Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47801) yodamester10


yodamester10
őstag

Gratulálok az iram adminjainak,hogy nem bannolják a csalókat ;) Az elöző körben is ilyen statja volt,de az adminok szerint a srác pro és mindenki más szar a szerveren ;)

(#47802) mackosajt válasza yodamester10 (#47801) üzenetére


mackosajt
addikt

Ácsi, ne beszélj többesszámban.
Hány admin volt fent? 1?
Ő meg most egyedül van a világ ellen, ne bántsd.

Amúgy igen, lehet csaló a gyerek, tessék reportolni, és ha igazad lesz, elhullik. (itt a teljes kör linkje lehet nyomni a reportolást, talán többet ér, mint a sárdobálás)
Amúgy igen sokat repkedett, és nem meglepő módon összedolgozott a társaival. Ez utóbbi ritka betegség a BF4 játékosok között. ;)

Amúgy 1 igazán ütős indok sem ártana, mert utána meg jönnek azok a szövegek, hogy mindenkit dobnak, aki jobban játszik. Most akkor mit is kéne tenni? Látványosan csak te "sírtál". ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47803) yodamester10 válasza mackosajt (#47802) üzenetére


yodamester10
őstag

Te admin vagy?Akkor maradj csendben ;) Arról senki nem tehet,hogy amatőrök az adminok?Dobtak már ki valakit?Meg minek riportoljak?Az ér szerinted valamit??Ne nevettess :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47804) Bjørgersson válasza yodamester10 (#47801) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hagyd, náluk csak a tiszta játékosokat szokás kickelni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47805) mackosajt válasza yodamester10 (#47803) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem vagyok admin, ahogy te sem. Te is maradj csendben, és nyomd a reportolást...
Ha sokan nyomják, talán elhiszik.

Miért, szerinted az, hogy itt öntöd a sz@rt dézsából, ér valamit? Úgy komplett, a magyar BF közösségnek? Mondjuk b@szogatásban verhetetlen a magyar...

@kovy: messziről jött ember azt mond, amit akar...

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47806) yodamester10 válasza mackosajt (#47805) üzenetére


yodamester10
őstag

Elég sokan vannak jó játékosok,köztük te is,akik igen csak nem hoznak ilyen statot főleg nem egymás után.Sajna nem ment a fraps előtte.Jó régóta feljárok ide és még a büdös életben nem lőttem egymás után más pályán 61-3 és hasonló statot.Biztos nagyon tud,ahha.
Na majd folytatjuk az eszmecserét mert holnap leltározok. :D

(#47807) mackosajt válasza yodamester10 (#47806) üzenetére


mackosajt
addikt

Én is kib@sztam volna a picsába, mégsem jövök ide szidni azokat, akikhez naponta feljárok, pedig állítólag marhára sz@r a beállítás egyesek szerint, meg az admin gárda is. ;)
Én befejeztem. 8 óra meló után szórakozni mentem fel, de a játék mellett a chaten is tudtam szórakozni. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47808) eugabesz


eugabesz
őstag

Akkor tegyük tisztába a dolgot...már leírtam párszor,de valahogy elkerülte a figyelmét egy-két emberkének...a szervert az IRAM tagok fizetik,egyik,másik adminisztrálja is,a támogatók közül.Meglepő módon ők is játszani szeretnének,ha már fizetnek érte,játékért,szerverért...nem állandóan a statokat bújni,meg ki-be lépkedni a szerver és az admin program között.
Ha gyanús valakinek a statja,lehet kidobja és felvállalja,hogy kap érte hideget,meleget,lehet nem,mert éppen 20-ad rangú,nem érdekli,letojja,stb.
De az,hogy egy 30 perces körben állandóan azt nézni,hogy így csaló,meg úgy csaló,miért nem dobod ki,stb. már több mint fárasztó.
Meg van a lehetőséget,jól írta Maci,reportolod,de ha lehet csendben tedd...
Bérelj szervert,azt dobsz ki akit akarsz,olyan játékmód megy rajta,amit akarsz,azt engedsz be,akit akarsz,letojom,csak a mi szerverünket és adminjait hagyd végre egyszer és mindenkorra békén.
Remélem elég érthető voltam.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#47809) DeadMeat válasza yodamester10 (#47806) üzenetére


DeadMeat
veterán

Mert te nem tudod utána csinálni nem jelenti egyből azt, hogy csal. [link]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#47810) Stunts666 válasza eugabesz (#47687) üzenetére


Stunts666
őstag

(Mondjuk azt még most sem értem,hogy aki először rájött,hogy hogy kell megfejni egy tehenet,még is mi volt a szándéka,vagy mit keresett??..de ez már az én bajom)

Arra még nem gondoltál, hogy rájött a női mellnél is, hogy mire való??? Látta a gyerkőcöt és hopp, jön a tej... :))

(#47811) DeadMeat válasza eugabesz (#47808) üzenetére


DeadMeat
veterán

Külön programmal kell a kicket/bant/akármit intézni? LOL... azt hittem chat esetleg consol parancsokkal működik a dolog. Vagy azzal is?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#47812) marilllyo válasza DeadMeat (#47809) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem nem csal. A statjait elnézve tipikusan olyan gamer amilyenek mi sosem leszünk.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47813) Stunts666 válasza DeadMeat (#47809) üzenetére


Stunts666
őstag

K/D 8.69... Ebben a sz*rban... khm játékban??? :D

(#47814) marilllyo válasza Stunts666 (#47813) üzenetére


marilllyo
veterán

755 óra játék alatt csak kib*aszták volna ha tényleg csal.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47815) DeadMeat válasza Stunts666 (#47813) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem infi player, járművekkel meg annyira nem kirivó szerintem, főleg ha aggyal játszik. Ettől még persze csalhat is, nem azt mondom, hogy nem, de nem mondanám rá kapásból, hogy csaló.Ahhoz egy blog link és egy report nagyon nem elég.Legalábbis nála. :U

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#47816) marilllyo válasza DeadMeat (#47815) üzenetére


marilllyo
veterán

Persze. Lockeren ilyen stattal tuti csaló. De ez paracel.... Ráadásul a harmadát AA vel lőtte. Kiszát láttam ennél durvább score -al. Gyulát is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47817) gali777 válasza DeadMeat (#47811) üzenetére


gali777
őstag

Lehet chatből is, legalábbis engem szoktak chat parancsokkal is kickelni :DDD

(#47818) lofagi válasza yodamester10 (#47801) üzenetére


lofagi
addikt

61-3 egy jet protól? Ez egyáltalán nem lehetetlen, úgyhogy kár ezen rágódni. 4648 killje van jetben, szerintem épp eleged tolta ahhoz, hogy jó legyen vele! :D Tessék 63-0 , most akkor emiatt én is csaló vagyok?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#47819) marilllyo válasza kisza25 (#47788) üzenetére


marilllyo
veterán

Egyébként elég az i3 a BF-hez. Haverom is i3-mal játszik. De most pl. öcsém Vaio-jára felraktuk a BF 3-mat. Az abban lévő i5 nagyjából ugyanaz mint az asztaliban az i3. 2 mag, HT,TB max 3 Ghz és a lowon a minimum fps megvan az elvezhető játékhoz. Jók ezek az intel procik. Szomszédom AMD-je...ugyanezekkel az órajelekkel sajnos elbukott :(

(#47792) melega: Hőfokok?????

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47820) LLD válasza Stunts666 (#47813) üzenetére


LLD
aktív tag

Na ne má "K/D 8.69... Ebben a sz*rban... khm játékban???" 70 es K/D csak,hogy nyugodt légy. :DDD (Ja és nem csaló!!)
(#47818) lofagi : "Tessék 63-0 , most akkor emiatt én is csaló vagyok?"Erre inkább nem is írok semmit. ;]

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#47821) Bjørgersson válasza Stunts666 (#47810) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tényleg rohadt sok ész kellhetett hozzá. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47822) Miles válasza LLD (#47820) üzenetére


Miles
aktív tag

Tankpro és fegyverei sincsenek unlockolva 800 óra játék alatt. :)

(#47823) afrojack1


afrojack1
senior tag

Hali all.
A bf3 most miért lett ingyenes? Meghülyültek? :F

SC: Herczku_Death

(#47824) Bjørgersson válasza afrojack1 (#47823) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen. Nem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47825) mackosajt válasza afrojack1 (#47823) üzenetére


mackosajt
addikt

Akció.
Még 2 napig.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47826) eugabesz válasza Bjørgersson (#47821) üzenetére


eugabesz
őstag

Még most sem értitek?...mit keresett a tehén lábai között?.....ez a lényege...

DeadMeat: Természetesen lehet,de ha ki akarok valakit bannolni,az a minimum,hogy ránézek a stat-jára,azt az adminból tudom a legegyszerűbben megoldani,3 statoldal lehetőségét is felajánlja ,ha a játékosnévre kattintok...meg természetesen a ban és kill,kick lehetőségét. :DDD :K

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#47827) lotTóni válasza eugabesz (#47826) üzenetére


lotTóni
tag

Amit az asszony eldugott előle fejfájásra hivatkozva.

14.6 mantle tapasztalatok milyenek általánosan az R9290X-el?Akinek van róla infója,az legyen kedves közölni velem.
Köszönöm.

....two beer or not to be....

(#47828) Bjørgersson válasza eugabesz (#47826) üzenetére


Bjørgersson
félisten

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47829) eugabesz válasza Bjørgersson (#47828) üzenetére


eugabesz
őstag

azért nem mindenre jó az a smile...

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#47830) Bjørgersson válasza eugabesz (#47829) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Rád azért az esetek 99%-ában jó szokott lenni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47831) Stunts666 válasza eugabesz (#47826) üzenetére


Stunts666
őstag

Tehénnek is vannak gyerkőcei. Biztos felakartak nőni ők is... Az ember meg rájött, hogy női mellben van tej, látta a bocit mit csinál és logikusan kitalálta, hogy mi van a tehén lába között. Nekünk meg ez a mondandónk lényege.

(#47815) DeadMeat
Én nem tartom csalónak, csak leszóltam ezt a valamit... amit nem lehet játéknak nevezeni. :D Nekem sajnos sokkal sz.rabbul megy, mint a 3. Nem ad be lövéseket stb. Ezért nem tudok érvénysülni gyalog és nem is játszom vele.

(#47832) eugabesz válasza Stunts666 (#47831) üzenetére


eugabesz
őstag

Ok,semmi baj,nem vagytok még hozzám szokva..egy eleve hülye kérdésre logikusan próbáltok magyarázatot találni,sikerült,de maga a kérdés volt olyan amilyen,csak érdekességnek szántam..

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#47833) mackosajt válasza eugabesz (#47832) üzenetére


mackosajt
addikt

A kérdés kb. olyan volt, mint a:
"Kamikaze pilóták miért vesznek fel sisakot? Mitől védik a fejüket?"

Valami nem kerek a szerverrel (a fórumon sírókat leszámítva), mert az autobalansz nem műkszik. Nem pakolja a játékosokat.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47834) eugabesz válasza mackosajt (#47833) üzenetére


eugabesz
őstag

Csak a szokásos...leállt az admin progi...sokat nem tudok ellene tenni..

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#47835) Mappa


Mappa
addikt

Ez az M4 egész jó pötyögtetőnek :U

nem kötelező megadni

(#47836) kisza25 válasza marilllyo (#47816) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja nekem elég magas az spm, de én megyek a sűrűjébe, foglalok védek, csak addig vagyok egy helyben míg foglalok, van, hogy addig sem, aki nagyon durván tolja az Wiennie, akármikor együtt nyomtuk, nem tudom megelőzni pontban, pedig már sokszor szinte az izzadság csorog a homlokomról úgy toltam neki:P :R
Stunts666: majd a javítás után nézz fel, bár én most is elég jól boldogulok infel is
Mappa: ja nem rossz ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#47837) Snip3r_HUN válasza kisza25 (#47836) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Tényleg, hova tűnt Winnie ?

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47838) Bjørgersson válasza Mappa (#47835) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem azért hiányzik az auto változata. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47839) Mappa válasza kisza25 (#47836) üzenetére


Mappa
addikt

63búl csak 28kill az M4 ... jobb nincs ? :D ;]

szerk.: Jól fel is vettelek battelelogon. (Azt hittem már rég listán vagyol)

kovy29 - Az már szinte M416 :)

Snip3r_HUN - sunettavadászatonvan vala :D

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#47840) Gyula84 válasza Snip3r_HUN (#47837) üzenetére


Gyula84
veterán

Most már bejelenthetné :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#47841) kisza25 válasza Mappa (#47839) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja láttam, csinálnom kell helyet, mert tele vagyok ismerőssel:P :R
a hajóból csak nem azzal lövöldöztem:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#47842) Bjørgersson válasza Mappa (#47839) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A 3-ban nagy kedvencem. Az M416-ot viszont valamiért már nem szeretem. :N

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47843) Snip3r_HUN válasza Mappa (#47839) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Áh, feljött a vadász szezon ? :DDD Tény és való a múlt heti jóidőben szépen rövidültek a szoknyák ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47844) lotTóni


lotTóni
tag

Kicsit beteg...
Én nem tudnék előtte ennyit ülni.Még a 150 órám sincs meg,hiába van meg az első naptól...

....two beer or not to be....

(#47845) Snip3r_HUN válasza lotTóni (#47844) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ahhoz képest nem egy idegbeteg statisztika, inkább amolyan "had pörögjön az óra a leaderboards-hoz" ;]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47846) @rglaaf válasza Miles (#47822) üzenetére


@rglaaf
veterán

tank pro?majd 11k kill 63 service star tényleg az... inkább f@s kemper

PSN:BiZzare_0 ️

(#47847) Liquidator válasza yodamester10 (#47801) üzenetére


Liquidator
tag

ha már jobb statja van akkor már csal??? am csak ugy megjegyzem nem sértésnek szánom de IRAM on nem valami nehéz egy olyan statot öszehozni :)

(#47848) kisza25 válasza lotTóni (#47844) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ő sem ül ennyit, csak szerintem szervert bérel és folyamatosan be van jelentkezve
gali777: ennyi, lehet nem is stattra megy, akkor az nem így nézne ki:)
akkor már az én stattom betegebb, mert az valós játékidő:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#47849) gali777 válasza kisza25 (#47848) üzenetére


gali777
őstag

:K Platoonjukban írják is, hogy azért van ennyi órájuk, mert kb 24/7 fent vannak a szerveren, hogy ne ürüljön le.

(#47850) lotTóni válasza kisza25 (#47848) üzenetére


lotTóni
tag

Áhhá..szóval az e-penis növelése ily módon is kivitelezhető.Remek.Akkor kicsi marad a velemegyidős. :U

....two beer or not to be....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.