Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47551) SkyS1gn válasza Enton (#47549) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Valamikor érkeznie kell multkor linkeltem miket emelnek át. Nem mindent egyszerre, meg van ami még megmarad cte tesztre de a tickrate átjön hálisten meg a netkód javítások.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47552) marilllyo válasza Enton (#47549) üzenetére


marilllyo
veterán

Jaja...hajóval nekem is jól ment. Talán annyi zavaró van a dologban, hogy hajóval 4 kill kell a ribbonhoz míg repcsivel vagy helivel meg 5. Szerintem hajóval a legkönnyebb darálni a népet....na de Attack helivel...?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47553) Snip3r_HUN válasza marilllyo (#47552) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Azzal sem nehéz :B

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47554) marilllyo válasza Snip3r_HUN (#47553) üzenetére


marilllyo
veterán

Na jó akkor leszel szíves majd segíteni :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47555) XZoli


XZoli
aktív tag

Tegnap valami új aimboot-os csalás jött ki mert vagy 25 "embert" dobtak ki a szerveröl

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#47556) Enton válasza marilllyo (#47552) üzenetére


Enton
addikt

Ha nem lenne olyan lomha szegény attack heli, talán használhatóbb lenne számunkra, valahogy a célzás helivel nem az erőségem, de látok nem egy-két figurát attack helivel darálni, ők valamit tudhatnak.
Nekem meg kb 2 tár zuni egy földön futkosó kiscsávó, ha nem jut fedezékig.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#47557) marilllyo válasza Enton (#47556) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát ez az. Mert scout helivel nyomsz egy ECM jammer-t és kitart addig amíg biztonságos távolságba érsz a stingeres noobtól.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47558) regener válasza marilllyo (#47557) üzenetére


regener
veterán

Aztán eltalál egy rpg vagy egy tanklöveg :D

(#47559) marilllyo válasza regener (#47558) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát ha elég magasra felhúzod akkor már nehezen...Bár én mindkettőt inkább csak NS-en próbáltam. Ott valamivel több esélyed van ezeket használni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47560) Enton válasza regener (#47558) üzenetére


Enton
addikt

Ohh, hányszor volt már lebegek a zászló felett, majd egy nagy bum és sehol se vagyok szívroham kerülget, mikor így kikapnak 1 rpg/tanklöveg, majd röhögök egyet egy smily vagy helyeselés írása közben heliutasoknak és szépen kivárom a tankot/hajót/IFV/AA-t, pályától függően.

(#47559) marilllyo:

Wave Brakeren berepülni középre behúzni a zászlót meg kill-elni bent helivel amúgy az elég feelinges, nameg az is amikor így elkapom az ellent még a "folyosón" befelé de eddig mindig egyedüli pilótát kaptam így csak el.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#47561) Illusion1010 válasza XZoli (#47555) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Csak a GGC streamet láttad szerintem...
Azzal minden körben láthatsz pár csalót, akit kidobtak a világ valamelyik szerveréről.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#47562) Gyula84 válasza Illusion1010 (#47561) üzenetére


Gyula84
veterán

vagy a pbbans streamet

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#47563) Illusion1010 válasza Gyula84 (#47562) üzenetére


Illusion1010
senior tag

:K

(#47564) lama_lamm válasza kisza25 (#47550) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Lehet csatlakozni hozzátok? :)

(#47565) bul07


bul07
nagyúr

Kell ez mint egy falat kenyér ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#47566) afrojack1 válasza lama_lamm (#47564) üzenetére


afrojack1
senior tag

Szólj Deathmeatnek vagy lofaginak meghívnak elfogadod és üdvözlünk a csapatban! :K

SC: Herczku_Death

(#47567) marilllyo válasza bul07 (#47565) üzenetére


marilllyo
veterán

Na ...ilyet én is tudnék küldeni. Scar uccsó 3 battlepackjában csak 25%-os boostok vannak. :D Már 50-est sem nagyon dobál. 100 ról 113-ra egy darab 100-ast kaptam. Meg ...~2db 50-est.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47568) Gyula84


Gyula84
veterán

úristen :W

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#47569) Jeollam válasza Gyula84 (#47568) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Sejteni lehetett, és megint igazolódik, az EA nem értünk van, hanem a pénzéért, nekik nem az a jó, ha mi örülünk amiért fizettünk, és élvezzük, hanem az, hogy nekik jó legyen, és minél híresebbek legyenek-ezáltal több pénz, pénz, pénz, pénz.

Meg is érdemeljük, legtöbben. Nem szabad mindenre azonnal rákapni, mert kijön egy csili-vili trailer.

Csak az bánt, majd 30 ezret adtam anno, ezért a játékért, és most meg ingyen adják. :W

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#47570) mackosajt válasza Gyula84 (#47568) üzenetére


mackosajt
addikt

ez szép

amíg ingyen adják, fel sem kell menni, mert csak a csíterek szórakoznak.... hisz úgyis jön másik kulcs/reg segítségével azonnal.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47571) pohár válasza Jeollam (#47569) üzenetére


pohár
félisten

igen, 3 év múltán... nehogy elsírjátok már magatokat, mert "megvettük a megjelenéskor, most meg ingyen adják, brühühü"... nem megérte megvenni?

amúgy meg Premiumos szerverekre kell menni, probléma megoldva

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47572) marilllyo válasza Gyula84 (#47568) üzenetére


marilllyo
veterán

Szívesen néznék egy átlagkorosztályt rá....Mondjuk magyar nem sok van közötte.

Sajnos ez a PC átka :(

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47573) Jeollam válasza pohár (#47571) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Tudom hogy nem itt kellene megvitatni, de azért annyit még had írjak oda neked, hogy lehetett volna más játékot is adni ingyé, ha már ilyen jó fej akar lenni a kedves EA bácsi.

Segítek: BC2 MoH2010, vagy ne adj isten Warfighter.. Ez úgy sem lett olyan sikeres, mint kellett volna..

Vannak premiumon is csalók, ha már itt tartunk, bár- közel sem ennyi az igaz.

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#47574) pohár válasza marilllyo (#47572) üzenetére


pohár
félisten

ó, konzolra is van csalás... :D
bár a PC-s csalóknak körülbelül az 5%-át teszik ki a konzolosok, szóval elhanyagolható

Jeollam... akkor se örökre ingyenes a játék, csak június 3-ig, aki nem tudta eddig kipróbálni, most megteheti, ha meg tetszik neki, akkor vesz Premiumot is, könnyű pénz volt a kiadónak, csak pár napig ingyen kell adni (igen jó marketinghúzás)

ez hol lehetséges az előző játékoknál? jó, ha 10-en játsszák a Warfightert is :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47575) xavix13 válasza pohár (#47571) üzenetére


xavix13
senior tag

Itt a nagy többségnek nem az fáj, hogy ingyen van. Az fáj, hogy ennek a játéknak még elég nagy közössége volt, amit most majd szépen tönkretesznek a csalók. (Ami mondjuk abból következik hogy most ingyen van, de nem azért sírnak/sírunk, mert jaj én annó 20k-ért vettem stb.)
Szimplán annyi, hogy még csak 3 éves a játék és tönkre vágták ezzel a húzással. Ráért volna ez 3 év múlva is mikor már tényleg alig játszanak vele. Akit nagyon érdekelt így is beszerezhette már fillérekért.
Amúgy hidd el, aki csalni akar, az most reggel magának annyi accot, hogy egész életére elég lesz, hiába csak pár napig ingyenes.
Premiumos szerókra kell menni, oké. De pont a bf3-ban az alap pályák a legjobbak cq-ra. (Caspian, Firestorm, Kharg). Premium szerver csak alap mappal, meg nem igazán van.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#47576) Gyula84 válasza pohár (#47571) üzenetére


Gyula84
veterán

mikor adták az 1942 ingyen? és ezt? azért ez elég gyökér húzás volt tőlük.... elég sok embernek nincs prémiumja szerintem... nem az a baj hogy én 20kért vettem most meg ingyen van...

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#47577) Bjørgersson válasza Enton (#47560) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sosem értettem miért kell helivel zászlót foglalni, ingyen kill az enemynek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47578) Jeollam válasza xavix13 (#47575) üzenetére


Jeollam
aktív tag

ott a pont nálad. és az igazság is. :R

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#47579) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Nálatok jól működik az origin?

nekem egy pici kis ablakba jön be, amivel nem tudok mit kezdeni:S

(#47580) pohár válasza xavix13 (#47575) üzenetére


pohár
félisten

nem biztos az, hogy tönkrevágták... régen is volt egy időszak, amikor ingyen ment a BF3, akkor is a sok frissreges retardált elkezdett csalni, de ők ki is szóródtak a játékból később szerintem... most ez lecseng pár hét alatt, aztán minden visszaáll a normális kerékvágásba :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47581) marilllyo válasza pohár (#47574) üzenetére


marilllyo
veterán

Én speziel nem hallottam még cheatról Bf4 esetében PS3-ra. Ez persze nem azt jelenti, hogy nincs...de...szerintem nincs.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47582) Enton válasza Bjørgersson (#47577) üzenetére


Enton
addikt

Épp ott, akkor az tűnik jó döntésnek. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#47583) regener


regener
veterán

Ez érdekesebb a Hardline-nál is XD

(#47584) pohár válasza marilllyo (#47581) üzenetére


pohár
félisten

nekem az előző generációsokra rémlik, hogy van, illetve a BF3-ra... mondjuk ott sose jön rosszul a plusz aim :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47585) SkyS1gn válasza regener (#47583) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47586) Gyula84


Gyula84
veterán

lockeren mikor nagyban ölöm az embereket elkezdett mozogni a pálya mint egy hajó ringatózott ez valami levolution vagy egyszerűen meghülyült? :D

(#47587) kovy29
:DDD

(#47588) DeadMeat
akkor megnyugodtam minden rendben van :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#47587) Bjørgersson válasza Gyula84 (#47586) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mit ittál Gyuluska? ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47588) DeadMeat válasza Gyula84 (#47586) üzenetére


DeadMeat
veterán

bug. Vótmá nekem is.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#47589) marilllyo válasza Gyula84 (#47586) üzenetére


marilllyo
veterán

Detto. Én arra gondoltam, hogy tiltott fegyverrel öltem és ez ilyen "drunk" bünti mint cs-ben.

(#47584) pohár: Box360-ra volt lagswitch. Pedál amire ha ráléptél akkor belaggoltál a többieknek és nem jó helyre lőttek. Meg valami kontrollerre szerelhető kütyü ami no recoil-t ad. De valami horror áron van. Telepíthető program tuti nincs.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47590) Gyula84


Gyula84
veterán

origin nekem kiírta vagy 20x hogy már be vagyok jelentkezve bejelentkezek :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#47591) #16729600


#16729600
törölt tag

Engem az előbb C4 el kinyírtak (volna) a LAV-ból,a jármű megsemmisült én ellenben sértetlenül kirepültem belőle és lelőttem az ellent :)

(#47592) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Battlefield 4: WatchField BattleDogs :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47593) marilllyo


marilllyo
veterán

Na ...olyat lehet, hogy a BF4 az SSD-re van feltelepítve...de a BF3-mat meg az SSHD-re szeretném felrakni?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47594) Bjørgersson válasza marilllyo (#47593) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mármint HDD-re? Először a 4-et telepíted az SSD-re, majd átállítod Originben a játékok telepítési helyét és jöhet a 3.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47595) marilllyo válasza Bjørgersson (#47594) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem, SSHD-re :). Öcsém gépén most kiírja, hogy "install origin" :D Holott fenn van hisz abból indítottam a játékot. Denoob. :(((

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47596) Bjørgersson válasza marilllyo (#47595) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tehát HDD-re, ami egy 4 vagy 8 gigás SSD-re gyorsítótárazza a gyakran használt fájlokat, ami inkább oprendszerek esetében hasznos. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47597) marilllyo válasza Bjørgersson (#47596) üzenetére


marilllyo
veterán

Így van. 1 terrás SSHD. 8GB-s SSD cache-el. Az SSHD :)[link]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47598) Newyorker


Newyorker
addikt

Mikor jön premium ragoknak a dragon t-t?!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#47599) Gyula84


Gyula84
veterán

hát azért afro :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#47600) regener válasza Gyula84 (#47599) üzenetére


regener
veterán

Privát videó.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.