Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16001) Zolás válasza gabipaci (#16000) üzenetére


Zolás
addikt

Régen se volt igazam? Ne röhögtess. Hagytad a baserapet meg a tanklopást hogy esélyed legyen ennyi volt a történet.
Arra a szerverre megyek amelyikre jólesik. Vagy most kibannolsz mert nem haverkodok veled?
Vannak haverok ezen a szerón néha felmegyek kiosztani őket és ha közben beírom hogy megy a baserape az neked miért okoz ekkora problémát?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16002) gabipaci válasza Zolás (#16001) üzenetére


gabipaci
addikt

Régen sem volt igazad.
Nem akarlak megnevettetni, nem célom, hogy mosolyogni lássalak. Sőt...
Cseppet sem érdekel, hogy nem barátkozol velem, mert nem azért járok ide, hogy a te szimpátiádat megnyerjem. Ez lejöhetett volna már ennyi idő alatt a hsz-eimből.
Nem vagy kibanolva a szerverről és nem is leszel, hacsak nem vétessz a szabályaink ellen.

Logitech hardware tester

(#16003) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Fergeteges volt egy squadban ts-esekkel nyomni megint , igazi + élmény :R ,bár a végére elbalanszolódott sajnos a gém és léptek ki az oldalunkról sorban :W

hkv.hu

(#16004) Musa99 válasza gabipaci (#15994) üzenetére


Musa99
csendes tag

Azért én azt nem kapkodnám el.. ki tudja mi lesz még itt pl megint egy román sztrájk :P

(#16005) sh1fty85


sh1fty85
csendes tag

m14: Egy újabb fejezet...
Nagyon szeretném ezt a fegyvert mert teljesen más mint a többi "megszokott" csúzli azonban azt kell, hogy írjam csak akkor van esélye a használónak ha vagy taktikai vagy már sebzett "vad" ellen indul meg.. Kivégzésre tökéletes akit már egy két golyó megpuhított és te durrantasz egyet egyből kipukkan... De volt egy érdekes momentum.. Ciry-vel köröztünk egymás körül én meg tüzeltem mint gépállat de egyszerűen 2% alá nem tudtam levinni az életerődet :9 s ezt kétszer is megjátszottuk :) lol

Szép volt.. :C

Száz szónak is egy a vége.. hátha a ballance után használhatóbb lesz..
(mert így nem lesz platina.. )

ui.: Kipróbáltam a war tape audio opciót :) Nagyon állat, teljesen más a hangulat.. sokkal hangosabb mint alapesetben a hi-fi(default) .. s az x-530 meg szépen ciripel.. bár egy kicsit olyan érzésem van mintha zúgna .. nem?

>imba< sh1fty_hu

(#16006) sh1fty85


sh1fty85
csendes tag

Nah igen eg egy másik kérdés: az esetek 90%-ba mikor fenn vagyok a PH srv-n mindig a védő oldal nyer.. tök röhej mert más srv-n meg ez abszolút nem jellemző... ez tényleg általános vagy csak én fogom ki ezeket a köröket?? ^^

Mindenkinek Gl Hf Gg mára!

>imba< sh1fty_hu

(#16007) ciry válasza sh1fty85 (#16005) üzenetére


ciry
őstag

Nekem az első számú fegyverem a kés az esetek 75%-ban győztesként jövök ki az ilyen küzdelemből, de a tiédhez mák(vagy bug) is kellett :))
Ha már fent vagy, nem jössz bő fél óra múlva játszani? :U

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16008) sh1fty85 válasza ciry (#16007) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

Sajnálom.. kedden vizsgázom :8 szóval a záróvizsgáim előtt vagyok és a tegnap este csak ilyen már "ki van a ***** a világgal kikapcsolódom tipusú jatek volt" ^^ de majd keddtől vagyok a nap 32 órájában terveim szerint :)

Én ezt a késelést nem értem.. komolyan.. én meg pont az ellenkezője vagyok... 75% - mint te is tapasztaltad - alul maradok a késharcokba :( vagy korán, vagy későn vagy ami a kedvencem mikor nem suhint hanem döf és szabályosan belállítom az ellen agyába a "katanámat" és semmi sőt még ő lő le vagy késel le.. tudom bugos mint állat de nekem még a "bug" előtti időszakban is előfordult..

Volt olyan időszak amikor töröltem a billentyű kiosztásból :) annyira elegem lett..

(most néztem 150h játék alatt mindössze: 226 késelésem volt.. azt hiszem ez az adat mindent elárul..)

[ Szerkesztve ]

>imba< sh1fty_hu

(#16009) sh1fty85


sh1fty85
csendes tag

sry a láma kérdésért de ilyenkor mit kell linkelni?

URL? BBcode? HTML code? vagy csak egyszerűen kép beillesztése? lol

(látszik, hogy csak a bfbc2.exe elindításához értek.. amúgy tök lámpa vok a pc-hez.. ^^)

>imba< sh1fty_hu

(#16010) saguaro


saguaro
tag

Így teljesen újként, 1 nap játék után:

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16011) LifeSpirit válasza sh1fty85 (#16006) üzenetére


LifeSpirit
tag

Nagyon igazad van, én vagyok rá az egyik legjobb példa: játékidőm 70-80%át PHn töltöttem le nézd meg a védő és a támadó L/W,védő L/W arányomat
Nem tudom ez mászervereken hogy megy,de nálunk sokkal nehezebb támadóba nyerni,viszont az 1.00ás átlagot próbálom tartani.

(#16012) ciry válasza sh1fty85 (#16008) üzenetére


ciry
őstag

Ma nekem se ment annyira a kés, volt, hogy szecskának apritottam az ellent, fojt a vér, erre a 4 sutinás után lelőtt :W
Vele szabályos kardpárbajt vivtunk kb.5-5 suhintással, tetszett, hogy senki se vett elő semmilyen segédeszközt :C
Ez meg egy nagyon sűrű kör volt reggel, sajna kb. 3 fával vesztettünk :O

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16013) sh1fty85 válasza ciry (#16012) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

Nah majd ha lesz az új patchbe bajonett az m1 garandon akkor majd én is elkezdek döfni :) hátha azzal nagyobb szerencsém lesz

>imba< sh1fty_hu

(#16014) HS 2142 válasza sh1fty85 (#16013) üzenetére


HS 2142
őstag

Szerintem azzal várnak a Vietnámig, de ha kést rendbeteszik nem is biztos, hogy hiányozni fog.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16015) saguaro


saguaro
tag

Kösz a ban-t a kettesről.

Azért, mert van egy 7th klános noob, aki 6szor öl meg egymás után GL-el, mindenkit azzal lő, ott csücsül az ammo boxon, direkt nem használ semmi mást, erre meg beírom, hogy grat, hogy a 7th klánnak csak GL noobokra futja, beugat a másik bunkó, hogy kussolj köcsög, erre írom, hogy attól még, hogy nem tud lőni semmi mással, mert ahhoz is noob, meg kell neki a platina(?????, miez, valami autós kártya, gyűjtjük a csillagokat? LOL....), fogom magam, kilépek, mert ilyen fogyatékosokkal nem lehet játszani, aki direkt ezzel megy(lvl 2-es vagyok, mivel lőjek? RPG nem tetszik nekik, GL noob meg nem vagyok). Lelépek, aztán 7th klán lelép, felmennék bosszuallo-val, meg Balika-val, erre látom, hogy nem tudok belépni.

Köszi, igazán köszi.

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16016) bonat válasza saguaro (#16015) üzenetére


bonat
senior tag

a CG-re allergiás mindenki.....
az h nem tetszik nekik az RPG-d..az magánügy...
nyugodtan használjad... :o
meg addig míg nincsenek más fegyvereid addig XM8.....

lulu

(#16017) madgie válasza saguaro (#16015) üzenetére


madgie
titán

"miez, valami autós kártya, gyűjtjük a csillagokat?"

A nap aranyköpése, komolyan :DDD

(#16018) sh1fty85 válasza saguaro (#16015) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

GL-ről igazán az a véleményem, hogy nem tudsz vele mit kezdeni.. benne van a játékban kész.. ez van ezt kell szeretni.. ne állj fal -mellé, mögé, közelébe- közvetlen és akkor nem robban az arcodba..

Gl-re válasz GL :)

>imba< sh1fty_hu

(#16019) r-chee válasza saguaro (#16015) üzenetére


r-chee
őstag

Mi a game nick-ed a játékban?

Áhh, már látom.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16021) r-chee válasza saguaro (#16015) üzenetére


r-chee
őstag

Egy kis szösszenet tőled:

[08:00:04] Netcigany > hali
[08:00:09] D.E.X.T.E.R > hali
[08:04:11] Netcigany > ez igen, ez mar valami...
[08:04:20] Netcigany > 7th klannak csak GL noobokra futja
[08:04:30] BLACK/HUNGARY > kussolj seggfej
[08:04:34] BLACK/HUNGARY > csak o gl ezik
[08:04:42] Netcigany > akkor o a seggfej
[08:04:45] BLACK/HUNGARY > a
[08:04:46] D.E.X.T.E.R > kell neki a platinia
[08:04:47] BLACK/HUNGARY > ja
[08:04:55] D.E.X.T.E.R > segfej
[08:04:58] D.E.X.T.E.R > legalabb a t
[08:05:08] D.E.X.T.E.R > tankunkat ne vidd el
[08:05:43] Netcigany > szanalmas fasz, gl-ezos nooblama, ha tudnal loni
[08:05:47] Netcigany > nem lenne ra szukseged
[08:06:00] braid > nyugi

Mellesleg nyugodj meg, megnéztem, nem vagy bannolva se az egyes, se a kettes szerveren ;) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16022) gabipaci válasza r-chee (#16021) üzenetére


gabipaci
addikt

Épp linkelni akartam én is...

Ezzel a dumával, és kötözködéssel nem lennék meglepődve a helyedben, ha ki lennél banolva.
De megnyugtatlak, hogy nem is voltál banolva egy percre sem, mivel csak én tudok ban-t levenni, így tudnék róla.

Logitech hardware tester

(#16023) Źşë' válasza r-chee (#16021) üzenetére


Źşë'
addikt

lemerném fogadni hogy ezeknek a 90%-a 13-16 éves 'kisgyerek" -.-''
értelmeset is csak az irodalom könyvben olvastak (akinek nem inge ne vegye magára, kvázi még ha ennyi idős is és tud viselkedni... csak mert az a korosztály nem erről híres!)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16024) saguaro válasza Źşë' (#16023) üzenetére


saguaro
tag

Érdekes, TS-en senkinek nem volt baja velem, soha, semmilyen játékba nem volt ebből problémám, és nem ez a korosztály vagyok. :)

Közben TS-en beszéltem gabipaci-val, kiderült, hogy a játék szar, hiába akarok felmenni, a játék nem enged... :(

Itt van két kép, ez a hibaüzenet, 0/32-t ír, mikor jópáran fent vannak: [link], [link].

Most töröltem a kedvencekből is, és még mindig nem enged... :(

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16025) r-chee válasza saguaro (#16024) üzenetére


r-chee
őstag

Egy biztos, azt már tudjuk, neked (is) vannak nem a szerverünkre illő kirohanásaid :U .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16026) gabipaci válasza r-chee (#16025) üzenetére


gabipaci
addikt

Megoldva, átküldtem a kedvenceket, s működik.

Logitech hardware tester

(#16027) ciry válasza Bosszuallo7 (#16020) üzenetére


ciry
őstag

Én nem videóztam le a tieiteket, jó sok bronz, meg ezüst volt ott :P

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16028) Źşë'


Źşë'
addikt

érdekes heli még a btából :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#16029) r-chee válasza Źşë' (#16028) üzenetére


r-chee
őstag

Ejtőernyős repülésstabilizátor :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16030) LifeSpirit válasza Źşë' (#16028) üzenetére


LifeSpirit
tag

Az nagyon raj :DDD , ilyet fogunk kapni az új patchbe mert írták,hogy javítják a heli irányítását :C

(#16031) LifeSpirit válasza Bosszuallo7 (#16020) üzenetére


LifeSpirit
tag

Szívesen ott lettem volna én is.
Szerencsére én még csak ezüstöt érek. :P

(#16032) saguaro


saguaro
tag

Ehhh, eddigi legjobb körömet szedtem össze, nem kevés arany dog taggel.
Bosszuallo, bonat, illetve eleinte még balika is játszott, szuper kör volt:

1
2
3
4

:))

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16033) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Jövő héten jön az új VGA -m :)) GeForce 250GTS.

Kérdés: ezzel a konfiggal (adatlap) + az új VGA -val 1680x1050 es felbontáson mennyit bír grafikailag?

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#16034) r-chee válasza saguaro (#16032) üzenetére


r-chee
őstag

Gratulálok az RPG-s killekhez Nelson Bay-en :( :(( . Ha lett volna akkor fent admin, már tuti a banlistán virítana a neved...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16035) bonat válasza mobal (#16033) üzenetére


bonat
senior tag

sztem simán jó lesz full HD-ben is...legalább is nálam FullHD-ben is jó...
minimum 40 fps

(#16036) F_Zolee válasza mobal (#16033) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha húzol a procin akkor jó lesz az a felbontás high beállításokra is.

(#16037) saguaro válasza r-chee (#16034) üzenetére


saguaro
tag

Arica Harboron volt, Nelson Bay-re fel se mentem. :)
bonat azt írta, használjam nyugodtan, én pedig használtam, mivel TS-en fent volt a fél csapat, Bosszuallo is RPG-zett, és a többieket se zavarta, sőt, ők is azzal nyomultak nagyrészt. :)
Ha szólnak, lecseréltem volna... :K

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16038) BalaNce87 válasza mobal (#16033) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát nálam 8800 GT van 1280-ba az kb gts 250 szint, így sokkal jobban nem fog menni a 9600 GT-hez képest. 32-es szerón az átlag fps olyan 30-35 lesz, mert ott mindig nagy a zúzás, füst por, bár te még magasabb felbontáson is játszol, de lehet az nem oszt nem szoroz.

[ Szerkesztve ]

(#16039) bul07 válasza r-chee (#16034) üzenetére


bul07
nagyúr

na már az RPG is "nobb" fegyver lesz
szépen haladnak a dolgok
be kell tiltani minden fegyvert és csal késel lehet ölni :)) (bár akkor is lenne aki Combat Knife "noob" -ozna)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16040) sh1fty85


sh1fty85
csendes tag

Elnézést ha már megválaszoltátok ezt a kérdést hamarabb.. de én még újonc vok :)

SKill Level + Level ?? Ezek a számok meg mitől módosulnak? Milyen rendszer alapján? Mert a level 187 ... és 150h nem akar se fel se le meg mozdulni...
A skil level meg akár szinte minden játék után növekszik jobb esetben.. rosszabb szitukba meg csökken?

S tényleg mi a max? Valahol olvastam hogy 200?

>imba< sh1fty_hu

(#16041) saguaro válasza sh1fty85 (#16040) üzenetére


saguaro
tag

Csökken is, nő is.
Nekem a Netcigany karakterrel 262, Bledi-nek 261.
Bosszuallonak 378.
Ha valaki ügyesen játszik, sokat öl, keveset hal, szerintem attól nő. :K

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16042) Neoteric válasza bonat (#16035) üzenetére


Neoteric
addikt

az igen.. nekem GTX 275-el 30-40FPS van, szintén full HDn, neked meg GTS-el legalább 40? :Y

PSN: ne0teric_sAN

(#16043) r-chee válasza saguaro (#16037) üzenetére


r-chee
őstag

Ne nézz hülyének már, a 16032-es kommentedben szereplő képek Nelson Bay pályán született eredmények.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#16044) creedszl


creedszl
aktív tag

nem túl balanszos jelenleg a két csapat felhozatal szóval jobbnak láttam lelépni...később még lehet visszanézek...

Hulligaaan

(#16045) creedszl válasza Neoteric (#16042) üzenetére


creedszl
aktív tag

nekem meg 5770-nel 40-50fps van full HD-ben dx11...és akko mi van? :DD :DDD

na mondjuk ezt a hozzászólást nem így kellett volna... :))

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#16046) F_Zolee válasza r-chee (#16043) üzenetére


F_Zolee
veterán

Van benne valami. Mivel a betöltés alatt az új pálya "képét" mutatja ha váltás van és az előzőekben elért eredmény rakja ki. Szal csak ki kell deríteni milyen mapok váltják egymást.

[ Szerkesztve ]

(#16047) bonat válasza Neoteric (#16042) üzenetére


bonat
senior tag

jah..csak én XP-n dx9-ben tolom 1280x1024-ben :DD
tökmind1...akkor is jó lesz neki :))

(#16048) saguaro válasza r-chee (#16043) üzenetére


saguaro
tag

Ne nézz hülyének. :)
Mikor a pályának vége van(nem térfél csere, hanem pálya vége, következő pálya kezdete), akkor az új pálya képét teszi ki.... :U

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#16050) sh1fty85 válasza saguaro (#16041) üzenetére


sh1fty85
csendes tag

nem nem félreértettük egymást.. a skill level az nálam 463 (jelenleg) mert ez mindig változik.. de mi az a level? nem a rank.. ^^

>imba< sh1fty_hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.