Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30001) cellpeti


cellpeti
veterán

Nem a lelövéssel van gond. Hanem, hogy lelövök valakit, és utánna engem is leszednek egyből, mert úgy jön, hogy nem hallom oszt lekéselnek :W :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30002) Gonz0 válasza cellpeti (#30001) üzenetére


Gonz0
tag

próbáld a beállításoknál a hangot átrakni "war tapes"-re.. úgy valamivel jobban hallani a lépéshangokat..

hja és mindig nézz a hátad mögé :)

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#30003) sith7 válasza cellpeti (#29998) üzenetére


sith7
nagyúr

Mindent bele, tedd a PKM - re, és "pötyögtetve" lőj vele

(#30004) haly válasza cellpeti (#30001) üzenetére


haly
őstag

Told XM8-al assaultba. Én is most azt tolom, nem olyan rossz fegyó. Platina az mitől van? Ja és az ilyen képeket a medálokról honnan szedtek? Tudom van neten valami oldal, ahol meg lehet lesni, de nem tudom melyik az. :F Egy linket elfogadnék :P

(#30005) haly válasza haly (#30004) üzenetére


haly
őstag

Megvan az oldal.

(#30006) v!ct0y válasza haly (#30004) üzenetére


v!ct0y
veterán

Platina az 1000 kill vagy néha kevesebb is :) Kp ra csak 500 kill

(#30007) haly válasza v!ct0y (#30006) üzenetére


haly
őstag

Köszi! Most kiszemeltem pár medált. Például, hogy egy körben öljek meg 5 embert rakétával. Ez könnyű. M95-el is kéne 8 embert. Ez is meglesz. Hnap szerintem már 29-es leszek. :C

(#30008) cellpeti válasza haly (#30004) üzenetére


cellpeti
veterán

AN-94-vel tolom most, mert nem rángat annyira sztem, mint amit ajánlottál.

Tök örülök, hogy leszedek 4-5 embert erre tuti kilőnek utánna egyhuzamba vagy 10x :N

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30009) gergo0328


gergo0328
senior tag

(#30010) sith7 válasza gergo0328 (#30009) üzenetére


sith7
nagyúr

Cheater !!!

Grat :R

(#30011) Gonz0 válasza gergo0328 (#30009) üzenetére


Gonz0
tag

nem rossz, nem rossz :P

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#30012) Źşë' válasza kapeti07 (#29994) üzenetére


Źşë'
addikt

köszi, na ennek örülök :DD

ennyit nagyon megér amúgy a játék, nem hiába akciózták be crysis 2 mellé, már megfigyeltem ha van hasonló jó árasítás akkor tuti pár hét/hónap múlva olcsóbb is lesz az adott dolog, még anno gears of warnal volt uez

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#30013) gergo0328 válasza Gonz0 (#30011) üzenetére


gergo0328
senior tag

hasonlóim nekem is voltak csak nem fényképeztem le őket és nem dicsekszem velük :DDD :P

(#30014) WhiteWalker válasza Gonz0 (#30011) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

komoly ellenfelek lehettek....volt némi szintkülönbség....
tréning meccsnek is kevés...ezzel dicsekedni.... :U

kb mintha a barca játszott volna a fradival...

[ Szerkesztve ]

(#30015) gergo0328 válasza Gonz0 (#30011) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem rossz :P

[ Szerkesztve ]

(#30016) eugabesz


eugabesz
őstag

Ilyen ellenfelek ellen könnyű játszani,[link]

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30017) eugabesz válasza eugabesz (#30016) üzenetére


eugabesz
őstag

majd nem...nem működik az abload.de.
Talán így jó lesz,a ló nélküli lovas :)

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30018) Gonz0 válasza WhiteWalker (#30014) üzenetére


Gonz0
tag

Mert a szint az aztán baromira számít ebben a játékban.. 20 fölött már megvan minden perked onnantól csak a dogtag szine változik.. ha lelövöd a másikat 50-en lelőnéd 20-on is..

Dome: azért legend nem olyan béna.. mondjuk a többi tényleg felejthető volt.. és majd biztos az omerta elleni 8/16-al fogok dicsekedni.. :)

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#30019) pohár


pohár
félisten

ugye nem káprázik a szemem, hogy 2500ft-ért beszerezhető a játék? meg is veszem izibe :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30020) Źşë'


Źşë'
addikt

észre se vettem, átléptük a 30K-t!! :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#30021) sith7 válasza pohár (#30019) üzenetére


sith7
nagyúr

Jól teszed :K

(#30022) haly válasza cellpeti (#30008) üzenetére


haly
őstag

Menj úgy, hogy bujkálj, maradj hátul a csapatod mögött picivel, és így szedegess 3-4 embert. Próbálj meg nem megdögleni. Tudom nehéz, de ezzel a taktikával simán meg lehet csinálni.
Ha ezt csinálod, akkor biztos, hogy egyszer belebotlasz egy noobkupacba, és azokat ledarálod, és úgy lesz 10-0-ás statod :DDD

Noobkupac :C

[ Szerkesztve ]

(#30023) ciry válasza Gonz0 (#30018) üzenetére


ciry
őstag

Az még nem is rossz, én valami 4/14-et lőttem legutóbb ellenük :))

Tegnap én is részt vettem némi noobhentben, Nitrópapa után mentem fel egy hc szerverre és hiába voltak 1 csapatban klánok, 2-es-3-as k/d mindig meg volt.
Magyar szerverek sokkal erősebbek, mint ezek a külföldiek.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30024) Gonz0 válasza ciry (#30023) üzenetére


Gonz0
tag

Azért nem mindig.. az a 24/0 az cbc-n született.. ha fennvannak a "k@cs@g kordások" vagy egy rakás cbc-s/multis/receptes akkor van kihívás a magyar szerveren.. egyébként egyhülyeség mint a többi..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#30025) WhiteWalker válasza Gonz0 (#30018) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

azért a tapasztalt sokat számít a játékban,meg a pályaismeret...alacsony szintűekre ez nem jellemző... nem sértésnek szánom,aki esetleg most kezdte....de látod cellpeti is mennyit szenved még....

(#30026) cellpeti


cellpeti
veterán

Azt lehet tudni, hogy miért mennyi pont jár?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#30027) Gonz0 válasza WhiteWalker (#30025) üzenetére


Gonz0
tag

Ez így van, csak sokan hajlamosak a tapasztalatot összekeverni a rankkal. Sosem tudhatod ki ül egy rank 0-ás név mögött.. ezért is éreztem falsnak az alábbi kijelentést:

"komoly ellenfelek lehettek....volt némi szintkülönbség...."

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#30028) sith7 válasza Gonz0 (#30027) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez így van, több ember is van, aki már a 2. esetleg 3. karakterét kezdi el úgy, hogy egyszer egyet már elvitt 50 - es szintig

(#30029) madgie válasza sith7 (#30028) üzenetére


madgie
titán

Ezek a srácok vagy nagyon ügyesek, vagy nincs életük, vagy mindkettő: D Nekem tegnapelőtt lett meg az ötvenes szint, pedig a megjelenése óta tolom a játékot :)

(#30030) creedszl


creedszl
aktív tag

unable to log in....másnál is van vagy nálam a hiba?

Hulligaaan

(#30031) Gonz0 válasza madgie (#30029) üzenetére


Gonz0
tag

Az még nem jutott eszedbe, hogy nem ők ügyesek, hanem te vagy béna? ;]

Egyébként grat az 50-hez..

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#30032) madgie válasza Gonz0 (#30031) üzenetére


madgie
titán

Dede, nemcsak eszembe jutott, tudom is :D

(#30033) ciry válasza Gonz0 (#30024) üzenetére


ciry
őstag

Ez így van, de meglátásom szerint külföldin 1-2 ember van körönként ami veszélyes.
Ilyen szintű ellenfeleket együtt csak hazai szervereken láttam.
[link]
[link]
[link]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30034) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ahogy Rhyn mondja nem a szint számít: [link] :B
Bár vicces nézni ahogy a nagyobb szintűek írogatnak hogy newbie nub stb. ;]

(Csak kíváncsiságként kezdtem egy új soldiert megnézve mennyire gyorsan tudtam volna anno fejlődni a játék ismeretével igaz a magnum ammo elég nagy húzó erő és későn kapja meg az ember azt mondjuk elrontották, és megdöbbentő ha csak a score/min-t nézem az is eléggé máshogy alakul, meg ugye a k/d is. )

[ Szerkesztve ]

(#30035) sith7 válasza madgie (#30029) üzenetére


sith7
nagyúr

Vagy nem ez az első multi FPS az életükben, mint pl. nekem :B

(#30036) WhiteWalker válasza Gonz0 (#30031) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

szép stat csak azért tudjuk helyén kezelni a dolgot,ezek a játékosok nem ellenfelek neked....erre gondoltam a mondandommal :-)

az összeszokott,tapasztalt játékosok egy oldalra rendeződve,elverték az ellent mint a jég a határt...számomra ez nem elfogadott...tudom senkit sem érdekel...:-)

[ Szerkesztve ]

(#30037) Gonz0 válasza WhiteWalker (#30036) üzenetére


Gonz0
tag

Ha erre gondoltál miért nem ezt mondtad? :)

Nyilván nem ellenfelek, ha ilyen statot tudtam produkálni.. mint ahogy gyuszának se vagyunk ellenfelek ha olyat tud produkálni amilyet.. ezek a screenek pont arról szolnak, hogy ki talál nagyobb lámákat akiket halomra ölhet.. de az 1-es k/d-s shotokban semmi érdekes nincsen.. egyébként nem véletlen, hogy nem nagyon linkelem ide a hasonló screeneket.. pont a fentiek miatt semmi értelme..

Rendeződésről meg annyit, hogy nem azért megyek fel játszani egy szerverre hogy a barátaim ellen játszak.. meg ugye a kommunikáció.. ha meg annyira gyenge az ellen úgyis keresünk egy másik szervert, mert nem attól lesz élvezetes a játék, hogy lelövünk mindenkit ahogy kispawnolt.. bár biztos van olyan aki erre gerjed..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#30038) kapeti07 válasza gergo0328 (#30015) üzenetére


kapeti07
senior tag

Gratula. :C

Nekem a Nemesis PIN meg az Air Warfare PIN marha nehezen jön össze. :(

Meg kéne tanulni végre helizni.

Ti gamepad-al csináljátok? Vagy Joystick-el?

Nekem valahogy Billentyűzet+Egér -el nem nagyon megy :(

Xbox: kapeti

(#30039) madgie válasza kapeti07 (#30038) üzenetére


madgie
titán

Air Warfare: ne vezesd a helit, hanem lövész legyél. Apache, Black Hawk, tökmindegy, relatív könnyen összehozható, ha kifogsz egy jobb pilótát. Ha meg nem fogsz ki egyet, akkor ott a UAV, azzal szépen lehet irtani.

Nekem a Naval Warfare nincs meg, mindig kiszednek a csipák :))

(#30040) kmisi99


kmisi99
addikt

Nemsoká megjön a BC2 valamit érdemes tudnom? Csak simán felrakom és követem az utasításokat? Vagy esetleg updateljek előtte?

(#30041) madgie válasza kmisi99 (#30040) üzenetére


madgie
titán

Hideg élelem és sok innivaló, több gigányit frissít majd.

(#30042) ADAM1337 válasza kmisi99 (#30040) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ne recon-al kezdj ! ;]
Csapat játék ergo a support és a haladás a lényeg (assault-ammobox,medic-healpack,enginer-repair), a társaidra születsz kb ennyit kell tudnod meg ők is rád szóval úgy kell mozogni.
Idő kell mire megismered a mapokat meg megkapsz mindent, utána már gyerek játék.

(#30043) kmisi99 válasza ADAM1337 (#30042) üzenetére


kmisi99
addikt

Rendben. Kösz mindkettőtöknek

madgie: Ha rendesen jön akkor max egy óra mire lejönnek a frissítések

(#30044) madgie válasza kmisi99 (#30043) üzenetére


madgie
titán

Neked :DDD Felénk nagyonvidéki net van :)

(#30045) Joe-T válasza madgie (#30029) üzenetére


Joe-T
tag

Én is a megjelenése óta tolom és már körvonalazódik a 35-ös szint! :C

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#30046) ciry válasza kmisi99 (#30040) üzenetére


ciry
őstag

Magyar szervereket úgy találod, hogy az összes pipát kiveszed a keresőből és beírod így, hogy HUN.
Sötét színű halálfej: HC szerver
Világos halálfej: módosított SC szerver
Nincs semmi bal oldalt, sima SC szerver.
HC szervereken feleannyi az életerőd, mint SC-n, nincs minimap, killkam, ff on.
Conquestben zászlót foglalj, Rushban m-comot kell védeni, megsemmisíteni, Squad deathmatchben meg öldökölni kell, amelyik osztag eléri az adott killszámot(mondjuk 50-et) az nyer.
Ha orvos vagy, ne ész nélkül élessz fel csapattársat, mert egy rossz időzítéssel őt is többször is megölheted, ill. magadat is(bár ez annyira nem gáz ;] ). Ha szereli a csapattárs a tankját/helijét stb., ne lopd el, cq-ben ha nincs pontotok, ne állj neki sniperezni, hanem próbálj kitörni.
És a legfontosabb, sokat fogsz esni-kellni az elején, ne keseredj el, ne írogass feleslegesen.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30047) creedszl


creedszl
aktív tag

Erre bukkantam:

Chaten még reklámozták is.Mindkét csapatban volt egy-egy...A szerveren lehetett szavazni kickre de valahogy az embereket nem érdekelte annyira.19 szavazat kellett volna a kickhez de 7 volt a max...

Hulligaaan

(#30048) ciry válasza creedszl (#30047) üzenetére


ciry
őstag

:(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#30049) sith7 válasza kmisi99 (#30043) üzenetére


sith7
nagyúr

Punkbuster - t se felejtsd el feltenni, frissíteni

creedszl

Ezen mit kell szavazni ??? :Y
A napnál is világosabb, hogy egy cheater k@cs@g :W

[ Szerkesztve ]

(#30050) cellpeti


cellpeti
veterán

Végre!!!! :C :C :C

Valami sikerélményem is van!

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.