Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) feka007 válasza alph4 (#4000) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát pedig 2-ben vagy a 2142-ben lehetett törölni a belépésnél. Szerintem itt is lehetne, csak kifelejtették.. :D Mjad patchbe remélem berakják..
Amúgy legelső patch mikor jön, nincs hír? Mert lenne mit javítani, és ha normálisan megcsinálnák a menüt-szerverkeresőt-EA ongányt, akkor a kib.szott cefetül jó game lenne :C

(#4002) gabipaci válasza iZed (#3997) üzenetére


gabipaci
addikt

A magam javára? LoL Ha a többiek is visszamondják, mert emelkedik a rájuk eső rész, és még ez az egy szerver sem lesz, az kinek a javára fog szolgálni???
Megbíztál engem? Azt hittem én ajánlottam fel a segítséget. Na mindegy.
Elég lesz az az egy szerver is ami van.
Majd Te intézed a másikat.

Logitech hardware tester

(#4003) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Én is haladok már.

(#4004) PhilBrick válasza iZed (#3997) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ne bántsd, így is sokat vállalt magára! És magamtól is így döntöttem volna.

(#4005) feka007 válasza F_Zolee (#4003) üzenetére


feka007
nagyúr

Ezeket honnan copyizzátok be? :F

(#4006) F_Zolee válasza feka007 (#4005) üzenetére


F_Zolee
veterán

Innen. Csak kicsit visszább kell olvasni. ;]

(#4007) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Borzalmas... :(

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#4008) ForRedGlory válasza _Voyage_ (#4007) üzenetére


ForRedGlory
félisten

De legalább tudsz játszani. Engem folyamatosan kivagdal az a szar PB, hogy akassza fel magét, aki kitalálta... :W :)

Enyém (van egy elég nagy hendim, mert még sosem tolam online ilyen játékkal, így az elején akkor lőttek le, amikor nem szégyelltek :D)
Aztán már kezdek belejönni, már ha a PB akarja...

[ Szerkesztve ]

(#4009) feka007 válasza F_Zolee (#4006) üzenetére


feka007
nagyúr

Thx. :C Na én majd bemásolom, ha már kialakult vmi normális. :D Egyelőre még csak most jöttem bele.

[ Szerkesztve ]

(#4010) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Kezd tele lenni a cipőm ezzel a játékkal. :W

4. este próbálok játszani, eddig -ha tudtam nagynehezen csatlakozni- legalább játszottam, de ma este folyamatosan kidobál asztalra, meg kapcsolati hibára hivatkozva a főmenüben találom magam.

Türelmes ember vagyok de ez már több a soknál.
Nem káromkodom mert nem illő, de sokat gondolok ezeknek a rablóknak (EA) az anyjára.

Ennyire még egy játék sem szopatott.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#4011) szn0rbi


szn0rbi
csendes tag

srácok!! nem a pb a szar hanem a szerverek !!! R5 -ös szerverek kellenek és akkor nem vág ki pb! a szervereket faszán be kéne konfigolni csak sok admin lusta ezért vág ki a pb!! irjátok be keresőbe R5 kidob csomó szervert na azon tudtok majd játszani... nem fog a pb kivágni

(#4012) Neoteric


Neoteric
addikt

Enyém se valami fényes, bár mentségemre szolgáljon, hogy medic vagyok, és sokszor önfeláldozó manővereket hajtok végre a csapat érdekében :DDD

PSN: ne0teric_sAN

(#4013) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

sok rombusz van erre halljátok-e? :DDD :DDD :DDD
Vagy csak sok koczka? ;]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#4014) _Voyage_ válasza ForRedGlory (#4008) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Tegnap dél óta nem sikerült játszanom, egy szerverre se enged fel.... :)
Mostmár nem is szenvedek addíg, míg vmi megoldás nem lesz. :D

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#4015) szn0rbi válasza _Voyage_ (#4014) üzenetére


szn0rbi
csendes tag

kajak nemvágom mi lehet a baj... nekem (lekopogom) annyi szokott lenni hogy nehézkes csatlakozni, 1-2 kivág connection lost de amugy megy minden.. szerencsére :)

[ Szerkesztve ]

(#4016) feka007


feka007
nagyúr

Na látom nem is olyan rossz az enyém, akkor belinkelem :D Nem sokat toltam még, de majd bepótolom. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4017) siriq


siriq
őstag

Nekem a SUN sajnos lag tenger. Nem nagyon fogok jatszani ott. Alig birtam kinyirni par embert. Mashol amin jo a pingem meg HS szinte minden 3dik killem. Erdekes volt. Megneztem, jatszottam ott is.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#4018) Neoteric válasza siriq (#4017) üzenetére


Neoteric
addikt

Honnan játszol?
Angliában van a szerver, szal hacsak nem tengerentúlról játszol, nem kéne laggosnak lennie :F

PSN: ne0teric_sAN

(#4019) siriq válasza Neoteric (#4018) üzenetére


siriq
őstag

Eppen ez az. Angliaban vagyok. Megis lag ezerrel.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#4020) creed13


creed13
tag

Én is én is... :U

[ Szerkesztve ]

Ha én éhes vagyok, akkor neked nem lehet igazad!

(#4021) JamesHun


JamesHun
addikt

hát csak én vettem észre, de néha a játékteljesítményes bónuszt mintha rosszul adná össze :P
most pl kaptam 4x 100 pontot és 1x 200 at
az nálam 600 nála 500

SeriesX: JamesSHun

(#4022) alph4


alph4
tag

Na meglett a 10es szint, lehet menni pihenni :P
Ma nekem is több szerveren volt laggal problémám, jó lenne ha látható lenne a pint a szerver keresőbe. Mondjuk annak is örülni kell ha egyáltalán behoz vmit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4023) JamesHun válasza alph4 (#4022) üzenetére


JamesHun
addikt

rendszergazdai futtatás és látsz pinget :P

SeriesX: JamesSHun

(#4024) antikomcsi válasza JamesHun (#4021) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Most kaptam 2 ezüst csillagot, darabja 1000, egy bronz csillagot 500 és 200, illetve 100 pontos medálokat valamennyit. Összességében számolt rá 1700 pontot. Úgyhogy valamit én sem értek. :U

Más:

Kár volt néznem a csalós videókat, mert mégiscsak azt hiszem a játékban, hogy páran csalnak. Az emberke áll az ablakban, és néz kifelé, én a szoba másik falánál goggolok, mert felosontam. Sniperral kap egy fejest, és ekkor ért a meglepetés. Mert nem meghalt, hanem megfordult és lelőtt. Fröccsent a vér, úgyhogy ne mondjátok, hogy van olyan köztünk, aki 3 méterről nem talál el egy mozdulatlan embert, úgy, hogy nincs semmi zavarás. Érdekesség képen megnéztem, és biztos nagyon profi, mert 49-es volt a rangja.

(#4025) JamesHun válasza antikomcsi (#4024) üzenetére


JamesHun
addikt

oda már csodapáncél jár
vagy Chuck Norris volt a srác

SeriesX: JamesSHun

(#4026) alph4 válasza JamesHun (#4023) üzenetére


alph4
tag

Kösz a tippet :) bár mondjuk így is csak kevés szervernél írja ki (nálam)

(#4027) r-chee


r-chee
őstag

Eddig 46 embör gyűt össze innen Prohardver!-ről saját bevallások és az én látásom alapján :) . Ez azt is jelenti egyben, hogy ennyivel kevesebb warez példány fut a gépeken, ennyivel több a harcra kész virtuális katona a legalitás kis mezején.

A Listában első a game nick, második a fórumos nick, ha nem egyezik a játékossal. Elég magas a PH! érték kérem szépen:

1. [PH!]kamikaz333 – kamikaz333
2. [PH!]Voyage1st - _Voyage_
3. _== Laller ==_ - :_Lajoska_:
4. =Max= - Zsozsooooo
5. attila4go – Def26
6. Blom63 – Blom
7. Celpont – belaazallat
8. CrWEE – Senhi
9. dodiii – doddy
10. Drach - drachos
11. escpeter
12. Fortissimus
13. gabipaci
14. HS 2142
15. JamesHun
16. Jazzy1 – Jazzy
17. Keldor – Keldor papa
18. Laca36 [HUN] – Amatőr
19. mackosajtDB
20. MesserHUN - lala42
21. Mr.Miniszter – feka007
22. Mrdevil
23. Multikill – Bavid
24. Neoteric(Hun) – Neoteric
25. nowan
26. oXy_re
27. PaJa1
28. phForRed - ForRedGlory
29. pityaa23
30. pityaa23
31. pocok - szn0rbi
32. Polacheck
33. Proof
34. rankesz
35. r-chee [Hun] – r-chee
36. RK_ydderF – RI/OS
37. Roden – L4D1K
38. rodrigezhun - .Oldman.
39. sshentes – aram01
40. sutyomatic - sutyi^
41. Szemike –Szemi82
42. Szent.Ciryboy - ciry
43. Szlobi - SzlobiG
44. TANGO (HUN) – quasarus
45. Tasi Hun – tasakos
46. tgulyas

A Hungarian Sun / PH! Ranked szerón tudomásom szerint az adminok jelenleg:

gabipaci - game nick: gabipaci
Ciry - game nick: Szent.Ciryboy
Neoteric - game nick: Neoteric(HUN)
nowan - game nick: nowan
r-chee - game nick: r-chee [HUN]

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4028) Fortissimus válasza antikomcsi (#4024) üzenetére


Fortissimus
őstag

en szerencsere meg nem talalkoztam csaloval.
.

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#4029) ForRedGlory válasza r-chee (#4027) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nagy grat :R
Holnap el is kezdem felvenni az embereket, akik még nincsenek meg :)

(#4030) drachos válasza Fortissimus (#4028) üzenetére


drachos
tag

Én igen, vagy valami csúnya lag volt, de a csávó fénysebességgel rohant keresztül a csatamezőn, csak néztem, hogy mi van :F Bár nem tudom, ilyen speedhack van e, azért ez már elég szépen módosítja a játékot, csak észreveszi az a rohadt PB, ha már ennyit szívunk vele :W

(#4031) alph4


alph4
tag

Dolgozik azért a PB, meglehet nézni hogy eddig 23 embert bannoltak ki.
Érdemes Punkbuster ON szerveren játszani, ott tuti kevesebben próbálkoznak cheattel.

(#4032) drachos válasza alph4 (#4031) üzenetére


drachos
tag

És a fele orosz :C

sőt, több mint a fele, 12 orosz a 23 bannolt emberke közül :U
Egyébként tuti, hogy sokkal többen használnak. Ha értenék a dologhoz, én azt csinálnám egyébként, hogy beszerezném ezt a cheat progit, és úgy módosítanám, hogy PB egyből kiszúrja, azt mehet a netre... nesztek vazze ;]

[ Szerkesztve ]

(#4033) DieHard válasza alph4 (#4031) üzenetére


DieHard
senior tag

simán bannolni kéne az ipt.

(#4034) r-chee


r-chee
őstag

Látom, tele van a szeró. Most nem látok oroszt, lengyelt vagy osztrákot, hogy lehessen helyet csinálni :D . Remélem, holnap délelőtt találkozom majd fent PH!-sokkal :) .
Kár, hogy befulladt a második szerver megvalósítása, simán elkélne. Bár én HC-ért sosem rajongtam, elég hardcore érzés, ha van egy pro gamer darálógép a pályán, és aratja a népet, mint kombájn a kukoricát :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4035) RI/OS válasza r-chee (#4034) üzenetére


RI/OS
őstag

Megyek aludni 1 hely minusz :)

(#4036) PaJa1 válasza r-chee (#4034) üzenetére


PaJa1
őstag

Új hibaüzivel találkoztam.

Én mellesleg jobban szeretem a HC módot, kevesebb értelmet nyer a rambózás, meg jobban hasonlít a háborúsdira.

Silent77,
Nekem eddig a PnkBstrA val dobott hibaüzit, hogy nem tudott elindulni, most meg avval, hogy a B áll le.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4037) Silent77 válasza mobal (#3561) üzenetére


Silent77
veterán

Megcsináltam, ugyanúgy kidob a PB. :W
Nem hiszem el, hogy nem tudok játszani!

PaJa1: Engem 2 napja ezzel vág ki. :(((

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4038) ForRedGlory válasza PaJa1 (#4036) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én is folyamatosan ezzel találkozom már vagy 2 napja :(

(#4039) SzlobiG válasza alph4 (#4031) üzenetére


SzlobiG
félisten

Meg is érdemlik remélem itt nem lesz olyan mint MW2-be mert az a VAC egy nagy kalap szart se ér.

(#4040) PaJa1 válasza ForRedGlory (#4038) üzenetére


PaJa1
őstag

Nekem az új volt.
De most megint másik jött :D
A Bt nem sikerült elindítani.... ááá

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4041) sutyi^ válasza Silent77 (#4037) üzenetére


sutyi^
senior tag

Opciók.

a.) Nem fut a PB szolgáltatás.
b.) Nem engedi futni valami, UAC, anitvírus, akármilyen szekuricsi suit.

Ha semmi nem fogja magát a szolgáltatást, és az up to date akkor is problémázik akkor passzolom.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#4042) D1Rect válasza alph4 (#4031) üzenetére


D1Rect
félisten

Vagy a punkbuster nincs a toppon, vagy tényleg kevés a cheater. :U

(#4043) PaJa1 válasza PaJa1 (#4040) üzenetére


PaJa1
őstag

Na most folyamatosan nem tudok belépni egyik szerverre sem, 5ből 5 azzal a hibával léptet vissza menübe, hogy a pnkbstrB nem indult el.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4044) r-chee válasza PaJa1 (#4036) üzenetére


r-chee
őstag

Talán megjavul az EA rendszer a napokban.
Igen bírom a játékban, hogy meg lehet jelölni az ellenséget (fegyver célzás + Q), így egy rövid időre láthatóvá válik a megjelöltek pozíciója.
Rambózással kapcsolatban pl. sokan írják, hogy be kéne tiltani gránátvetőt stb. Na de hát azzal is csak célozni kell. Nem fogok pl. swap-elő ellenséges csoportosulásba pisztollyal belövöldözni, GL közéjük, és érezzék át a ritmust. De küldhetnék közéjük gránátvetővel is egyet, vagy kézigránátot is, arathatom őket gépfegyverrel, persze akkor azokat is be kéne tiltani, sőt ki sem kellett volna adni a játékot :) . Együtt kell élni a lehetőségekkel, taktikázni kell a túlélésért.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4045) Silent77 válasza sutyi^ (#4041) üzenetére


Silent77
veterán

Fut rendesen, nincs semmi ami megakadályozná. :(
COD soha nem dobott még ki PB hibával.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4046) drachos válasza r-chee (#4044) üzenetére


drachos
tag

Hehe, az az igazi, mikor úgy ölsz gránátvetővel, hogy hirtelen felbukkan előtted az ellen, és reflexből lősz, és gyomorszájon lövöd gránáttal :P Már sikerült párszor így ölnöm, a gránát ugyan nem robban fel, de attól még halálos, aki kapta :)

(#4047) PaJa1 válasza drachos (#4046) üzenetére


PaJa1
őstag

Én csak telibe lőttem egy mesterlövészt kb 8 méterről, a gránát az oldalában robbant.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4048) r-chee


r-chee
őstag

Betettem logoutos blogomba a névlistát, mivel ezt találtam célszerűbbnek, és talán szerkeszthető is marad mindvégig, így tudom frissíteni. Itt érhető el, de adatlapomon keresztül is megtekinthető.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4049) sutyi^ válasza Silent77 (#4045) üzenetére


sutyi^
senior tag

Akkor marad a szerver oldali nyűg, ez kivárós akkor. :(

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#4050) Allien


Allien
veterán

Ma tankoztam nem kicsit, de nagyon. Csak ugye, sok a láma. Elviszik előlem, csak azért, hogy meg mutassák, hogyan kell gyorsan és hatékonyan meghalni. :W :B
Minden esetre, én élveztem, valszeg az ellenfél már nem. :K Azért, van még mit tanulnom, sokszor olyan helyről lőnek ki, ahonnan nincsen rá látása, mégis befogja a rakétával a tankocskámat. :O :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.