Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) agemate válasza Pierre75 (#6999) üzenetére


agemate
addikt

Pedig a 10.3-as Catalyst van fent.

BalaNce87: Ezt viszont örömmel hallom.

(#7002) Geniust


Geniust
tag

Sziasztok!

Ma délután feltelepitettem és elejétöl végéig jácotam...
Hát azt hittem hosszú game lesz de 5óra alatt végigvittem....
Pedig nem is siettem vele:S
De viszont a grafikája egész jó fullon :)

(#7003) PaJa1 válasza BandiHUN (#6950) üzenetére


PaJa1
őstag

Akkor valamit te rosszul csinálsz.

Én is kipróbáltam mennyit lehet szerezni egyedül egy üres szerveren és kb 4000 pont jött össze.

Visszatérve a VGA cserémre:
Furcsálltam, hogy nem megy jobban a játék, sőt rosszabbul megy, többször lassul, szaggat, mint a régi 512megás 4850emmel. Mondom mi a maki van, nézem az órajelek a karin rendben, mivel windózban voltam, ott a proci meg nem ketyeg annyin amennyin kéne. Elsőre nem is vettem észre, hogy a az FSB se azon van amin szokott lenni. Na ekkor esett le a tantusz, hogy mivel kipakoltam az egész hóbelebancot a házból, mert új házat is vettem a 260as GTXnek, akkor valószínűleg visszaállt alaphelyzetbe az FSB órajele. Nyomtam egy restartot, beállítottam a használni kívánt értékeket, majd irány a csatamező. Folyik mint a Nílus! 60 fps :)
Mellesleg az az érdekes, hogy a videókártya miatt sokkal gyorsabban tölti be pályákat, még lassú processzor mellett is! Aztán visszapiszkáltam a procit és még gyorsabban tölt :)

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#7004) ciry válasza aram01 (#6994) üzenetére


ciry
őstag

Detto.
szerk.: ma sikerült egyszerre 2 embert kinyirnom egy GOL-al, csakúgy mint Pajanak. Dupla heccsátt vót :Y

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7005) aram01 válasza ciry (#7004) üzenetére


aram01
nagyúr

megyek "vidékre" csipázni ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7006) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Hülye kérdés, de még nem jöttem rá... a medices doboz is gy működik, mint az assaultnál ha eldobom a lőszeres dobozt? Amennyiben közel vagyok hozzá, gyorsabban gyógyulok, vagy mi? :U

(#7007) Zolás válasza PaJa1 (#7003) üzenetére


Zolás
addikt

Általában inditásnál figyelmeztet hogy ha uj alkatrészt teszel be hogy változtak a hardverelemek ezért alaphelyzetbe áll a bios. Mivel lehuztad a lapról a tápot is(gondolom a házcseréből) ezért lehet hogy ez elmaradt csak simán alapra áll. Ez gyártó-lapfüggő. Nekem figyelmeztet és amig nem választok az alapbios és a tuningbeállitások között addig nem is megy tovább.
7006 igen ugyanugy megy a dolog.
7008 gyógyulsz alapból is csak nagyon-nagyon lassan

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7008) v!ct0y válasza ForRedGlory (#7006) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem gyorsabban! Hanem csak akkor gyógyulsz ha ott van a közeledben:)
asszem:DDD

(#7009) BandiHUN


BandiHUN
veterán

most nem értem,de a 2-es szerver végülis miért nem lett átrakva?full hülye dolog,de ha a bérlői is az 1-esen nyomják,akkor ennek mi értelme van?oda meg alig lehet bejutni...és persze a 2-es most is teljesen üres,az 1-eset meg 10 perce refreshelgetem,hátha van üresedés...valahogy olyan erőltetettnek érzem ezt a conquest-dolgot azon,ok,néha tényleg van rajta 1-1 jó meccs,de ma is voltunk fent,alig-alig jött össze rövid időre 8 ember...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7010) ForRedGlory válasza Zolás (#7007) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kár hogy assaultal vagyok és nem lehet bedobni a farzsebbe a dobozt :D

Amúgy... felbasz, ha az ellennek M60-a van, én meg Assaultnál "csak" M416-om: face to fcae szinte esélytelen vagyok. Egyrészt kicsit a tára, másrészt az M60 aprít... Assaultnál miért nincs M60... :U

Zolás: jaja, jó lenne, megszületne a Tökéletes Katona, és mindenki Zsán-Klód Ván Dámmnak képzelhetné magát :)

[ Szerkesztve ]

(#7011) Zolás válasza ForRedGlory (#7010) üzenetére


Zolás
addikt

Na igen kéne az asaulthoz a medicdoboz meg a defibrillátor és mehet az universal soldzsör kategóriába :DDD Ad életet-lőszert és jó fegyója van hát mikell még? :DDD :DDD
Ne izgulj majd lesz jobb. Amugy meg ha szemtől szembe van akkor 40mm gránátot az arcába és vége a csókának :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7012) ForRedGlory válasza Zolás (#7011) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Assaultnál mi lenne jobb fegyver az M416-nál?
Az AN-94 ABAKAN is jó, de ott csak pötyögtetni lehet, nem lehet egy gombnyomásra kilőni a teljes tárat... Mondjuk meg kéne lassan tanulni hogy pötyögtessen az ember, mert úgy pontosabb, de nem egyszerű.

(#7013) gabipaci válasza BandiHUN (#7009) üzenetére


gabipaci
addikt

Az a baj, hogy a kettes szerver tegnap is csak azért telt meg Rush módban is, mert beírtam az egyesre, hogy ott karbantartás lesz, menjenek át.
De valahogy a kettes nem akar berobbanni a köztudatba.
Nem tudom mi lenne a jobb megoldás. Hiába futna rush-ban, ugyanúgy üres lenne.
Ha átrakom, az lesz a baj, hogy nem HC, ha HC-be rakom, az lesz a baj, hogy nem conquest.
Én örülnék neki a legjobban, ha teljes terhelésen futna mindkettő. Akkor tudnám, hogy van értelme a kettesnek is.
Most átteszem rush SC-be, ha estetleg jön este mackó, majd lebokszoljuk :)

Logitech hardware tester

(#7014) F_Zolee válasza ForRedGlory (#7012) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én azzal nyomom állandóan. Volt, hogy csipákat szedtem le vele távlatokból. ;]

(#7015) mackosajt válasza gabipaci (#7013) üzenetére


mackosajt
addikt

mackó már nem jön, mert reggel melózni megy, és ez a nyamvadt időátállás is most lesz, szal már nekem igen későre jár.

Amúgy nekem nyóc, hogy min megy, csak néha szeretek nem idegbajoskodni, és jól tud esni egy kis konkveszt

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7016) gabipaci válasza mackosajt (#7015) üzenetére


gabipaci
addikt

kár hogy nem jössz, pedig már kezdtem megszokni :)
ne idegeskedj! gondolj arra, hogy én nem kelek holnap korán ;]

Logitech hardware tester

(#7017) mackosajt válasza gabipaci (#7016) üzenetére


mackosajt
addikt

:((( :W

reggel f1 is lesz... arról is lemaradok..

na tényleg léptem.

szeró meg fusson abban, amiben népszerűbb.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#7018) Bavid válasza ForRedGlory (#7012) üzenetére


Bavid
senior tag

xm8 prototype, stg.77 aug, m16a2 (ez csak akkro ha kevesen vannak mert különben esélytelen vagy 2-3 embert leszedni vele)

Nekem mostanában a g3 jön be nagyon elég jó kis fejeseket lehet adni, csak ez a 20-as tár hát esküszöm örömtáncot jártam mikor 1 tárral sikerült 3 embert leszedni:D Ált. 1 emberre min 10-12 golyó elmegy és akkor kövire jöhet a pisztoly, csak az a szívás hogy engivel általában pisztoly helyett tracerrel megyek, és ilyenkor szoktam nézni hogy upsz ez asszem nem fogja megölni :))
Más: azt nem értem hogy járműveknél összesítésre adja a csillagokat? Mert pl uav. ra ma kaptam egy aranyat (jó dolog is az ;] ) megnéztem a mystatsnál ott 2 csillagot írt mindegyik repcsire és uavnál csak 86 kill-em volt.
Illetve szerzett már valaki payback pint? Mert én biztos vagyok benne hogy csináltam már iylet pl. mikor pont veled ForRedGlory mentünk a szigetes pályán ketten vagy félórát akkor biztos hogy megöltél lega. 5ször és én utána is öltelek tehát meg kellett volna kapnom nem?
A statom amúgy elég vicces mindennap nő kb 1 századot a k/d-m:D

(#7019) Locutus


Locutus
veterán

Botrány ez így autobalance nélkül... és persze szarnak is rá. Na legalább ilyenkor közbeléphetne egy-egy admin, és seggberúghatná azokat, akik nem akarnak átállni se.
Ma legalább 3-4 olyan map volt, amin 20vs10-ben nyomtuk egyszercsak, és bárki bármit mondott le se volt szarva... csak tolták be a balfaszok az összes pontot, mintha ügyesek lennének... észre se vették, hogy nincs kire lőni...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#7020) F_Zolee válasza Locutus (#7019) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én ilyen mértékű vándorlást csak itt láttam még. Valami sújtja ezt a szervert, mert itt volt a legunalmasabb köröm is egyben.

(#7021) r-chee válasza Locutus (#7019) üzenetére


r-chee
őstag

Igyekszünk felszólítani/cselekedni, ha tapasztalunk ilyet. Perzse én pl. nem nyomkodom percenként a TAB-ot, hogy milyen a csapatelosztás, max. beírásokból veszem észre a szitut.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7022) gabipaci válasza Locutus (#7019) üzenetére


gabipaci
addikt

Én be szoktam írkálni akkor is, ha nem is játszok, de akkor keményebben fogok fellépni. (PONT)

Logitech hardware tester

(#7023) BandiHUN válasza Locutus (#7019) üzenetére


BandiHUN
veterán

az a baj ezzel,hogy oldalt váltani csak egyszer lehet...és ha "rendesek" a ph-sok,már túl vannak sokszor rajta,avagy ottvan,ha az embernek a másik oldal volt már kezdésnek szimpatikus...az idegenek le se sz...ják,aki meg máshol is játszik,főleg magasabb szinttel,azt meg például simán nem érdekli már,hogy kilépéskor elvesziti a pontokat,gondolom ilyenkor a k/d-je és a nyert/vesztett meccse sem romlik...de ez nem biztos

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7024) PaJa1


PaJa1
őstag

Felnéztem a PHs szeróra, és nagyon nem az én világom a nonHC mód. Mindenütt emberek, akik 1 tár golyóból sem halnak meg, pedig ment fejre is magnum tölténnyel.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#7025) BalaNce87 válasza PaJa1 (#7024) üzenetére


BalaNce87
addikt

Szart se számít a fejes, viszont ha hc lenne egy 32 emberre az is nagyon szar lenne mert akkor mindenbe meghalsz anélkül hogy tudnád mivan. Sajnos az egész sebzést elbaszták, mi az hogy pisztolyból is legalább 3 fejes kell hogy meghaljon. Az a szar hogy meglátok 3 embert mind1iket hátbalőhetném de az 3 tár...egy tárból nemhogy 3-at hanem 6 embert kilehetne szedni normális esetben. Amúgy ez a 32 nagyon sok, tiszta agyatlan zúzás az egész, egyszerűen nem lehet taktikusan játszani, mert mindenhol van ellenfél lelősz egyet utána hátba lőnek... Igaz nagyok a mapok de nagyon sok így is ez a 32, szerintem értelmetlen az egész. Engem a spot zavar de az nagyon, hogy lehet ilyen hülyeséget beletenni, jó hogy nem adnak wallhacket már.... szinte ugyanaz a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#7026) JamesHun válasza PaJa1 (#7024) üzenetére


JamesHun
addikt

nem egészen
M60-al úgy lőnek, mintha sniper lenne :D

de a kedvencem amikor medic el 10 méterre lévő embert lövöm erre szemből odarohan miközben lövöm és lekésel :D
kb 10 méterről cafatokra lőném, nemhogy odaér hozzám és lekésel :D:D
kéne egy kis balance a játékhoz, mert a kasztokat senki nem arra használja amire való
medic egyik háborúban sem az élvonalban harcol
rakétavetővel nem emberekre lőnek, hanem épületre és tankra
sniper meg tud feküdni is :D:D:D

SeriesX: JamesSHun

(#7027) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Hú gyerekek akkorát henteltünk a PH-n az előző 3 játékban :)
Épp hogy csak annyival voltunk jobbak a másik csapattól, hogy szépen lassan haladtunk előre :)
Szerencsére jó csapatban voltam és ilyen stat jött össze majdnem mind3 meccsben :C
Fel is ment a K/D arányom 0.93-ról 0.96-ra :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7028) gothic20 válasza JamesHun (#7026) üzenetére


gothic20
aktív tag

Hát igen elégé félresikerült a sebzés. BF2-ben elégvolt ha egyszer fejbe lőttem valakit és meghalt itt meg 2-3 fejlövés kel. És a fegyvereket se lehet Automata/Félautomata üzemmódban használni ez elég gáz. És az öngyógyulás.....
Amúgy ha RPG-vel sikerül eltalálni valakit az a lövészt dicséri mert elég könny kitérni előle. :D
A hasalás mért marat ki tényleg ?

[ Szerkesztve ]

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#7029) PaJa1 válasza ForRedGlory (#7027) üzenetére


PaJa1
őstag

Pont erről beszélek. A másik oldalon voltam és csak a hent ment, de én hiába lőttem az embereket, nem akartak meghalni. Tiszta Deathmatch volt az egész.

HCban nem sok 32 ember, ott nem tömörülnek így össze, később élednek fel, vigyáznak magukra a jónépek. ÉS egy tár nem egy ember, persze az automata kispisztoly ott is tré. Ja és komolyabb stukkerből elég 1 golyszi is fejre, nagyon komolyból meg testre is. Az M95 magnum golyszival térden, bokán is elég volt lőni az ellent.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#7030) ForRedGlory válasza PaJa1 (#7029) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát akkor rossz csapatban voltál :)
Nem tudom valahogy úgy érzetem akik az én csapatomban voltak azok tudnak összejátszani. Öröm volt nézni párszor hogy kisegítettük egymást. ráadásul mindenki használta is a spot-ot (q) billentyű. Úgy világított feletetek a spot, mint a karácsonyfa, úgy pedig nehéz elbújni bárki elől :)
Ma volt talán az első olyan estém, amikor beleszerettem a gammába... :B

(#7031) BalaNce87 válasza gothic20 (#7028) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én szerintem nincs öngyógyulás, mert akkor különben is minek van élet?
Azzal visszagyógyulsz 100%-ra ha a medic dob pakkot, amúgy szerintem marad az a kevés életed, ha nem akkor nem értem minek van healthbar, mint pl cs-be.

(#7032) aram01


aram01
nagyúr

gyerekek ez a mai játék ez ott volt a toppon :C

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7033) r-chee


r-chee
őstag

Kíváncsi vagyok, vajon hányan használjátok úgy a fegyvereket, hogy rövid sorozatokat lőttök, nem pedig húzzátok neki, míg ki nem fogy a tárból. Ha röviden sorozok valakit, ezerszer biztosabb, hogy bekrepál, sokkal pontosabb, mint a folyamatos tüzelés. Na meg nem árt mozogni, hátrálni tüzelés közben.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7034) Zolás válasza BalaNce87 (#7031) üzenetére


Zolás
addikt

Visszagyógyulsz csak lassan. Majd figyeld meg egyszer meglövik a csapattársad elbujik kevés a HP-je és ha nem lövik sacc10mp-ig akkor elkezd felkuszni a healtje. Ha dobnak neki pakkot akkor instant felmegy és gyorsan. Ha nincs csomag később megy fel és lassan.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7035) r-chee


r-chee
őstag

Francba, miért kell mindig tekergetni az órákat ide-oda :( .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7036) PaJa1 válasza Zolás (#7034) üzenetére


PaJa1
őstag

Menj HCra, ha ott meglőnek akkor várhatod a regenerálódást, csak medic segíthet. Addig meg próbálj érvényesülni homályos szemmel :)

r-chee 1 óra múlva 2 lesz :D Nem szoktam ülni a tűzgombon csak ha hosszú pofon távolságba ér valaki

Megyek próbálok lőni pár ellent ittas állapotban :DD

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#7037) gabipaci


gabipaci
addikt

LOL, gondoltam lefekvés előtt megnézem mizu a szervereken. A II-esen ez a chat fogadott:
[23:36:26]: TaploBTomek: gg?
[23:37:04]: TaploBTomek: atjotok noobok vagy kilepjunk?
[23:37:06]: Balance: valai at
[23:37:16]: GabX.BC2-MW2: n mek
[23:37:17]: Replika1: lepjel
[23:37:22]: GabX.BC2-MW2: de mi a fsznak nicns ekezet?
[23:37:23]: TaploBTomek: ok remek volt
[23:37:24]: Replika1: e ne nooboz ocsi
[23:37:37]: GabX.BC2-MW2: z vmi magyar szero h enniy a magyar?:D
[23:38:45]: Replika1: kovi vau vau es ban KISKOCSOG
[23:39:51]: TaploBTomek: vao vao
[23:41:21]: GabX.BC2-MW2: persze -.-
[23:54:33]: Replika1: enyi vagy
[23:54:47]: Replika1: haha
[23:57:44]: Replika1: mivan nagypofaju nem megy??
[23:57:58]: TaploBTomek: repli te el vagy tevedve
[23:58:08]: Replika1: el
[23:58:16]: Replika1: egitcs mester
[00:02:52]: Replika1: lol
[00:04:22]: TaploBTomek: jo ejt

Átnéztem az egyesre, ott volt Replika1, és ezt a párbeszédet váltottuk:
[00:15:24]: Yell: Replika milyen jogon fenyegetozol ban-al?
[00:16:06]: Yell: esetleg valaszolnal?
[00:16:16]: RRichy: noob vagyok
[00:16:27]: Replika1: esetleg kerdezd akitol hallottad
[00:16:28]: RRichy: hi
[00:16:44]: RRichy: ? mi van?
[00:16:52]: Yell: DE KI VAGY TE ITT????????????
[00:17:08]: Yell: olvasom, nem hallom
[00:17:18]: Yell: a log filebol
[00:17:33]: RRichy: tolem akarsz valamit?
[00:17:35]: Replika1: nalatod
[00:17:59]: Replika1: olvasd az elozmenyeket is
[00:18:10]: RRichy: hogy?
[00:18:45]: Corzi: yeees xD
[00:18:47]: RRichy: knem ertwem
[00:19:10]: Yell: az az elozmeny, hogy szolt hogy aljatok at?
[00:19:35]: Replika1: beken hagynal?
[00:19:43]: RRichy: na most mi van:?
[00:19:49]: Yell: persze, 24 orara...

Kapott tőlem 24 boldog órát, addig is nem kell ban-al fenyegetőznie a nemlétező adminjogával.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#7038) BalaNce87 válasza Zolás (#7034) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ez elég fos:S Amúgy sokszor én is sorozatokba lövök, de szart nem érek vele, mert ugyanúgy megölnek ha valakinek erősebb a fegyvere. Lövöm már egy órája aztán leesik neki odafordul, azt nekem így össze vissza rángatózik a fegyverem és nemtudom eltalálni ez oké csak neki már addigra rég megkellett volna halnia. A sorozatlövés alap csak abba nem halnak, kell nekik egy tár sorozás, és addigra elbújnak, mire kapná a további sorozást, meg őt nem zavarja hogy lövöm rám néz elekezd rotálni és meghalok. Nagyon irrális dolgok vannak benne, ezért jó a HC mert ott 2 pisztoly golyó tesbe és kész, de sniper is egy testbe szerencsére. Nem is tudom hogy gondolták azt hogy csipába nem hal elsőre, jah aztán bebújik sarokba és vissanő az élete, kurva jó....
Ezt az életvisszanősdit meg a késelést szépen nyúlták a codból és pont ezeket de inkább az elsődleges dolgot rühellem a legjobban a codokba, jah meg hogy full irreális és nincs kihívás benne.

[ Szerkesztve ]

(#7039) BandiHUN válasza gabipaci (#7037) üzenetére


BandiHUN
veterán

ma azért voltak jó kis meccsek :D még most jöttem le,de már szerintem magyar egy se volt fent,voltunk vagy 7-8an :D
nem baj,végre megvan a rohadt m60 a dokihoz,remélem holnap meg jön egy patch,ami majd szépen legyengiti :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7040) Doki-HUN1978 válasza BalaNce87 (#7038) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Én ráteszem a kezem a tűzgombra és rajta tartom amíg ki nem fogy a tár vagy meg nem hal az ellen, vagy én :)
Ha relatíve közel van az ellen nem szabad megengedni azt a néhány tizedmásodpercet, -amíg leveszed az újjad a tűzgombról és újra ráteszed- simán leszednek.

Lövés közben picit lefelé kell húzni a fegyvert aztán had szóljon.

Én is féltem ettől az újragyógyulástól de nem veszélyes.
Viszonylag sokat kell várni mire felgyógyulsz addigra pedig egy rush szerveren sokminden történik.
Tehát menned kell rotálni, viszont ha -sebesült vagy- melléd lőnek, máris alszol.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#7041) ciry válasza gabipaci (#7037) üzenetére


ciry
őstag

Mondjuk ezt nem értem.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#7042) Hobbbyt válasza BandiHUN (#6969) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Köszönöm.
Most 1200mhz-ről visszavettem 1080-ra a ramokat (gyárilag 1066) 450*2.4
Így talán jó, legalábbis eddig nem zárt be csak úgy. Viszont fps tekintetében hiányolom azt a +400mhz-et (sajnos a max szorzóm csak 8*) Eddig megvolt a stabil 60 fps most 54-56 között mozog.

aram01 Egyszer úgyis "le combat knifezlek" csak "sajnos :DDD manapság mindig egy csapatban vagyunk

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#7043) p87 válasza r-chee (#7033) üzenetére


p87
senior tag

Ja először én is így voltam az XM8-al lőttem amíg volt golyó a tárban, távolabbra azért kisebb sorozatokban, de már áttértem az AN-94-re és sokkal jobb, mert ugye alapból kisebb sorozatokat lő, nem rángatózik annyira, 4x-es távcsővel olyan távolról is letudok szedni valakit mint sniperral. Nekem ez tetszik a legjobban.

(#7044) F_Zolee válasza aram01 (#7032) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mi volt veled? Egyik körben sokkal többet öltem csipával, mint te. ;] Persze amikor azzal voltam többet védőben.

(#7045) lala42 válasza Hobbbyt (#7042) üzenetére


lala42
őstag

Az egyik nem zárja ki a másikat ;] :DDD

Úgy érzem, hogy F_Zolee-nek este visszavágok, a tegnap esti menetért. :K :C Csak találjam meg. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#7046) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Személy szerint nem volt még időm észrevenni hogy öngyógyulás van:9 Van elég akció amire figyelni kell. nem fogok elbujdosni amíg feltöltődök, addig a társaim mit csináljanak? számítanak rám is:)) Health Boxot alám és had szóljon. Meg általában keresem is rögtön a felcsert, nem avval vagyok elfoglalva hogy nézem ahogy töltődök vissza.

M60an tényleg erős, hasalni mindenkivel kellene tudni, Assaultal meg rákel segíteni a 40 milissel és meghalnak.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#7047) aram01 válasza F_Zolee (#7044) üzenetére


aram01
nagyúr

nem mindig megy jól,néha van egy kis hullámvölgy :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7048) Zolás válasza medvezsolt (#7046) üzenetére


Zolás
addikt

Azaz. A 40mm a király :DDD Rászórod az ellenre és mehet nyugdijba ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#7049) F_Zolee válasza lala42 (#7045) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mi történt? Sokszor hasaltál? :U :D

(#7050) Locutus


Locutus
veterán

+1 szavazat arra, hogy 24 slotos legyen a szerver. Egyszerűen ebben a BF-ben ez az optimális, 3 squad per oldal. Ha ennél több ember van, akkor csak agyatlan kavarodás az egész.
Legalább értelmet nyerne az is, hogy van vagy 10 magyar szerver már, amiből jelenleg ha 3-4-et meg tud tölteni a társaság... ha az EA még többet jóváhagy, akkor lassan olyan lesz mint CSS-ben, van 210 szerver, 3 tele, 10-en csak lézengenek, a többi üres.. de hogy ez kinek éri meg azt nemtom.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.