Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10351) Joe-T


Joe-T
tag

Tapasztalt már valaki olyat, hogy gugol egy szikla mögött, a túloldalon van egy ellenfél! Felállok, becélzom az ellenfelet (tisztán látom) lövök és szikrázik a levegő elöttem, persze az ellenfél simán lelő én meg valószínűleg el sem találtam, mert a szikrákból ítálve elakadt a lövedékem a levegőben! :F

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10352) Gonz0 válasza xEon1337 (#10350) üzenetére


Gonz0
tag

itt

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10353) Joe-T válasza Gonz0 (#10348) üzenetére


Joe-T
tag

Köszi az infót Gonz0, este ki fogom próbálni, mert régen voltám már olyan béna mint tegnap! :O

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10354) csana válasza ForRedGlory (#10345) üzenetére


csana
senior tag

Ezt én is megfigyeltem, de gondoltam csak benéztem valamit. Konkrétan M1 garandal belecsűrtem valakibe, nekem úgy tűnt (17-20 lépésre lehetett) telitalálat volt, mert spriccelt pici kecsáp ahol a célkereszt rajta volt a delikvensen, viszont konkrét találatot nem jelezte ki. Ő észrevett, és sikerült elkapnia, míg töltöttem, utána maxosnak mutatta az életét a killkam. Nem spawnolás után volt, és medikes ládika sem hentergett a környékén.

Meg olyan is megesett mostanában, hogy a kilőtt rakétám "keresztül repült" az apacson, pedig épp úgy sikerült volna oldalba kapnom, hogy alíg mozgott a levegőben. Ugyanebben a körben volt, hogy valaki átlőtt rajtam egy rakétát. Láttam hogy kilőtte, felém tart, és elkerülhetetlen hogy telibecsűrjön. Már nyúltam is a teámért, hogy kortyolok párat amíg respawn jön, de meglepettem tapasztaltam, hogy a rakéta semmibe vett. A füstje konkrétan a mellkasomon keresztül, mögöttem folytatódva mutatta a domboldal utáni becsapódásig a rakéta pályáját. Persze csak egyszer volt ez a szitu, és olyan körben ahol nem tapasztaltam semmilyen késést.

A kés használatával kapcs meg van aki azt mondja végre jó, de én úgy vettem észre vannak még bakaik ott is. Volt hogy a csapattársam az ellen sarkán állt, és "tellegetett" eredménytelenül, aztán végülis "leesett" az áldozatnak mi történik, és mindkettőnket bedarált lmg-vel. Az is megesett, hogy miután engem szépen lebökött valaki, és ment volna hogy a társammal is végezzen, szintén csak hadonászni tudott eredménytelenül, amíg el nem kapták

(#10355) Bluegene


Bluegene
addikt

kérdésem ez a játék hogy fut 2 giga rammal? XP alól?

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#10356) ForRedGlory válasza Bluegene (#10355) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha csak ez a kérdés, akkor a válasz: jól fut. Mondjuk nem árt ha a többi alkatrész is jó :)

(#10357) BalaNce87 válasza Joe-T (#10351) üzenetére


BalaNce87
addikt

Rendszeresen tapasztalom. Egész tárakat lövök ki így. Feljebb kell célozni, mert úgy látszik, hogy a szikla textúrája nem teljesen takarja le a modellt. Vagy nem tudom mi lehet...

Hogy értitek, hogy tegyem a kivételek közé a vírusirtóban? Attól, hogy fut a vírusirtó kliens az nem jelenti azt, hogy folyamatosan szkennel is. Miért laggolna emiatt? Csak a patch kiadása óta létezik ez a probléma és globálisan. Szerintem majdnem mindenkinek.

(#10358) r-chee válasza BalaNce87 (#10357) üzenetére


r-chee
őstag

Egyik azt írja, tegyük be, másik, hogy vegyük ki... Én beraktam programszabályozásnál engedélyezettek közé a GameSettings és a Settings.ini-t. Este majd megnézem, akad-e a game és ha lövök valakire, az meg is hal-e... Mert tegnap nem akartak halni az emberek, hiába céloztam be őket. És nem kell itt hitbox-ozni stb., ha patch előtt nem volt komolyabb gondom azzal, hogy lelőjjek valakit, most se legyen! De biztos nem a patch a xar, hanem hirtelen bénák lettek a játékosok :U .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10359) BalaNce87 válasza csana (#10354) üzenetére


BalaNce87
addikt

Múltkor én is írtam, hogy a rkaétám eltűnik mielőtt a tankba csapódna! Tracer darttal fellövöm a levegőbe és ugye lefelé csapódik de nem talál, mert mintha elporladna a levegőben...

(#10360) Zolás válasza aram01 (#10341) üzenetére


Zolás
addikt

Beállitások-minden további beállitás-kivételek-hozzáad. Megkeresed és hozzáadod a file-t. Én hozzáadtam a játék exe-filet is ha már lúd legyen kövér alapon és tökéletesen megy minden. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10361) Gonz0 válasza r-chee (#10358) üzenetére


Gonz0
tag

A hitbox problémának semmi köze a patchez, ha neked sose volt olyan, hogy eltaláltál valakit, fröccsent a vére és mégse sebződött akkor szerencsés vagy és örülj neki.
A patchel egyébként balance szempontból szerintem nincsen semmi baj, vannak változások amiket szokni kell, vannak bugok amik előjöttek - szerencsére engem nem érintenek -, vannak fegyverek amik gyengébbek lettek, vannak amik erősebbek. Más lett a játék, de összességében szerintem előnyére változott. Nyilván aki az új bugoktól szenved az nem osztja a véleményem.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10362) WhiteWalker válasza ForRedGlory (#10342) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

most pislogtam nagyokat :Y !!
ugyanis ezt a fegyvert használom mostanában én is (NS 2000)

és ez nekem is feltűnt,hogy lövöm a csókát és 2-3 lövés kell hogy leterüljön,miközben egy lövésnek elégnek kéne lennie...Máskor meg megyek mint a terminator és feküdnek a népek...Most legalább tudom hogy miért van.... :U

[ Szerkesztve ]

(#10363) Joe-T válasza BalaNce87 (#10357) üzenetére


Joe-T
tag

Magát a folyamatot én sem értem, hogy a spawn vagy respawn közbeni lagot miért a vírusitó okozza, de tegnap olyan szinten felbosszantott a hiba, hogy már azon gondolkodtam leteszem a játékot, mert gyakorlatilag mire betett vagy újra betett a pályára már az mcomokat volt, hogy elintézték!
Kipróbáltam ezt a vírusitós kizárás dolgot és megoldódott a probléma! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10364) aram01 válasza Zolás (#10360) üzenetére


aram01
nagyúr

köszönöm hozzáadtam én is,nemsokára megpróbálom :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10365) Borostás


Borostás
tag

Lehet csak nálam van ilyen probléma de beléptem a ph 1 re és minden háttérzajt egyszerre hallok, és zavar, tehát ha a pálya másik felén valaki lő azt úgy hallom mint ha mellettem lőnének. Tegnap még nem volt ilyen baj. Mintha a TS en valaki nyomná a gombot de megnéztem és csak én vagyok fenn.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10366) zack válasza ForRedGlory (#10345) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem is volt ilyen...azt hittem valami cheat. 2m-ről távcsövessel hátulról fejbelőttem, és semmi se történt. Majd még1x, és akkor se. Aztán megfordult és ledarált. Nah...itt már kellően ideges voltam. :U
Menjenek a pics@ba...azért ilyen hiba ne legyen már, mert használhatatlan így a játék.
Lehet ha ez a célzási pontosság nem fog változni, el fogom adni. Azért még várok vele, más úgyse lenne helyette.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10367) pityaa23


pityaa23
senior tag

na nekem nem nagyon tett jót ez a patch. Játék ha elindul néha később lesz csak hangja, meg kevesebb lett az fps-em is. Procit nem lehet hogy jobban eszi patch óta? Játékon belül ha állítom a grafikát nem nagyon változik az fps. Konfigom az adatlapomon.

(#10368) Doki-HUN1978 válasza pityaa23 (#10367) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Egy picit -érzésem szerint- gyengécske a procid a játékhoz... persze a felbontástól nagymértékben függ minden.

Én kb. 30%-os fps-növekedést látok a patch óta.

Azért várd meg a többiek véleményét is.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10369) Borostás válasza pityaa23 (#10367) üzenetére


Borostás
tag

Nekem is kevesebb lett az FPS-em, sőt volt hogy a régi 70 helyett (ez se sok de nekem elég) lemegy 25 re, ami már aggasztó.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10370) zack válasza Doki-HUN1978 (#10368) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam 4870 X2-vel, és 4,3Ghz E8600 4Gb OCZ Reaper-rel nincs gond. Bár a Vsync be van kapcsolva, így nem látom csak a fix 60fps-t. :DDD
1920x1080-ban játszom minden csúszkát és simítást full-ra húzva.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#10371) Monochrome


Monochrome
csendes tag

AMD X2 4850e, 4Gb DDR2 400Mhz, Nvidia 8600 Gt 512Mb

Ez a config elég BC2 multira? :F Tuningolni, bővíteni nem szándékozom a játék miatt

(#10372) Yany


Yany
addikt

Másnál nincs olyan, hogy nem hallja a helit, ha az a háta mögött van a levegőben? Akármilyen közel is van. Nem a peccs óta van, csak most jutott eszembe, hátha valaki ezt is megoldotta már. Egyszerűen elhalkul a heli, ahogy egyre inkább úgy fordulok, hogy mögém kerüljön. Valakinek van erre tippje? (a settings-ben stereo, vagy headphones van kijelölve, már nem emléxem)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#10373) Borostás válasza Monochrome (#10371) üzenetére


Borostás
tag

Igen azon má elmegy, nekem is 4850 em van de csak 2 giga ramom (nemsokárra majd én is duplázok) és nekem nem is maxon de elmegy.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10374) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

A kettes szerverre nézzen fel egy admin légyszi, mert többen kempelik a támadók kezdőjét. Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10375) aram01


aram01
nagyúr

fps-em miért nem megy 59-60 fölé? szar a gépem? :F (adatlap)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10376) Mrdevil válasza aram01 (#10375) üzenetére


Mrdevil
addikt

Vsync-et tedd off-ra a játékban settingsnél.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10377) Monochrome válasza Borostás (#10373) üzenetére


Monochrome
csendes tag

Ezt örömmel olvasom, akkor teszek egy próbát vele. Hiába nem akartam megvenni :B

(#10378) Fortissimus válasza aram01 (#10364) üzenetére


Fortissimus
őstag

tegnap visszaraktam a 10.3-ast, igaz lassabban tolt be, de legalabb nem darabos a jatek.
remelem jon a jol mukodo 10.4 is nemsoka

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#10379) Joe-T válasza aram01 (#10375) üzenetére


Joe-T
tag

Kipróbáltad a vírusirtós dolgot? Még mindig lagol a spawn?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10380) Jazzy válasza Joe-T (#10379) üzenetére


Jazzy
tag

Én még reggel próbáltam ki és ennek ellenére jeletkezik az amit korábban írtam. Laggol a játék továbbra is. :((( :((( Most meló van de a hétvégén még próbálkozom...

J@zzy

(#10381) Joe-T válasza Jazzy (#10380) üzenetére


Joe-T
tag

Ez a dolog nem a játék közben lagot szünteti meg! A pályára berakásnál (spawn,respawn) jelentkezett egy elég erőteljes akadás és ezt szüntette meg!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10382) Jazzy válasza Joe-T (#10381) üzenetére


Jazzy
tag

Azt tudom én is tapasztalom folyamatosan. Ezt sem oldotta meg, sajnos ezen kívül nekem van még a játék közbeni lagg is...

[link]

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#10383) Doki-HUN1978 válasza Yany (#10372) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nekem is van ilyen tapasztalatom, de csak azóta, mióta beraktam egy hangkártyát az alaplapi helyett.

Én is a helikopter elhalkulását diagnosztizáltam + mikor a katonával kijelölöm a támadási pontot és elkiáltja magát az is szinte alig hallatszik és nem jövök rá mi okozza.

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10384) aram01 válasza Joe-T (#10379) üzenetére


aram01
nagyúr

kipróbáltam eddig működik ,bár elsőnek újra indult a gép de másodikra már ment.
Mrdevil: off-ban van :((( esetleg más ötlet?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10385) Perillustris válasza gabipaci (#10329) üzenetére


Perillustris
senior tag

A játék indul el, mást (láthatóan) nem csinál. EADM verzió, tegnapelőtt töltöttem le és telepítettem.

Perillustris

(#10386) Mrdevil válasza aram01 (#10384) üzenetére


Mrdevil
addikt

Akkor még az is lehet,hogy lelimitálták multi alatt ne is legyen 60-nál több fps,bár nem hiszem.Esetleg a vidkari driverében nézd meg ezt a vsync dolgot,lehet az bírálja felül.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#10387) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ma sikerült egy jó kis mutatvány: 1perc alatt 590xp-t kaptam [link]
Igaz ez 2 double kill hs-el + nade + gl le a dombrol és rotálás a füstben (kil assist ) nah meg persze ammo box-ból jöhetett össze. :)

Más: A menűben érdemes bekapcsolni a szinvakság támogatását sokkal kellemesebb a szemnek a színek és megkülönböztethetőek én azt vettem észre.

[ Szerkesztve ]

(#10388) gabipaci válasza Perillustris (#10385) üzenetére


gabipaci
addikt

Én is tegnapelőtt töltöttem le, mert újratelepítettem a gépet.
Az EADM verzió sem frissebb mint a dvd-s. Utólag kell patch-elni. Nem tudom miért nem patch-eli a tiéd.

Logitech hardware tester

(#10389) Perillustris válasza gabipaci (#10388) üzenetére


Perillustris
senior tag

A Win7 tűzfala szarakodhatott, állítgattam ezt-azt, aztán valahogyan elindult.

S hogy mit éltem át? Évekig az Enemy Territory-val játszottam (az RTCW MP után), kicsit szokatlan minden még nekem azután. Nagy ugrás, még úgy is, hogy a fejlődést nagyjából követtem, csak nem játszottam mással multiban.

Perillustris

(#10390) rankesz válasza gabipaci (#10388) üzenetére


rankesz
veterán

akkor ezek szeriint már bent van az ssd és megy mint a szél...!

(#10391) AMATŐR válasza aram01 (#10384) üzenetére


AMATŐR
őstag

Nézd meg a CCC ben, lehet, hogy ott van bekapcsolva a Vsync!

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#10392) gabipaci válasza rankesz (#10390) üzenetére


gabipaci
addikt

És főleg kussol :)
Már ami az ssd-t illeti.
A VGA olyan hangos, hogy elment a kedvem a játéktól is. Este is inkább leléptem, mert annyira zavart.
A víz meg nem ért ide ma, talán hétfőn...

Logitech hardware tester

(#10393) Doki-HUN1978 válasza ADAM1337 (#10387) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ez a színvak opció tényleg nagyon jó! :R
Kellemes, jól látható árnyalatúak lesznek a feliratok.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10394) rankesz válasza gabipaci (#10392) üzenetére


rankesz
veterán

Én a peccs miatt léptem le... :(((

Én is agyalok rajta hogy veszek 5970-et, de akkor már blokk is kell rá (az x2-n az van) meg akkor már egy jó kis kórájhét... nem egyszerű ... :))

(#10395) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Hm... kipróbáltam ezt a hitbox javítást, és magamhoz képest nagyon jól ment :)

Ma eddig az arányom:
Kills 175
Deaths 113
(mondom....magamhoz...képest...ment...jól(!) ;] )

IMÁDOM, M416 For President :DD
M60 For.... khm... :N

[ Szerkesztve ]

(#10396) ForRedGlory válasza rankesz (#10394) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én a helyedben pont most nem vennék 5870-es, pláne 4870X2 helyett, tudni illik, a 4870X2 tökéletes kari, és mire az Nvidia odateszi a csúcskártyáit az ATI kénytelen lesz az árakat lentebb nyomni. Simán várhatsz még pár hónapot, addig a 4870X2 bőven kiszolgál :K
(persze saját vélemény)

[ Szerkesztve ]

(#10397) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#10396) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Illetve 5970-es-t akartam írni

(#10398) gabipaci válasza ForRedGlory (#10396) üzenetére


gabipaci
addikt

Ne menjünk át ebbe az irányba, de milyen csúcskártyáról beszélsz nvidia fronton?
Mert nem nagyon van, ami veszélyeztetné az 5970-et.
Szerintem épp most van az ideje váltani, mert még el lehet adni a 4870x2-t.
Aztán már csak ajtókitámasztónak lesz jó, és nem a teljesítmény, hanem az értékcsökkenés miatt.
Viszont az i7 alaplap cserével jár, az meg memória cserével.
Fel kell kötni a gatyát rendesen. én is csak azért vágtam bele, mert jó áron el tudtam passzolni a régi konfigot.

Logitech hardware tester

(#10399) ForRedGlory válasza gabipaci (#10398) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ebbe szerintem se menjünk bele, mivel egy szóval sem mondtam hogy az Nvidia csúcskártyája veszélyeztetné az 5970-et. Olvasd el még egyszer mit írtam, de hagyjuk, sztem érthetően leírtam a lényeget. :)

[ Szerkesztve ]

(#10400) gabipaci válasza ForRedGlory (#10399) üzenetére


gabipaci
addikt

Lol, ha nem veszélyezteti, akkor miért lenne kénytelen az ATi árat csökkenteni? Szerintem olvasd el mégegyszer, amit írtál...
De ezen tényleg felesleges itt offolni. Mondjuk máshol is.

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.