Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Köszönöm a válaszokat! Ezt vártam sajnos... Tehát ha megveszem 5k-ért, a bontatlant, aztán kiderül, hogy mégis regelve volt, akkor baxhatom a pénzt is meg a játékot is. :))

Köszi mégegyszer. Ha minden ok, akkor előbb-utóbb jövök :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9002) Neoteric válasza hoffman_ (#9001) üzenetére


Neoteric
addikt

Hátja. De szerintem 8ezret megér eza cucc. Ha van olyan játék amire azt mondom megéri az árát, akkor ez az.

Blaise: csak akkor lesz steamen ha onnan veszed, amúgy csak a non-steam games közé tod biggyeszteni.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#9003) Blaise válasza Rebirth II. (#9000) üzenetére


Blaise
veterán

"bc2 -t is lehet regelni steam re"

Ez biztos?

(#9004) Bavid válasza hoffman_ (#9001) üzenetére


Bavid
senior tag

Szerintme is vedd meg 8k-ért dobozosan a gémet, annyit megér, hidd el, nem véletlen tartok több mint 2 nap online játéknál, pedig nem vagyok egy "kocka' bf2vel összjátékidőm 1,5 év alatt 250 óra körül lett, pedig az is hatalmas gém volt.

(#9005) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Hát ami most volt Arica harbour-on az már röhejes volt....
Melóhelyen is megvárjátok míg más megcsinálja helyettetek a melót ?

(#9006) Rebirth II. válasza Blaise (#9003) üzenetére


Rebirth II.
tag

Igen.

(#9007) BandiHUN válasza _Voyage_ (#8996) üzenetére


BandiHUN
veterán

na ja,először legyen tele.de még mindig ottvan,hogy 8v8-nál,4v4-nél nem dob annyit a +1 ember,mert nem tud ráspawnolni a társakra...de egyébként a squadok sem mindig teliek.én pl.ha csipás a squad,inkább sokszor ki is lépek,ha én nem azt viszek,inkább úgyis főbázisról próbálok szerezni járgányt vagy UAV,stb,mert a bokrok úgysem támadnak/védenek valami hevesen...meghát ilyen kedvem volt :) akkoris befér +2 ember,ha tele lenne...egyébként ezen ráér az ember agyalni,ha helyhiány lesz,eddig 5-nél nem voltunk többen... :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9008) HS 2142 válasza Rebirth II. (#9006) üzenetére


HS 2142
őstag

Itt a listán nem látom. Hogyan lehet regelni steamre?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#9009) Rebirth II. válasza HS 2142 (#9008) üzenetére


Rebirth II.
tag

Ez a lista egy nulla, mert még mw2 sincs benn :D Minden olyan játékot lehet regelni aminek a dobozán vagy a leírásába ott van egy Steam Works-ös logó. Elméletileg Bc2-nek is van, bár én nem tudom megnézni mert nincs dobozom, csak a kulcs, ave digitális vásárlás

(#9010) HS 2142 válasza Rebirth II. (#9009) üzenetére


HS 2142
őstag

Nekem dobozos, de egy száll steam-es logó nincs rajta.

Nekem sem sikerült beregelni, azért kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#9011) Blaise válasza Rebirth II. (#9006) üzenetére


Blaise
veterán

Nem.

Most próbáltam ki, sajnos nem működik a bolti verzió beregelése.

(#9012) Rebirth II. válasza HS 2142 (#9010) üzenetére


Rebirth II.
tag

Próbáld meg hozzáadni az accounthoz a kulcsot, ha nem megy akkor megjelenés előtt fake információt olvastam. De ha steam storeban veszed meg biztosan be fogod tudni :P

[ Szerkesztve ]

(#9013) aram01


aram01
nagyúr

ma megkeserítettem egy pár ember életét a pp-2000rel ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9014) BandiHUN válasza Blaise (#9011) üzenetére


BandiHUN
veterán

viszont jó poén,hogy nekem steamos van,és át tudom vinni az EA Store-be,ha megunnám a Steamot,vagy el akarnám adni...a BC2-nek van a Steamban érvénytelenités opciója...be is regeltem az EA-Store-ra is,ha esetleg beütne valami update-gond(a Steam mindig késik,mert pl.az éjféli megjelenések az ő idejükkel számolva nálunk este 6-kor jönnek másnap...de néha akár este 11 is lesz belőle...),de eddig nem volt hátrányom a későbbi patchek miatt.a cod-oknál volt ilyenből gond,az mw2 előtt,ami alapból Steam only,mert aki itt vette,az nem játszhatott,amig nem frissült a Steam is.de egyébként nem hoz lényegi többletet ennél a gémnél a Steam,kár kinlódni,nincsenek sem archivementek külön,se szerverbrowser,semmi.igaz nincs steames BC2 ismim,de max annyi extra van,hogy tudsz hozzá a menüből csatlakozni,ennyi.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9015) PaJa1 válasza fLeSs (#8973) üzenetére


PaJa1
őstag

Multi sokkal komolyabban degradálja az FPSt mint a single rész.
Javaslom, hogy menj üres szerverre és egy betanult útvonalon vezesd végig a katonád, így gyűjts információt.
A single magas grafikai beállítások mellett még a 4850esemmel is élvezhető volt, a multi mediumban már nem.

Én a korongos ellenőrzést választottam telepítéskor. Mostanság úgyse nagyon használom az optikai meghajtóimat, a WIN installt kivéve.

Végre Pesten vagyok, megyek lőni egy kicsit :) Már megint a tanulás rovására :D
A 3as és a fél4es szerverek vannak HC módban?

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#9016) HS 2142


HS 2142
őstag

:)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#9017) gabipaci


gabipaci
addikt

Na, boldog estém van!
Lorenzóval megegyeztünk privátban, a szerver neve marad!
Továbbá az admin program mostantól elérhető rendesen.
Az egyes és kettes szerver is működik vele.
Az egyeshez az 5000-es port, a ketteshez 2932-es port van társítva.
Használjátok egészséggel.

Logitech hardware tester

(#9018) Cangooroo


Cangooroo
csendes tag

SPM elég jónak tűnik :)

szerk.: nekem is jó estém van, majdnem 2 szintet ugrottam kb másfél óra alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9019) _Voyage_ válasza Cangooroo (#9018) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Én 2 szintnek 1.5 nap alatt is úgy örülnék, mint majom a farkának.
De én 2 szintnek 1 hét alatt is örülnék. :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#9020) Cangooroo válasza _Voyage_ (#9019) üzenetére


Cangooroo
csendes tag

ha majd nekem is 100ezrek kellenek egy szinthez, akkor énis ugyanígy leszek :D

(#9021) r-chee válasza gabipaci (#9017) üzenetére


r-chee
őstag

Örülünk neki :) .

Most este az egyes szerón bepróbálkoztam füstgránáttal. Egy eredményt értem el csak vele: sikerült alaposan lerontanom a k/d arányomat. Hiába tartottam füst alatt az ellen területét meg M-COM-ok környékét, b*sztak odamanni csapatosul az emberek élesíteni, hiába szóltam. Védőként volt egy kis sikerélmény, feltartottam az ellent a rossz látási viszonyokkal.

Ja, meg nem is tudom ki írta, hogy 100 késelésnél nincs pont. De van, 5000.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9022) hoffman_ válasza Bavid (#9004) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Azért gondolkoztam el, mert a (jelenlegi) 9 és az 5, amennyiért apron van, az nem ua. De asszem ebből is boltos verzio lesz. A kockulást hagyjuk :D Megvan az MW2 december vége óta, és már a 4. nap végét taposom. És csak esténként játszok, leginkább haverokkal... BC2 is csak a többiek miatt kéne. Köszi a válaszokat :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9023) Bavid válasza r-chee (#9021) üzenetére


Bavid
senior tag

A füst gránát főleg kis létszámnál hatásos, max 20 főig, akkor megtudod azt csinálni hogy bemész egyedül egy m-comos házba élesíted, füstgránát be és max lemortaloznak de különben esélyük nincs.

(#9024) BandiHUN válasza r-chee (#9021) üzenetére


BandiHUN
veterán

hülye érdés,de most akkor a CG használata full vagy csak ember ellen tilos?mert tankok azért vannak,és az at4 vagy mi nem támogatja a spottolást....viszont esetleg lehetne olyan is,hogy 4v4 alatt mondjuk ne legyen fegyveres járműhasználat a hc-kon,sokat rontanak a tankok,főlegha rombolható az m-com,avagy ugye tankból is húzható a zászló,ha senkinél nincs rakétaszerűség,akkor csak pislogva lehet lesni a zászlólehúzást max.nem tudom,erről beszétetek-e,ma is volt minden...avagy külön kérdés az uav is.kis játékosszámnál az is gyilkos,ha jól vezetik

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9025) Mrdevil válasza BandiHUN (#9024) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szerintem azt mindenképp tartsuk be ami a hármas szeró belépése után villog mindenki arcába (no GL,M60).Ez ma nem nagyon jött össze hiába irogattuk mindenkinek,nem is értették most mik ezek a szabályok.Szerintem azt hitték én találtam ki,még azt is irták biztos csak nekem írja ki a szeró.(lehet tényleg csak nekem írja ki? :D ).És igen néha a járművek is sokat rontanak a dolgon,(HC-ról beszélek)főleg ha kevesen vagyunk.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9026) bonat válasza Mrdevil (#9025) üzenetére


bonat
senior tag

játszani kellett volna nem írogatni :DD :DDD
ezért vesztettünk mert írogattál :D :DD

(#9027) Mrdevil válasza bonat (#9026) üzenetére


Mrdevil
addikt

Vicces fiú,te is írogattál nekik bőszen.Na mi zus mára ennyi? :))
Azért jót játszottunk ma szerintem jövök máskor is. :K

Most nézem mit írtál vesztettünk?? :D :DDD

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9028) bonat válasza Mrdevil (#9027) üzenetére


bonat
senior tag

ja..télleg én is írogattam... :Y :DDD :DDD
most 6-an voltunk..mert elhúztatok :DDD

(#9029) r-chee válasza BandiHUN (#9024) üzenetére


r-chee
őstag

Szerintem össze kellene ülnünk adminoknak - mind a négy szerverről -, és alkotni valamit GL/CG/M60 ügyben. Bár eddig határozottan azon az állásponton voltam, hogy szabad fegyverhasználat legyen, belátom, rendet kellene tenni, mert ami a szervereinken uralkodik, az minden, csak nem játék.
Nagyon sokszor megy az állóháboró SC Rush-ban, domb két felén gránátdobálással, GL/rakétavető zúzásokkal, ahol a minél nagyobb embertömeg egy csapásra való kiirtása a cél, nem a védés vagy a támadás. Tankkal és más fegyókkal is lehet hasonlókat elkövetni, de előbb említettek a leggyakoribbak.
Conquest-ben is sok a GL. Lejárod a lábad, és távoli fedezékből kilő valaki GL-lel. Utálatos dolog. Épületre való használatát kéne egyedül engedni. M60 is feltűnik minden játéktípusban. Ezt teljes egészében ki kéne tiltani.
CG csak járművek ellen legyen használható.

Mindezen tiltásokat egy logo vagy felirat formájában fel lehetne tünteni a szerverek "bannerjén".

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9030) L4D1K


L4D1K
őstag

Én ebbe most már kezdek belezavarodni.
Na használjunk:
M60 -at, mert erős...ok! :U
CG M2 -t, meg úgy általában AT-t emberek ellen, mert nem fair...ok! :F
GL-t, mert minden jólelkű azzal rohan és Worms 3D-t csinálnak a pályából...ok! :DDD

Btw. Sztem mindenki el tudja dönteni magában hogy melyik fegyverrel eredményes. Ha az ellen Reconnal van és nem lehet vele mit kezdeni, át kell állni Recon-nak és szét kell csipázni őket, ha tank van kapásból át engineer re, vagy C4 es Assaultra, ha sok a medic m60 al, akkor meg CG.-t nekik, ha sok a CG s geek, akkor gl-t nekik, ha sok a GL-es mehet a ...öhm GL :F :) .

Nem akarok én itt okoskodni, csak lassan elpuhul majd mindenki. Tessék megszokni a szívást és megtanulni 1000x visszadni ;]

# ANTAL Tuning #

(#9031) Mrdevil válasza r-chee (#9029) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szerintem: M60,GL csak járművekre
CG csak UAV-ra. :DD
Viccet félre téve tényleg meg kellene beszélni most akkor mi legyen,legalábbis HC-n

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9032) bonat válasza Mrdevil (#9031) üzenetére


bonat
senior tag

M60 járműre??? :DDD

(#9033) r-chee válasza L4D1K (#9030) üzenetére


r-chee
őstag

Én tegnap, azaz vasárnap nem láttam mást az I-II szervereinken, csak fejetlenséget. Egy ideig bírtam csak idegekkel. Hiába voltam admin, úgy éreztem, tehetetlen vagyok, bármit csinálok, mindenki csak ész nélkül zúz, chat-en ugat a másiknak. Szégyenszemre leléptem, átmentem külföldire, de ott is ez ment. Fogtam magam, és inkább zenét hallgattam játék helyett.
Ha visszaadogatom az elszenvedett GL/gránát/M60/CG gyilkokat, unalmas lesz hamar a játék és én is ugyanúgy más szemében szálka vagyok.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9034) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

ez a mai HC ez zsíííír volt, sokkal jobb mint az SC. :C
és még mindig volt aki m60-al nyomult, én az Abakan-t favorizáltam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9035) BandiHUN válasza L4D1K (#9030) üzenetére


BandiHUN
veterán

én ellennék alappal is...de ha már szabály,akkor ki kéne kerekiteni.mert pl.milyen dolog,hogy CG-t nem lehet felvenni a járművek ellen sem...akkor már ne legyen járművel harc se. az AT4 meg mint mondtam nem támogatja a tracerelést,ez minusz a stratégiázásból,ráadásul ha csak CG nincs,attól a másik kettőt még az ember szeme közé lövik.a gl meg szinte semmire se jó HC-n.talán ami igazán logikus,hogy rakétákat(MINDET!) csak járműre/épületre,az m60-at meg el kell felejteni,és akkor még élmény és kihivás is marad.
egyébként a nem HC-n is sokat dobna,ha a lőszerládát nem használhatná a gazdája...avagy korlátozva lenne az 1 emberre jutó felvételek közötti idő.mert ugye alapból nem lehet úgy lőni se szinte semmivel,hogy ne maradjon fullon az ember a ládáján állva...jobbára ezértis terjedtek el ezek a cuccok a noobok körében ennyire.de attól még van szerepük...bár végülis pl.a gl-t ki lehet hagyni,mert bármelyik rakéta ér nála többet,és ráadásul hc-n még célkereszt sincs,ellenben a rakétákkal remekül lehet célozni.
a mortar meg nem feltétlen megoldás a tankok ellen,ki is lehet sétálni a zuhiból a tankkal,1 mortar nem szedi szét,és már ki is pattannak javitani...meghát izé leszek,de a reconokat általában nem az m-com mellett találni,és marhára nem érdekli őket,hogy le kéne valamit szedni,hisz jó helyen vannak,őket a tank általában nem veszi úgyse célba,mert nem látja meg.marha ritka az m-com sniperes fedezés is,gondolok itt a közvetlen közelének kukkolását...
amúgy meg általánosságban végülis mindenkinek szinte megvannak a kérdéses cuccok,bárki visszavághat végülis vele,sznobság undorodni csak azért is...el lett játszva ez már a végletekig a Cod4-ben,ahol a "promod" ban már a grafikát is központilag határozták meg,és kivették az árnyékot is pl,nehogy az erősebb gépű előnyt szerezzen,nomeg választható volt a fegyverek fele,a kiegészitők,perkek ötöde talán :DDD tömören füstgránát,gránát,puska,reddot,jóvan' ennyi...pedig abban is van C4,Claymore,stb...ejj,de hiányzik itt is valami ember elleni csapdacucc,akna,mint ott a claymore volt ;] bár azt már betiltották volna mindenhol rég :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9036) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Nem akarok beleszólni, de nincs egy kicsit túlzásba víve már ez a mivel nem szabad lőni dolog, meg kempelés, spawnolás? Mindkét oldalnak megvan úgyanúgy erre a lehetősége. Biztos én vagyok perverz, de nagyon birom, amikor halomra lőjük egymást. :)

Tegnap is az egyik nagyokos elkezdett szórni gránáttal, h támadjak. Épp(, mint mindig) M95-tel nyomultam. :B Hagy én döntsem már el, h mit csinálok a pályán. :(((

[ Szerkesztve ]

(#9037) L4D1K válasza r-chee (#9033) üzenetére


L4D1K
őstag

Igen gondolom hogy fejetlenség volt. De szerintem pont az sikeres az ilyen fps játékokban aki átlát a káoszon és a maga javára fordítja.

# ANTAL Tuning #

(#9038) r-chee válasza BandiHUN (#9035) üzenetére


r-chee
őstag

GL/M60 esetében nem látok értelmét kerekítésnek, csak teljes tiltásnak. CG-t pedig nem épületben/kerítés mögött/fal mellett/járműben lévő/járművet javító emberek ellen tiltanám. Mortarral nincsen bajom.
Ez három fegyver, szal nincs szó az egész kelléktár beszabályzásáról :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9039) Target78hu válasza r-chee (#9033) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Frapsal folyamatosan screenshotoltam most ,hogy mivel és ki ölt meg ,van már egy egész galériám ,majd valahova felrakom :D (m60/GL/és CG persze ,nagyon ritka a más fegyver általi halálom )
Viszont szeretik a mortart a kést és a fejest is ,külön élvezet már számomra ,ha pl.: egy only CG-s jóembert tüzelés előtt kobakon találok ,olyankor szakadok a nevetéstől :))))
Valamelyik "idegen" szerveren meg azon röhögtem ,hogy egymást núbozták ,hogy m60 izé ,azt mind2 oldalt kb 70%-a azzal ment :W
A másik izgi ma ,hogy 3x élesítettem egy m-com -ot egymás után -simán odafutottam, és képtelenek voltak tűz alatt tartani ,pedig ott voltak mellette jó páran .. utána már nem érdekelt a ojjektíva engem sem!
Ez a divat mostanság meg a spawnkempelés -a védő "totál véletlen" ott marad és ahogy megszülettem már öltek is meg.. szintén lefotóztam ,mert m60-as egyén volt :P
Odáig ok ,hogy télleg lemarad valaki ,de hogy direkt arra megy ,hogy így szerezzen free fraget ,hát a lopikuláját a ilyennek!
Tudom rinya-rinya .. csak szimpla élménybeszámoló. ("régen" ennyire rossz nem volt a helyzet s sokkal jobb meccsek is voltak!)

hkv.hu

(#9040) BalaNce87 válasza L4D1K (#9030) üzenetére


BalaNce87
addikt

Csak itt az a gáz hogy az M60 kb erősebb mint a sniper, és gyorsabban is lő, tehát ha én nyakon lövöm nem biztos hogy meghal, addig nekem újra kell töltenem és addigra ugye meg már rég hulla vagyok. GL-el az nagy baj hogy azt az emberek többsége közelharcra használja, mert nemtud lőni és kicsit idegesítő hogy 10-ből 8X azzal ölnek meg.
A CG-vel nincs bajom azzal kb 10-ből ha 2X ölnek meg az egyáltalán nem gáz, persze ha azt is közel harcra használják hát az se normális.
Szóval lehetek eredményes M4-el, de hiába ha M60-ba hamarabb halok meg, hiába kezdem előbb lőni. Azaz M60-al nem nehéz megölni senkit, mert túl erős, de nemtudom ezt hogy nézték be ennyire...

Zoli: Mondjuk azokat a szövegeket én is bírom hogy pls not camp with sniper, ez most mi fax kb?:D

[ Szerkesztve ]

(#9041) gabipaci válasza r-chee (#9038) üzenetére


gabipaci
addikt

1, nem támogatom a fegyverek korlátozását, van épp elég mindenttiltó szerver
2, ha mégis megcsinálnánk, hogy gondolod a megvalósítását, Váltott műszakban fent leszünk a szervereken?
Mert ugye annak nem sok értelme van, hogy csak akkor kell betartani, ha van fent admin.
3, inkább kapcsoljuk be a csapattársak sebzését, akkor talán a nagy fegyverek visszaszorulnak.
4, a Próbatétel c. film iszonyat sz@r, ne nézzétek meg!

Logitech hardware tester

(#9042) mackosajt válasza r-chee (#9033) üzenetére


mackosajt
addikt

gyere te is "sátgán"-nal.

Én kifejezetten élvezem, hogy néha sikerül megelőznöm a csipát.

Ami meg a szabályokat illeti... én nem tiltanám egyik fegyót sem, mert ahogy azt sg-n kifejtettem, arra ott a trs szervere. Vagy mit akartok? Mindenki tegye le a fegyvert, és nézzük egymást? :)
Egy fotó erejéig még csak-csak, de napokon át.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#9043) madgie válasza mackosajt (#9042) üzenetére


madgie
titán

Eeegen, találkoztam a sátgánoddal ma is a konkávon (háztetőről CG+UAV-ztem a tankokat, valami hihetetlen távolságból kaptál ki) :)

Szerk: ja, a "javítás" irtó jó muri ellenséges tankon, ma -szintén konkávon- az egyik srác már menekült a Bradley-vel, ha egy gusztikát kapott oldal/hátulról, mert tudta, hogy nem várom meg az újratöltést (meg hogy eltűnjön a kanyarban), hanem odarohanok és rábontom a tankot :D

[ Szerkesztve ]

(#9044) L4D1K válasza BalaNce87 (#9040) üzenetére


L4D1K
őstag

M60 sztem csak azoknak okoz(hat) gondot, akik SC ben játszanak rusht vagy conquestet. Én meg mondom őszintén hc deathmatch ben észre sem veszem ha vki m60 játszik, max a hangjáról. Sokkal idegesítőbbnek találom a piknikező recon okat, akik egy helyen képesek ülni...mivel az m60as játékosok zöme csak és kizárólag a fegyver erejére támaszkodik, szemtől szemben gyakorlatilag bármilyen fegyverrel hamar megölhetők ha jobban célzok (hc ban meg nevetve). A recon ezzel szemben helyzeti előnnyel indul, hiszen neki csak várnia kell, míg nekem figyelnem és ha esetleg rontja az első lövést 1.5 mp alatt kell nagyjából megkeresnem és lakapnom.

Mellesleg MG3 mal miért nincs gond? Akkora sebességgel lő hogy ihaj.

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#9045) Gonz0 válasza gabipaci (#9041) üzenetére


Gonz0
tag

3. Támogatom az ff bekapcsolását, bár alig von le valamit a tk-ért, úgyhogy nem hiszem, hogy változna tőle a helyzet.
4. Mi az angol címe? Csak, hogy biztos elkerüljem :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#9046) BalaNce87 válasza L4D1K (#9044) üzenetére


BalaNce87
addikt

Az MG az kurva gyenge, lehet hogy nagyon gyorsan lő de iszonyat gyenge és még szór is rendesen. HC-n valszeg nincs különbség a fegyók között, de simába iszonyat erős az m60, és csak azért kell tiltani, mert tényleg kimagaslóan jóval többet sebez bármely fegyónál.
Reconnal meg várni kell az oké, de futó embert elsőre megölni esélytelen, de még az egy helyben lévőt is nagyon messziről, akáremnnyire lősz fölé 5x akkor se adja be, ellenben m60 messzire is nagyon sokat sebez és nagyon pontos és nem kell az ember felé célozni.
És elég jellemző hogy azért első valaki mediccel, mert rengeteget öl az m60-al és gyakorlatilag azért van mediccel, mert m60... bírni szoktam amikor felélesztek egy medicet az meg utána baszik feléleszteni ha meghalok, sokszor csinálják ezt... és ott vagyok mellette.

gonzo: FF igen is kéne, mivel rengetegszer mortarozzák a lerakót miután felakarják szedni a védők, így ha támadó is lenne a közelbe az is halna meg, mindjárt nem lenne az hogy only mortarral pusztítanák el az mcomot....

[ Szerkesztve ]

(#9047) r-chee válasza gabipaci (#9041) üzenetére


r-chee
őstag

Nyilván nem lehetünk fent mindig felügyelni, de előbb-utóbb rá lehetne vezetni az embereket a normális játékra. Ha fent vagyok épp és csak a durvulás, fejetlenség van, és állandóan azt írkálják be chet-be, hogy egy admin tegyen már rendet, ugyan mit csináljak?? Bannoljam ki az emberek 80%-át nem létező szabályok miatt, vagy lapuljak meg, mintha ott sem lennék?
Csapattársak sebzéséből előre látom mi lenne: durva medic pontvadászat.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#9048) Neoteric


Neoteric
addikt

HC-ba nem szólok bele, nem is vagyok ott admin, de első 2 szerveren sztem hülyeség lenne kitiltani a fegyvereket, meg ahogy gabipaci is mondta admin nélkül úgy sem tudnánk betartatni. Azzal menne a játékidő, hogy vadászom a tiltott fegyveres emberkéket azt kickelem? :F
Tudom szoktam káromkodni TS-en GL miatt én is eleget, de azért olyankor én sem vagyok rest CG-t tolni a többiek arcába. + Enginél távolra csak CGvel lehet lőni :DDD

PSN: ne0teric_sAN

(#9049) Mrdevil válasza Zoli1222 (#9036) üzenetére


Mrdevil
addikt

Egyetértek veled én sem szeretem igazán a fegyverek szelektálását/tiltását,ha már beleteremtették a játékba had használjuk.Viszont legalább ha olyan helyen játszunk ahol tiltva van egy,két cucc akkor legalább azt tartsuk be,legalábbis illik.Ez nem sikerült egyeseknek tegnap. :N

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9050) Mr.Jerk


Mr.Jerk
csendes tag

Azt tudtátok, hogy az új updatebe belekerül az Armored Piercing ammo? AP ammoval egy M60-as tár kivégez egy T-90-est, vagy egy M1A2-t hátulról.

Amúgy lehet írni kellene egy nyílt levelet ez EA-nek, hogy mennyire ügyesen két legyet ütöttek egy csapásra azzal, hogy a medikek megkapták az LMG-ket. Sikeresen kinyírták a csapatmunkát, illetve felborították a balanszot. Most a medicek mennek elől, és így is simán eredményesek, ugyanakkor a heal, revive meg derogál nekik, persze maguk alatt mindig van láda, attól nem kell tartani. Csak ha egy pillantást vetettek volna, a Team Fortress 2 medic class-ra rájöttek volna, hogy mi lenne a kaszt fő feladata. Egyébként nem tudom ki emlékszik a BF2 medic unlockjára, a G36C-re. Legalább annyira kimagasló fegyver volt, mint most az M60, tudtommal az EA/DICE a mai napig nem csinált vele semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.