Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46051) gali777 válasza lofagi (#46049) üzenetére


gali777
őstag

Szerintem a next-genbe beletartozik a PC is.

(#46052) SkyS1gn válasza gali777 (#46051) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vagy mint BC1 és nem. De lehet nem is BC3 lesz.. remélem hogy nem. Nem DICE csinálja az tuti. Viszont a SW-re kiv. leszek.

(#46053) kovy29 :K

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46053) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#46052) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A Bad Company szériát eleve konzol-exkluzív címnek szánták, csak később, a 2-nél változtattak, nem?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46054) lofagi válasza gali777 (#46051) üzenetére


lofagi
addikt

Amikor én azt hallom, hogy next-gen akkor csak a PS4, BoxOne jut eszembe. :(

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#46055) gali777 válasza SkyS1gn (#46052) üzenetére


gali777
őstag

Hát ha már mindenki úgy oda van a BC-ért, akkor gondolom nem lesz konzol-exkluzív. Mondjuk mindegy, engem nagyon nem érint :D

(#46056) lofagi válasza gali777 (#46055) üzenetére


lofagi
addikt

Szerintem azért van mindenki úgy oda a BC-ért, mert vicces volt, szuper grafikája volt abban az időben, de ami a legfontosabb, hogy szétrombolható volt egy csomó épület. Ami addig még nem nagyon volt jellemző. Biztos vagyok benne, hogy nagyon sokak BF pályafutását a BC2 indította el. A BC3 valószínűleg nem lesz akkora durranás, mert szerintem a BF4 és BC3 között nem lenne akkora grafikai fejlődés ami akkorát durranna, mint anno.

A héten várható valami gameplay az új dlc-ből vagy csak a szokásos mézesmadzag trailer?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#46057) SkyS1gn válasza lofagi (#46056) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Trailer trailerének a teasere gondolom. :D

Amúgy CTE igen faszántos, most először úgyéreztem tegnap golmudon is hogy ez egy játék, ami végre működik...

Azért fasza lenne ha legalább a 30hz tickrate-et áthoznák fullba mielött kijön DT!

De már azt is jó tudni hogy jönni fog.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46058) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#46057) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Dolgoznak még egyáltalán a 30 Hz-en vagy csak húzzák az időt?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46059) marilllyo válasza Bjørgersson (#46053) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát...a BC2 is egy az egybe egy konzoport volt PC-re.

Ezen infó szerint ps3, 360-ra nem fog jönni. Nincs is értelme. Nem bírják már azt a hajtást azok a gépek. Hogy lesz e PC-re is? Nem mernék rá megesküdni. Ha van eszük ...akkor nem. Lsd. BF4. Ps3-mon az első naptól kezdve játszható volt. Se fagyás...semmi. Nextgenen kicsit döcögve indult de tudtommal már okés. Ha ott egy PS4-en fut akkor az összesen futnia kell...nem kell még hónapokkal utána is orrba-szájba reszelni, hogy Pistike agyonhúzott celeron-ján is menjen. Van már akkora tábora a nextgennek, hogy megérje nekik.

btw. én azt olvastam...nem is olyan rég, hogy az EA nem akar új Bad Company-t mert szerintük ez a háborúzás meg humor ez valahogy nem fekszik össze.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46060) gali777 válasza marilllyo (#46059) üzenetére


gali777
őstag

Fagyott ez mindenhol, nem csak PC-n. :D

(#46061) Bjørgersson válasza marilllyo (#46059) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért volt egy az egyben konzolport? "Hogy lesz e PC-re is? Nem mernék rá megesküdni. Ha van eszük ...akkor nem." - Rohadjak meg, ha értem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46062) SkyS1gn válasza Bjørgersson (#46058) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Most ezt hogyérted?

CTE van 30hz, meg egy rakat változás, holnap is jön egy uj build.

(#46063) kovy29

Nem csak ezen dolgoznak, nemtudom mikor kerül a teljesbe, sem azt hogy meddíg tart CTE mert aztmondták nincs meghatározott vége.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46063) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#46062) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Úgy ahogy írtam, mivel fogalmam sincs erről a CTE-ről. Van valami oka, hogy még nem hozták át a 30 Hz-est tickrate-t az alapváltozatba? Kell még rajta dolgozniuk vagy kész van már és csak húzzák az időt?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46064) Gyula84 válasza SkyS1gn (#46062) üzenetére


Gyula84
veterán

látom páran azt akarják hogy még növeljék 30-ról

Khalid1bnWalid said:
Is it possible for 100 Tickrate instead of 30 ? Thanks

válasz
No, Simulation on the server runs at 30, so anything above is a waste of "ticks". Changing the simulation rate is not something I'd like to do (massive undertaking). I'd rather spend time on fixing and improving the other things that make "netcode" feel wrong (they are possibly not network related).

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#46065) SkyS1gn válasza Gyula84 (#46064) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jólenne de volt valami hogy ennyit támogat a fb vagy rosseb tudja... viszont akinek ratyibb a netje annak rosszabb lesz, erre is akarnak valami csuszkát meg izémizé... annyira nem olvastam utána de jobb az biztos. Nagyrészt a 30hz miatt.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46066) marilllyo válasza Bjørgersson (#46061) üzenetére


marilllyo
veterán

Abban az időben az volt a módi. Elsősorban boxra meg ps3-ra írták a játékokat. Persze Pc-re is kiadták...nagyobb felbontással meg egy kis dx10-es csillogással. Ott még több kraft volt a ps3-ban mint a PC-ben. Nekem megvolt Pc-re is meg PS3-ra is a BC2. Emlékeztek arra a bugra amikor az assault rifle-n ha gránátvetőre váltottál akkor pc-n eltette a fegyvert és elővette ugyanazt csak gránátvetővel. Na ilyenek konzolon nem voltak :)

Asszem a Crysis 2-nél mondták nagyon, hogy "nem ez nem konzolport lesz..eskü"...aztán a demo..vagy a frissen kiadott játék úgy indult, hogy kezdőképernyőn "press start". :DDD Jah

Az én véleményem az, hogy egy játékkal kevesebb a gond konzolon mint pc-n. Gondoljatok bele...ott a ps4-meg a box. Adott hardver, adott rendszer.... Pc-n meg kiadják...millió féle konfig, win 7,8 , driver...aztán ott akkor még figyelni kell az Origin, Battlelog, Punkbuster....stb..stb..stb..

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46067) lofagi válasza SkyS1gn (#46062) üzenetére


lofagi
addikt

Tudnál mondani párat, hogy mégis mi az a rakat változás? Nem az új Battlelogra gondolok. :D

Mi lesz azokkal akinek xar a netjük? Azok most rosszabbul fognak járni már ezzel a 30hz-vel is vagy az csak a 100hz-nél lett volna?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#46068) eugabesz válasza marilllyo (#46066) üzenetére


eugabesz
őstag

Azért adják ki PC-re is,mert az a pénz is kell...hová is gondolsz,hogy más is számít....sz@rbnak rá magasról,nem látod??Majd egyszer csak jó lesz,vagy nem,de az biztos...csak a mani jöjjön...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#46069) SkyS1gn válasza lofagi (#46067) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Új b.log?! :F

Nekem tanyasi 10Mbit-el megy 30ason...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46070) marilllyo válasza eugabesz (#46068) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát az biztos, hogy ezeknek már nem nagyon érdekük jó játékot csinálni. A nevet felhasználva eladják a sz@rt is. Nagy hype, pár fasza trailer.

Gondolj bele....ezt a ~20 mapot belerakhatták volna a 3-ba is további DLC-k formájában...és a BF4-re elsz@rt időt a 3 tökéletesítésével és reszelgetésével töltik...akkor ma 2014-ben a BF3 lenne a leggrandiózusabb, legjobb online multiplayer fps ...mindenféle keserű szájíz nélkül. Mondhatni történelem lett volna. Itt most melyik lesz majd az? A bf5? a bc3? ...egyik sem. majd a 6-7. résznél megunják és eltűnik a süllyesztőben mint a Medal Of Honor.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46071) Illusion1010 válasza lofagi (#46056) üzenetére


Illusion1010
senior tag

ööööö....a BC2-ben mi volt vicces? Ezt már több helyen olvastam, de én valahogy nem sok poént láttam benne az 1300 óra alatt .....lemaradtam volna valamiről :F
Nekem a vicces inkább a BF Heroes... :)

(#46072) marilllyo válasza Illusion1010 (#46071) üzenetére


marilllyo
veterán

Single Player?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46073) Illusion1010 válasza marilllyo (#46072) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Jaaaa....az vajon miiii? :D
Én a BF4 Single részét is csak a napokban csináltam meg...

(#46074) lofagi válasza Illusion1010 (#46071) üzenetére


lofagi
addikt

Jaja ahogy (#46072) marilllyo is mondja, a SP volt poénokkal tűzdelve. :] Nyilván nem a játékmenet, hanem az átvezetők. Nem volt az a vér komoly történet. Ha csak multiztál ott valószínűleg semmit nem vettél észre ebből! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#46075) marilllyo válasza Illusion1010 (#46073) üzenetére


marilllyo
veterán

Na várj.:) A Bad Company mindkét része egy elég hosszú masszív single player résszel rendelkezik. Egy 4 fős csapat story-ja ami tele van poénos párbeszédekkel. Zsütüb Sőt a második résznek a single story-ja kifejezetten jó lett.
Az még nem az a COD féle idióta "rohanjunk végig rajtuk 4 óra alatt" gagyiság. A multija meg...mind tudjuk jól, hogy királyság volt

Ez is jó:D ...nagyon jó trailer

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46076) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

[link]

Animgifeket alapból nem illik beszúrni, ekkorát meg főleg nem.

[ Módosította: #65675776 ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46077) Illusion1010 válasza marilllyo (#46075) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Ok, így már értem. Nekem a single kimaradt :)

(#46078) eugabesz válasza SkyS1gn (#46076) üzenetére


eugabesz
őstag

Hát...aim-al én is lőnék ilyeneket... :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#46079) marilllyo válasza Illusion1010 (#46077) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát...a 4-nek tényleg gyalázatos az SP-je. Még az alap story oké lenne....de semmit nem ad vissza belőle a játékmenet.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46080) D.Orion válasza SkyS1gn (#46076) üzenetére


D.Orion
veterán

Az kemény. :Y

(#46081) gali777 válasza D.Orion (#46080) üzenetére


gali777
őstag

Itt mit kell nézni?

(#46082) SkyS1gn válasza D.Orion (#46080) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:F

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46083) Gyula84 válasza SkyS1gn (#46076) üzenetére


Gyula84
veterán

52MB-os gif :C

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#46084) D.Orion válasza gali777 (#46081) üzenetére


D.Orion
veterán

Semmit, csak a gif-hez tartozó emberke, ha jól olvastam le a nick-et a kockás képből. :B

G4ula84: Akkor azért akadt be telefonon. :U

(#46085) marilllyo válasza D.Orion (#46084) üzenetére


marilllyo
veterán

Remélem mobilnettel nézted :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46086) xavix13 válasza SkyS1gn (#46076) üzenetére


xavix13
senior tag

Hasonló #45186 :K

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#46087) D.Orion válasza marilllyo (#46085) üzenetére


D.Orion
veterán

Wifi-n, szerintem az mobilnettel kb. esélytelen lenne.

[ Szerkesztve ]

(#46088) gali777 válasza D.Orion (#46084) üzenetére


gali777
őstag

Biztos nem ő az, mert ő halott a squadban. Az elején ölik meg tán SG553-al, ha jól látom. Aki a videóban szerepel az a Kara vagy Xera valami :D (nem tudom kiolvasni :D )

szerk: Ő lesz az szerintem

[ Szerkesztve ]

(#46089) inSt4DEATH válasza gali777 (#46088) üzenetére


inSt4DEATH
csendes tag

Ha jól látom aki csinálta az valami Xera tag-es
Szerk: Mire kiírtam már ott is volt :DD

[ Szerkesztve ]

(#46090) afrojack1 válasza inSt4DEATH (#46089) üzenetére


afrojack1
senior tag

Én meg játszotam vele bibi és 3x öltem meg tankal ő meg 20x ölt meg nagyon tud!! :K ő vele és xhoho-val játszottam nagyon profi!! :K [link] xhoho
[link] és xera!! :Y

Hohonak az a montage!! Durva ! :) de őt is kiszedtem az attackheliből tankal dawnbreaker-ön :K

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#46091) inSt4DEATH válasza afrojack1 (#46090) üzenetére


inSt4DEATH
csendes tag

A Youtube-ját már én is néztem, tényleg nagyon jó. :C

(#46092) afrojack1 válasza inSt4DEATH (#46091) üzenetére


afrojack1
senior tag

Az ilyeneket irigylem!! A kis heli messze-messze ráló rpg-vel egy perc után le is szedte! :C

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#46093) urbi73 válasza afrojack1 (#46092) üzenetére


urbi73
senior tag

Szerinted lehetséges tisztességesen ? Pont ez is egy nagy hiba hogy tele van ilyen kis piti csalókkal a játék .

-

(#46094) yodamester10 válasza SkyS1gn (#46065) üzenetére


yodamester10
őstag

Tehát akkor örülhetünk,hogy nem kell 1 tár pl: acw-r ből 10 méterre levő emberbe + 6 lövés a pisztolyból,hogy meghaljon?

(#46095) gali777 válasza urbi73 (#46093) üzenetére


gali777
őstag

(#46096) afrojack1 válasza urbi73 (#46093) üzenetére


afrojack1
senior tag

ők nem csalnak!! :K

Más: akit érdekel a CTE!!! [link] elég jó szerintem! :K

SC: Herczku_Death

(#46097) eugabesz válasza afrojack1 (#46096) üzenetére


eugabesz
őstag

Azt te csak hiszed,kis barátom...sajnos (vagy nem) nagyon sokat kell még tapasztalnod...de ne én legyek a megmondóember,majd rájössz magadtól.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#46098) afrojack1 válasza eugabesz (#46097) üzenetére


afrojack1
senior tag

szerinted csalnak? :F nem tudom nagyon profik engem is kilőtt a tankomból xera én meg alig tudtam megölni 4 löveg után meghalt, annyira szaladgál mint... a fájdalom! Bár te admin vagy biztos többször találkozol ilyenekkel ! :)

SC: Herczku_Death

(#46099) gali777 válasza eugabesz (#46097) üzenetére


gali777
őstag

Jó... szerinted én is csalok, meg ati is... ennyit arról, hogy te megtudod mondani, hogy ki csal meg ki nem.

[ Szerkesztve ]

(#46100) afrojack1 válasza gali777 (#46099) üzenetére


afrojack1
senior tag

atit én is csalónak néztem de ki tudja ha most feljönne a szerveremre egy pro játékos és a neve pl. lumi lenne én is bannolnám csalásért! de ha ki lenne irva hogy pl. fnatic valaki akkor gondolkodnék hogy te ez nem a valódi fnatic egyik tagja!és nem bannolnám ( anno csbe is mikor játszotam 1-1 ember megölt 7 embert fejesel egyszere mondom csaló, de mikor láttam ezek a csapatok mit művelnek elkgondolkodtam hogy lehet tényleg ilyen pro! :) nem lehet tudni! :( :U

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.