Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47101) eugabesz válasza DeadMeat (#47096) üzenetére


eugabesz
őstag

Sok-sok félreértést el lehetne kerülni egy-két kattintással a megfelelő helyen.Csak egy mikrofon kell pluszba hozzá..azt amit nekem itt leírtál,két perc alatt meg lehetett volna beszélni ts-en.S akkor nem duzzogna két három ember fölöslegesen...de sokkal könnyebb itt minden hozzászólásnál felhozni,ha szóba kerül,mint megbeszélni dolgokat.
Nem hiányzol,már párszor elírtam,ha nem jön senki a szerverre,majd lemondjuk...aztán majd kérjétek meg az idegen admint,hogy ilyen meg olyan beállításokat szeretnétek,vagy írjatok neki,hogy ez meg az nem jó a szerver beállításokban.Vagy keresgéljetek fél estét szervereket,letojom...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#47102) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

hahó valaki elmondaná nekem, amin esl one on gépeken játszanak azoknak a specifikációit?

http://www.twitch.tv/esltv_bf4

Szépnapot!

(#47103) gali777 válasza eugabesz (#47101) üzenetére


gali777
őstag

Ha meg már nem jár rá senki akkor játszanak majd rajta az iramosok és kickelik egymást, ha lelőnek valakit

;]

(#47104) DeadMeat válasza mackosajt (#47098) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nézd, a panaszom szóvá lett téve az illetékesnél, eredménye semmi.Más panaszára a választ itt a topikban olvashatod. Rohadtul nem érdekel ki mennyi idős, de amig én normálisan viselkedem vele, normálisan szólok hozzá, ne beszéljen úgy velem mint egy darab szarral. Egy admin.... meg a fia... Tudom hiába mondom, hogy ott voltál, mert a múltkor is letagadtam már. :U Holott rajtunk és odorgg-on kivül csak a két admin volt a szerveren.... De ja én vagyok a hüje, tudom..... Mer az egy jó közösség.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#47105) @rglaaf válasza Dexter-2000 (#47102) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha kiderül olyat veszel? :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#47106) Dexter-2000 válasza @rglaaf (#47105) üzenetére


Dexter-2000
őstag

mát most is jó a gépem, de kíváncsi vagyok rá
amúgy csak egy jó monitor kellene nekem 60Hz az kevés 144 es kellene

Szépnapot!

(#47107) Neoteric


Neoteric
addikt

Battlefield Friends - Kill Cam

PSN: ne0teric_sAN

(#47108) DeadMeat válasza Neoteric (#47107) üzenetére


DeadMeat
veterán

maple tree :DDD Félelmetes újra :C

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#47109) Bjørgersson válasza Neoteric (#47107) üzenetére


Bjørgersson
félisten

The killwhat? :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47110) - = Zk = - válasza LLD (#47100) üzenetére


- = Zk = -
félisten

elég nekem erre a célra a BF3... nem kell más :N

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47111) SkyS1gn válasza #57770240 (#47092) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ne játsz ilyet mert rosszat álmodsz...

A sok bug... a netkód... nembeszélve a kempelő csipásokról és a 1hit killről. Hetekig nem fogsz normálisan aludni! :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47112) Gyula84 válasza Neoteric (#47107) üzenetére


Gyula84
veterán

ez rohadt jó :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#47113) pohár válasza Dexter-2000 (#47106) üzenetére


pohár
félisten

gondolom arról tudsz, hogy ahhoz 144FPS-ednek kell lennie mindig és mindenkor... a 120 és 144 közt nincs sok különbség, azonban árban már annál inkább

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47114) SkyS1gn válasza Neoteric (#47107) üzenetére


SkyS1gn
félisten

No és megtaláltad a piros enemyket? :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47115) Neoteric válasza DeadMeat (#47108) üzenetére


Neoteric
addikt

Jaja, mindig sikerül találni nekik vmi tipikus "only in battlefield" momentumot. :))

(#47114) Cris99: még nem.. asszem telefonos segítség lesz belőle :Y

PSN: ne0teric_sAN

(#47116) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

60 órás stream [link] elmebeteg :N

(#47117) - = Zk = - válasza Illusion1010 (#47116) üzenetére


- = Zk = -
félisten

felváltva tolják legalább?! :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47118) Illusion1010 válasza - = Zk = - (#47117) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Nem, egyedül van. Azt hiszem.

(#47119) - = Zk = - válasza Illusion1010 (#47118) üzenetére


- = Zk = -
félisten

már 48óránál tart. lolb+ :C
há' ez bolond :C

szerk
melyik lőszert használja?!
és mi ez a chat ablak?!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47120) LLD válasza Illusion1010 (#47116) üzenetére


LLD
aktív tag

60 óra van ott probléma nem is kicsi! :DDD

6 órát nem bírok ki! :U
(#47121) regener : Mert ő csak hallgatja az instrukciókat! :DDD

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#47121) regener válasza Illusion1010 (#47116) üzenetére


regener
veterán

Csak nálam nem mozog a szája amikor beszél? :F

(#47122) Bjørgersson válasza Illusion1010 (#47116) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mióta megy? Kicsit mintha magán kívül lenne a srác. Egyébként tisztára hasonlít rám. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47123) Illusion1010 válasza Bjørgersson (#47122) üzenetére


Illusion1010
senior tag

2 napja

(#47119) - = Zk = -

A twitch csetje

[ Szerkesztve ]

(#47124) Miles válasza Illusion1010 (#47123) üzenetére


Miles
aktív tag

Hülyeség ennyit ülni bf4 előtt. Bár kínzásnak sem rossz ötlet bugfield elé ülni 60 órára.

(#47125) Enton


Enton
addikt

Éjfélig számol dupla xp-t vagy valamivel tovább más időzóna szerint vált hétfőre?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#47126) - = Zk = - válasza Illusion1010 (#47123) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jaaa, az más (Y)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47127) SkyS1gn válasza Enton (#47125) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Be se léptem :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47128) kisza25 válasza Illusion1010 (#47116) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem kb 18óra a rekord, de nem azért csináltam, hogy rekord legyen :B úgy alakult, hogy egész nap toltam olyan reggel 8-tól (asszony elment valamerre) és mikor mondom lefekszem 10-11magasságában mindenki akkor jött fel játszani és elköszöntem vagy 3x de mindig mondták maradjak, aztán mikor belealudtam egyik körbe akkor leléptem:D egész nap volt fent valaki ismerős és nagyon nagy köröket mentünk, egész nap váltották egymást, nem volt semmi, másnap nem is játszottam:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#47129) xHoLyShiTx


xHoLyShiTx
csendes tag

valaki tudja van-e valami módszer amivel több esélyem lehet beszállni egy járműbe pont miután "újraterem" ?
hiába kattintok a "DEPLOY"ra hatezerszer másodpercenként akkor is elviszik előlem

(#47130) SkyS1gn válasza xHoLyShiTx (#47129) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pedig ennyi.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47131) kisza25 válasza xHoLyShiTx (#47129) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

auto deploy ;]
viccet félretéve oda állsz ahol megjelenne és nyomva tartod e-t, vagy rámész az egérrel oda ahol meg fog jelenni és spacet nyomkodod, vagy menj kisebb létszámú pályákra ahol sok a jármű

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#47132) Enton válasza kisza25 (#47131) üzenetére


Enton
addikt

Space-es módszer működik a leghatékonyabban, de néha be lehet csúszni lövésznek, meg 5. pozicióba is, játékosmennyiség és serverkapcsolatfüggő. Kissebb ping nagyobb esély a járműre vezetőként.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#47133) kissz84


kissz84
tag

Tiszteletem mindenkinek!
Olyan probléma miatt írok hogy sikeresen sikerült beállítanom a grafikai opciokban a Mantle-t...
Ezzel az a bajom hogy a hd7970m nem kompatibilis azaz nem tudja így hiba üzenet után nem indul a játék.
Próbáltam vissza állítani de semmi ilyen opciót nem találtam amihez nem kell belépni a játékba:(
Ha valaki tud kérem segítsen előre s köszönöm!:)

Jobb tűzben égni mint húgyban ázni...

(#47134) marilllyo


marilllyo
veterán

Nekem ps3-mon első nap 10 óra volt.... Nem valami p@ncimágnes dolog..

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47135) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

HUD Size ez milyen beállítás?

Szépnapot!

(#47136) kisza25 válasza kissz84 (#47133) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a játék mappában tudod visszaállítani, de azt meg nem mondom hol, valaki már leírta itt

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#47137) makcika válasza DeadMeat (#47104) üzenetére


makcika
újonc

Szervusz. Gondolom én vagyok az aki cseszi a csőröd! Az hogy velem kötözködsz az ok,de hogy egy gyerekkel... az mond valamit.. az eset pedig úgy esett hogy te meg a haverod beáltatok a keztőt kempelni! Senki nem beszélt veled csúnyán vagy ahogy te itt leírtad. Ja amugy a hülye az az ly-os de mindegy!

[ Szerkesztve ]

IRAM clanserver HUN

(#47138) DeadMeat válasza makcika (#47137) üzenetére


DeadMeat
veterán

Tényleg az? Nem is gondoltam volna. :U
Kötözködni? Ugyan. Elmondtam rólad és a fiadról a véleményem. Az, hogy hogyan alakult ez ki, nem rajtam múlt. Nem én hordtam el magamat mindenfélének. BTW légy szives privátban fenyegetőzést is mellőzni meg minden egyéb kommunikációt velem. Kicsit sem érdekelsz.
Igy van, én és a haverom csak a kezdőt kempeljük mindig.Mindenhol. ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#47139) regener válasza kissz84 (#47133) üzenetére


regener
veterán

Dokumentumok mappában Battlefield 4\settings mappa és Wordpaddal nyisd meg a PROFSAVE_profile fájlt.
Keresd meg ezt a sort:
GstRender.MantleEnabled 1

és írt át 0-ra.

Ha ezután sem lesz jó akkor végesetben egyszerűen töröld a fent említett Battlefield 4 mappát, annyi hogy majd újból bekell állítanod a dolgaid (irányítás stb).

(#47138) DeadMeat
"Igy van, én és a haverom csak a kezdőt kempeljük mindig.Mindenhol. ;)"

Csak a TCE vonatot várjátok mond meg őszintén ;]

[ Szerkesztve ]

(#47140) makcika válasza DeadMeat (#47138) üzenetére


makcika
újonc

Ja értem ,szóval csak neked lehet véleményed . Én nem mondtam hogy mindenütt de nálunk igen. Azt amit meg mondtam az nem fenyegetés hanem ígéret .

IRAM clanserver HUN

(#47141) DeadMeat válasza regener (#47139) üzenetére


DeadMeat
veterán

Azt a vonatot mi visszük, arra nem kell várni :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#47142) Dave567 válasza makcika (#47137) üzenetére


Dave567
addikt

Gyerekkel? Minek engeded játszani, amikor tudod, hogy ez egy ilyen beszólogatós játék?
Most már mindenkit ki fogsz dobni, mert vissza szól egy gyereknek, egy amúgy is fos játékba, ahol én is szívesen anyázok. ;] De ha nem tetszik valami akkor KICK és kész, se szó se beszéd.

DeadMeat: Szégyeld magad, nem szabad beszólni egy gyereknek, aki ilyen játékokkal játszik UNDORÍTÓ :P

(#47084) SHiZUx: Ha meg akarod kímélni magad, akkor ne tedd, rá érsz majd Decemberben, addigra sikerülni fog ki javítani a hibákat... ;]

[ Szerkesztve ]

(#47143) SkyS1gn válasza Dexter-2000 (#47135) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pont az, HUD méret. vedd le minimumra, aztán rakd maxra és meglátod :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47144) iMaverick válasza kissz84 (#47133) üzenetére


iMaverick
addikt

Tudtommal meg mennie kellene a Mantle-nek a karidon. Érdekes.

Az megint más kérdés, hogy a HD7XXX-es szérián a Mantle ritka hülyén működik. (Legalábbis a neten utánaolvasva, ez jött le.) Pl. nálam a 7790-essel egész pontosan laggol. Nem tudok rá jobb szót! DX11-es beállításon, ua. a szerver 55-60 fps és viszonylag folyamatos. (Illetve inkább folyamatos, mint szaggat.)

Átteszem Mantle-ra, újraindítom a játékot, visszamegyek a szerverre: 50-55 fps, viszont néha-néha szabályosan megáll 1-2 másodpercre (!) a játék, mintha lefagyna. (Ilyenkor a hang is kiakad.) Már nyúlnék a reset gombhoz, erre megint működik. Persze eddigre már kilőnek, mint a vadat...

Most oké, hogy a Corei5 mellé nem hozna többet a Mantle, de az milyen dolog már, hogy gyakorlatilag lassabban, sőt játszhatatlanul fut? :O

(Legutolsó stabil Catalyst felrakva. 14.4)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#47145) Gyula84 válasza makcika (#47140) üzenetére


Gyula84
veterán

érdekes módon nem csak deadtől jött rólad rossz vélemény szerintem ez minden elárul :) :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#47146) eugabesz válasza Gyula84 (#47145) üzenetére


eugabesz
őstag

Érdekes következtetés ,mint általában fórum hozzászólásból megítélni valakit,kb. olyan típusú.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#47147) makcika válasza Dave567 (#47142) üzenetére


makcika
újonc

Na csak hogy tisztázuk, az hogy én mit engedek meg a gyereknek az az én dolgom ! Az hogy te paraszt vagy és anyázol az meg a te dolgod ! Csak hogy tisztázuk mindenki előtt nem lettél banolva csak kaptál egy kicket mert lőtted a kezdőt. Mert írogatod itt a hülyeségeket, a sok hiszékeny meg elhiszi neked , szerinted te nem vagy hibás egy kicsit sem ? Gondolom te idősebb vagy egy gyereknél,ezért gondoltam hogy több eszed van . Ez a feltételezés hibás volt! Bocs ezt nem neked szántam! Csak ide tette valamiért! Akinek nem inge ne vegye magára!

[ Szerkesztve ]

IRAM clanserver HUN

(#47148) marilllyo


marilllyo
veterán

Gyerekek...több itt a dráma mint a Szulejmán 82.-ik részében. :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47149) prokxy válasza makcika (#47147) üzenetére


prokxy
veterán

Na, megszólalt a legnagyobb kemper! :D Bocs, nem hagyhattam ki! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#47150) eugabesz válasza marilllyo (#47148) üzenetére


eugabesz
őstag

Már ne is haragudj,de a 81-ik részben sokkal több volt... :N :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.