Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46501) Podpupi válasza Illusion1010 (#46500) üzenetére


Podpupi
tag

Valami karbantartás van vagy szolgáltato hiba van? :W[/S

Most megy..

[ Szerkesztve ]

Már régen elmultam 18+......... (:[ORIGIN: podpupi,STEAM: hunpupi,BF:podpupi

(#46502) Snip3r_HUN válasza Podpupi (#46499) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Laptopról is megnéztem ott is működik, csak lassan tölti be.
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46503) kisza25 válasza Snip3r_HUN (#46502) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ott figyel, hogy valami frissítést szedjél le

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#46504) glspeter1 válasza kisza25 (#46503) üzenetére


glspeter1
őstag

Laptopról jelentkezett be, ott nincs telepítve a játék és a web plugin. :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#46505) Snip3r_HUN válasza kisza25 (#46503) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Kösz, a játékot akarja leszedetni velem de laptopra inkább nem töltöm le, kevés oda az a GeForce GT540M ;]

(#46504) glspeter1: jól mondod :K

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46506) kisza25 válasza Snip3r_HUN (#46505) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja ez lemaradt ;]
nekem jó amúgy most mentem egy kört :B ez az m4 nagyon op :K

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#46507) pohár válasza Snip3r_HUN (#46496) üzenetére


pohár
félisten

nekem is csinálta mostanában, punkbuster frissítése megoldotta :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46508) tarti19


tarti19
senior tag

Sziasztok. Nem tudjátok miért nem látja a battlelog a dlc-ket? sima alapjátékkal tudok játszani de nem enged prémium pályára, mert nincs meg... lehetséges, hogy teljsen újra kellene töltenem a játékot, mert most csak rá lett frissítve miután újra raktam a windowst egy másik ssd-re. a játék s az origin pedig más winyón van.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#46509) =HG= válasza tarti19 (#46508) üzenetére


=HG=
addikt

Én is jártam így, és sajna újra kellett rakni az egészet... A prémiumot nem ismerte fel....

(#46510) regener válasza tarti19 (#46508) üzenetére


regener
veterán

Jobbgomb a játékra és Kiegészítők vagy Tulajdonságok és ott felvannak sorolva a DLC-k, amikre szintén jobbgomb és letölthetőek egyesével.

(#46511) Gyula84 válasza tarti19 (#46508) üzenetére


Gyula84
veterán

regeditben kell vacakolni de nem vészes itt már többször le lett írva hogyan pl ez

(#46512) Cris99
tönkre tesz ez a játék :(

(#46513) kovy29
tegnap este se jött be :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#46512) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ezt most komoly hogy b.logon a szavazásnál hogy mennyire ajánlod BF4-et nemlehet minimumot szavazni de maxot igen?! Mondom hülyeségből rányomok miért nem működik erre a maxot elfogadta! :W :W :W

Most el kell mennem gyónni bocs....

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46513) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#46512) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46514) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Battlefield Friends - Counter Knife

vótmá?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46515) =HG= válasza regener (#46510) üzenetére


=HG=
addikt

Úgy nem megy, ha origint ujraraktad....Csak az alap játékot fogja látni... A regedit lehet, hogy segít, de én inkább újra raktam...

(#46516) Gyula84 válasza =HG= (#46515) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem segített meg másnak is ő döntése

más: We are sorry, something went wrong during your login. Please try again.

(#46514) Cris99
nem láttam még

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#46517) - = Zk = - válasza SkyS1gn (#46514) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem sose sikerül -.-

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46518) Gyula84


Gyula84
veterán

nem hiszem el hogy nem megy ez a rohadás :W
CTE simán belép erre meg nem bf3 ba se :W

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#46519) Snip3r_HUN válasza - = Zk = - (#46517) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Hátulról még úgy ahogy, de szemből nem is merek már késelni, 99% hogy akkor én halok meg attól a kib@szott counter knife-tól. :W

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46520) - = Zk = - válasza Snip3r_HUN (#46519) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pont erről van szó, ja....
:W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46521) Neoteric válasza SkyS1gn (#46514) üzenetére


Neoteric
addikt

Kinevezlek helyettesemnek. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#46522) marilllyo válasza Snip3r_HUN (#46519) üzenetére


marilllyo
veterán

~ 300 óra alatt kb. 5x ajánlotta fel a játék a kántörnájfot. Függetlenül attól, hogy honnan jöttek. Nem szeret .... :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46523) Gyula84 válasza marilllyo (#46522) üzenetére


Gyula84
veterán

és az mennyivel jobb hogy jön bők én vissza megy is az animáció, majd én meg kinyiffanok :D inkább ne is lenne :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#46524) marilllyo válasza Gyula84 (#46523) üzenetére


marilllyo
veterán

Pedig ez olyan egyértelmű...csak nem figyeltél alaposan...

Te "F"-el kántörnájfoltál....ő meg a kántörnájfodra ütött egy "É" gombot és bevitt egy Kill Bill féle " Öt ujjas halálos csapást" a kis testeden. Csak ez a támadás olyan rém gyors, hogy képtelen a játék lerenderelni. :F

Ezt a technikát csak kevesen ismerik. :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46525) lofagi


lofagi
addikt

Ez a visszakéselés "nagyon jó" amúgy. Azért lett kitalálva, mert biztos valamelyik gyökér DICE-ost vagy valamelyik vérpistikét legyalázták folyamatosan késsel. Szegényeknek annyira lassú a reakciójuk, hogy kellett valami amivel megehetnek egy halat is nyugodtan, de vissza tudnak vágni.

Hihetetlen igazságtalannak tartom azt, hogy egy szemből szembeni támadásnál az jöjjön ki rosszabbul akinek gyorsabb a reakcióideje és elindítja a késelést. Ez a késelés sose volt az én műfajom, semelyik játékban sem preferáltam. Itt meg főleg el van cseszve ezzel a visszakéseléssel.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#46526) Miles válasza lofagi (#46525) üzenetére


Miles
aktív tag

Nekem is elég furi hogy hirtelen harcművész lett az összes katona a késsel szemben. Akkor tegyenek bele pár bruce lee fogást is akkor lehetne belőle mortal kombat is. :D

(#46527) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Akit érdekel és van CTE kiprobálhatja a Dragon's Teeth fegyokat[link]

PSN:BiZzare_0 ️

(#46528) iMaverick válasza lofagi (#46525) üzenetére


iMaverick
addikt

Ez a késelés sose volt az én műfajom, semelyik játékban sem preferáltam.

Nekem sem. Én a Tokarev elvtársos megoldást szoktam alkalmazni. (Értsd: odamegyek pl. a kemper mögé, pisztoly a tarkóba és bumm... Késelgessen a halál.)

(#46527) VAN der BOSS: a végén a pisztoly nem egy Desert Eagle volt??? Asszem meg van az új kedvenc!!! (CS-ben is mindig ezt vettem, aztán lelőttem az első szembejövőt és elvettem a primary fegyverét... Minek költsek rá annyit? Nem véletlenül ragadt rám a "hullarabló" kifejezés. ;] )

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#46529) Mappa válasza - = Zk = - (#46485) üzenetére


Mappa
addikt

én örök némaságot fogadtam :DDD se mikrofon se ts. csak hallgatózok ha fel megyek valamelyik szobába :DDD

nem kötelező megadni

(#46530) regener válasza iMaverick (#46528) üzenetére


regener
veterán

Igen, lesz Desert Eagle is.

Ha pár oldalt visszalapozol itt a topicban akkor minden fegyót látsz.

(#46531) Bjørgersson válasza regener (#46530) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy egyszerűen csak beírja Googleba, hogy battlefield 4 dragon's teeth weapons.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46532) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Nem tudom biztos sok embert zavart ez de szerintem vannak ennél fontosabb dolgok is amit javitani kellene
Retail screen shake vs CTE screenshake( nothing is final CTE BUILD )

PSN:BiZzare_0 ️

(#46533) Mappa válasza @rglaaf (#46532) üzenetére


Mappa
addikt

Szép munka :D :W

Utolsó DLC óta iszonyat sok lett a "killed in action" is, mezőn futás - egyszer csak halál, helikopterrel megfordulok killed in action. doboz tetejéről le ugrom szintén. Tuti nem volt ennyi. Lényeg, hogy a C4 robbanás rázkódás javítva. szánalmas!!

nem kötelező megadni

(#46534) Bjørgersson válasza @rglaaf (#46532) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Megoldhatnák pl., hogy az üres járművektől, a supply dropoktól meg úgy gyakorlatilag majdnem mindentől ne haljunk meg ok nélkül.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46535) pohár válasza Bjørgersson (#46534) üzenetére


pohár
félisten

minek?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46536) Bjørgersson válasza pohár (#46535) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46537) pohár válasza Bjørgersson (#46536) üzenetére


pohár
félisten

aha

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46538) @rglaaf válasza Mappa (#46533) üzenetére


@rglaaf
veterán

Tegnap volt egy gyerek biztos valami assigmentre hajtott helibe ültem::D belém rammelt jettel és azzonnal kérdezte hogy killed in action? mert nem adtam meg neki gondolom:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#46539) gali777 válasza @rglaaf (#46538) üzenetére


gali777
őstag

Vagy csak simán átlag retard bf player volt :(

(#46540) marilllyo


marilllyo
veterán

Annyian szidják az oroszokat...de most pl felmentem egy orosz szerverre.... és..hót magasról lesz@rták, hogy kit hogyan és mivel öltél meg. Ezek nem foglalkoznak semmivel...csak a játékkal. Szartak rá, hogy épp DMR-es assignmentet nyomtam. Német szerveren meg jön a sírás ha épp nem assault rifle-el ölöd meg. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46541) Bjørgersson válasza marilllyo (#46540) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy csak nem értetted a cirill betűk miatt. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46542) Gyula84 válasza @rglaaf (#46532) üzenetére


Gyula84
veterán

CTEben a netcode a fő én úgy tudom

(#46524) marilllyo
:DDD

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#46543) @rglaaf válasza marilllyo (#46540) üzenetére


@rglaaf
veterán

Jó de azért 1-2 szabály nem árt mert gyorsan eltudnak fajulni a dolgok gondolok itt a baserape-re jármű lopás a bázisról valahol a c4 jihadot is tiltják a többi hogy ki mivel öl érdektelen meg milyen assigmentet csinál

G4ula84az jó sohase lesz mivel utólag foltozzák

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#46544) Svájcinéger válasza Mappa (#46529) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát erre én nem lennék büszke ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#46545) afrojack1 válasza lofagi (#46525) üzenetére


afrojack1
senior tag

Én imádom ezt a késes dolgot!! Mindig én jövök ki győztesen!! :DD ha engem késel vissza akkor ugyan úgy pofon vágom és nyertem!! :DD :K

SC: Herczku_Death

(#46546) DeadMeat válasza lofagi (#46525) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nagyon egyszerű a probléma megoldása: Nem kell késelni. Szemből meg főleg nem. Összesen egyszer haltam bele a késelésbe, akkor is megérdemelte a killt az illető, mert elbasztam a dolgot és meghallott, megfordult az utolsó pillanatban. Szóval engem kicsit sem zavar ez a dolog. Ott a fegyver a kezemben, hátba lövöm a picsába, nem szarakodok a késeléssel.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#46547) @rglaaf válasza DeadMeat (#46546) üzenetére


@rglaaf
veterán

jó csak a késelés olyan megalázás féle főleg CQ-n nem kis mapos tdm-n ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#46548) Enton


Enton
addikt

Ezt a recon div 5-öt miért erőlteti nekem ide ki:

Alig vagyok recon kaszttal, akkor is csak a radio bacon-el gyűjtök pontot. Van rá mód hogy átadja a helyét valami olyannak ami értelmesebb pontokkal rendelkezik? Nekem nem sikerült onnan kiiktatni. :N

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#46549) DeadMeat válasza @rglaaf (#46547) üzenetére


DeadMeat
veterán

Az, hogy hátba késelnek mivel megalázóbb, mint ha hátba lőnének? A vége ugyan az... Csak a késsel meg van a veszélye, hogy akit üldözöl lelövi a csapattársad, mert 10 perc mig utoléred, meg még 10 mire lemegy az animáció. Fekvő csipát a pálya szélén persze lebököm, ha úgy alakul. De inkább elütöm, ha van mivel, az mókásabb mint a kés.
De tőlem mindenki azt csinál amit akar, én csak akkor leszek ideges, ha azért halok meg mert késsel szaladgálnak az után, aki lelő... holott 3 golyó meg 2 másodperc és megmentette az életem, esetleg másét is, de nem, mert ő bökni akar....

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#46550) gali777


gali777
őstag

Ne panaszkodjatok, nekem szökőévente ajánlja fel a counter knifeot, hiába szemből szúrnak ;] :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.