Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47701) Snip3r_HUN válasza Liquidator (#47700) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A CS-t nem is keverte bele ? Trehány. :DDD ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47702) Bjørgersson válasza Snip3r_HUN (#47701) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mi benne a CS?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47703) Liquidator válasza Bjørgersson (#47702) üzenetére


Liquidator
tag

hh mi? BF4 Hardline= felturbózott CS :)

[ Szerkesztve ]

(#47704) Bjørgersson válasza Liquidator (#47703) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hogyhogy hogyhogy mi? De miért?! A CS-ben bomba, terroristák és terrorelhárítók vannak. A Hardline-ban? SWAT és bankrablók.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47705) Snip3r_HUN válasza Bjørgersson (#47702) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Gondolj vissza a CS alapkoncepciójára, swat-terroristák, dereng már ? :B Nem ugyan az de olyan, na meg a defuse módban se hiszem hogy majd pénzt fogsz rabolni... ;)

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47706) Liquidator válasza Bjørgersson (#47704) üzenetére


Liquidator
tag

nem kell egyből felkapni a vizet,mennyél igyál egy kis hideg vizet azt jobb lesz :DDD

(#47707) TXT


TXT
őstag

Sracok! Masnal sem ajanlja fel a Firefox a plugin letolteset, csak jelzi, hogy elerheto ujabb, de nem engedi? :U

Hogy a viharba kellene telepiteni ebben a helyzetben? :U :R

[ Szerkesztve ]

(#47708) S1M0N válasza TXT (#47707) üzenetére


S1M0N
senior tag

Csatlakozz egy szerverre, akkor felugrik a plugin letöltésének lehetősége. :K

(#47709) TXT válasza S1M0N (#47708) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom, meg is oldodott! :R

(#47710) regener


regener
veterán

Na most játszok BF4-el és 1280*1024-ben 660Ti-vel Low-on van 60FPS-em, 3,9Ghz-es i5-el.
Legfrissebb NV driver, gépreinstall előtt 100-120FPS-em volt ugyanitt lockeren Ultrán tuning nélkül. Ötlet? :F

(#47711) Miles válasza regener (#47710) üzenetére


Miles
aktív tag

Úgy hangzik mintha a vertikális szinkron be volna kapcsolva: nézd meg a driverben vagy a játék menüjében.

(#47712) regener válasza Miles (#47711) üzenetére


regener
veterán

Nincsen, ha leraktam Low-ra akkor 100fps (cfg-ben limitálva) de mediumon is csak 70 volt már...

Levettem a prociról a tuningot és most 100 ultrán megint. lol.

(#47713) regener válasza regener (#47712) üzenetére


regener
veterán

Visszaraktam a tuningot, megint jól megy, sőt +10fps. Akkor csak Win hiba volt.

[ Szerkesztve ]

(#47714) Gigi01


Gigi01
őstag

Sziasztok!

Megvettem én is a játékot! :))
Nincs valami leírás,mint a 3-nál a finomhangolás?
Esetleg valami,amit jó lenne tudnom így hirtelen,amit érdemes állítgatni? :R

(#47715) kisza25 válasza marilllyo (#47699) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a 8 szál a lényeg, kipróbáltam HT nélkül már nem volt olyan folyamatos, de az is igaz, hogy már régi volt a win7, 3alaplap és 4processzor fordult meg benne, i3-mal először nem volt 60 feletti FPS-em, újraraktam most 100-120FPS fullHD medium, annyit azért hozzá kell tennem, hogy a legerősebb Ivy i3-3250(3,5Ghz) és azért vannak helyzetek mikor ledobja 60 alá,
Amúgy ha a játéknak(multinak) nem kellene erősebb proci azt mondanám tökéletes választás, mert SSD-vel ugyanolyan gyors a rendszer semmi lassulás gondolkodás, látszik, hogy a hétköznapi feladatok most is 1-2 szálat használnak, csak ez a fránya 64fő multi, én meg szeretek benne lenni a sűrűjébe:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#47716) kisza25 válasza Gigi01 (#47714) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

annyit jó tudni, hogy magasabb részletességnél vannak olyan tereptárgyak amik lowon nincsenek,
motion blur-t érdemes itt is kikapcsolni, mesh qualityt meg ultrára(látótáv)
a járművekre reaktiv és active protection, füsttel itt nem mész semmire,
tankba sabot shell és HMG, LAV-ba 25mm+ zuni, a heliket repcsiket mondja meg más aki jobban ért hozzá :)
fegyvereket ki kell tapasztalni neked hogyan jobb heavy barel nekem itt nem adja, de van sok másik dolog amit berakhatsz helyette

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#47717) afrojack1 válasza Gigi01 (#47714) üzenetére


afrojack1
senior tag

Attack jetnél érdemes berakni majd a hydra rakétákat, ha látod hogy egy enemy jet követ (radaron lehet látni) akkor s-el lassíts és fordulj össze vissza, kishelinél ha hallod hogy mérnek befele vagy lőnek menekülj spawnra ott az automatikus antiair elintézi vagy az ember által vezérelt anti airhoz :)

SC: Herczku_Death

(#47718) eugabesz válasza Gigi01 (#47714) üzenetére


eugabesz
őstag

De a legjobban akkor jársz,ha beléptél a játékba,nyomsz egy Alt+f4-et ,majd megkeresed az origingames mappát a gépeden és a battlefield4-re kattintva kitörlöd az egészet a picsbe...majd később igazat adsz nekem,most még nem,mert hajt a lelkesedés. :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#47719) afrojack1 válasza eugabesz (#47718) üzenetére


afrojack1
senior tag

:N ne ilyesztegesd szegényt lehet neki bejön!

SC: Herczku_Death

(#47720) lofagi válasza Bjørgersson (#47704) üzenetére


lofagi
addikt

Kétlem amúgy, hogy a Hardline-ból kihagynák a Defuse módot, ha már a Bf4-ben amúgy is benne van. Valahogy oda jobban passzol nekem. Szóval tuti bele rakják. Legalábbis nagyon értetlenül állnék a dolog előtt, ha az nem kerülne bele. Amúgy pedig a CS nem csak a bombáról szólt, hanem voltak túsz megmentős pályái is többek között. Szóval igen csak nagy hasonlóság van a kettő között. Simán lehet párhuzamot vonnia két játék között.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#47721) gali777 válasza afrojack1 (#47719) üzenetére


gali777
őstag

Nem fáj a szemed amúgy amikor ilyeneket leírsz?

(#47722) lofagi


lofagi
addikt

Valaki tudna nekem egy olyan leírást mutatni ahol a Bf4 grafikai beállításait boncolgatják, melyek azok amik nagy erőforrást igényelnek és melyek amik nem. Néztem én már beállításokat, most is épp Xfackotért használom, simán jó, de azért érdekelne, hogy melyik rész az ami nagyon lefogja a kártyát.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#47723) LLD válasza lofagi (#47722) üzenetére


LLD
aktív tag

Szerintem 1 nek elmegy és még gyakorolhatod az inglisht is! :DDD

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#47724) regener válasza lofagi (#47722) üzenetére


regener
veterán

Effect quality, mesh quality, shadow quality - tegnap ezekkel szenvedtem, de csak a wintől volt kevés az fps valamiért -.-

(#47725) Bjørgersson válasza Snip3r_HUN (#47705) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sosem CS-ztem, nem dereng semmi, csak ezt a bombás dolgot ismerem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47726) @rglaaf válasza lofagi (#47722) üzenetére


@rglaaf
veterán

külföldi oldalakon biztos talász, de nem értem mért kell ezt tulmisztifikálni ott vannak a csuszkák csomó monitorozó kis progi amivel ki tudod kisérlezetni a saját gépednek mi a leg optimálisabb miért kell a yt celebek sz@rságait követni mint valami ovodás jajj mert a xfactor vagy a jackfrag igy meg ugy játszik. egyébként is hiteltelenek az EA bérimádói hagyjuk már

PSN:BiZzare_0 ️

(#47727) lofagi


lofagi
addikt

Köszi skacok! :]

(#47726) VAN der BOSS: nem azért használom azt mert Ő az Xfactor, hanem azért mert kényelmes vagyok, nem kevés időt vesz el egy ilyen és nem volt kedvem szórakozni a csúszkákkal,külön progikkal tesztelgetni az FPS-t, játszani akarok, nem a beállításokban mókolni. Ha már valaki végig zongorázott a beállításokon és egy 10 perces videóban összefoglalja amit lehet több napig tesztelgetett, akkor legyen az Xfactor vagy bárki más, megnézem és beállítom. Ilyen egyszerű, s talán már óvodás sem vagyok.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#47728) afrojack1 válasza gali777 (#47721) üzenetére


afrojack1
senior tag

Nem direkt írtam, gondoltam hogy beszólsz majd! ;] :P

Én is XFactor beállitását használom jó csak ez a sz.r kari ha nem kicsapom az ablakon! :W

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#47729) @rglaaf


@rglaaf
veterán

(#47730) gali777 válasza @rglaaf (#47729) üzenetére


gali777
őstag

Game of Degeneration

(#47731) Gigi01


Gigi01
őstag

Köszönöm a tippeket! :)

(#47732) Bjørgersson válasza afrojack1 (#47728) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még mindig nem voltál képes letesztelni, átnézni alaposan az egész rendszert, hogy tényleg a kártya-e a hibás vagy csak te bénázol és sírsz itt nekünk?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47733) iMaverick válasza LLD (#47723) üzenetére


iMaverick
addikt

Köszi a linket. A Test Range-n teszteltem, amiket írtak. Ha magasabb fps-t nem is kaptam, de mindenesetre jó pár paramétert vissza tudtam rakni Ultra-ra, miközben egyet kellett Low-ra pakolni. Korrekt.

Persze egy 64-es szerveren majd elválik, hogy mi újság. Asszem nyomni is kell egy kis tesztet.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#47734) pendre54 válasza LLD (#47723) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Hasznos kis leírás lehet, engem is érdekelne, de ahogy ráengedtem a Google fordítót, inkább egy kabaré lett az egész. A kedvencem a "tiszta szemüveg, és a zsíros újjlenyomat".

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#47735) LLD válasza iMaverick (#47733) üzenetére


LLD
aktív tag

Igazán nincs mit. :) Már meg ér egy misét ha stabilabb a frame/sec! :K
(#47734) pendre54 :Üdv!Ja hát a kugli fordító az egy kabaré! :K "tiszta szemüveg, és a zsíros újjlenyomat".
Annak jelentése az,hogy nem játszunk bf4 et berúgva,illetve nem zabálunk közbe pacalpörit ököllel! :DDD

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#47736) regener válasza @rglaaf (#47729) üzenetére


regener
veterán

No.

(#47737) afrojack1
Akkor cry off, vissza gariba. :)
Vagy próbáltál olyan beállítást amit nem másról másolsz hanem magadnak állítod?
Nevezd át a Dokumentumok/BF4 mappád másra és indítsd el a játékot, nézd meg hogy jó lett-e ha nem akkor letörlöd az új BF4 mappát és visszanevezed a régit.

[ Szerkesztve ]

(#47737) afrojack1 válasza Bjørgersson (#47732) üzenetére


afrojack1
senior tag

Átnéztem és sz.r a kari!

SC: Herczku_Death

(#47738) @rglaaf válasza regener (#47736) üzenetére


@rglaaf
veterán

Még csak most jelent meg adni kéne neki egy kis időt:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#47739) Bjørgersson válasza regener (#47736) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hagyd, úgysem olvassa el, mert szar a kártya!4!444!négy

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47740) afrojack1 válasza afrojack1 (#47737) üzenetére


afrojack1
senior tag

Mindjárt megnézem! :) ''vissza gariba'' és mit mondjak kevés az fps játékban?...kiröhögnek... vagy kinyirom a karit! :DDD ;]

kovy: neked mi bajod? ;]

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#47741) gali777 válasza afrojack1 (#47740) üzenetére


gali777
őstag

Most tulajdonképpen mi is a baja a kártyádnak?

(#47742) seve


seve
csendes tag

Sziasztok!

BF4-hez szeretnék gépet összerakni.Intel i5 procihoz milyen VGA-t vennétek hogy jól fusson a multiplayer full hd-ben?

Horkológus

(#47743) Bjørgersson válasza afrojack1 (#47740) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ugyanazt, amit nekünk; szar a kártya!4!444!négy

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47744) afrojack1 válasza gali777 (#47741) üzenetére


afrojack1
senior tag

Most xfactor beállitásaival van 100-150fps egy szerveren ahol egyedül vagyok! Nézem a falat nem mozgatom az egeret csak a falat nézem és van 100-150fps aztán fogja és 20-30fps aztán megint 100-150 és megint 20-30 és nem csináltam semmit játékban még rosszabb, mostanába meg annyira leesi főleg mikor lőnék, (megfagy) ha sokan lövünk és darálunk láttok 3 lövést pedig már az egész tárat kilőttem, de inkább csinálok majd egy videót! :U

SC: Herczku_Death

(#47745) wjbhbdux válasza afrojack1 (#47744) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ilyen géppel lehet hogy jobb lenne ha a bf2nél maradnál

/s

(#47746) Bjørgersson válasza afrojack1 (#47744) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Képzelem milyen alaposan tesztelted a rendszert, nézted át a drivereket, stb.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47747) afrojack1 válasza Bjørgersson (#47746) üzenetére


afrojack1
senior tag

Mióta észleltem a problémát! Azóta kijött vagy 20 driver és mindegyikel produkálta de mondom csinálok majd és lefotózom hogy tudjál megint szidni! :W :DDD

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#47748) LLD válasza afrojack1 (#47747) üzenetére


LLD
aktív tag

Más játékokban is ezt csinálja?Ha igen akkor kezdjük az elején:
1.Új Os,semmi progi csak az alap dolgok játék fel ha nincs ilyen anomália örül és jáccik :D(ki szűri a vélhetően rossz progit)
2.Ha ua. akkor kártya kikap elviszed haverhoz és megnézitek,hogy ott is csinálja e ha igen akkor magától értendő gari.
3.Ha előbbi opciók közül egyik se játszik na akkor van "cumi" mert lehet végig zongorázni az egészet alaplap,táp.adattárolók.Úgyhogy kiskrapek kalandra fel sok sikert. :C :DDD

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#47749) sixpak válasza seve (#47742) üzenetére


sixpak
nagyúr

Egy 280x-el már el lehet játszogatni...a zöldeket nem ismerem, majd megmondja valaki más.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#47750) DeadMeat válasza @rglaaf (#47726) üzenetére


DeadMeat
veterán

Igen. Te nem nézed de tudod. Akkor most vagy faszságokat hordasz össze vagy hazucc mert nézed őket. Csak a haverek előtt tagadod... :P

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.