Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10601) r-chee válasza ForRedGlory (#10598) üzenetére


r-chee
őstag

:D
Én meg anno a lábamnál lévő hangfal mélynyomóját rugtam ki egy örömteli pillanatomban. Ki is repedt a membrán.
Nem szabad láb hatósugarába gépet, hangcuccot elhelyezni, mert könnyen megvan a baj :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10602) BandiHUN válasza r-chee (#10601) üzenetére


BandiHUN
veterán

megoldás az is,hogy befelé forditod a mélynyomót...nekem úgy van,igaz még egyelőre elkerültem,hogy belerúgjak :DDD én ha ideges vagyok,inkább kiállok az erkélyre egy cigire...ha nem,akkoris :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10603) Gonz0 válasza gabipaci (#10585) üzenetére


Gonz0
tag

Támogatom a mixed térképes 24-es HC szervert

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#10604) ForRedGlory válasza r-chee (#10601) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jó azért hozzá kell tennem, hogy a csatlakozó kis pöcke már le van törve, így ha kicsit hozzáérek, akkor is kijöhet. Nem úgy kell elképzelni hogy úgy belerúgtam, hogy az alaplapi hálókártya kiszakadt :D

bul07: nagyon remélem, hogy itt nagyobb sikerrel szűrik majd a csalókat, mint az MW2-ben :F

[ Szerkesztve ]

(#10605) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na jóccakát, holnap vár rám 12 óra munka a túlóra miatt... A mai célom elértem, túl vagyok 3000 Killen M416-al. Irány a 4000 :C
(lövési százalékot nem kell nézni, én sokszor kis túlzással sniper távolságból pötyögtetek, ezért ilyen kevés)

[ Szerkesztve ]

(#10606) ADAM1337 válasza ForRedGlory (#10605) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én is m4-el megyek más értelmes fegyvert nem találtam assault-ba.
Gol és m416 ami nyerő eddig,sajnos mióta az m16-t butították nem ér semmit.

(#10607) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

a jó büdös kurv@ életbe,szét vet az ideg, volt vmi klán vagy mi a túró oszt osztottak mint állat,esély sem volt a nyerésre,aztán még pofáznak.
Egyik oldalon csak 35 csillag feletti a másik oldal meg kisebb szintűek....
Tök esélytelen az egész így...Menjetek a saját ranked-megfelelőbe játszani,aszt ott javítsák az arányukat...
Picsáb@ :((( :((( :((( :((( :(((

A cannibálok mondják rájuk hogy jó emberek voltak!! ;]

[ Szerkesztve ]

(#10608) xEon1337 válasza ADAM1337 (#10606) üzenetére


xEon1337
őstag

Szerintem még az AN-94 sem rossz és többet sebez, mint az M416. Ettől függetlenül nekem is ez a kettő a kedvenc fegyverem :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#10609) ADAM1337 válasza xEon1337 (#10608) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ma voltunk is egy squadba aránylag jól rusholtunk előre egészen a gl záporig amit kaptunk.. :DDD (NB-n bal szélen támadóba).
Pont az an94-t akarom kipróbálni mert párszor olyanokat kaptam hogy egy burst-ből fejest egy sráctól vagy 4x szóval lehet rálesek elég erősnek tünik.

(#10610) Źşë'


Źşë'
addikt

ma voltam egy német szerveren és csak úgy hullottak az emberek, nem mondom h nem akadt érdekes momentum, mert ebben a játékban mindig van valami, még ha jó a ping akkor is

gl sebzését tényleg keményen visszavették, srác alá lőttem és túlélte, mondanom sem kell ki halt bele... meg asszem összefutottam egy aimos low-al, isla inconects mapon.. heliből elkezdett a semmiből halál pontosan lőni rám, mire én fogtam magam és berohantam egy házba, de totál a házat is ólmozta folyamatosan... aztán letett rólam...

(#10605) ForRedGlory nem szégyen az alacsony acc, főleg ennél a játéknál ilyen lagokkal... meg ilyen pötyögtetős stukkerekkel nem is lehet 25%nál jobbat lőni... q3ban is mgvel nekem a 40% az a határ amit lövök, enél nagyon nem tudok többet, mert: 1. van szórása, 2. van ping... csipa az teljesen más tészta ott csak durrogtatsz, 12x optikával... nem nehéz azokkal jó accot csinálni

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10611) r-chee válasza WhiteWalker (#10607) üzenetére


r-chee
őstag

Jah, a németek osztották a killeket rendesen. Nekem is elborult az agyam, de próbáltam higgadt maradni, ami hááát...elég nehezemre eset :U .

De kör végén azért összejött a 100 motion spot-os segédkezés: kép
(Nem fogható rám, hogy mindig ugyanazzal a kaszttal nyomulok egy körben:) .)

Nah, irány vízszintesbe. Úgyis rémálmom lesz az uccsó kör után.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#10612) gyiku


gyiku
nagyúr

singleben hogy lehet kiiratni az fps-t?

hüllő

(#10613) ADAM1337 válasza gyiku (#10612) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

fraps vagy xfire kiírja.

(#10614) Źşë' válasza r-chee (#10611) üzenetére


Źşë'
addikt

nem is jó uazzal lenni 1 körben, mert taktikázni kell, és ehhez elengedhetetlenek a kasztok összeállításai

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10615) ADAM1337 válasza Źşë' (#10614) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Persze ez is igaz bár én assault meg recon-on kivül mással nem megyek.
Ergo gol és m416, toltam ma is egy jó kört: [link] igaz itt sok pontot kaptam spot-olásért pontok fele kb az.

(#10616) gyiku válasza ADAM1337 (#10613) üzenetére


gyiku
nagyúr

jateknak nincs sajat megoldasa? pl consolbol, igaz azt sem talaltam :)

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#10617) xEon1337 válasza gyiku (#10616) üzenetére


xEon1337
őstag

Sajnos nincsen.

"Less but better" - Dieter Rams

(#10618) Jazzy


Jazzy
tag

A hétvégén játszottam néhány órát és sajnos a helyzet változatlan. A hitbox annyira gáz, hogy még mindig csak esek-kelek.:((( A pattogásos gondom továbbra is adott és nem javult semmit. Türelmes ember vagyok, de lassan be fog telni a pohár és bevágom a szekrénybe a játékot.

J@zzy

(#10619) xEon1337 válasza Jazzy (#10618) üzenetére


xEon1337
őstag

Engem eleinte - és sokszor még most is - a sok gránát, GL, CG és tank idegesített, de aztán amikor rájöttem 12-es szinten, hogy a F gombbal tudom én is eldobni, már egy fokkal jobb a játék :D

A legrosszabb amikor a fél pályát átfutom és alám robbantanak, még mielőtt bármit is csinálnék. Assaultként nem fogok hátul kempelni :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#10620) reset válasza Borostás (#10565) üzenetére


reset
senior tag

#10524....fogadjuk el az arzenált - mindegyiknek megvan a létjogosultsága, mindegyik szabadon használható...

(#10621) aram01


aram01
nagyúr

van már valami megoldás a favoritokra?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10622) reset válasza ADAM1337 (#10606) üzenetére


reset
senior tag

Uezeket kedvelem....assault-ban bejön még az STG Aug is - kiváló a tűzgyorsasága, sebzése.

(#10623) Jazzy válasza xEon1337 (#10619) üzenetére


Jazzy
tag

:)) Nekem nem ezzel van a gondom. A patch előtt teljesen jól ment a játék, csak a szerver oldali hibák miatt volt lagg. Simán el is jutottam a 23-as szintre. A patch óta lövök valakire, pattanok egyet és már fekszem is. A találati arányom is olyan szinten romlott, hogy az elképesztő. Nem a gl és a cg gyengítése miatt, mert azokat nem használom olyan gyakran... Elcseszték a hitbox-ot, azóta vannak ezek a gondjaim...

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#10624) Hell válasza LifeSpirit (#10478) üzenetére


Hell
tag

Nagyon ott vannak a videók!

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#10625) boogie84


boogie84
veterán

Aki még nem vette meg és spórolni szeretne.

Klikk a képre

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#10626) Perillustris válasza boogie84 (#10625) üzenetére


Perillustris
senior tag

Ebay-en 1 hete 15 fontért vettem meg az EADM kulcsot.

Perillustris

(#10627) creedszl


creedszl
aktív tag

áá, néha hihetetlenül megkeseríti a játékot a lag...m416-tal mentem, előttem megjelenik a forma úgy pár méteres távolságban, rálövök,semmi, elkezd lőni eltalál majd kb 1 mp késéssel beadta a találataim és kifingott a szoldzsör...kis hija volt csak hogy nem ő lőtt le...rengeteget késett a lövés beadása és legtöbbször késik, nem ennyit de ahhoz elég sokat hogy közben leszedjen a másik...

Hulligaaan

(#10628) JamesHun válasza creedszl (#10627) üzenetére


JamesHun
addikt

de ez nem sima lag lehetett
milyen a pinged a szerverkeresőben?

SeriesX: JamesSHun

(#10629) creedszl válasza JamesHun (#10628) üzenetére


creedszl
aktív tag

nálam semilyen ugyanis nem mutatja....ezt se sikerült még javítanijuk..csak "-" ennyi.
miért szerinted a lagon kívül mi produkálhat még ilyet?

Hulligaaan

(#10630) mackosajt válasza creedszl (#10629) üzenetére


mackosajt
addikt

Futtasd renszergazdaként.

Ha eddig még nem tetted volna.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#10631) JamesHun válasza creedszl (#10629) üzenetére


JamesHun
addikt

rendszergazdaival futtasd az updatert és mutatni fogja

SeriesX: JamesSHun

(#10632) Gripper


Gripper
tag

Na, megzakkant az EA Online. :( Sehogy sem enged be.

[ Szerkesztve ]

(#10633) Fortissimus


Fortissimus
őstag

na, meghalt az egesz...
mindenkit kidobott a szerverekrol+failed to connect ea.... :(((

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#10634) Borostás válasza Fortissimus (#10633) üzenetére


Borostás
tag

Valami be nem jelentett frissítés folyik elméletileg.
És pont akkor amikor gondoltam fellépek kicsit játszani. Direkt velem akarnak szórakozni.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10635) csana


csana
senior tag

Valamiért mostanában egyre sűrűbben kapom ez:
"Failed to connect to EA server"
Ez általános jelenség, vagy csak nálam van valami gebasz :S?

(#10636) Gripper


Gripper
tag

(#10637) Borostás válasza Gripper (#10636) üzenetére


Borostás
tag

Tehát be volt jelentve csak senki se tudott róla. (remek...) Azér azon az alsó kis infó csíkon írhatták volna.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#10638) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ez a későn beadott ölés nálam is van. Ami nem tudom, hogy miféle lag lehet. Volt, hogy nagyban csapattam BMD-3 Bakhcha-val egyenes terepen, nuku ellenfél és jó párszor megesett, hogy írja ki alul a killeket holott én nem is lőttem még. Gránátos eset is volt...fél napja elhajítottam, kisebb tűzharc is volt. Lenyugodtak a kedélyek nem volt semmi küzdelem erre kezdi kiírogatni, hogy kiket öltem gránáttal. Én 31-46-os pingű szerverekre szoktam felmenni.

(#10639) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ejj de nem pörög a topic, tök fura :D
Sajna ma nem hiszem hogy tudom tolni, nem lesz időm :( :O

(#10640) Jazzy


Jazzy
tag

Nálam a frissítés óta van ez a hibaüzenet. Pb update meg volt van valakinek ötlete a megoldáshoz?

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#10641) JamesHun válasza Jazzy (#10640) üzenetére


JamesHun
addikt

vedd le a autoaim.exe-t és menni fog :D

SeriesX: JamesSHun

(#10642) ForRedGlory válasza JamesHun (#10641) üzenetére


ForRedGlory
félisten

vagy írja át "autoaim_old.exe"-re ;]
vagy esetleg törölje a "cheathappens.ini" file-t :D

[ Szerkesztve ]

(#10643) Jazzy válasza ForRedGlory (#10642) üzenetére


Jazzy
tag

Vicces-vicces :P de most komolyan van valami ötlet? Ez is a laggolásom miatt van? A netem nem szakad, tehát ezért nem veszhetnek el a "csomagok"

[ Szerkesztve ]

J@zzy

(#10644) belaazallat válasza Jazzy (#10640) üzenetére


belaazallat
addikt

Van vmilyen teljesítmény optimalizáló-mérő szoftver a gépen? Pl ATT? Fraps? Nekem pl CoD4- nél mindig kidobott a PB, ha bekapcsoltam az ATT-be az FPS kiíratást.

Akkor nincs több ötletem. Bocsi! :(

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10645) Jazzy válasza belaazallat (#10644) üzenetére


Jazzy
tag

Nincs, a win reinstall óta nem raktam fel.

J@zzy

(#10646) ForRedGlory válasza Jazzy (#10645) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Írd meg a supportnak szerintem.

(#10647) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

köszönöm hogy kirugtatok a játékból mert rádobtam egy C4-est véletlenül az M-comra .... :R

(#10648) F_Zolee válasza Jazzy (#10640) üzenetére


F_Zolee
veterán

Lehet, hogy nem fut a pnkbstrB.exe szolgáltatás.

(#10649) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Gyertek fel ts-re :DD

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#10650) DieHard


DieHard
senior tag

hali. te paci most voltam hc szerón, ahol a sebzés volt csak hc. létezik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.