Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10801) Gripper válasza Neoteric (#10800) üzenetére


Gripper
tag

Ja, jól eltángáltatok minket. :( :R Siralmasak voltunk. Csak kapkodtam a fejem, mert senki nem tudta mit csinál. Néha még én sem. De nem baj ez csak játék. Lehet nekem is fel kéne mennem TS-re. Csak mikrofon nélkül nehéz .

(#10802) hole


hole
csendes tag

Sziasztok!

A következő problémával fordulok hozzátok:

A játék folyton kilépked a játékból. Van olyan hogy két-három meccset is végig tudok játszani, máskor meg ötpercenként kidobál. IIyenkor mindig kifagy és kidob az asztalra. A legfrisebb drivereket használom és a gépem se rossz:

Intel C2D E8400 (3,8Ghz-re húzva)
Asus Maximus II Formula
4x1Gb Corsair Dominator Ram (DDR2 1066Mhz)
ASUS EN8800GT (740,1560,1870)

Meg még azt szeretném kérdezni, hogy az UAV-vel hogyan kell lőni? :D Amikor tüzelnék folyton valami olyasmit hadovál az announcer hogy The target not lock on...vagy valami ilyesmit.

A válaszokat előre is köszönöm!

(#10803) F_Zolee válasza hole (#10802) üzenetére


F_Zolee
veterán

Régebben volt gond a húzott gép. Próbálj kicsit visszább venni. UAV-nél meg várni kell míg betölt. Fél perc kb.

(#10804) Borostás


Borostás
tag

Nah utolsó esélye a mikrofonomak. Holnap újratelepítem a gépet, ha akkor se lesz jó, akkor feladom az egészet és nem foglalkozok vele többet. TS re feljárok max nem beszélek, már úgyis hozzászoktam hogy kussolok. :(((

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10805) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ennél egyoldalúbb játékot... ;]

Amúgy az a Barakne gyerek feltűnően jól tolta mindig. Sztem egy kis csíter féreg. Volt hogy 3-an lőttük egyszerre, és mindhármunkat kilőtt egymás után...

(#10806) ciry válasza Neoteric (#10800) üzenetére


ciry
őstag

Há' ja, bár úgy láttam, hogy egy idő után nem adott már rá pontot :U :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#10807) Laraxior válasza Mrdevil (#10797) üzenetére


Laraxior
titán

egy fraps-t azért fel lehetne tenni...az mondjuk csinál videot ;)

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#10808) Allien válasza belaazallat (#10791) üzenetére


Allien
veterán

Na ez az, amit szabad minden szerón, ha az NEM base camp. :K ;) Különben hogy a rákba érem el azt az izét, amit fel kell robbantani??? ;) Na jó, tankkal is lehet távolról, meg mortarral is, de azért mégis csak beaktiválni az igazi! :K Tehát, nem a swap pontokra gondoltam, természetesen! :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#10809) belaazallat válasza Allien (#10808) üzenetére


belaazallat
addikt

"swap pontokra"

aha, :))

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10810) Zolás


Zolás
addikt

Punkbustert mindenki updatelje fel. Már ha játszani akar. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10811) HS 2142 válasza Zolás (#10810) üzenetére


HS 2142
őstag

Engem felenged mindenhová, nem volt vele még bajom.
Majd akkor updételek, ha muszáj, mert az utóbbi idők peccseivel csak rájár a rúd az emberekre.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10812) Sontir Fel válasza Borostás (#10675) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Köszi, akkor tovább próbálom a dolgot.

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#10813) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Hú mekkorát zúztunk előbb valami külföldi szerveren. Nyertünk, ezt hoztam össze :)

Pár Nemesis Pin is van. Amúgy összesen 25 Pint szereztem :B

(#10814) L4D1K


L4D1K
őstag

Kár hogy a 3mas szerver kiürült, pont megérkeztem HC-zni :( . Remélem az 5. szerver majd squad HC ban fog futni 24/7. :DD (Ha lesz)

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#10815) BandiHUN válasza L4D1K (#10814) üzenetére


BandiHUN
veterán

szvsz nem 5.szerver lesz,hanem egy összevont 3-as,24 fős... a két kicsi nincs kihasználva,igaz reklámozva se,de sokan fanyalognak,merthogy hc,merthogy kicsi...de viszont sokan utálják a 32-es hentelést is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10816) L4D1K válasza BandiHUN (#10815) üzenetére


L4D1K
őstag

Remélem lassan fordul a kocka, és több HC szerver lesz mint SC :) . Bár az tényleg érdekelne, hogy pontosan mi tántorítja el az átlag játékost a HC től az SC felé. Spot / célkereszt / HUD /minimap / vagy a dupla sebzés. Mindenesetre ha kivesszük a spotot, a minimapot a bal felső sarokba tesszük, máris kapunk egy régi-új játékot [link] . A képen természetesen egy engineer van, no GL M60 Gustav szerveren :DDD

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#10817) BandiHUN válasza L4D1K (#10816) üzenetére


BandiHUN
veterán

a hc igazából azért nem kedvelt,mert a "prók" féltik a statjukat,mert egy eltévedt,vagy automata sniperből véletlenül találó golyó is megölheti az embert,a közepes szintűek tolják,de nekik kellene a spot assist,heal pluszpont,amivel kompenzálják a kevesebb killjüket,nomeg persze megy a lámák teamkillje,felelőtlenségei miatt a morgás,mert a spot hiánya miatt nagyobb összjáték kell a csapatmunkához...nomeg benne van a nagyobb "szórás",mert sokkal kétesélyesebb dolog,hogy az ember fut egy durva jó vagy durva rossz kört éppen,persze mindezt én tippelem oknak átgondolva...meghát ha más nem is,de a tárméretek is jobban kijönnek,lmg-vel adott esetben könnyű sokat ölni,mert az az 1-2 golyó,ami kell,az azért minden módositás ellenére full pontos maradt,még simában is,aki megértette,hogy kell lőni,igazán nem vette észre a patch hatását....vagyis egy jó helyen levő medic hatalmasat kaszál még mindig,miközben mást esetleg a tárcsere miatt kapnak le mégha jól is lő.
viszont jó,hogy az ember igazából hc-n tud killeket szerezni a vackabb fegyverekhez,amikkel simában nem sok esélye lenne.
egyébként jobb lenne,ha a hc adott esetben csak fele életerőt jelentene és kész,mellé ki lehetne szerverenként válogatni,kell-e csapatsebzés,minimap,spot...szinesebb lenne a szerverpaletta,ha már itt nem lesznek modok.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10818) aram01 válasza BandiHUN (#10817) üzenetére


aram01
nagyúr

külföldi hc szerón vagy 3szor ütött el saját ember quaddal :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10819) creedszl


creedszl
aktív tag

épp most jövök le az egyes szeróról, nézd az időt, szóval már erősen éjszaka van.hát valami botrány ami fönt folyt most.gyakorlatilag a támadók a földbe gyalulták a védőket és nem azért mert bénáztak mert igen jól védtek.hanem azért pl mert volt egy pár gyerek aki már a 3. bázisnál 40 feletti statban volt.és miért?had említsek egy példát:játszott mint támadó egy német származású(csak a nick miatt gondolom) "ridick.de" nevezetű ember.lelőtt egy párszor, nem kevésszer és 98%-ban CG-vel.Mást sem láttam a kis köcsög kezébe csak azt a rohadt CG-t...és még jópár embert emlegethetnék aki tankban ült meg se moccant csak egy pontot lőtt folyamatosan, a spaw közelében ahová rálátott és a többi.ebből csak annyit akarok kihozni hogy valószínüleg, az én meglátásom szerint ilyen tájt már nem nagyon érdemes fenn lenni mert sok a külföldi és eléggé botrányos módon játszanak...

Hulligaaan

(#10820) gabipaci válasza L4D1K (#10814) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem lesz, a negyedik össze lesz vonva a harmadikkal. Lesz belőle egy 24-es HC mixed map.
creedszl: én most végeztem a vízhűtéssel, a másfél órás meló eddig tartott...
Ha fent lettem volna TS-en, segítettem volna, írok be, vagy valami. De így utólag már veszett fejsze nyele.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#10821) Target78hu válasza creedszl (#10819) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Megerősítem ,hogy ritka élvezhetetlen volt most a játék! Túl "jó" volt az ellenség..
Tök reménytelennek találtam bármi próbálkozást ,mert egyből leszedtek ,bár nem is hátul végeztem a körök végén ,mégis édeskevés volt bármiféle igyekezet a csapatunk valamint részemről!
pl m60 emberke 2 ő is volt és sniper távolságból simán mindenféle nehézség nélkül tüzeltek rám ,hiába bujkáltam mindig eltaláltak ,há mondom mijez má?! A másik meg a német akit említettél csak cg-vel ölt! Ja és az elmaradhatatlan núbozás is megvolt persze ,tényleg rossz e tájban játszani ott!
Amúgy nem vagyok szent ,mert kipróbáltam én is most milyen így harcolni (engi+rpg) ,hát banga egyszerű vele ölni ,de embert ,s nem is csodálom ,hogy inkább emberre lőnek vele mert a tankot alig sebzi.. a c4/mortar/stationary AT eddig effektívebbnek bizonyult nálam tankkal szemben ;)

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

(#10822) bul07


bul07
nagyúr

kérdésem olyanhoz aki állítgatja a szervereket
Van olyan beállítás hogy addig tart a pálya míg a támadók meg nem nyerik
mert most egyik szerveren rush módba vagy 15percig nem nyúlt senki a m-com-hoz de csak nem akart vége lenni
két m-com rombolása eltartott vagy 25-40percig
ja és mindkét oldalon 3-rom játékos volt
már azon voltam hogy kilépek csak elég sok xp vesztettem volna
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10823) gabipaci válasza bul07 (#10822) üzenetére


gabipaci
addikt

nincs

Logitech hardware tester

(#10824) Soma7703


Soma7703
csendes tag

Sziasztok! Beindult a szerverünk,hol mindenkit szívesen fogadunk!
A szerverkeresőbe csak írjátok be: HRC***
A keresési feltételeknél vegyétek ki a pipákat a találathoz!

További jó játékot!

(#10825) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Lehet volt már róla szó, de mi a különbség a boltban kapható normál és limitált kiadású BC2 között?

Let the Zone take me if I am.

(#10826) aram01 válasza Soma7703 (#10824) üzenetére


aram01
nagyúr

pb sincs?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10827) kutga válasza kutga (#10825) üzenetére


kutga
nagyúr

Közben megtaláltam... :B

Gondolkozom én is a játék megvételén, az aláírásomban szereplő konfigon vajon élvetheztően fog futni?

Eddig COD4-eztem, főleg single-ben, azzal nem volt gondom sebesség téren, de az mégis egy 2007-es játék.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#10828) Joe-T válasza Target78hu (#10821) üzenetére


Joe-T
tag

Sajnos a noobozás és az idiótázás már korábban is megvolt! Én 10-től voltam fent fél 1-ig, de már akkor megvoltak ezek a dolgok! Sajnos! :(((
Akkor tele volt a játék M60-as medikekkel, nem az élesztős fajtából!
Gyenge volt a csapatunk, de még így sem tudtak velünk mit kezdeni!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10829) Soma7703 válasza aram01 (#10826) üzenetére


Soma7703
csendes tag

De van,csak a keresö nem találja máshogy!

(#10830) aram01 válasza Soma7703 (#10829) üzenetére


aram01
nagyúr

oké,így már értem :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10831) Templ@r válasza KL (#10743) üzenetére


Templ@r
tag

Szvsz lövészként Tracer-el eltalálni valamit távolról csak akkor lehet, ha az a valami és a heli is amiből lősz gyakorlatilag álló helyzetben van. Ha meg közelebb mész akkor nagyon hamar szétszedi valami a helit.
Viszont a pilóta TV rakétája a bármely Tracer találatra rááll, amit a pilóta becélzott.
Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy a földi egységeknek kell tracer-rel megjelölni a célpontokat, amit a heli pilóta TV rakétával ki tud lőni, közben a gunner szedi a gyalogosokat.

@10754: Nem pontos. Mint fentebb is írtam a heli pilóta TV rakétája bármely tracer találatra rá tud állni. Szerintem a gunner tracer találatát is bármely földi egység be tudja fogni.

[ Szerkesztve ]

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#10832) aram01


aram01
nagyúr

na meg lett a gol-ra a platina

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10833) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Offolok kicsit sorry. A hkc-s táppal mi a bajotok?

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#10834) Templ@r válasza BandiHUN (#10817) üzenetére


Templ@r
tag

Nem akarlak elszomorítani, de HC szervereken is kapod a spot assist, motion mine assist pontokat, meg az összes többit is.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#10835) madgie válasza Templ@r (#10834) üzenetére


madgie
titán

Kapod, csak minek jelölgess, ha a csapattagok nem látják? A pontokért?

(#10836) Doki-HUN1978 válasza kutga (#10827) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Élvezhetően fog futni a gépeden...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10837) Joe-T válasza Borostás (#10804) üzenetére


Joe-T
tag

A TS-t be lehet állítani úgy is, hogy csak hallgatom ami ott megy?
Lehet, hogy így is könnyebb lenne csapatban dolgozni, mint csak a chaten keresztül!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10838) aram01 válasza Joe-T (#10837) üzenetére


aram01
nagyúr

nem feltétlenül szükséges mikrofon

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10839) madgie válasza Joe-T (#10837) üzenetére


madgie
titán

Én nem nagyon szoktam beszélni, csak hallgatom a többieket (max akkor szólok, ha valaki kempel hátul, vagy ilyesmi). Ja, meg időnként szidom az M60-as rambókat, de azt ott szabad :DDD

(#10840) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Múlt héten rendeltem és ma hozta a postás :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10841) Doki-HUN1978 válasza WhiteWalker (#10840) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nagyon nagy!!! :C :DD

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#10842) aram01 válasza WhiteWalker (#10840) üzenetére


aram01
nagyúr

hol is kell? ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10843) Joe-T válasza madgie (#10839) üzenetére


Joe-T
tag

Akkor ma este megpróbálkozom vele! Milyen programot kell hozzá feltennem? Semmi tapasztalatom etéren!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10844) madgie válasza Joe-T (#10843) üzenetére


madgie
titán

Meglepő, de http://www.teamspeak.com/ ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10845) aram01 válasza madgie (#10844) üzenetére


aram01
nagyúr

ebbe én is beleszaladtam :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10846) WhiteWalker válasza aram01 (#10842) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

a szembe lévő Tecsó abc-ben ha éjjel hangoskodnak a melósok,kicsit közéjük puffogtatok ;]

(#10847) Joe-T válasza madgie (#10844) üzenetére


Joe-T
tag

Köszi az infót! :R

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#10848) Hell válasza kutga (#10827) üzenetére


Hell
tag

Szia!

Természetesen robbanásoknál eléggé be tud lassulni, de egészében véve élvezhető. Egy korábbi beírásom (demo):
"Lehet, hogy az én igényeim kicsik, de örülök, hogy fut a gépemen (6000+, 4670 512, 4 GB ram, 1680x1050). Nem tököltem a beállításokkal felbontást beállítottam oszt war! 25-35 FPS médiumon."
Azóta a végleges szerintem már jobban muzsikál.

Üdv,

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#10849) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Vettem egy Mtech tápot 550w (régebbi 400w) Csendesebb lett a videkártya :DD Javult az FPS-em azért vettem mtech-est merre erre volt pénzem. Köszi a tippet :K :R Nagy :C

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#10850) Doki-HUN1978 válasza namenyicsavo (#10849) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Inkább vettél volna használt de minőségibb tápot!

Pl.: ilyet

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.