Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46651) regener válasza - = Zk = - (#46650) üzenetére


regener
veterán

Próbáld ki ezt: 337.50 - BETA
Nekem sokat javított a BF4-en is, mivel újraírták a driverek fő részeit és a majd kijövő WHQL elvileg mégtöbb sebességnövekedést hoz majd.

(#46652) raubisoda


raubisoda
senior tag

Én nyertem. :DD :DD :DD 337.81 :P :P

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#46653) regener válasza raubisoda (#46652) üzenetére


regener
veterán

Csak SLI profilokat hoz, meg UHD javítást. Tehát ez minket nem érint :P

(#46654) - = Zk = - válasza regener (#46653) üzenetére


- = Zk = -
félisten

háh :C

2.
működik, fasza. köszönöm :C :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46655) Qtya123 válasza eugabesz (#46623) üzenetére


Qtya123
őstag

Ez nem csak BF4-ben van így. Előtte BC2-vel játszottam. Ott rendszeresen volt olyan bug, hogy tűzharcba keveredtem egy emberrel és ő jött ki győztesen, mikor pedig mutatta őt 0 HP-t írt ki neki és élt.
Nem beszélve az olyanokról, hogy heli összes rakétáját, vagy gunner az összes lőszert a futó gyalogos mellé lövi 1 cm-re az meg kapja is a sebzést, de vígan elfut.
Számtalanszor volt olyan, hogy a heli 2-3 alkalommal tolta rám az egész tárat, mire meghaltam. Addig csak vörösödött az egész képernyő.

Hétvégén feltettem újra a BC2-t, mert egyik ismerősnek az van meg. Úgy felidegesített, hogy majdnem kettétörtem az egeret. Már teljesen elfelejtettem, hogy egy fél tár kell infantry-n az ellenbe közelharcnál. BF4-nél sokkal kevesebbtől elpusztul.
Hitregről meg: A BF1942 Desert Combat moddal ha nem játszottunk a főiskola alatt 2000 órát, akkor egy percet sem. Rendszeresen jártunk HeliFight szerverekre. Na a heli vs heliben úgy megy a célzás, ha nem valószerűtlenül elé célzol, akkor hiába vágja telibe a rakéta, szétrobban rajta és full HP-val megy tovább. Szóval aláírom, hogy sok a hiba, meg vannak idegesítő dolgok, de a régebbiekben is voltak, csak már nem él annyira frissen bennünk az emlék.

[ Szerkesztve ]

(#46656) SkyS1gn válasza raubisoda (#46652) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Van valami reláció az nv driverszámozásában? Mint pl catalystoknál?

(#46657) kovy29 Bézik lodzsik :D

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46657) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#46656) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, az újabb mindig nagyobb az azt megelőzőnél. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46658) - = Zk = - válasza Bjørgersson (#46657) üzenetére


- = Zk = -
félisten

űű, gecc
neked segítenek, hogy ilyen frappáns dolgokat írsz, vagy olvasod vmi lejárt Kiskegyedből?! :U
:v :D :DDD
;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46659) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#46656) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem tudom mire gondoltál egyébként. :D

(#46658) - = Zk = -: Nem mondom meg. :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46660) SkyS1gn válasza - = Zk = - (#46658) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Semmi flamekeltés, komolyan érdekel :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46661) marilllyo


marilllyo
veterán

Engem érdekel az új nv driver az sli miatt... De Bf el már nem foglalkoznak... Noha lenne mit reszelni még...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46662) Gyula84 válasza SkyS1gn (#46660) üzenetére


Gyula84
veterán

igyál inkább pálinkát :D

(#46658) - = Zk = -
:DDD

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#46663) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Jópofa ez a játék, lehet rohangálni és lövöldözni meg minden, de nekem valahogy a hype-on túl egy kicsit csalódás volt.

Tudom, hogy sokat kell vele játszani és akkor az ember fejlődik, jobb fegyvereket kap stb., de mégis, valahogy úgy érzem, kár sok száz órát beleölni, amikor abban már 5 óránként elővehetne az ember más, fantáziadús, kisebb játékokat és azokkal szerez egyedi élményeket.

Ráadásul a közepébe semminek nem jó bekapcsolódni, vagy az elején kell megvenni mondjuk a Premiumot, és akkor lehet várni az új DLC-ket, közben pedig fejlődni a többiekkel, vagy a közepe fele már nem érdemes, mert mire az ember behozza a lemaradást, már jön a BF5. :D

Szóval lehet, hogy maradok csak nagyon alapszinten játszogatva, aztán majd a BF5-öt kezdem elölről megtanulni, hátha az jobban fog menni, vagy nem. :DDD

(#46664) SkyS1gn válasza Gyula84 (#46662) üzenetére


SkyS1gn
félisten

HB megteszi? Most kispályázom! :B

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46665) Gyula84 válasza SkyS1gn (#46664) üzenetére


Gyula84
veterán

elmegy :K :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#46666) - = Zk = - válasza Bjørgersson (#46659) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megint irigy vagy... :(
;]

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46667) regener válasza marilllyo (#46661) üzenetére


regener
veterán

Ezért ideje megvenni a Goat Simulatort, mert jön hozzá az 1.1-es patch.

- új pálya
- megosztott képernyős 4fős multi
- új kecskemódok (pl. Tornádó)
- lehet biciklizni, deszkázni és korizni
- megül az ember npc ha akarod

XDDDDD

Ezt nem tudtam kihagyni :P

(#46668) gali777 válasza regener (#46667) üzenetére


gali777
őstag

Minap néztem róla egy videót, hát mekkora f*szság az a játék :DDD :DDD :DDD

(#46669) SkyS1gn válasza regener (#46667) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Szerintem jobban peccselnek mint dájszék! :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46670) lofagi


lofagi
addikt

Tilt-Shift-Field 4 <- azért ezek jó kis képek, ha még nem voltak! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#46671) - = Zk = - válasza lofagi (#46670) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a 2. az melyik pálya?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46672) SkyS1gn válasza - = Zk = - (#46671) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mint az első :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46673) gali777 válasza - = Zk = - (#46671) üzenetére


gali777
őstag

Ugyanaz, mint az első ;]

(#46672) Cris99: Na gyorsabb voltál :D

[ Szerkesztve ]

(#46674) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

kihúzzátok a gyufát! :((( vagy a Gyulát :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46675) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Yaaaayyy, jönnek a CTE jóságok teljesre is, nembiztos hogy minden egyből de no... ;]

"Rubén Santana ‏@antal120 4 ó

A new #BF4 game update with some CTE improvements is currently going through certification."

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46676) - = Zk = - válasza SkyS1gn (#46675) üzenetére


- = Zk = -
félisten

őőő, mindnkinek, vagy csak prémiumosoknak?! (erről lemaradtam)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46677) SkyS1gn válasza - = Zk = - (#46676) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Rendes alatt a sima game-et értem, kezdik átemelni a CTE alatt tanultakat, remélem a TIKRÉTTEL kezdik :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46678) Bjørgersson válasza - = Zk = - (#46676) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Már miért csak a prémiumosok kapnák meg a javításokat? :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46679) regener válasza SkyS1gn (#46675) üzenetére


regener
veterán

<3 DICE ~ végre egy patch ami talán hasznos is (a DLCkről is inkább negatívat hallottam mint jót itt is)

(#46680) - = Zk = - válasza Bjørgersson (#46678) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kinézem belőlük bakker... valóban faszság, de.. nah. EA :U

(#46677) Cris99
:C áá.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46681) marilllyo válasza BomiBoogie (#46663) üzenetére


marilllyo
veterán

Voice chat kell... Egyedül unalmas fos. A lényeg pedig, hogy nem szabad komolyan venni. Én szaroka hitboxra meg a többire,csak legyen valaki akivel el lehet rötyögni közben.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46682) pohár válasza - = Zk = - (#46680) üzenetére


pohár
félisten

de, majd csak a te kedvedért :DDD jaj

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46683) SkyS1gn válasza - = Zk = - (#46680) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Most miért? Hát nem ószom hogy 6 hónappal megjelnés után "60+50$"-ért alphatesztelheted a játékot? :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46684) beers válasza Qtya123 (#46655) üzenetére


beers
addikt

DC-be én is beleöltem pár 1000 órát :P! (néha még most is)

M&N

(#46685) - = Zk = - válasza pohár (#46682) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áá, olyan nincs, hogy csak az én kedvemért :C ennyi idősen már... nem hiszek a csodákban :D

(#46683) Cris99
hmmm...
wat a grét idea :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46686) Qtya123 válasza beers (#46684) üzenetére


Qtya123
őstag

Mondjuk nekem a komplett Bf alapja a társaság volt. A Desert Combat sem ért volna semmit, ha egyedül játszom ismeretlenek ellen. De fénykorában 6-8 haverral minden nap játszottunk, közben ment a Ventrilon a röhögés. Mára ketten maradtunk. Aki maradt, azzal is heti 1 alkalom. Csak árnyéka a dolog önmagának...

(#46687) 2csi


2csi
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap játszottam és állandóan meghaltam, anélkül, hogy megöltek volna. Azt írta ki, hogy killed in action. És az öléseket sem számolta. Sniperrrel voltam és sniperkedtem(ha ez számít valamit).
Miért történhetett ez?
Előre is köszi!

(#46688) pohár válasza 2csi (#46687) üzenetére


pohár
félisten

ez akkor van, ha sniperlimit van a szerveren, és már te ezen felül akartál sniperkedni

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46689) 2csi válasza pohár (#46688) üzenetére


2csi
aktív tag

Aha köszi! És akkor ne lőjek távolról, vagy ne menjek sniperrel?

(#46690) Chrys_ válasza 2csi (#46689) üzenetére


Chrys_
addikt

Általában a sniper és DMR fegyverek vannak tiltva, a távolság nem számít. Legtöbb szerveren a sniper-slotok számát így ellenőrizheted a chaten keresztül: !sniper
A !rules is egy jó parancs...

(#46691) SkyS1gn válasza 2csi (#46689) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Menj másik vagy NORULES szerverre.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46692) 2csi


2csi
aktív tag

Köszi!

(#46693) @rglaaf


@rglaaf
veterán

A következő patch be nem akarnak a tankhoz adni valami atomtöltetű lövedéket ;] ? mert tegnap is kishelin 1. lövés elporzik 2. szintén 3. -ra is csak disabled gyalázat ez:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#46694) SkyS1gn válasza @rglaaf (#46693) üzenetére


SkyS1gn
félisten

A tikrate hasonló jóságot hoz...

Volt olyan videó ahol azt mérték össze hogy pl rpgvel helire lövéskor milyen gyorsan robbannak a helik :DDD CTE-ben szinte azonnal.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46695) @rglaaf válasza SkyS1gn (#46694) üzenetére


@rglaaf
veterán

Remélem is hogy kezdenek ezzel valamit

Battlelog May 20 Update

ANNOUNCEMENTS

Since only Rented Server owners can edit the server’s banner, server admins will no longer be able to see servers in the Rented Servers list on Battlelog

FEATURES & IMPROVEMENTS

Added SPM and KPM to the Stats -> Details page
The “Away” status is now displayed in the Chat windows
Added a few more BB Code buttons to Forums: Headline, Quote and Center

FIXES

Fix for the Premium icon not showing properly on the Soldier and Profile pages for Premium players
Fixed an issue with inviting friends to a game, which resulted in only the first invitee to receive invitations
Fixed an issue where the text for stats in Unlocks -> Kits wasn’t shown
Fixed an issue with few weapons in Unlocks -> Weapons to show an infinite loading icon in the Accessories area
Turning off invisible mode will now properly show your presence afterwards, without having to re-login
Fixed an issue in Battle Reports, where the pie chart for players in the scoreboard wasn’t shown
Fixed an issue with server images not being shown for rented Xbox 360 servers
Fixed an issue with K/D ratio not being correctly displayed in the Share Battle Report view or in the feed
Added missing texts for some emblem shapes
Various minor fixes

PSN:BiZzare_0 ️

(#46696) Gyula84 válasza @rglaaf (#46695) üzenetére


Gyula84
veterán

akkor ez tolta el hogy nem látni a szerver neveket a haveroknál :N

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#46697) Neoteric válasza SkyS1gn (#46694) üzenetére


Neoteric
addikt

Tegnap kipróbáltam ezt a CTE-t, és kb ég és föld. Olyan a játék, mint amilyennek kellett volna lennie alapból. Folyékony. Amíg nem kapja meg a rendes játék is a CTE-s updateeket, addig én tuti nem megyek vissza, és inkább leszek "kísérleti nyúl".

PSN: ne0teric_sAN

(#46698) Mappa válasza BomiBoogie (#46663) üzenetére


Mappa
addikt

+1 főleg a 3 után.

nem kötelező megadni

(#46699) BomiBoogie válasza Mappa (#46698) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én azt bevallottan nem ismerem, de kicsit többet vártam az alapján, amit mindenhonnan hallottam.

Ja, és nem azért írom ezt, mert a gépem gyenge és nem tudnám élvezni. :)

(#46700) @rglaaf válasza BomiBoogie (#46699) üzenetére


@rglaaf
veterán

de kicsit többet vártam az alapján, amit mindenhonnan hallottam.

még is mi az a több amit vártál? okés jobb lehetne mert vannak hibái de miben kell több a BF3-hoz képest sokkal több apróság van fegyverek kiegészitők gadgetek stb

PSN:BiZzare_0 ️

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.