Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46251) pohár


pohár
félisten

EZ volt a trailerben, csak épp minigunnal :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46252) Bjørgersson válasza pohár (#46251) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46253) Qtya123 válasza spanglee001 (#46190) üzenetére


Qtya123
őstag

Hogy van ez egyébként? Jobb jetezni egérrel? Én Bf1942 óta csakis a kurzor billentyűk + wasd irányítottam a repülőket.

(#46254) spanglee001 válasza Qtya123 (#46253) üzenetére


spanglee001
addikt

Kinek, hogy.
Nekem az első a bf3 volt, de ott kb ha 10 percet próbálkoztam, itt a 4-ben, már néha néha lelövegetek valakiket. :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#46255) marilllyo válasza sixpak (#46239) üzenetére


marilllyo
veterán

Fura, még nem futottunk össze...pedig a dátum alapján akkor még ott melóztam. Onnan ez a repülőmániám. De hát a BF4-ben nem tudom kamatoztatni. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46256) .OM.


.OM.
aktív tag

Tegnap felmentem kicsit és mantle alatt (utána D11 is) percenként leesik az FPS 10-re... :W

ex .Oldman.

(#46257) Chrys_ válasza @rglaaf (#46245) üzenetére


Chrys_
addikt

(#46258) @rglaaf válasza pohár (#46251) üzenetére


@rglaaf
veterán

csak az a kérdés hogy a commanderé lesz e vagy a katona irányítja mint a TV-t

PSN:BiZzare_0 ️

(#46259) regener válasza @rglaaf (#46258) üzenetére


regener
veterán

Sniper puska lövi ki a, fizika nem számít ;]

Beteg is lenne XD

[ Szerkesztve ]

(#46260) kriszpontaz válasza regener (#46259) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Rácsavarozod a végére mint a hangtompítót? :D

Már csak ez kellene a snipereknek és öröm bódottá camping :D.

(#46261) Snip3r_HUN: na megelőztél.

(#46262) regener: a tejejére ülsz és úgy irányítod.

[ Szerkesztve ]

(#46261) Snip3r_HUN válasza kriszpontaz (#46260) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46262) regener válasza kriszpontaz (#46260) üzenetére


regener
veterán

Indítás előtt a tárban van és amikor kilövi akkor molekula szinten felnagyul és így lesz olyan nagy. Hát nem egyértelmű? :W

Szerk: az se gyenge xD

Én legalább támadok még a sniperral is, csak néha kempelek, de akkor igyekszem keményen ;]

Igazából arra leszek kíváncsi hogy magától megy kilövés után vagy a játékos irányítja.

Szerk2: hamár csillámpóni nincsen, akkor alap.

[ Szerkesztve ]

(#46263) Gyula84 válasza regener (#46262) üzenetére


Gyula84
veterán

Szerk2: hamár csillámpóni nincsen, akkor alap.
Még :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#46264) raggg válasza Snip3r_HUN (#46261) üzenetére


raggg
senior tag

day of defeatben volt ilyen :)

ragklaatPS

(#46265) regener válasza Gyula84 (#46263) üzenetére


regener
veterán

De majd rózsaszín skin a motorra és csillámvaspóni lesz belőle.

(#46266) pendre54 válasza kriszpontaz (#46260) üzenetére


pendre54
addikt

A puskagránát, már az első világháborús lövészárkos harc kedvenc fegyvere volt. Kb. 150 méter tudott áthidalni, az ellenséges lövészárkok sokszor még ekkora távolságra sem voltak egymástól.

Nagyapámnak megvolt anno a Tolnai: A világháború története című könyve, több száz oldalon tele fotókkal, rajzokkal, csaták leírásával, kedvenc gyerekkori olvasmányom volt. Na abban volt egy csomó ilyen puskagránátos kép.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#46267) afrojack1 válasza pendre54 (#46266) üzenetére


afrojack1
senior tag

Én is imádtam mikor nagyapám a háborúról beszélt és még mindig imádom! Pl. Elit alakulat, ryan közlegény megmentése stb... :K

SC: Herczku_Death

(#46271) ACE-


ACE-
addikt

Hogyan lehet a legkönnyebben a support KIT-et a leggyorsabban feloldani? Olyan pályára gondolok ahol mondjuk sok pontot lehet ezzel szerezni. Milyen pályán és játékmóddal a leggyorsabb? Ugyanez a többi KIT-re is érdekelne, csak az Engineer van meg teljesen.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#46272) marilllyo válasza ACE- (#46271) üzenetére


marilllyo
veterán

Hááát. Vidd végig a single-t. Add Irish-nek a bombát. Örülj az M249-nek...majd vidd be magaddal lockerre és lődd az ellent halomra. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46273) eugabesz válasza ACE- (#46271) üzenetére


eugabesz
őstag

Szerintem folyamatos játékkal a legegyszerűbb,de javítsatok ki,ha tévednék... :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#46274) marilllyo válasza eugabesz (#46273) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát a leggyorsabb és legegyszerűbb módja...értelemszerűen megvenni originen a shotcut kit-et :D... de az jó nagy noob lehet aki pénzt költ ilyenre.
Egyébként jah....nyomni kell :D

Mondjuk az utóbbi időben nagyon ráéreztem az UCAV-ra. C4+UCAV lett az alap felszerelése a supportomon.

Egyébként ki lehet vele lőni a 100-as Little Bird-öt. Oldalról kell telibelőni. Nagyjából ott ahol a gunner ül. Meg a hajók hátsó 3 emberét ki lehet szedni egy rakétával. Csak kell hozzá az "air burst". Anélkül necces.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46275) pendre54 válasza eugabesz (#46273) üzenetére


pendre54
addikt

Esetleg töltse le ezt a csodás CTE-s cuccot, na ott oszt kapja a pontokat dögivel. Én tegnap szedtem le, még nincs 4 óra amit eltöltöttem rajta, de már 34-es rangon vagyok. Röhejes volt, de szinte percenként dobálta a 10 ezer pontos bónuszokat, mintha legalábbis végkiárúsítás lett volna. Volt olyan szitum, hogy a Lockeren két halál között léptem két szintet.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#46276) .OM. válasza Werkly (#46268) üzenetére


.OM.
aktív tag

Ha a mostani megy rendesen, ne akard sztem.

Nekem (lehet egyedi eset) amióta fenn van a 14.4-es catalyst, percenként leesik az fps 10-re, pedig 13.8-cal minden rendben volt és nem is értettem a síránkozást..

szerk: oyan gép mellé már beleférne a tiszta szoftver: 4k az aprón..

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#46277) marilllyo válasza pendre54 (#46275) üzenetére


marilllyo
veterán

Lehet tudni arról valamit, hogy ez mikor lesz "live"? Felraknám én is...de most...nincs kedvem feleslegesen túráztatni az SSD-t. 256-os szal elfér...de. Ha 1-2 hét múlva jön akkor nem töltögetek semmit.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46278) ACE- válasza marilllyo (#46277) üzenetére


ACE-
addikt

Azért ennyire nem kell kímélni azt az SSD-t...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#46279) ACE-


ACE-
addikt

Miért van az hogy a server browser filter-jében hiába klikkelek be pár, vagy akár egy térképet, mindig visszaáll, és nem csak azokra szűr?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#46280) pendre54 válasza marilllyo (#46277) üzenetére


pendre54
addikt

Fogalmam sincs, hogy mikortól, de valószínű, hogy én rövid időn belöl letörlöm, mert az égegyadta égvilágon semmi külömbséget nem tapasztalok a normál játékhoz képest. A másik, hogy nagyon kevés szerver van csak, ahol vannak is fennt, szóval nem egy nagy kaland, nem veszítesz vele semmit, ha nem rakod fel.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#46281) pohár válasza ACE- (#46278) üzenetére


pohár
félisten

nekem majdnem egy év alatt ment a 840-esembe 9,7TB, még 100/100-as, tényleg nem kell félteni ezeket, mint a szemünk fényét

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46282) marilllyo válasza pendre54 (#46280) üzenetére


marilllyo
veterán

Most akkor jó (#46275) pendre54, vagy nem jó...(#46280) pendre54 . Nem értem. :DDD

(#46278) ACE-: Nem is maga az SSD-vel van a gondom. 0-ás szinttel kezdesz...kedvenc fegyverek odébb vannak. Én elvagyok ezzel is.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46283) gali777


gali777
őstag

Na ez jól ki lett számolva :D

Amúgy csinálta valaki ezt a perfect landing nevű assignmentet? Fogalmazhatna kicsit pontosabban is a blog... Megcsináltam szépen a 10-es killstreaket, kiugrok a legtetejére annak a szarnak, nem adja meg. Kiugrok még párszor, hátha nem érzékelte, még mindig nem adta meg. Na jó, mondom akkor szarok bele azt megyek jetezni. Hát, hogyhogy nem utána már észlelte a 10-es killstreak után, hogy meg kéne adni azt az assignmentet. Írhatná a blog, hogy hülyegyerek, először landolj azon a szaron, aztán csináld a killstreaket :DDD

Vicces assignment amúgy... rohadt nehéz landolni azon a szaron :D

(#46284) afrojack1


afrojack1
senior tag

Valaki játszik itt gtx780-val ? Mennyi az fps ultrán 1080p-be ? 80-120?
Mert nézem a teszteket de legyen 780,780 ti, sli vagy nem, ultrán 1080p-be csak 90-130fps van.(a tesztekben) akkor jobb a 780 és kész? A 780ti is megpusztul ultrán. :F

SC: Herczku_Death

(#46285) marilllyo válasza gali777 (#46283) üzenetére


marilllyo
veterán

Na az az assignment az ami gyakorlatilag elb@szta a játékot Firestormon. Nincs olyan kör, hogy valaki ne hajtana arra az assignmentre...alig lehet légijárműhöz jutni mert elviszik és a torony felett kiugranak belőle. :W

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46286) glspeter1 válasza afrojack1 (#46284) üzenetére


glspeter1
őstag

60 :DDD :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#46287) pohár válasza marilllyo (#46282) üzenetére


pohár
félisten

épp azért van 300-400%-os booster a CTE-ben, hogy gyorsan fejlődj, így tudod használni a kedvenc fegyvereidet is hamar :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46288) afrojack1 válasza glspeter1 (#46286) üzenetére


afrojack1
senior tag

Mert bevan kapcsolva a v/g-sync :D

SC: Herczku_Death

(#46289) pendre54 válasza marilllyo (#46282) üzenetére


pendre54
addikt

Hát ha valaki ponthajhász, annak ideális, én pont azért írtam le, hogy ennek így semmi értelme.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#46290) marilllyo válasza pendre54 (#46289) üzenetére


marilllyo
veterán

Jaaaa. Vágom. Így világos. Erről a boost szarságról nem tudtam. Tehát fejlődni gyorsan lehet vele...de maga a game az ugyanaz. Elég értetlenül néztem :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46291) Gyula84 válasza marilllyo (#46290) üzenetére


Gyula84
veterán

mire számítottál ? most nem értem cs-re ? :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#46292) Atla


Atla
senior tag

Mi ez a CTE? Valaki leírná?

(#46293) marilllyo válasza marilllyo (#46290) üzenetére


marilllyo
veterán

Jóóó oké. Rosszul fogalmaztam. A játékélményre gondoltam.

Isten őrizz. Remegve vártuk a GO-t aztán ~10 óra játék után szépen eltemettem az egész cs-s múltat örökre. Hallani sem akarnék róla....brrr

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46294) SkyS1gn válasza Atla (#46292) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Community Test Environment

18GB Origin letöltés +saját battlelog oldal, lehet most tudsz is regelni.

Tesztelnek különböző dolgokat, 30hz tickrate és netkód javítások nagyon jót tettek, kevesebb képernyőremegés robbanásoktól...

Tegnap visszamentem simára, majdnem elhánytam magam. Mióta megy csak ezt tolom amíg ki nem jönnek a javítások a teljesre.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46295) Chrys_ válasza SkyS1gn (#46294) üzenetére


Chrys_
addikt

sign up closed.

(#46296) SkyS1gn válasza Chrys_ (#46295) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Akkor épp nem, tegnap este haver bejutott.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46297) Gyula84 válasza marilllyo (#46293) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem 15órám van Go ban :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#46298) marilllyo válasza Gyula84 (#46297) üzenetére


marilllyo
veterán

Kíváncsi lennék, hogy cs:s meg 1.6 az pontosan hány óra amit lenyomtam. Sajnos sosem derül ki:(

Viszont a BF-ben lassan elérem a 300 órát (plusz még 100 ps3-mon). Micsoda egy büdös nagy kocka vagyok. :DDD
Mondjuk én ezért nem szidom soha ezt a játékot. 4+9 ért vettem itt aprón a game-t. Mi az az elfoglaltság ami 13.000-ből megúszol és leköt 3-400 órát és még ki tudja mennyit?!

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46299) @rglaaf válasza Atla (#46292) üzenetére


@rglaaf
veterán

-Server tick rate improved from 10hz to 30hz – Leads to a smoother and more responsive network experience
-High Frequency Network Update option – Customize your tick rate based on your own hardware specs
-Customize ADS sensitivity – Customize the sensitivity of individual optic zooms independently of hip fire sensitivity
-Screen shake from explosions and other environmental hazards reduced
-Chat delay fixed
-Terrain exploits fixed
-Character collision improved

PSN:BiZzare_0 ️

(#46300) Bjørgersson válasza @rglaaf (#46299) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A harmadikat nem értem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.