Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46701) Mappa válasza BomiBoogie (#46699) üzenetére


Mappa
addikt

3 az teljesen más, jobb (mondjuk és COD-ról váltottam.) Amikor kipróbáltam a 4 betat nem akartam elhinni mennyire más az irányítás a fizimiskája a játéknak, hogy lehet ennyire eltérő a 3-hoz képest. Azt jött a megvétel de mai napig nem vagyok vele kibékülve. Sztem innentől kezdve a következő részek már rókabőr lehúzások lesznek. Nem kellett volna ennyi mindent belepakolni ebbe a részbe. pl. 10 féle rakéta vető gyalognak, minek? :F a többi baromságról, nem is beszélek magától megkeresi a célpontot csak vaktában kell lövöldözni...stb. Attack heli fél év után is egy müzlis játék.

nem kötelező megadni

(#46702) beers válasza Qtya123 (#46686) üzenetére


beers
addikt

Sajnos így van!
Még eszembe jutnak a régi klánok: s˄FB,frx,«CoR»,BB,GS.dc,U42,NORTH stb......
Ha esetleg nem ismered, ide nézz fel!

M&N

(#46703) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Érdekesség:

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46704) regener válasza SkyS1gn (#46703) üzenetére


regener
veterán

Supahfield 4

(#46705) marilllyo válasza SkyS1gn (#46703) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezt már én is észrevettem....de azért...gondolj bele...egy Dragons Pass-on mi lenne, ha hihetőbb sebességgel futnánk a játékban. Baktafield 4 :D

Még így is van olyan, hogy ha kilőnek JET-ből, és mindentől messze érek földet inkább nyomok egy redeploy-t. A rosseb aki baktat annyit.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46706) @rglaaf


@rglaaf
veterán

firefox alatt is 10-15%-t lezabál a prociból a blogon az uj animált háttér?

PSN:BiZzare_0 ️

(#46707) gali777 válasza @rglaaf (#46706) üzenetére


gali777
őstag

Megnéztem most, nekem 20-30-at is megeszik.

(#46708) @rglaaf válasza gali777 (#46707) üzenetére


@rglaaf
veterán

remek ki is kapcsoltam ez is egy felesleges vacak semmi értelme

PSN:BiZzare_0 ️

(#46709) marilllyo válasza @rglaaf (#46708) üzenetére


marilllyo
veterán

Hogyan kapcsolod ki?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46710) SkyS1gn válasza marilllyo (#46709) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Beállításoknál.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46711) @rglaaf válasza marilllyo (#46709) üzenetére


@rglaaf
veterán

http://battlelog.battlefield.com/bf4/profile/edit/edit-notifications/

lap alján ki csúszka Enable/Disable video background for this device/browser

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#46712) marilllyo válasza @rglaaf (#46711) üzenetére


marilllyo
veterán

Danke!

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46713) jacint78 válasza Neoteric (#46697) üzenetére


jacint78
addikt

Valaki mesélje már el nekem, hogy mi a búbánat az a CTE tulajdonképpen. :F

VAN der BOSS Én mindíg bezárom a böjngészőt, mert rtékes Mb-okat eszik el a Vram-ból. :)

Böngészőből indul egy játék... :W

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#46714) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Tuti hogy ha véletlenül hiba nélkül megy a játék, akkor meg tele van agyhalott gyökér camperekkel. :W

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46715) lofagi válasza jacint78 (#46713) üzenetére


lofagi
addikt

Egy teszt BF4.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#46716) Mappa válasza lofagi (#46715) üzenetére


Mappa
addikt

ja a véglegesre ? :D

nem kötelező megadni

(#46717) lofagi válasza Mappa (#46716) üzenetére


lofagi
addikt

Ő, igen. :] MMORPGnél ez nem újdonság, mielőtt kijön a patch a játékra, indítanak egy tesztszervert. Aztán amikor úgy látják,hogy minden klappol akkor kieresztik a teljes játékra. Ezen nem értem, hogy emberek miért akadnak fenn, nem te vagy az első.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#46718) Snip3r_HUN válasza lofagi (#46717) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

De ez nem egy mmorpg, és ez nem az első bakizása a dice-nak. Egy közel 20k "értékű" játéknál sajnos ezzel teszttel kicsit már elkéstek... ;) :U

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46719) Liquidator válasza Snip3r_HUN (#46718) üzenetére


Liquidator
tag

20k-t simán megér még félkészen is,mert ez Battlefield öcsi :D

[ Szerkesztve ]

(#46720) lofagi válasza Snip3r_HUN (#46718) üzenetére


lofagi
addikt

Nem értek egyet. Oké, hogy nem mmorpg, és? Ez, hogy csináltak egy teszt részt miért bakizás? Ebben az egészben egy baki van, hogy ez hamarabb is az eszükbe juthatott volna. Még hátra van 2 kiegészítő. Nem mondom, hogy nem lehetett volna már sokkal hamarabb, mert de, viszont jobb későn, mint soha. Az pedig, hogy mennyibe kerül szerintem semmit nem jelent. A wow-ot anno megvettem 1x ezerért, aztán havonta fizettem érte még plusz ezreket. Megbántam? Nem, jól szórakoztam vele.

Bf4-el mi a helyzet? Nos azzal nem szórakozom annyira jól, de nem azért mert xar a játék, hanem mert ha nincsenek haverok egyszerűen élvezhetetlen. A játékosok több, mint a felének fogalma sincs a játék alap szabályairól, erről pedig nem a DICE tehet. Az, hogy valaki CQ-n is TDM-et játszik, sokadszori felszólítás után se képes kiadni egy parancsot, kempel stb, ez biztos nem a készítők hibája.

Kimondottan jó ötletnek tartom ezt a TCE-t, alig várom, hogy végre kijöjjön a teljesre is. Én látom a fejlődést, nem értem, hogy más miért nem.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#46721) marilllyo


marilllyo
veterán

Én apróról bugáztam....15 pénzért cakkumpakk. De ma is ugyanúgy megvenném...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46722) Liquidator válasza lofagi (#46720) üzenetére


Liquidator
tag

A játékosok több, mint a felének fogalma sincs a játék alap szabályairól, erről pedig nem a DICE tehet.

jól beszélsz papi :DDD

(#46723) marilllyo válasza Liquidator (#46722) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem elég lenne betartatni azt a 18+ as korhatárt... Megváltás lenne az online játékélményre.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46724) Snip3r_HUN válasza lofagi (#46720) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha belekerül a véglegesbe pár érdemi javitás is akkor boldog(abb) leszek, addig meg a teszt verzióból én nem szűrök le semmit, elég nagy kopp volt a béta utáni start is.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46725) S1M0N


S1M0N
senior tag

Imádom, hogy a "legjobbkor" jön elő DX hiba... :W
Zavodon vitézkedtem (20 kill fölött jártam, 4-5 meghalással), pont írták, hogy csak szerencsével ölök meg másokat, mielőtt még ők tennék velem ugyan ezt. :U :DDD
Aztán pont robban fel a tankom, erre jön a már említett hiba...

Ma frissítettem a videokártya drivereket, Mantle használatával akadozik a játék, DX alatt nincs ilyen gond, szóval előbbit továbbra is hanyagolom...

[ Szerkesztve ]

(#46726) BomiBoogie válasza S1M0N (#46725) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez a DX hiba az, amikor egyszerűen errort dob és kifagy?

(#46727) jacint78 válasza S1M0N (#46725) üzenetére


jacint78
addikt

Vegyél vissza a kártya órajeleiből. :K

type your text here..

(#46728) Miles válasza S1M0N (#46725) üzenetére


Miles
aktív tag

Túlmelegedés, rosszkontakt vga karin, driver cleaner utána telepít. Ha ez sem akkor vga cooler 50%-ra fixálni mikor még nem hangos a fülednek. Utolsó esély vga negatív tuning vagyis visszaveszel a teljesítményéből.
Talán segíthet az összes grafika lowra belövése.

(#46729) marilllyo válasza BomiBoogie (#46726) üzenetére


marilllyo
veterán

Aham! Nekem egyszer volt csupán. Alt+taboztam össze vissza aztán megnoobol-t. De azt viszont tudom, hogy a dx hiba az az emelt órajeleken a jellemző.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46730) Snip3r_HUN válasza Miles (#46728) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Vagy pusztán csak egy bf bug :U , ritkán de itt is kifagy, egy hónapban 1-2-szer.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46731) S1M0N válasza Snip3r_HUN (#46730) üzenetére


S1M0N
senior tag

Igen, emelt órajelekkel játszok, és igen, az előző driverrel is csak ritkán volt (2-3 havonta talán), hogy kifagyott, valószínűleg most jött el az ideje, hogy újra hiba legyen. :)
De ha megint előjön, akkor visszaveszem a VGA tuningot.

Amúgy egy ideje Low grafikával játszok, így nincs idegeskedés, ha leesik az fps, mert sok esetben az ilyen be-be akadások miatt nem jött össze egy kill, vagy haltam meg.

(#46732) afrojack1 válasza marilllyo (#46729) üzenetére


afrojack1
senior tag

hát igen az nv kártyái olyan gyorsak hogy még a dx se bírja követni!! :DD ;]

SC: Herczku_Death

(#46733) jacint78 válasza Snip3r_HUN (#46730) üzenetére


jacint78
addikt

Dehogy BF bug.. Az én kártyámról tudom, hgy antituning példány, ha 30MHz-et emelek már DX hiba van, de alap órajelen még nem láttam 8 hónap óta olyan DX hibát amivel sokan kínlódnak. Egyszerűen arról van szó, hogy ez a játék rendesen megfingatja a kártyákat és egyes kártyák instabilak, ami nem csoda manapság...

type your text here..

(#46734) inSt4DEATH válasza S1M0N (#46731) üzenetére


inSt4DEATH
csendes tag

És neked milyen videókarid van?

(#46735) marilllyo válasza afrojack1 (#46732) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát én azért tudnék örülni ha kicsit gyorsabb lenne az enyém...vagy legalább azt a qrva SLI profilt megcsinálta volna hozzá rendesen az nVidia.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46736) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Kellett mint egy falat kenyér...

(#46738) - = Zk = -
Hát már nagyon kivagyok ettől a játéktól... nyugtatás helyett teljesen bepörgök tőle, főleg amikor az ellenfélnek adja mint ha muszáj lenne, én meg hiába lövöm nem kap semmit. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46737) S1M0N válasza inSt4DEATH (#46734) üzenetére


S1M0N
senior tag

SAPPHIRE HD7950 3GB GDDR5 VAPOR-X OC

Amúgy most hibátlanul fut a játék, szóval a kifagyás nem fordul elő állandóan.
Bezzeg akkor soha nem jön elő, amikor rosszul megy a játék, így meg szépen odalett egy remek köröm, most meg, hogy szarul álltam, eszébe nem jutott kifagyni... :U

Ah, visszavonom, most jött meg a Zavodos BR-t, szerencsére csak pár órát késett... :C

[ Szerkesztve ]

(#46738) - = Zk = - válasza gyuromoj (#46736) üzenetére


- = Zk = -
félisten

semminek nem tudol örülni... :(
;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46739) afrojack1 válasza gyuromoj (#46736) üzenetére


afrojack1
senior tag

engem ezek már nyugtatnak! lelő az enemy orrdítok 1 k.rva nagyot!! a k.... any.kád!! olyan jó szidni azokat a csitereket!! :K :DDD

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#46740) inSt4DEATH válasza S1M0N (#46737) üzenetére


inSt4DEATH
csendes tag

Az pedig nem gyenge, mégis low-on nyomod, én r7 260x-el high-on. :F

(#46741) afrojack1 válasza inSt4DEATH (#46740) üzenetére


afrojack1
senior tag

én gtx 770 lowon mert sz.r rosszat fogtam ki! -.-
zk igen és így is van minden 2percben valamiért 30-20fp aztán 70-80 és így tovább úgy hogy csak a falat bámulom neked hány fps-ed van?

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#46742) - = Zk = - válasza afrojack1 (#46741) üzenetére


- = Zk = -
félisten

miből?! O.o
a GTX-ből?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46743) S1M0N válasza inSt4DEATH (#46740) üzenetére


S1M0N
senior tag

Régebben ultrán játszottam, de le-le esett az fps, ami lövöldözés közben idegesítő volt, a grafika konfigurálásával meg nem szórakozok...
Természetesen a kártya bírná a magasabb beállításokat is, de így ha esik is az fps, azt maximum csak a sarokban látható számokból tudom meg, a játékmenetben nem zavar.
Ha meg olyanom van, feljebb is rakhatom, de így most teljesen jól nekem.

(#46744) Bjørgersson válasza afrojack1 (#46741) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem meg user error.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46745) afrojack1 válasza Bjørgersson (#46744) üzenetére


afrojack1
senior tag

:( nem tudom miért van! :( sz.r példány, mindig mindenbe ha a gyártó soron 1 hibás van én megtalálom :D :W

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#46746) Bjørgersson válasza afrojack1 (#46745) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor meg miért nem gariztatod? Ettől függetlenül nem tudom elképzelni milyen hiba lehet az, ami miatt lowon vagy 20-30 fps-t képes kipréselni magából.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46747) Snip3r_HUN válasza Bjørgersson (#46746) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Esetleg hogy gyenge hozzá a proci, és nem tudja kihajtani megfelelően a vga-t.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46748) jacint78 válasza Bjørgersson (#46746) üzenetére


jacint78
addikt

Lehet mindíg safe módban megy alacsony órajelekkel, vagyis telejesen zacskón van a kártya...

type your text here..

(#46749) afrojack1 válasza Snip3r_HUN (#46747) üzenetére


afrojack1
senior tag

amd fx 8320 4.6ghz szerintem enyire azért nem kell lenézni az amd-t :D

100% van amúgy full alap órajel mert ha teszek rá +50Hzt akkor dobja a halált(nincs kép)

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#46750) regener válasza afrojack1 (#46741) üzenetére


regener
veterán

Resolution Scale mennyin van amúgy ingame? :U

Vagy töröld le a Dokumentumok / Battlefield 4 mappát (azis jó ha átnevezed vagy majd újra beállítod a dolgaid), csak egy próba erejére.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.