Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25001) F_Zolee válasza Źşë' (#25000) üzenetére


F_Zolee
veterán

Vagy...[link] Én most szavaztam. Vezetünk jóval. :)

(#25002) Torry


Torry
addikt

Nemsokára meg lesz a 6850, szóval el is kezdeném a BC2-t.
Cast-okkal, fegyverekkel, upgrade-ekkel kapcsolatban van valami jó kis összefoglaló?
Angolul is megfelel.
Előre is kösz.

(#25003) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Srácok lenne egy kérdésem.
Megjelenés óta játszom BC2-vel, de azóta nem raktam újra a gépem, tehát az update-eket szépen, fokozatosan kapta a játék, nem kellett sokat letölteni.
Most, hogy raknom kellett win 7 64bitet, újraraktam, de az alap játéktól kezdve az összes updatet le kéne szedje a BFBC2Updater. A baj, hogy 2. este megy folyamatosan a gépem és reggel azt látom, hogy a feléig se jutott, mert elment a net. Sajnos nem a legstabilabb(és nem is a leggyorsab.. :W ) a kapcsolat és ezt még jó párszor el fogja játszani.

Az érdekelne, nem tud-e vki egy alternatív forrást a legfrissebb updatehez. Legjobban P2P-nek örülnék, mert akkor elmehet a net, majd folytatja ahol abbahagyta.

Csak engem idegesít, hogy ha meg se vettem a vietnamot, akkor mi a fenének tölti le??!!! :((

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#25004) robyg


robyg
senior tag

Srácok nem tudjátok véletlenül ezt,hogy kell feloldani: UMP SPECACT Efficiency Pin ?

(Ui.: Na én is most szavaztam a battlefiled.hu-ra,had gyűljenek a pontok)

[ Szerkesztve ]

(#25005) F_Zolee válasza robyg (#25004) üzenetére


F_Zolee
veterán

Egy körben 8at kell ölni vele. Azt most nem tudom, hogy egy huzamra kellene.

(#25003) HyP3b0y: sajna az offline patchelés nem a legjobb így nem is tudom ajánlani. Amellett, hogy nem is tudom hol lehetne letölteni. Na de lejjebb ajánlottak már valamit. :)

[ Szerkesztve ]

(#25006) Def26 válasza sith7 (#24991) üzenetére


Def26
félisten

Semmi extra. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25007) Torry válasza HyP3b0y (#25003) üzenetére


Torry
addikt

Régit linkeltem:D

[ Szerkesztve ]

(#25008) robyg válasza F_Zolee (#25005) üzenetére


robyg
senior tag

Az gondom,hogy kétféle pin van:

Az egyiknek ez a neve:
SPECACT Engineer Excellence Pin - In a round, get 8 kills with the UMP SPECACT (ennél kell 8at ölni úgy,hogy nem halsz meg)

A másik:
UMP SPECACT Efficiency Pin - Reach a kill streak of 5 with the UMP SPECACT
Na ezt nem tudom,hogy kéne megszerezni.

(#25003) HyP3b0y: Én nekem megvan a patch és használtam is.Pár nappal ezelőtt újra kellett raknom a Win7-et emiatt a gamet is.Nekem bejött.Patchelés után még felmegy a netre és letölt pár dolgot.De az egész nem tart tovább 5 percnél nálam.Épp ezért szedtem le mert ha vlm miatt megint formáznom kell nem kell újra letöltenem 2.4 gigát csak max 40megát.
Itt van egy link patchről ahonnan le tudod szedni.Nekem egész gyorsan szedi (1.76Mbs)

[ Szerkesztve ]

(#25009) Def26 válasza robyg (#25008) üzenetére


Def26
félisten

A második az kill streak. Vagyis egymás után kell 5x ölni az adott fegyverrel.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25010) robyg válasza Def26 (#25009) üzenetére


robyg
senior tag

AAAA köszi :R

Csak azt nem értem hogyha megszereztem a 8 öléses pint akkor miért nem adja be.
Elvileg ezt is úgy kapod meg ha 8at ölsz halál nélkül.Abba meg benne van az 5 ölés.

(#25011) Źşë' válasza HyP3b0y (#25003) üzenetére


Źşë'
addikt

elvileg van offline patch, goglézz rá és az máris jobb lesz mint az auto updater - itt a topikban is elhangzott már, általam biztos, de most nincs időm megkeresni

(#25004) robyg ehhez kell a specact kit is, ami 5 € - ha egy adott kaszt specact kitjével lősz 8at akkor kapod meg

igen a round az az h egy meccs alatt, a kill streak meg zsinórban halál nélkül

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25012) Xaels válasza Źşë' (#24998) üzenetére


Xaels
félisten

Mondasz valamit. De amúgy aki egyedül megy saját magával csesz ki, mivel ugye squad-ban sokkal jobban lehet a pontokat gyűjteni. De mindegy végül is, legyen a 2 vegyítve: squadonként max. 1 Recon és csapatonként max 3...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25013) Def26 válasza robyg (#25010) üzenetére


Def26
félisten

Akkor szvsz nem volt meg egymás után az 5 ölés. Valami közbe jött (pl. halál, vagy esetleg egy másik fegyver, pisztoly, kés, rpg)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25014) robyg


robyg
senior tag

Igazatok lehet.
Akkor biztos,hogy én k..tam el valahol.

Köszi a segítséget. :R (A specact kit megvan az EA store-ban megvettem)

(#25015) szabi62 válasza robyg (#25014) üzenetére


szabi62
csendes tag

Az egyiknél 8-at kell ölni egy körben és nem baj, ha közben meghalsz ... a másiknál 5-öt kell ölnöd zsinórban úgy, hogy közben NEM halsz meg.

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#25016) kacsyx válasza Torry (#25002) üzenetére


kacsyx
aktív tag

1.
2.

A javítások miatt ez-az már elavult lehet, de a lényeg benne van.

[ Szerkesztve ]

(#25017) Źşë' válasza Xaels (#25012) üzenetére


Źşë'
addikt

pont az ilyen lamak akarnak csipával lenni szarnak majd a pontszerzésre, és lockolják a squadokat, csak hogy meglegyen a csipa a szemükön... ez tényleg így van, tapasztalat... kb mint mikor egy haveri társaság lockolja be magát csak hogy övék legyen a heli, ha odamegy valaki azt meg szépen lelövik...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25018) HyP3b0y válasza Źşë' (#25011) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Találtam egy ilyet: BFBC2_PC_Client_R10_602574_Patch

Nem tudom mennyire megbízható, de nincs más megoldás...ötödjére kezdem el, 1mbps-el tölt és óránként minimum 1x elmegy a net. Ha a hírekben a T-Online székházat egy őrült egy M249essel szanaszét lőtte és a követelései között csupán annyi szerepel, hogy egy kib@$zott ADSL-lt minimum 5mbps-el és stabilan biztosítsanak...akkor az én vagyok :W :(( :O

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#25019) Def26


Def26
félisten

Ez miért van? Egymás után 2x dobott ki.


[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25020) lala42


lala42
őstag

Na néhány kép az fps-ről. Ennyiket hoz.
1

2

3

4

5

6

Na ilyeneket hozott

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#25021) Źşë' válasza HyP3b0y (#25018) üzenetére


Źşë'
addikt

nem tettél még náluk panaszt ez ügyben? ez tényleg tűrhetetlen... nekem adsl van invitelnél, 8 megabit, de csak 6,88al tudok max tölteni, de mondjuk akkor ez még jónak mondható :s ami igazán zavar engemet az a közel 410kbites feltöltésem, ami hangyafasznyi :U és lehetne azért gyorsabb is... ha meg meg szakad akkor a kiváló minőségű tp-link routeremnek köszönhető, néha bemondja az unalmast, + még a modememre is ráférne egy csere, mert ha túlmelegszik akkor totál meghülyül és szétkapcsol.. kb 1,5 éves lehet

ha a mérete 2,6 gb-nyi akkor érdemes leszedni, az előző frissítések gondolom megvannak neked akkor, de lehetne egy gyűjtőhelye ea nak ahonnan le lehet ezeket szedni

mekkora lámaság már h a játék saját weboldalán szarnak kitenni ezeket az offlline pecseket... ezt annyira rühellem, de sok hardver gyártónál is ez a szitu... törvény tiltja vagy wtf :F :U

R10 pecs, 2 gigát ír, elvileg ez az uccso

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25022) SZKEBE75 válasza lala42 (#25020) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Szia !

Ezen eredmények a Q9550@3,8 és 4890-el sikerült?
mekkora felbontás és milyen graf beállítások melett? :R

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#25023) lala42 válasza SZKEBE75 (#25022) üzenetére


lala42
őstag

Igen azzal. 1680x1050 a felbontás. :K

Igaz az a 3800, már csak 3,6 Ghz. :K

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#25024) HyP3b0y válasza Źşë' (#25021) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Csak lemezről raktam fel, tehát 515195-ről kéne a 602574-re.
Régebben még boldogultam, mert nem az egészet kellett töltenem, hanem mindig minden egyes update meg volt...

Tettem már panaszt...látod hol tartok. Igazából az tud idegesíteni, hogy 2km-rel arrébb 1MB/s-al tölt haverom, felfelé 100-120KB/s-el...na most nekem ilyen a letöltésem, feltöltésem örülök ha 20KB/s..
Remélem mihamarabb meg lesz a lakásom BP.-en mert egyszerűen szétvet az ideg (tudatában annak, hogy 3éve 4mbit simán ideszaladt és akkor töltöttem 50el felfelé...ők csak azzal magyarázkodnak, hogy túl sok lett az előfizetőjük a körzetben, de most komolyan nekem kell elmagyarázni a sötéteknek, hogy FEJLESSZENEK AKKOR???!!!)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#25025) sith7 válasza Def26 (#25006) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :))

(#25026) Sz. Géza válasza Źşë' (#24998) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Na, látszik, hogy egyikőtök sem volt katona. Különben megtanultátok volna mi mit jelent. :)

(#25027) r-chee válasza Sz. Géza (#25026) üzenetére


r-chee
őstag

Hoppá, lebuktam :D. Csak ne vigyük tovább a témát a szokásos "fél ember vagy" "mit tudsz te" vonalon :N.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25028) Xaels válasza Źşë' (#25017) üzenetére


Xaels
félisten

Ne is mond valamelyik nap is HM-en szállok fel, erre a heli orra fordul és becsapódunk. A f@sz csapattárs tankkal megkínált hátulról. Ilyenkor szoktam csapatot váltani ha lehet és kifejezetten rámászok a helikre tracerrel meg rpg-vel...

SC-n játszom ott szerencsére nem szokott lenni TK így csak felbosszantani tudnak ezzel...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25029) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Nektek rendesen lefrissíti a statot a játék? Kilépek pl. egy rushból és utána a updatenál eltűnik minden fegyver meg minden. Aztán belépek valahova és alap cucokkal mehetek csak idővel helyre jön de elég zaravó.

(#25030) sith7 válasza v!ct0y (#25029) üzenetére


sith7
nagyúr

tegnap nálam is csinált ilyet 2x is

(#25031) Źşë' válasza v!ct0y (#25029) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem ez az uccsó pecs óta van, nagyon meggajdult a játék tőle.. mióta kinn van a vietnám sima bc2vel nem is játszottam :DD azokat az alap pályákat picit unom már, +azért egy 4 magos is elférne a gépben mert vietnám fps téren sokkal játszhatóbb...
Operation Hustings map elnyerte tetszésemet :DD jóaz a pálya! csak módjával kell a csipákat beengedni, ami viszont kifejezetten zavart hogy a fák között lévő csipákat nem tudtam kiszedni... mert a fa felfogta a golyót.. szó szerint szikrázott mikor találat érte a fát.. :s

ami tetszik azok az anti tank mine-ok, alig lehet észrevenni, lepakolom árnyékba és simán belefutnak :DD

pár képet ismét készítettem a közelmúltban

csipával fejlövés a pilótára :DD

pilóta kiszállítása a botkormány mögül itt a többi ember ne mugrott ki a gépből, voltak benn vagy +2en még

szép heli robbanás

Huey vs. PBR

csóka igen érdekesen fekszik a cölöpben

csapatmunka :)

nem gyengén szedte hátba egy tank a Huey-t :C (vagy inkább rpg :F )

lehet h a képek lassan töltődnek be, vagy be sem, ahogy nézem xfire eléggé szarakodik megint

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25032) Neoteric válasza lala42 (#25020) üzenetére


Neoteric
addikt

Ennyit számít a 4mag??!
Nekem duoval 3.6on 20-30, néha 40 fpst produkál a cucc. :F
A vicc az h hiába viszem le a grafikát tök lowra meg 1024-re, akkor is ugyan ennyi..

PSN: ne0teric_sAN

(#25033) F_Zolee válasza Neoteric (#25032) üzenetére


F_Zolee
veterán

Itt tényleg kevés a 2 mag. Már régebben én is megerősítettem.

(#25034) Źşë' válasza Neoteric (#25032) üzenetére


Źşë'
addikt

igen ezt én is észrevettem :s full hdben azért picit jobb a helyzet

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25035) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Akkor nem csak én érzem kevésnek az öreg E8200-t néha :D

Holnap sztem átmegyek nagybátyámhoz gépestül és letöltöm a patch-t :((

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#25036) sith7 válasza Def26 (#25006) üzenetére


sith7
nagyúr

Tudom már ! ... a statomat nézted meg ... :B
...
..
.

Vagy nem ? :B

(#25031) Źşë'
Jó képek :R

(#25037) WhiteWalker válasza Źşë' (#25031) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

kövezzetek meg bátran,de nekem ez a vietnam nem tetszetős :( , viszont a BC2-es új pályák nagyon bejönnek :C

(#25038) sith7 válasza WhiteWalker (#25037) üzenetére


sith7
nagyúr

kő ... kő .... kő ... kő ... kő :DDD

Tiszteletben tartjuk a véleményed, kinek a pap, ... :))

(#25039) v!ct0y válasza WhiteWalker (#25037) üzenetére


v!ct0y
veterán

Annyira nekem se jön be mint amennyire vártam.

(#25040) Źşë' válasza v!ct0y (#25039) üzenetére


Źşë'
addikt

én nem vártam annyira, de tetszik, a kor hangulatát hozza, jók a fegyverek, a hangok, a grafika, és az fps is űber jó.. kár h nem lehet mixelni a mapokat bc2-vietnám között

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25041) Def26 válasza sith7 (#25036) üzenetére


Def26
félisten

Nem. Felvettelek ismerősnek.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25042) r-chee válasza Neoteric (#25032) üzenetére


r-chee
őstag

Én E8400 után lepődtem meg, hogy mennyire számítanak a plusz magok. E8400 magjai nagyrészt 90-100%-os terheltség között mozogtak játék közben, mostanival pedig 70-85% a négy magra.
Váltás után elsőre fura volt, hogy az érezhető különbség két maghoz képest nulla fps volt. Pedig fél éves Win7 sem tűnt lomhának. Aztán Win7 reinstall és BC2 újratelepítés után meglódult a játék :). Sokkal stabilabban fut kemény helyzetekben is (füst, robbanások, homokvihar).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25043) WhiteWalker válasza v!ct0y (#25039) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

talán én is sokat vártam tőle....de aztán egyszerű lett mint a barlangrajz....főleg a pályák....alig lehet taktikázni,amolyan csőszerű az egész,főleg rushban,CQ-ban még úgy ahogy elmegy...hangulatban-optimalizáltságban ötös,de azonkívül.... :U

[ Szerkesztve ]

(#25044) BalaNce87 válasza r-chee (#25042) üzenetére


BalaNce87
addikt

Szerintem itt sokan azthiszik hogy 4 maggal sokkal jobban fog futni, szerintem a jobb az inkább jelenti azt hogy stabilan, ahogy te is írtad. Igazából nincs ami indokolná hogy miért kevés neki egy 2 mag, szerintem egy crysisnál pont mind1 hogy 4 mag vagy 2 mag.

(#25045) Neoteric válasza r-chee (#25042) üzenetére


Neoteric
addikt

Win reinstall után a 'sokkal stabilabb' több fpst jelent vagy magasabb minimum fpst?

PSN: ne0teric_sAN

(#25046) F_Zolee válasza BalaNce87 (#25044) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ő is azt írta, hogy stabilabban fut. De mondjuk nem értem, hogy miért akarod cáfolni amikor még te ezt nem tapasztaltad ki. Csak állítod de nincs mögötte élményed.

(#25047) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Már én is szívesen berobbannék a 4magok közé, de nehéz elszakadni az LGA775től és amíg 40k egy 920as i7 addig nekem ne adják többért a Q9XXX-eket...vagyis adhatják, de én meg nem veszem... :N

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#25048) madgie válasza BalaNce87 (#25044) üzenetére


madgie
titán

És mi a hónaljam közös a Frostbite-ban és a Cryengine-ben? :U
(az előbbi köztudottam CPU éhes, az utóbbi meg pont lesz*rja egy bizonyos szint fölött, milyen procid van, csak a VGA kell neki ezerrel)

(#25049) r-chee válasza Neoteric (#25045) üzenetére


r-chee
őstag

Több fps-t, és értelem szerűen a minimum is magasabb lett.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25050) lala42 válasza HyP3b0y (#25047) üzenetére


lala42
őstag

Nálam még LGA775 van. ( ilyen árak melett nem is akarok most újitani.)
Igen ennyit számit a +2 mag. De azért azt sem kell elfeledni, hogy a 4890 nem egy elbaszott videokari lett. ;) Azért az is nyom a latba. :U :K :R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.