Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9801) WhiteWalker válasza BalaNce87 (#9798) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

vigyázz,ezért kaptam egy kicket :U

Borostás: ma szemtől szemben álltunk késsel és nem én nyertem ,egy centin múlt a döfésem :DDD

(#9802) ForRedGlory válasza LifeSpirit (#9794) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem Assaultnál ez jön be:

M416, GL gránát, testpáncél, red dot és mozgásérzékelő (ez a mozgásérzékelő érdekes dolog, mert úgy van, hogy ha járművel vagy, akkor jelzi ha van ellenség a közelben, de ez akkor is jelez, ha lábuszal közlekedsz :)

[ Szerkesztve ]

(#9803) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Sziasztok,nekem meg olyan nagy problémám lenne hogy a játék nem készít mentési file-t.
Már mindent megpróbáltam az itt leírtakból, de semelyik nem segít,illetve nem is ilyen jellegű volt a probléma.Legalábbis azok között amiket találtam.
Ha valaki tudna valami megoldást kérem írjon.

(#9804) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Megszületett szerintem az eddigi legjobb köröm! :)

(#9805) Borostás


Borostás
tag

Nah mára elég ennyi, holnapra maradt 1 arany csillag M24 hez és paltina. Egszer voltam medic azonnal 1. lettem, most már nem csodálkozom hogy HS szokott vezetni általába, és azt sem hogy rendszerint többet hal mint öl, ez velem is így volt. Fűrésszel próbáltam darálni néha bejött, rendszerint akkor ha háttal rontottam az ellennek, ez a medic csak pontszerzésre való ölni nemigen lehet vele, persze M60 al igen de azt már csak azértsem használom.

Ha jól emlékszem 538 Dog Tag-om van abbol 21 Rhyn-től, letettem arról hogy mindenáron rá vadásszak (ennek gondolom örülhet) de ha meglátom akkor számíthat a késemre. Akármennyi időmbe fog fájni az a 30 DT meglesz tőle záros határidőn belül, utánna már nem lesz célja a játéknak akár törölhetem is le :D

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9806) ciry válasza BalaNce87 (#9798) üzenetére


ciry
őstag

Ma én is elővettem, miután szinte minden halálom m60+gl+cg-ből állt ki. A dzsungeles domboldalra jöttek a dum-dum golyós medikek tömegével és 2-3 gusztit eleresztettem és tátátátá: nem jöttek tovább.
Ha nem m60-al jöttek volna én sem veszem elő.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9807) r-chee válasza Borostás (#9805) üzenetére


r-chee
őstag

T88-as medic fegyóval is szépen lehet lőni. A 200-as tár olyan tud lenni, mint egy életbiztosítás :) . M60-at én személy szerit azért nem használom, mert sokan nem néznék jó szemmel. Jobb a békesség :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9808) Borostás válasza r-chee (#9807) üzenetére


Borostás
tag

Hát igen én is ilyesmi indok miatt nem használom az M60 at meg végtére elegen használják hogy ne tartozzak közéjük. Másrészt a fűrész mellett én is T88-at használtam, de hogy őszinte legyek fura így Recon után, úgyhogy épphogy párat leöltem vele. Nem tudom mihez kezdek honlap vagy utánna.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9809) madgie válasza ciry (#9806) üzenetére


madgie
titán

Elég volt ma is medic-rambo népségből, Port Valdezen felmásznak a háztetőkre és onnan irtják a spawnhelyeket. Komolyan mondom kész, úgy érzem, még két ilyen paraszt csapat, mint a mai, oszt egy hétig rá se nézek a játékra. Tele van a hócipőm, hogy itt is az van, ami a CoD-ban, hogy aimbotos rejszpistikék hajkurásszák a frageket, ha meg mégis M-Com-ra mennek, akkor beáll négy M60-as, magnum ammos (!) Medic az épületbe élesítés után, az életbe nem szedi ki őket semmi onnan a tankon kívül. Én meg érezzem szarul magam, mert normálisan, nem túlbalanszolt kaszttal próbálok játszani (igen, ezért szoktam végül elővenni a gusztikát, mert tele a hócipő, hogy a kis Engi-fegyveremmel esélyem sincs a medic-dömping ellen)

Irgum-burgum, kimorogtam magam, megyek ledöglök :)

(#9810) BalaNce87 válasza madgie (#9809) üzenetére


BalaNce87
addikt

Most erre mit mondjak?
Jogos:)

(#9811) Joe-T


Joe-T
tag

Most jöttem le a3-as szerverről! Elég jó csapat összejött 5v5-ben toltuk! Az Arica Harbor pályán 3v3-ban mentünk támadóként az egyik játékostárs meg bejön a T90-el a támadók bázisára és elkezd gyilkolászni vele! :W
Meg is jegyeztem, hogy mehet baserape tankkal?
Itt még elnéztem neki a dolgot, de amikor az egyik M-comot élesítettük és a csávó megint a tankkal jött na, akkor elég is lett az egészből! Mi támadóként nem használtuk sem a tankkot sem az UAV-t!
Csak gratulálni tudok a srácnak ehhez a remek teljesítményhez, hogy három ember ellen HC-n tankkal kell menni! :((

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9812) Bavid válasza ForRedGlory (#9792) üzenetére


Bavid
senior tag

Dehigyis, recon a legjobb m-com támadó. 2 napja kb csak reconnal nyomulok, elötte utáltam, de most felfedeztem a 870 cs-t. Van mellé motion sensor meg c4, így tudom hol van az ellen, tank sem állíthat meg, 1 lövésből mindenkit ki tudok szedni, már csak 2 dolog szokott a gáz lenni: 1) nincs amo, 12 töltény nem sok...
2) bejön egy jókis lagg és 5centiről headshotra nem ad találatot...
Amúgy meg medic fegyók közül sztem (m60-on kívül, azt nem használom, adok eséylt az ellennek is), az m249 sraw ill. xm8 lmg amik elég erősek. Mg 36 se rossz, mivel van beépített red dot-ja (ami ugyan hc-n nem látszik, de szedtem le anélkül is, odaképzeltem azt úgy löttem:D elég vicces volt.)

(#9813) r-chee válasza Borostás (#9808) üzenetére


r-chee
őstag

Csak azt ne mond, hogy az volt eddig az egyetlen célod BC2-ben, hogy "kimaxolj" minden cuccot, amit lehet, mert - ne vedd sértésnek, de - kicsit gáz lenne :) .

Más: Mé kűfődiekkel van tele az eggyes? :N Mintha klánok gyakorlatoznának.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9814) Borostás válasza r-chee (#9813) üzenetére


Borostás
tag

Dehogy, az csak poén volt, az a célom hogy Rhyn-t minnél többször késeljem meg :D

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9815) r-chee válasza Borostás (#9814) üzenetére


r-chee
őstag

Kitartást :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9816) Habib[HUN] válasza Joe-T (#9811) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Kellemetlen eset volt. Alig bírtuk elzavarni a mókust a bázisról. De végül néhány halál árán azért sikerült. Egy biztos, kritikán aluli volt a viselkedése. Viszont tényleg jó kör volt, addig a pillanatig.

(#9817) Borostás válasza r-chee (#9815) üzenetére


Borostás
tag

Mostanába nem is késelek, megvan rá a paltina inkább lövöm le őket no zoom ba fél méterről, mer M24 re úgyis kell még úgy 96 kill a paltinához, ha az megvan akkor már pályától függően fogom valószínüleg M16A2-t meg M24-et (vagy GOL-t) fasználni.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9818) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

most toltunk egy meccset gabipacival, undoritó volt, az ellenfél csak medic és M60!!!!!
elején még mentem mg36-al,aztán berágtam és váltottam én is M60-ra....Ez azért már játszhatatlan volt :((

(#9819) gabipaci válasza WhiteWalker (#9818) üzenetére


gabipaci
addikt

Irgalmatlan nevetséges bagázs.
Eddig nem eröltettem ezt a fegyverkorlátozósdit, de ha a patch nem hoz semmi javulást az átkozott m60-ra, akkor át kell értékelnünk a dolgot.
Nem is megyek játszani már a patch előtt. 5 percet voltam fent, de elég volt.
Hihetetlen, hogy a saját szerverünkre nincs kedvem felmenni... :(

Logitech hardware tester

(#9820) WhiteWalker válasza gabipaci (#9819) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ezzel én is így voltam,utánad ki is léptem...mikortól lesz ez a patch?
közbe megtaláltam,szerda reggel.... :B

[ Szerkesztve ]

(#9821) KL válasza F_Zolee (#9796) üzenetére


KL
tag

.

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#9822) Gripper


Gripper
tag

Hja. Én sem haltam még ennyit M60-tól mint ma. :( Ráadásul két klán is volt fenn, az SAS meg a WARH3AD. Mindkettő vagy 5-5 játékossal. Ja és persze majdnem mind medic M60-al. Szánalom a köbön.Osztom Gabipaci véleményét a fegyverkorlátozásról. Az M60-at nyugodt szívvel nyugdíjjaztatnám már most. Én speciel nem tudok lőni az M60-al, sem más LMG-vel. Valahogy nem megy. A statomban az accuracy-m m60-al 10% ami elég gyenge. Na nem mintha érdekelne a stat. De ugye nem is vagyok pro :D Inkább az m16 vagy az NS2000 amit favorizálok mostanság.

(#9823) gabipaci válasza Gripper (#9822) üzenetére


gabipaci
addikt

Én csak m60+magnum ammotól haltam.
Ha nem elleneztem volna az utóbbi napokban teljes mellszélességgel a fegyverkorlátozást, repültek volna klánostul, mindenestül.

Logitech hardware tester

(#9824) gabipaci


gabipaci
addikt

Adminjaim!
Két új ingame parancs:
@move playername/ játékos áthelyezése másik csapatba ha meghal
@fmove playername/ játékos azonnali áthelyezése másik csapatba

Illetve frissítsetek programot, simán megfogjátok az embert, és átteszitek a másik csapatba a players fülnél.
Csak akkor működik, ha a játékost egy másikra viszed, és úgy engeded el.

Jó éjt

Logitech hardware tester

(#9825) Target78hu válasza gabipaci (#9819) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Felléptem én is mondom kicsit gamelok ,erre a összes ellenség m60 - legrosszabb rémálmomban se gondoltam volna ,hogy ilyen megeshet.. ezek most még jól ki élvezik az m60 előnyeit ,mielőtt jön a peccs?
Szerintem ezek direkt jöttek be ilyen klánostól böszműlni ,mert köv menetre eltűntek (hálistennek) ,nem is lett volna annyira rossz utána (támadóként 3/13 K/D ,de min 4 m-com ot reconként eldurrantottam :D) csak megszakadtam a védős mentben ,de úgy istenesen net off... :(((
Volt egy gyárök az is persze m60 -al és az meg támadók bázisán ölte halomra beleértve engem is az oda születőket!
Mágneses vihar vagy mi volt ez a m60 vérpisti invázió ??
Ja most c4 eztem picit ,egész jól megették páran ,még egy tank is kért belőle (tudom az is núbica fegyó ,mint a mortar meg az összes mindenség legalábbis a bfbc2 celebek szerint -azért mennek ezek m60 al ,rofl) :DD

hkv.hu

(#9826) madgie válasza WhiteWalker (#9818) üzenetére


madgie
titán

És én hülye azt hittem, más szerveren jobb lesz ma este... ugyanezt kaptam ajándékba, és mikor rákérdeztem, hogy mi a frászért emhatvan-makknum van a kezükbe ragadva, jött az egyszerű válasz: kell a platina.

A másik, külföldi szerón kezdtem megunni, hogy bedarálnak minket. Mondom, team balance, 7-en vagyunk, ők meg 9 és sokkal fejlettebbek is. Erre a válasz: és akkor ők most mit csináljanak? Azt hiszem most szállt el a maradék játékkedvem is.

(#9827) peti4 válasza Gripper (#9822) üzenetére


peti4
tag

Hát igen aki nem tud vele lőni(M60 , GL) az háborog.Egy VÉLEMÉNY. :K

(#9828) madgie válasza peti4 (#9827) üzenetére


madgie
titán

Mert az M60-nal olyan bonyolult lőni :U
(aram01 fórumtárs szavaival élve: M14-et a kezébe, meglátjuk, mire megy olyan fegyverrel, ahol nemcsak rá kell könyökölni az egérgombra)

(#9829) peti4 válasza madgie (#9828) üzenetére


peti4
tag

Akkor mi az akadálya annak,hogy kézbe vegye az M60-at és ledaráljon mindenkit.Jobb tölteléknek lenni?

(#9830) Źşë'


Źşë'
addikt

lószart nem ér a javítás, a lényeges dolgokat kihagyták mint mindig..... :W

1. lag
2. hadd ne fogja már fel a falevél a 50cal skullot :/
3. ha már hc, és elfogyott a c4 akkor ne vegye már elő könyörgöm
4. a töltés alatt nincs is exit gomb
5. ne nézzen már uúgy ki mind2 fél embere.. lehessen megkülönböztetni őket :s
6. rá tudok állni a lombkoronára?!
7. és még c4et is tudok a falevélre aggatni, tök jó, olyan karácsonyi hangulatot teremt :D biztos osamáéknál így telik a karácsony odahaza :W
.
.
.

hirtelen csak ennyi jutott az eszembe :U
fhúúúú kom mondom, annyira felment a vérnyomásom muszáj bevennem vmi vérnyomáscsökkentőt :D a lényeget nem javítják ki kész röhelyesek

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#9831) gabipaci válasza peti4 (#9829) üzenetére


gabipaci
addikt

Jesszusom...

Logitech hardware tester

(#9832) madgie válasza peti4 (#9829) üzenetére


madgie
titán

Aham, értem. Szépen nézne ki a meccs, ha mindenki M60-azna. Leírtam már egy párszor, de megteszem megint: ez nem CoD, itt annak kéne dominálni, hogy az adott kaszt a dolgát tegye a csapatban, csak a kedves Dice ezt elb*szta ezt nekünk azzal a lépéssel, hogy a gyógyítók kezébe adták a legnagyobb skulókat.

Egyébként akármilyen hihetetlen, sok ember szeret úgy játszani/élni, hogy lehetőleg kiegyenlített játszmában mutatkozzon meg, mit tud.

(#9833) creedszl


creedszl
aktív tag

azt irja a patch lista alján ugye hogy fegyverbalanszot is javítottak.ha más BC2 fórumon is sok a panasz az M60-ra akkor szerintem látták és ez lesz az egyik amit javítottak.persze ezt csak abból gondolom hogy most odairták hogy nem mondják mely fegyverek lettek babrálva, hanem várják a véleményeket....remélem ez a patch is a vélemények alapján készült...

Hulligaaan

(#9834) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#9831) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Uraim!

Ha az M60-at és a GL-t visszaveszik akkor lesz helyette más fegyver ami kicsit kiemelkedik a többi közül.

Én úgy gondolom, hogy a lehetőség mindenki előtt adott, hogy az "erősebb" fegyvereket használja!
Bár én ekkora differenciát nem látok pl: egy M60 és egy M416 vagy egy Abakan között mint amiket itt írogattok.

Úgy csináltok mintha az M60 meg a GL valami csodafegyver lenne?!
Nem ezen múlik, higyjétek el!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#9835) gabipaci válasza Doki-HUN1978 (#9834) üzenetére


gabipaci
addikt

Elhiszem, hogy szerinted nem ezen múlik.
Akkor már csak azt magyarázd meg, hogy miért az van minden medik kezében..?
A gl-t fele annyira sem utálom, mint az M60-at.
Egyszerűen ki kéne vanni a magnum ammo lehetőséget belőle.
És még akkor is túl erős lenne.
Mások a késre panaszkodnak, hogy az ember késmágnesként viselkedik.
Én ugyanezt vettem észre M60-nál. Lövöm a vilég végén a snipert, aki az elő találat után elkezd futni, követem a célkeresztel, és csodélkozom, hogy mennyire tudok. Te jó ég azt is eltaláltam?
Szerintem nem okés a fegyver, csitítani kéne rajta.
Amugy 99% biztos vagyok benne, hogy az adminprogramok fejlesztői rajta vannak az ügyön.

Holnap kiderül, mi lesz a változás, de szerintem épp azért kussolnak a fegyverekről, mert pont az M60 felejtődött el...

Logitech hardware tester

(#9836) Joe-T válasza Habib[HUN] (#9816) üzenetére


Joe-T
tag

Addig a pillanatig én is nagyon élveztem, de azaz eset kicsit elvettee a kedvem amikor meg ráment az élesített M-comra is tankkal az betette a kaput, mehettem volna én is tankkal aztán bedarálom a gyereket, de nem tettem/tettük, hanem maximum csak közlekedésre használtuk!
Köszönöm neked és a többi kultúráltan játszó játékosnak a tegnapi játékot nagyon-nagyon élveztem! :R
Küldtem neked meghívót! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9837) gabipaci válasza Joe-T (#9836) üzenetére


gabipaci
addikt

Valakinek működik a barátfelvétel? Nekem 20-nál megállt, de azóta már volt vagy 30 elfogadott barátfelkérésem... Nem nagyon remekel.

Logitech hardware tester

(#9838) ciry válasza Doki-HUN1978 (#9834) üzenetére


ciry
őstag

Az m60 legnagyobb gondja, hogy rossz kaszthoz rendelték hozzá: egy egymást élesztgető m60-as csipet csapat kicsinálja az egész szervert, hacsak nem durvul be a másik oldal is gl-el, cg-vel, meg m60-al.
Ekkor viszont kb. 3 féle fegyverre fog korlátozódni a játék.

Nekem mindegy, hogy lesz-e fék m60-ra: ha sok majom fog menni vele legalább lesz kire gusztizni :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9839) Joe-T válasza gabipaci (#9837) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem sem működik szerintem jól, de mindig próbálkozom vele! Hátha!
Neked is már küldtem 3-4 meghívót! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9840) Joe-T válasza ciry (#9838) üzenetére


Joe-T
tag

Ha ez az eset bejön, hogy a fél csapat M60 a másik része gusztizik, akkor teljesen oda lesz a játékélmény!
Kit fog érdekelni az objektíva. Kábé senkit!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#9841) ciry válasza Joe-T (#9840) üzenetére


ciry
őstag

Pont ezt írtam én is:"Ekkor viszont kb. 3 féle fegyverre fog korlátozódni a játék"

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#9842) KL válasza Doki-HUN1978 (#9834) üzenetére


KL
tag

Az m60 és a GL is messze a legkevesebb tudást igénylő dolog.

M60 sokkal erősebb mint bármelyik fegyver, semmit nem szór (sniperként lazán alkalmazható), és nagyobb a tár mint az assault fegyverekben (értelmetlenné teheti azt a kasztot). Ha egy jó játékosnak is lenne képe használni, akkor lazán hozható vele a 3-tól a csillagos égig terjedő k/d. De nem is tudom miért kérdezgetitek, láttátok már hitmant mennyit lőtt vele (ő azon kívül, hogy ezzel ment, még támadni/védeni is elfelejtett). Ha az említett jobb játékosok mondjuk bebolondulnak és m60-azni kezdenek, megérzik az m60 nagy támogatói, hogy miért is overpowered fegyver, ha már a statisztikáknak nem hisznek.

GL-t meg sztem nem kell magyarázni megint. Jön valaki szemben, eltalál egy gyengébb képességű pistikét 4-5 ször, de pistike felébredve álmából mindenféle célzás és tudás nélkül visszadurrant egy db gl-t exp upgraddel és már fekszik is az ellen. Utána persze vígan újratölt a lőszeres dobozból.

Pl. tegnap f-zoli linkelte az assault statját. Megnéztem, hogy miből volt 6000+ killje. Több mint minden negyedik embert legl-ezte.

6160 assault killből 1473 gl.

[link]

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#9843) gabipaci válasza KL (#9842) üzenetére


gabipaci
addikt

nem tudom, nekem a gl annyira nem gusztustalan, es azert allitom, hogy tudni kell vele banni, mert en nem 3meterre hasznalom.
Igazan nagy tavolsagokat eleg szepen at lehet vele hidalni.
Az elso kaszt volt amit vegigvittem. Aztan letettem, es nyomtam a tobbit.
Tegnap a nagy m60 harcban elokapartam, de kozben elfelejtettem hogy kell pontosan loni vele.
Mondjuk osszesen 3 lovest engedtem el, de egy sem talalt.
Ha meglesz az osszes unlock, tanulhatom ujra...

Ja, ha a patch nem hoz megoldast, elso korben a csapatsebzest kene visszatenni.

Logitech hardware tester

(#9844) KL válasza KL (#9842) üzenetére


KL
tag

Fegyverstat:

[link]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#9845) KL válasza gabipaci (#9843) üzenetére


KL
tag

Nagy távolságokra, ház bontásra használva engem sem zavar. De ha valaki ammo pack-on ül és lődözi, vagy szemtől szembeni harcnál alám lövi, az azért már nem tetszik :)

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#9846) r-chee válasza gabipaci (#9843) üzenetére


r-chee
őstag

Csapatsebzéssel tuti arany életük lesz a medic-eknek :) .
Frankó a move/fmove parancs és a progiból való emberátrakás másik csapatba. Kell majd párszor használni, az biztos.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9847) Źşë' válasza KL (#9842) üzenetére


Źşë'
addikt

hát ha pötyögtetsz vele akkor nem szór, sima non hc módra nem egy sniper...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#9848) madgie válasza Źşë' (#9847) üzenetére


madgie
titán

Pötyi helyett meg rá lehet feküdni az egérgombra és tarolni. Emlékszem, a játék elején a Medic kaszttal kezdtem el, mert jó bulinak tűnt az élesztgetés. Folyamatosan próbáltam az újonnan kapott fegyvereket, majd az egyiknél szinte megtáltosodtam, csodálkoztam is, hogy a havas pályán védőként az M-Com mellett mennyire nem tudtak megközelíteni a házban, mennyire hullottak elfelé a népek. Néztem is, mit főzött az asszony vacsorára :D ... aztán olvastam itt a fórumon, hogy nem azért voltam olyan eredményes, mert olyan ügyes voltam, hanem azért, mert baromi erős a többihez képest ez a cucc. Később is használtam néha, de a Medic alapfegyvert jobban szeretem, mert nem ad akkora sikerélményt (?), K/D arányt, és más szórakozását sem teszem teljesen tönkre vele.

[ Szerkesztve ]

(#9849) Borostás válasza Źşë' (#9847) üzenetére


Borostás
tag

Hát amikor kezdtem először a medic el mentem és én is leragadtam az m60 nál, sokan mondták akkoriba (akik pl felvették a kit-emet), hogy ne 4x-el menjek mer nem lehet vele lőni, hát ezt én megcáfolnám mer én szinte csak 4x-scope al tudtam vele lőni de akkor olyan távolságra amit red dot-al nem tudnám eltalálni. Igy utólag belegondolva azér télleg gáz hogy pöcsögtetve 200 méterre 1 pontba lehet lőni az egész tárat és lazán ki lehet lőni akárkit. Bár ez a "pötyögtetés" sok fegyvernél jó, mint például a T88 nál (ha jól tudom a nevét) tegnap is kiszedtem Crock-ot a Heavy MG ből (picit ideges is volt TS en de ez tőle már megszokott :D utólag is bocsi (amúgy vagy 5 percig próbáltam kilőni de ő csak az utolsó 3-4 golyót érzékelte ami a fejébe hatolt, elég messze volt)) Valószínüleg M16A2-t fogom majd használni de ha kilő egy sniper és ideges leszek akkor jön a Recon és ... de majd lesz valahogy.

M60 al amikor mentem (elég sokat mediceztem) 4 gold Start szedtem össze rá 30 szint alatt, (tegnap lvl up :DDD ) más meg (semmi gyanusítás csak így általánosságba) lvl 15-20 nál már platina az ilyen népszerübb fegyverekkel (ebbe bele tartozik a CG, GL is)

[ Szerkesztve ]

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#9850) madgie válasza Borostás (#9849) üzenetére


madgie
titán

Hm, érdekes, hogy a single playert szinte a T88-cal vittem végig, multiban meg eszembe nem jutott még elővenni. Kösz, hogy felhívtad a figyelmem rá, majd előszedem, ha lesz ingerenciám a játék közelébe menni :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.