Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28001) ciry válasza Xaels (#27998) üzenetére


ciry
őstag

Én mindent felhasználok, ami a járműveket kicsinálja :))
Egyszerűen ha meglátok egyet az ellenségnél, azt ki akarom fingatni.
Vonzanak mint sz@rszag a legyeket :D [link]

Giinos: szeretem az AT4-et én is :K

Ezt láttátok már?

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28002) Xaels válasza ciry (#28001) üzenetére


Xaels
félisten

Én is így vagyok vele csak lehet én nem vagyok annyira türelmes mint te. Inkább nekirohanok RPG-vel, tracerrel meg ami a kezem ügyébe kerül. Most az aknával csinálom ugyanezt. Panama-n valamelyik nap a betonfal mögül dobáltam a Bradley alá az aknát és a marharépa mindig belement majd megszerelte majd megint. Pörögtek a pontok :D Nagy tankokra rámászok gyorsan eldobok alá/mellé 2 aknát és rögtön lövöm szét amint megfelelő távra kerülök.

Már láttuk és elő is jegyeztem a kicsikét. Már csak VGA-t kell majd vennem ősszel :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28003) gergo0328 válasza Xaels (#28002) üzenetére


gergo0328
senior tag

ki lesz a szerencsés?(VGA):DD

(#28004) sith7 válasza WhiteWalker (#28000) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha egész nap játszol vele, akkor gondolom nálad nem fagy ki ... :(((

(#28005) WhiteWalker válasza sith7 (#28004) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

nem biza...sosem fagyott ki...régebben kidobott néhányszor asztalra (már ez sincs mostanában) és ennyi....nem a játékkal van gond.... :N

háháháhá , most vittem végig a single-t részt, királyságos volt :C

Ciry: én meg egy ADBLOCK-ot ajánlok a figyelmedbe a mozillához ;),a vidi amúgy kurv@ állat,ahogy oda röffenti a CG-t a rohadék csipáknak ;] csorgó nyállal néztem,csak multit is mutathatnának már :U

[ Szerkesztve ]

(#28006) Źşë' válasza Xaels (#27996) üzenetére


Źşë'
addikt

jaja ezt még régebben én is írtam, vietnamban jártam így.. :D gyerek alá dobom az aknákat, erre csak nem tolat rá, ppshval szétlőttem és ppsh kil llett :K granyóval viszont jó a dolog

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28007) Torry válasza Xaels (#28002) üzenetére


Torry
addikt

Szerintem nem lesz elég csak a vga cseréje.
Erős a phenom II x4, de a bc2-nek is nagyobb a cpu igénye mint a legtöbb játéknak, gondolom ez a bf3-ra is igaz lesz.

(#28008) sith7 válasza WhiteWalker (#28005) üzenetére


sith7
nagyúr

Hardver hiba nincs, driverek a legújabbak, win7 2 hónapos ... :F

Mondjuk másnál is vam fagyás , nem csak nálam... :U

MÁS
Új BF3 - as videó nagyon komoly :C

(#28009) ciry válasza WhiteWalker (#28005) üzenetére


ciry
őstag

Munkahelyi gép, letojom :P

Off, de jófajta

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28010) WhiteWalker válasza ciry (#28009) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

jaaaa , akkor én is leszarnám ;]

sith7: a konfigot is 2 hónapja raktad össze,amikor wint raktad fel?

[ Szerkesztve ]

(#28011) Xaels válasza gergo0328 (#28003) üzenetére


Xaels
félisten

Ősz környékén remélem a 6970-es esik elfogadható árba, egyelőre az a kiszemelt, de majd akkor kiderül ár/érték arányban mivel járok a legjobban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28012) haly válasza r-chee (#27979) üzenetére


haly
őstag

4890el nyomatod 1680-ba 54 fps-el? Ráadásul high árnyékokkal ha jól látom. Azért az durva... Remélem 69xx-ak is fognak olyan ,,idős'' korukban mint most a 4890 játékokat majdnem fullon vinni

(#28013) Źşë' válasza Xaels (#28011) üzenetére


Źşë'
addikt

biztos akk néztél teszteket is, mennyivel jobb az 5870nél? kb hány %

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28014) haly válasza ciry (#28001) üzenetére


haly
őstag

Lejárt az idő, amúgy a videó nagyon faja. Nemtom bc2ről voltak-e ilyen videók, mert akkor azokat meg kéne nézni, hogy mennyire hasonlítanak a véglegeshez, és abból le lehetne szűrni mennyire hasonlítanak a videók a végleges játékhoz vagy sem... Csak én egy ilyen bc2-es előzetes gameplay-t nem találtam.

Ja és nekem is ugyan az a hiba van mint sithnek. Kifagy kékhalál, stb... De tesztben semmi baja, és a single vígan szaladgál rajt. Próbáltam tuninggal, tuning nélkül, és még furmarkba is volt 1 órás teszt. Amiben szintén semmi hiba nem volt. Szóval több ötletem nincs. Sith-tel együtt várjuk a következő frissítést vagy karbantartást. :))

[ Szerkesztve ]

(#28015) Xaels válasza Torry (#28007) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem BF3 alá is jó lesz ez a processzor. Jelenleg is főleg VGA limitem van, de még pár száz Mhz-et tudok az órajelen dobni ha kell, a hűtő bírni fogja. Jobb VGA-val 100 fps is meglenne(jelenleg 40-80 között van) és ha BF3-ban is meglesz a jelenlegi az már elég.

Amúgy kíváncsi vagyok mit ajánlanál ennél a procinál erősebbet reális árban. Alaplap viszi a 6magos AMD csodákat, de ugye az még nem készpénz, hogy a játék ki is fogja használni a 4-nél több magot. Ennél a Ph2 X4-nél már csak sokkal drágábban tudnék platformot váltani, Ahhoz új alaplap + processzor kéne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28016) Xaels válasza Źşë' (#28013) üzenetére


Xaels
félisten

http://www.techpowerup.com/reviews/HIS/Radeon_HD_6970/8.html Eszerint nagyjából 10%-al tud többet BC2-ben, de őszig remélem hasonló árba lecsúszik. Az újabb architektúra miatt Dx11 alatt biztos jobban muzsikál még ennél a 10%-nál is. Élsimításra nálam nem lesz szükség.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28017) sith7 válasza WhiteWalker (#28010) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem, másfél hete új vga van .... :U

(#28018) sith7 válasza WhiteWalker (#28010) üzenetére


sith7
nagyúr

Rakjam újra a BC2 - t ? :F
Vagy az egész rendszert ? :Y

de másnál is fagy ... :U

[ Szerkesztve ]

(#28019) haly válasza sith7 (#28017) üzenetére


haly
őstag

ez nincs itt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28020) haly válasza sith7 (#28017) üzenetére


haly
őstag

Ezt mondjuk eddig nem mondtad, hogy új vga-d van. Ha azóta fagy, akkor érdemes egy CMOS reset. Mert szokott problémákat okozni az új driver. Ha megcsináltad írj, hogy megoldódott-e vagy sem. Ja és azt még írd meg, hogy single is kifagy?

(#28021) Torry válasza Xaels (#28015) üzenetére


Torry
addikt

Jaja, sajnos platformváltással lehetne csak.
Majd kiderül a dolog én mindenképpen eladom nyár elején a gépet, végén meg veszek újat mert nem leszek itthon az ára meg csak esne.

(#28022) sith7 válasza haly (#28020) üzenetére


sith7
nagyúr

Hálás vagyok, hogy segíteni próbáltok, de minden más program, ami a vga csere előtt is fenn volt, és működött, működik most is .... nem hiszem , hogy a BC2 ennyire érzékeny lenne a vga cserére, és még rajtam kívül nagyon sok embernek fagy, és nekik is csak a múlt hét óta.

Én csak azért irogatom be többször, hátha valaki hallott valamit, amivel ez a fagyás kiküszöbölhető :R

(#28023) WhiteWalker válasza sith7 (#28017) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

itt a válasz... :U , a régi drivert azt leszedted mielőtt behelyezted az VGA-t?
én megúsztam most vga cserénél (4850--->5870) a win telepítést... de anno a 4850-esemnél nem....

[ Szerkesztve ]

(#28024) haly válasza sith7 (#28022) üzenetére


haly
őstag

Hát nem tudom skacok. Én most multiztam/ok, és nekem szerintem megjavult(kopp-kopp-kopp). Eddig nem volt fagyás se kék halál. De most jön a 2. map. Meglátjuk. Sith, tényleg próbáld meg a cmos resetet, mert sokszor az a probléma, és nem csak a bc2 érzékeny arra. Single működik?

(#28025) sith7 válasza WhiteWalker (#28023) üzenetére


sith7
nagyúr

igen, leszedtem, újraindítottam, újratelepítettem

haly
Lehet megpróbálom.... csak vegyem ki az elemet az alaplapból ? :F

(#28026) Neoteric válasza sith7 (#28025) üzenetére


Neoteric
addikt

Mivel szedted le? Volt registry pucolás is vagy csak szimplán uninstalltad?
VGA cserénél vezérlőpultból távolítsd el a driver szirszarjait, restart, aztán driver sweeperrel pucold ki, megint restart, új driver leszed, felrak, megin restart.

PSN: ne0teric_sAN

(#28027) sith7 válasza Neoteric (#28026) üzenetére


sith7
nagyúr

driver sweeperrel

na ilyen nem volt ... :(

(#28028) haly válasza sith7 (#28027) üzenetére


haly
őstag

Ha nem OEM géped van, akkor az alaplapnak kell lennie kézikönyvnek, és abban elvileg benne van, illetve az alaplapra is rá van írva. Igaz én még sosem csináltam, de biztonságos. Az BIOS-ban módosított dolgok, mint például proci órajelei, vagy éppen a password, mind alap helyzetbe kerülnek. itt majdnem ugyan azokat mondja mint én.
Ahhoz képest, hogy csak hallottam róla, eszembe jutott, de életembe nem csináltam, elég jól megmondtam :P
Amúgy meg van ilyen pöcök. Azt kell áttenni, vagy kiveszed az alaplapi elemet 1 percre. De a leírást olvasd el. A legjobb pedig, ha alaplap kézikönyvét szorgosan bújod. ;)

[ Szerkesztve ]

(#28029) WhiteWalker válasza sith7 (#28025) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

egyértelmű hogy a vga csere által fellépett driver inkompatibilitás-összeakadás okozza a fagyást, kék halált....ha nem telepited a wint újra akkor a bc2-vel nyűglődni fogsz..... :U
sajnos ez ilyen.... :))

esetleg amit még haly mond,megpróbálhatod (az már rég rossz ha az alaplaphoz kell hozzá nyúlni....véleményem szerint a baj nem ott keresendő...új VGA új win....nálad,jelen esetben)

vagy égess éjfélkor fekete macskát ;]

[ Szerkesztve ]

(#28030) haly válasza WhiteWalker (#28029) üzenetére


haly
őstag

Szerintem is erős a gyanú a vga-ra, mivel nagyon összejönnek a dolgok...
Amúgy meg szeressük a macskákat. Nekem van 4.
Én is inkább a winben dolgoznék, mint alaplapban, de végső esetben azt is próbáld meg. Nem nagy ügy.

[ Szerkesztve ]

(#28031) WhiteWalker válasza haly (#28030) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

egyértelmű hogy ott a gond...ha újra húzná a rendszert friss driverekkel és akkor is előadja a problémát na akkor van gebasz.... :U
addig csak találgatás van.... :o

[ Szerkesztve ]

(#28032) haly válasza WhiteWalker (#28031) üzenetére


haly
őstag

Win újrahúzásnál mennyi adat veszik el? Minden vagy csak a rendszerfájlok vagy...?

(#28033) WhiteWalker válasza haly (#28032) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ha formázza a particiót (mert így kellene) akkor minden repül...előtte azért amik fontosak file-ok,dokumentumok,képek mit tudom én még mik,azokat azért ne felejtsük el lementeni,mert jön a meglepi ;]
és akkor utána formázás szépen, majd win install,driverek fel,BC2 fel és mehet a teszt üzemmód.
Telepítés előtt azért BC2-t uninstallálni... ;)

[ Szerkesztve ]

(#28034) haly válasza WhiteWalker (#28033) üzenetére


haly
őstag

Na ott nálam bukna a mutatvány, mert kb 200gb fotó van a gépen. Mondom én faternak, h elég lesz az 1080p képeknek, de nem, neki 4000x3000-szeres kell. (akik nem tudják, darabja kb 4-5mb... mondanom sem kell van belőle csomó...)

[ Szerkesztve ]

(#28035) WhiteWalker válasza haly (#28034) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ha véletlenül bármi folytán lehal a win-ed??? :U
Már bocs,de ilyenkor szoktam agyhugy követ kapni,mikor elhiv egy ismerős:"figyi nézd már meg a gépemet,mert nem indul a windows" megnézem és mondom hogy le kell gyalulni az egészet...."Jaj de hát akkor elvész mindenem?" - Igen,el....Ilyenkor kitalálják hogy több gigányi adatot másolgassak,meg szemezgetünk,hogy ez kell,az nem kell stb... :W
Többek közt ezért is érdemes legalább 2 particiót létre hozni a winyón....egyet a C-nek (op rendszernek), a másikat a személyes dolgoknak,játék stb....

[ Szerkesztve ]

(#28036) haly válasza WhiteWalker (#28035) üzenetére


haly
őstag

Így is van. Ja, hogy csak a rendszerpartíciót kell formázni? az más.

(#28037) WhiteWalker válasza haly (#28036) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Persze,csak azt kell :))

(#28038) sith7 válasza WhiteWalker (#28029) üzenetére


sith7
nagyúr

tegyük fel igazatok van ... ;] ... akkor a többi sok ezer embernek a világon szintén most volt vga cseréje ? :U ... és a vga cserém miatt lagg - osak a szerverek szintén több ezer embernek a világon ?

Nem kötekedés , csak kérdezem ... ez az alaplapos dolog ez az 1000 + 1. verzió lesz
Amúgy meg referencia driver volt fenn 10.4 - es, és 11.2 - es lett helyette, mindkettő radeon kártya ... :U

És ha csak driver + BC2 reinstall lenne ? :F
Sem erőm/időm/energiám nincs most új oprendszert rakni ... :(((

(#28039) WhiteWalker válasza sith7 (#28038) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ahogy gondolod...próbáld meg csak a bc2-őt feltenni a vga driverrel.....sok jót nem fűzök hozzá.... :(
de nálam se kék halál,fagyás,se laggolás nincs....szóval akkor a játékkal minden ok :DDD ,a hiba az ön készülékében lesz :))

ma pl a dead rising2-vel akartam játszani,de a "program szabálytalan műveletet hajtott végre,ezért le állt" hibaüzenettel dobott az asztalra.pedig még egy hete játszottam vele és akkor semmi problem nem volt,most meg el sem indul,ez is WTF?
le uninstalláltam,majd vissza,de ugyan ez....így nem játszok vele.... :( leszarom

(#28040) tka


tka
tag

Na!!!!A saját tapasztalatom.Ha befrissítem a handkártyát és újraindítom a gépet utána lefagy megint.Viszont ha nem indítom újra,hanem játszok simán megy nem fagy.Már 3x csináltam és működik.Szerintem próbáljátok ki és örülnék az észrevételeknek.Hátha átmenetileg ez a megoldás.Hát ennyi :o

a női hülyeség határtalan

(#28041) WhiteWalker válasza tka (#28040) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

na na, már bocs,de azért azt ugye tudjuk hogy nem ez a normális működés.... :U

(#28042) sith7 válasza WhiteWalker (#28039) üzenetére


sith7
nagyúr

meglátom mit csinálok, bízom benne, hogy nem nálam van a gond :R

meg van, hogy 5 percig megy, van, hogy 35 percig ... meg akkor a furmark, 3dmark, avp3, sc2 miért nem fagy ki, ha a vga a ludas ? :F

[ Szerkesztve ]

(#28043) haly válasza sith7 (#28038) üzenetére


haly
őstag

Nem tudom mennyire van igazad, vagy mennyire nincs. Több ezer ember eddig is mindig sírt, hogy laggosak a szerók. Én ma voltam fennt és tesóm csórta a netet routeren és még úgy sem akadt. Pedig (ha jól tom) 2mbit-es netem van. (200kb letöltés) Szóval a szerverekkel szerintem nincs baj. A kékhalálos dolog meg nekem is WTF, mert eddig baj volt most meg csak úgy megjavult, szóval nem tom. Minden esetre 100%, hogy a vidkari driver zavar be nálad. Az egy dolog, hogy most ez a ,,globális'' probléma is előjött a bc2-ben, de neked a vidkarival van baj. Drivert meg (nvidianál) csak ahhoz a vidkarihoz lehet letölteni ami épp a gépbe van. Hiába ugyan az a gyártó. Én újratenném a wint, és új drivert, meg a bc2-őt. 1 napot igénybe vesz, de hát utána jó lesz. Ha nem megy, akkor még bios resetet is próbáld meg. Nem vészes dolog, nem szabad tőle félni, mert ez csak a beállításokat teszi alaphelyzetbe. Pl a vidkari beállításait. Egyetlen kellemetlen dolog van benn, az az, hogy az órát is alaphelyzetbe rakja...
ÉÉÉÉS: single megy? (most már 3szorra is nekifutok a kérdésnek xD)

[ Szerkesztve ]

(#28044) sith7 válasza haly (#28043) üzenetére


sith7
nagyúr

ha minden kötél szakad újrarakom .... éééééééééééésssssssssssss

Bocsánat :R ... nem tudom, single - t nem próbáltam

(#28045) lala42 válasza sith7 (#28042) üzenetére


lala42
őstag

Olvasom itt a gondodat. Nos talán az segít, hogy a videokarid driverét takarítsd le. És !!!! Ne a legújabbat tedd fel, hanem nézd meg, hogy a ( ha jól látom )5770-hez melyik volt a legutolsó amit kiadtak. Nos azt szedd le, majd telepítsd. Ugyanis, az ATI valami miatt nem csinál visszafele kompatibilis drívert. Én is beleestem abba a hibába, hogy felraktam a legújabbat, és lassúlt a rendszer. Visszatettem a 4890-hez legutoljára kiadottat és ég és föld a különbség. A 2-es konfigommal is így jártam. (adatlapon) Rejtélyes kékhalálok és fagyások voltak, amíg nem raktam fel egy régebbi meghajtót.

Az FPS-ek ról csak annyit, hogy korábban linkeltem be fraps-os képeket, a rendes driverrel valami 120 körüliek voltak (90-120 között) a legújabbal februári- pedig ugyanolyan grafón néha elérte a 70-et is. Most már visszaállt a rend. :C :R

Full grafót értettem ezalatt. :K

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#28046) sith7 válasza lala42 (#28045) üzenetére


sith7
nagyúr

rendben, megpróbálom, és köszönöm neked is , hogy próbálasz segíteni :R

mod.

Rákerestem, ezt dobta ki .... [link] ... ez van fenn :B

mod2

nem menti el .... szóval végigkattogtatva a 11.2 - est adja ki ... és az van fenn ... :F

[ Szerkesztve ]

(#28047) lala42 válasza sith7 (#28046) üzenetére


lala42
őstag

Na itt keress :K

Egyébkén a 10/8-as volt a jegjobb. Emlékezetem szerint. de jó volt a 10/11-es is.

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#28048) sith7 válasza lala42 (#28047) üzenetére


sith7
nagyúr

akkor a 11.1 a jó ? :F ... na akkor most melyik ? :B

[ Szerkesztve ]

(#28049) lala42 válasza sith7 (#28048) üzenetére


lala42
őstag

Azt nem próbáltam. Én a tavalyi 10/11-et írtam. November havit, de nagyon jó az augusztusi is. Igaz nekem 4890-em van (még ;] ). Te próbálhatod az idei januárit, ha nem lenne stabil, akkor egy korábbit. Ki kell tapasztalni, hogy a kártyád, melyikkel fut a legjobban. Én is ezt csináltam. :K Kicsit türelem játék, de hát ez van. :F Nekem húzva van a procim, és nem piszkáltam a BIOS-t mert az is egy kb két hét volt, mire stabillá lőttem be. Semmi köze a videokártyához, kivéve abban az esetben, ha eleve rosszul van beállítva. :K

Nekem még a 2010 augusztusi van fent. Korábban linkeltem képeket a fraps-ból. és ott azért látványosan 120 körüli FPS-ek voltak. :K

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#28050) madgie válasza lala42 (#28047) üzenetére


madgie
titán

Nekem anno ez az egy driver volt nagyjából bugmentes az 5770-nel... persze az mán nem ma vót :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.