Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) bullseye válasza petXYZW (#13980) üzenetére


bullseye
addikt

na én azokra szokok CG noobni. tegnap valamelyik pályán egy repedésben sunnyogott az egyik, épp csak a feje látszott ki, csak azért vettem észre, mert előtte már lődöztem le ott másokat gépfegyverrel. rámlőtt, mellément, CG elő, megküldtem... jó volt nézni.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14002) mad1


mad1
veterán

Itt az uj pach gyerekek! :DDD

Ne szemetelj ! = Steam

(#14003) rankesz válasza mad1 (#14002) üzenetére


rankesz
veterán

pfff... beteg :DDD Ilyennel nem viccelünk, sokan már nem is akarnak játszani míg a patch ki nem jön. Persze az is lehet hogy ha a patch nem váltja be a hozzá fűzött reményeket akkor sokan végleg törlik a játékot, helyét a winyón sóval behintik, a dvd-t porrá aprítják.

Ezért a szivatásért kijár egy heccsát vagy késelés! Este készülj ! :))

(#14004) Jazzy válasza mad1 (#14002) üzenetére


Jazzy
tag

Ez tényleg csúnya volt! :))

J@zzy

(#14005) Musa99 válasza rankesz (#14003) üzenetére


Musa99
csendes tag

ezt én is megfigyeltem egyesek a "megváltót" látják a javitásban de nem biztos hogy beválik és akkor nagy pofára esés következik :)

(#14006) Balika23hun válasza HS 2142 (#13998) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Kösz, kösz.Mostantól mindenki rám fog vadászni. :DDD
Már így is 70 arany dögcédulát ajándékoztam el. :P
Ciry meg Okoskaaa már 4 szerezett tőlem. :R

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#14007) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Egyik remek bugom,asszem' még nem linkeltem...

M-com melletti újraélesztés eredménye,bármennyire is láttam ki,a tér zárt volt,átlőni sem lehetett,kénytelen voltam suicide-t nyomni :W :C

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14008) BandiHUN válasza Balika23hun (#14006) üzenetére


BandiHUN
veterán

No igen,néha a kés működik elég jól,igaz én már rég használom a hitbox-korrekciót...
Tegnap feljött egy külföldi duó,mittudoménmilyen klánból,top 1-2 voltak odaát,jól nyomták,de azért üdvözöltem őket nálunk a magam módján ;]

meghát kell néha az arany cetli is.
Tegnap is megvolt azért a szokásos komplett squad-kardélrehányás is :DDD

mondjuk félek,mertha javitják a hitboxot meg a késelést,akkor többen fognak bicskázni,most sokan nem mernek a kudarcok miatt.
Igaz én is akkor csak,ha adja magát/kiürül a lőszer,mert tracert szoktam hordani.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14009) HS 2142 válasza Balika23hun (#14006) üzenetére


HS 2142
őstag

Tudjátok, én már csak ilyen segítőkész vagyok :))
Amúgy magamat is felajánlottam volna, de nem ütöm még meg a 41-es szintet.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#14010) zack válasza Jazzy (#13976) üzenetére


zack
nagyúr

Nem értek veled egyet. Talán csak részben. Egy kis bevezető...
Ezek a játékok iszonyat nagy hatással vannak a pszihikai állapotunkra. Lehet vannak olyanok, akiket "nem ragad el", de a többség igen fanatikus, és szinte napi szinten tolja. A tipikus "22-es csapdája", amibe tizen évesen "beleesni" rosszabb mint a kábítószer. Mert mi felnőttek (32 vagyok) tudunk fontossági sorrendet állítani, és különböző fontosságú prioritások szerint élni a mindennapokat, ahol a játék valahol szerepet kap. Mert megtanultuk azt mi a fontos. De aki ezek mellett a játékok mellett nő fel, és esetleg a szülei is tehetősebbek, egy igazi senkiházi, mihaszna kölök lesz belőle, akinél kicsi az esélye hogy kialakul az, ami nálunk felnőtteknél már kialakult. Még a felnőtteket is képes "elragadni" egy MP játék, nem hogy egy befolyásolható tizenévest. Saját magamon is észreveszem, hogy sokszor túlzottan "beleesek" (volt egybe 8h játékidőm nem is 1x :B ).
Mi ennek az alapja, és miért nem értek veled egyet? Mert bár játék, de aki elkezdi, először ugye bénázik, majd észreveszi hogy egyre jobban megy neki, kezdi átlátni a lényeget, van sikerélménye, és már meg is érkeztünk a versenyszellemhez mint fogalomhoz, mert onnantól kezdve hogy ezeket átéli, még jobb akar lenni, a társainál mindenképpen. Kiben mekkora a versengési vágy. Többek között ezért is van sok "K/D huszár", mert azt hiszik, az elismerés abból fog adódni mi díszeleg az adatlapjukon. Tegnap pl. direkt megfigyeltem volt olyan kör, aminek az első felét azért buktuk el 3p alatt, mert senki se hatástalanította az MCom-ot, mindenki elvonult ész nélkül "vadászni", majd jött a pislogás hogy mind a 2 MCom élesítve van. Az nem baj ha védőként 1 Squad elébe megy a támadóknak, ezzel is lassítva őket, de az hogy mindenki úgy rohan vissza mert élesítve vannak, és persze ezek után egyszerre is robbannak, vagy minimum az egyiket bukjuk...persze stratégiai hiba is lehet, nem mindig ez az érzésem hogy K/D huszárkodás az elsődleges, de nekem tegnap részben ez jött le 1-2 körben.
Szóval lehet játékként tekinteni, de van egy fejlődési szint, ill. egy elért renomé, hogy a fegyók fizikája, és a hitbox is nagy probléma tud lenni, ill. az egyéb más felsorolt hibák is, mert tudod hogy jobb lettél volna ha nincsenek bug-ok, és néha engem is ezért idegesít, mert már erre a szintre jutottam én is. :DDD :DDD Aki nem éli bele magát, az sosem fogja megérteni. Én utólag csak mosolygok magamon, hogy ennyire el tud ragadni a játékszenvedély, de úgy gondolom, aki ezzel tisztában van, az féken tudja tartani ez irányú szenvedélyét. :K ;) Aki viszont nem ismeri be, az óóóriási bajban van, mert ez a dolog tudat alatt "mérgezi". :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14011) zack válasza BandiHUN (#14008) üzenetére


zack
nagyúr

Ne is mondd...Tegnap úgy szúrtam le KL_Atyát hogy pont ugrott be egy ablakon, már belül volt, és utánaszúrtam. Mit mondjak. Beadta, és levágtam mint egy disznót (ami nem baj). :DDD De hogy hogy nyúltam be az ablakon kívülről bökővel, és hogy szúrtam le...Még most se értem. :B Sok arany cetlim még nincs, de gyűlik. ;] Valamiért mindig késztetést érzek hogy bökjek, ha kell ha nem. Még így is, hogy sokszor meghalok miatta, mert nem adja be. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14012) kennyke válasza zack (#14011) üzenetére


kennyke
aktív tag

Néha, mikor látom mennyire használhatatlan a kés, eszembe jut, vajon hány ember próbálta már meg megszerezni a cetlimet sikertelenül...
Szóval ha nekem nehéz, rossz, másnak is. Ha valakit nem tudok lelőni a hitbox miatt, valószínű más sem tud, szóval az esetek nagy részében ugyanolyan hátrányokkal játszunk, ergo, egyenlőek az esélyek :DDD

(#14013) BandiHUN válasza zack (#14010) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ez az,hogy szerintem meg pont a k/d-seket nem érdekli annyira a hitbox,a bug,csak húzzák az m60 és a cg ravaszát,hisz azokkal igy is megy,max adagolja csomagokban az m60-at,még spórol is a lőszerrel.
Inkább azokat érdekli véleményem szerint pont,akik próbálnak jó megoldásokat,lopakodást,stb csinálni,bevállalnak meredekebb megmozdulást,pl.mint a kés,defib vagy repair tool kill,élesben,és akik ugye mérgelődnek,ha egy 5 perces bújkálós-kerülős akció legvégén az egyszem katona a hitbox-hiba miatt 3x-i késelésre sem döglik,hanem megfordul és puff... :Y
Pl.engem nagyon nem izgat a k/d,de annyira nem is tartom lényegesnek,nekem elég,hogy lehet másképp is a top5-ben végezni mindig szinte,és még a játék is arról szól,amire kitalálták(m-comozás,repair,élesztés,spot és tracer assist)
,azt meg végképp nevetségesnek tartom,amikor valakiben 1 headshot feltolja anyázásig a pumpát...
Megnézném,az ilyenek milyen eltorzult fejjel játszhatnak :)
A k/d meg max a statoldalon látszik,az aktuális körben meg azért jellemzően társakérti odaadást sejtet a vacak k/d,mégis sok pont.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14014) madgie válasza zack (#14011) üzenetére


madgie
titán

Tegnap én is ledöftem KL-t, de csak azért, mert hiába lőttem a pisztollyal hátulról, csak nem akarta a jót nekem a hitbox. Meguntam, megpróbáltam a kést, mielőtt kiszúr és kivételesen beadta.

(#14015) BandiHUN válasza madgie (#14014) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én meg elkaptam tegnapelőtt is,sziklán átugrós,kiirta,de nem volt a kör végén a listában a cetli,és a statomban is csak 1 szerepel tőle.Lehet épp akkor kaptam el,amikor kifagyott vagy épp kilépett,fene tudja. :F

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14016) r-chee válasza zack (#14010) üzenetére


r-chee
őstag

tényleg hatással van a játék a pszichikai állapotra, én tanúsitom ezt :):). Idegböl játszok a napokban (igaz nem olyan marha sokat) de hogy lenyugodjak sem tudok pár napot kihagyni :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14017) Jazzy válasza zack (#14010) üzenetére


Jazzy
tag

Alapvetően igazad van és ugyan úgy engem is elragad a hév. Versenysportoló voltam hosszú évekig, ebben nőttem fel, ezért engem is ugyan úgy el tud kapni a gépszíj. Ellenben akkor is az élvezetért játszom és én vagyok az a "looser" aki bemegy és élesíteni/defuse-olni próbálja az mcomot annak ellenére hogy tudom 99%, hogy kilőnek. Jó kikapcsolódást jelent a játék (a komoly hibák ellenére) és a jó csapatmunkát külön értékelem. Ennyi az egész szerintem, mindezek ellenére számomra és remélem sokak számára kikapcsolódást és szórakozást jelent ez a játék. Ezért is mondom, hogy nem érdemes sokat dühöngeni ezen.

J@zzy

(#14018) ciry


ciry
őstag

Összelövöldöztem egy ilyet :B
Most a Spas 12 Combatot tolom, az se rossz :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14019) zack válasza Jazzy (#14017) üzenetére


zack
nagyúr

Gondolom mindenki azért játszik, mert szórakoztatja, ebben egyetértünk. :K
Az idegeskedés a játék azon szakaszában következik be, amikor már csak "fanaticból" tolod, és már rég abba kellett volna hagynod. Mert ugye ezek a szócsaták nem 1 kör alatt alakulnak ki. De ha 3-4 órán át tolod, megfeledkezel arról, hogy van megállj is, és abba kellene hagyni, és ilyenkor van hogy erölködik az ember és sok minden idegesíti. Én is már jártam így, ebből gondolom hogy másoknál sem ismeretlen ez a jelenség. ;) ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14020) madgie válasza zack (#14019) üzenetére


madgie
titán

Én mostanában alig egy órát tolom naponta, annyi idő alatt elunom a sok bugot, oszt hagyom a francba. Lehet, hogy ennek egyenes következménye lesz, hogy egyre kevesebbet fogom tolni, majd egyszer aszondom neki, pá?
Ki tudja, ámbár holnap elvileg jön ötven coll a házba, arra kihúzom, pár napig megint újdonság lesz, ami leköti a majmot (engem) :D

(#14021) zack válasza madgie (#14020) üzenetére


zack
nagyúr

Az fasza! :C Milyen 50 colos jószág lesz? ;] Nagy élmény lesz, az biztos, de játszani túl nagy véleményem szerint, bár ez attól is függ milyen messziről fogod nézni. Én "csak" 32 colos monitoron tolom, de éppen elég ez is. Kipróbáltam a tv-n is, ami 94cm, de az már túl nagy volt..FPS alatt 10p után hányingerem lett. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14022) madgie válasza zack (#14021) üzenetére


madgie
titán

Valami outletes LG plazma, százhúszé' :D

(#14023) rankesz válasza zack (#14021) üzenetére


rankesz
veterán

Én 47"-on tolhatnám amikor nincs itt a család (philips 47pfl8404 ambilight-al) de nem hat meg, szerintem fps-t játszani már túlzás, bőven elvagyok a 24-es ips-es lg moncsival

(#14024) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Itt nézelődtetek már?

Most találtam a pecs után kutatva:)

[link]

Egész nagy lesz ez a pecs ha kijön, talán már nem sokára.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#14025) Doki-HUN1978 válasza jean (#13997) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ezek abszolút jellemzik sajnos a játékot, bár ennyire durva dolgokat nem nagyon tapasztalok hála Istennek. (kivéve a késelésnél)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14026) gabipaci válasza madgie (#14022) üzenetére


gabipaci
addikt

Nekem negyvenkettes van, de ha rászánnám magam 3db 24-esre, akkor nyomathatnám napközben is, mert tudnának TV-zni...

Logitech hardware tester

(#14027) Rebirth II.


Rebirth II.
tag

Mivel az egér topic halott és főleg Bc2 zök ezért:

Valakinek valami véleménye az Gigabyte GA-M6880 egérről?

(#14028) Sontir Fel válasza Rebirth II. (#14027) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Ilyet vettem idén februárban amikor új konfigot raktam össze a BC2 miatt főnként. Az első laseres egerem, és én nagyon elégedett vagyok vele. Előtte ms optical 1.1-et használtam évekig (évtized?) ;]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#14029) ciry


ciry
őstag

Amilyen jól ment délután, olyan rosszul most.
Hullámzik a játékom, mint a Balaton :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#14030) r-chee válasza gabipaci (#14026) üzenetére


r-chee
őstag

Tiszta ''kinek nagyobb'' téma lett ez a képernyöméret :). Én amúgy egy 14''-os Junoszty tv-n nyomom fekete-fehérben :).

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14031) Bavid válasza r-chee (#14030) üzenetére


Bavid
senior tag

:C
Én 15,4" laptop kijelzőn játszok. Nem próbálkoztam eddig a FOV állítgatással, pedig egy 100-as érdekes lenne :))

(#14032) gabipaci válasza r-chee (#14030) üzenetére


gabipaci
addikt

Ezek csak karakterek, mindenki azt ír amit nem szégyell.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#14033) BandiHUN válasza gabipaci (#14026) üzenetére


BandiHUN
veterán

Csak szólok,a 2-es nem rushon megy ám... :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14034) gabipaci válasza BandiHUN (#14033) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, mert átraktam ugyan, de nem indítottam el a következő mapot, így ottmaradt CQ-en.
De mostmár okésnak kell lennie

Logitech hardware tester

(#14035) F_Zolee válasza Rebirth II. (#14027) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem is ilyen van. Tuti egér játékra is, kényelmes fogású.

(#14036) Rebirth II. válasza F_Zolee (#14035) üzenetére


Rebirth II.
tag

Akkor nekiállok elrontani az A4Tech-em mert még van 1 hónap a gariból és cserére küldöm vissza :)

(#14037) F_Zolee válasza Rebirth II. (#14036) üzenetére


F_Zolee
veterán

Előtte nekem is A4Tech volt. Pont gari lejárta után nemsokkal megkergült a görgője. :((( És nem 1-2k-s volt azt hozzáteszem.

(#14038) Fortissimus


Fortissimus
őstag

ejtoernyovel a hazban :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#14039) Syrano


Syrano
tag

Megszakadt a kapcsolat az egyik szerverrel. Tudja valaki mi történt? Vagy csak engem dobtak ki?

[ Szerkesztve ]

(#14040) gabipaci válasza Syrano (#14039) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha ki vagy dobva, azt írja ki, hogy ki vagy dobva, nem azt hogy megszakadt a kapcsolat. Azt akkor írja ki, ha megszakadt a kapcsolat...

Logitech hardware tester

(#14041) Źşë'


Źşë'
addikt

pár elképzelhető eredménye BC2-gameplaynek :D
csak erős idegzetűeknek! :D Vigyázat Szókimondó és erős Epilepszia veszély! :))

http://www.youtube.com/watch?v=kj4-3EN_Z-8

http://www.youtube.com/watch?v=YBURtkVqxSE

http://www.youtube.com/watch?v=yIV2R7uzCNQ

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14042) ForRedGlory válasza Źşë' (#14041) üzenetére


ForRedGlory
félisten

OMG :Y :Y :Y :C :C :C

Úr Isten, sírva röhögök és még csak 2 perc telt el belőle :D

"füst van b**dmeg azt van vagy 20 fpsem" :D"

"nem telik mikrofonra te rossz köcsög, csak az AIM-ra?" :D

[ Szerkesztve ]

(#14043) r-chee válasza Źşë' (#14041) üzenetére


r-chee
őstag

Ééédes faxooom, ez iggeeen :DD :DD :DD :C :C :C .
Ezért nem szabadna warozni, mert a sok, evridéj warra gyúró alak beleőrül, ha nem jól megy a szekér :)
"nehogy belehaljatok má'!! nem kell meghalniii" << ismerős valahonnan az érzés :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#14044) Źşë' válasza ForRedGlory (#14042) üzenetére


Źşë'
addikt

2. vidiben, 1:16nál :DD ez meg közben megölte magát.. ittvagyok *ci, mivan te *ar, semmi lebontottam a billentyűzet tartóm.. xD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14045) Balika23hun válasza Źşë' (#14041) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Hát ez kész.Nagyon komoly.
És én még azt hittem én szoktam idegbeteg lenni, de ezekhez képest sehol se vagyok.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#14046) Doki-HUN1978 válasza Źşë' (#14041) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

EZ BENNETEKET SZÓRAKOZTAT???? :F

PERSZE AZ IS LEHET, HOGY VELEM VAN A BAJ...

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#14047) Audifan


Audifan
tag

No komment...

Csíter

Statja... :((( De asszem már bannolta a PB.

[ Szerkesztve ]

(#14048) Źşë' válasza Doki-HUN1978 (#14046) üzenetére


Źşë'
addikt

nem vagyunk egyformák, sztem poénosabb mint egy barátok közt magdinéni, vagy egy kabaré... ez nincs megjátszva... spontán jött a gyerekből a hülyeség... kinek mi a funny, egy idő után minden káromkodás fárasztó, de nem kell kiabálnod (caps lock) így is értjük mit akarsz kifejezni))

(#14047) Audifan és 32 éves elvileg... szép mondhatom

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#14049) bul07


bul07
nagyúr

jöhetne már a késelésre a javítás eddig se szeretem késelni de azért néha csak kell
jó ha harmadjára sikeredik leszúrni valakit így inkább hátba lövöm
bár van egy olyan érzésem hogy egyes dolgokat javítanak másokat meg elszúrnak újra

most volt egy jó köröm a dombtetőn csücsülő snapereken éleztem kicsit a pengét
[link]

amúgy payback pins-t mire lehet kapni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#14050) ciry válasza Balika23hun (#14045) üzenetére


ciry
őstag

Én is nagyon tudom mondani a magamét, de ezek igazi vadbarmok.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.