza macman507 (#10082) üzenetére


F_Zolee
veterán

10.3 van. Mire frissítsek?

(#10087) lala42


lala42
őstag

Gyerekek.
Nem tudom, hogy ki ismeri hitman001 (vagy 011 :B ) emberkét. Én nem kimondottan foglalkozok csíter dolgokkal, ebben beleértem azt, hogy nem érdekel az sem, ha valakinek ez a szórakozása. A minap játszottam és ellenem volt ez a hitman srác. Az tűnt fel, hogy a gyerkőc halhatatlan. Ekkor megnéztem a statját, valami 28:0 volt. Írtam neki, hogy hitman nem lesz ez így jó. Válasz két kérdőjel, majd kab 1-2 perc után kilépett. Vissza sem jött. :DDD
Úgyan vannak nekem is jó napjaim, no meg gyengébbek is. De ez valami nagyon jó játékos, vagy csak segítséggel játszik. :DDD

Más
Visszaolvasva a patc problémáitokat azt hiszem bf heroes, ;] bf 2142, bf2+Poe 2 ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#10088) madgie válasza Borostás (#10085) üzenetére


madgie
titán

És ha nem updaterrel indítom a játékot, ergo kihagyom a frissítést?

lala42: nem halhatatlan, párszor már kinyuvasztottam, igaz, ő engem jóval többször. Aszongyák a többiek, nagyon jó játékos nem csal, de mostanában ferde szemmel nézek rá, mert rengeteget kempel az ellenséges bázis közelében, ez meg nem "illik" egy ilyen szintű játékoshoz.

[ Szerkesztve ]

(#10089) Yany válasza madgie (#10088) üzenetére


Yany
addikt

Akkor nem enged fel a serverre.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#10090) Borostás válasza madgie (#10088) üzenetére


Borostás
tag

Szerintem igen, de valószínüleg egy idő után már kötelezne rá hogy frissíts, de nem vagyok benne biztos.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10091) macman507 válasza LifeSpirit (#10084) üzenetére


macman507
aktív tag

Várom, nagyon. :D
Remélem ingyé lesz :P

HUHÚú XM8 P. (Prototype) kicsit overpowered lett, eddig ölni nem tudtam vele :D
most meg.. 3 golyótól halt (no heady), igaz hogy HC, na de..

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10092) Pierre75 válasza F_Zolee (#10086) üzenetére


Pierre75
senior tag

Neked is most az új patch-el kezdett el akadozni? Megy vaj simán a tank/futok erre elkezd beakadni.

Nekem eddig nem volt különösebb nyűgöm, de ez az akadozás alig hiszem hogy az ati driver miatt lenne, ha eddig simán ment.

(#10093) Borostás válasza Pierre75 (#10092) üzenetére


Borostás
tag

Nekem eddig sem volt sok FPS-em de most minimálissal nagyobb lett, legalábbis ahogy megfigyeltem, nem hiszem hogy köze lenne a patch-hez, nálam semmi lényeges különbség nincs, persze lehet hogy ez is pl VGA tol függ vagy procitól.

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10094) macman507 válasza Pierre75 (#10092) üzenetére


macman507
aktív tag

Frissítsd! Nekem megoldotta :)

Öh most lőttek le 870-es shotival 25 méterről..

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10095) Pierre75 válasza macman507 (#10094) üzenetére


Pierre75
senior tag

4850-re nincs még hotfix, a héten jön ki. A 10.3 meg nálam lassabb, mint a 9.12.

Borostás: neked se Ati-d van, ha jól csalódom?

[ Szerkesztve ]

(#10096) mackosajt válasza macman507 (#10094) üzenetére


mackosajt
addikt

nem csak 25-ről jó.
Nekem továbbra is jó 250-ről is. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10097) macman507 válasza Pierre75 (#10095) üzenetére


macman507
aktív tag

Ja, akkor bocs, nekem jobb tőle :U

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#10098) creedszl


creedszl
aktív tag

bazze hát nem belepiszkáltak a G3-ba?faxom alig használja egy két ember és pont azt kellet butítani...így kiesett a fav fegyók közül.marad az M416...kár

Hulligaaan

(#10099) F_Zolee válasza Pierre75 (#10092) üzenetére


F_Zolee
veterán

Új patch óta van. De nem akad be igazán csak zavaróan romlott a folyamatosság hiába van 50-60 fps akár.

(#10100) Borostás válasza Pierre75 (#10095) üzenetére


Borostás
tag

4850-em van nekem is

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.