Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46601) eugabesz


eugabesz
őstag

Valaki fel tudná sorolni,mennyi mindent vacakoltunk már ezzel a félkész foshalmazzal,hogy egyáltalán lehetőségünk legyen kicsit játszani a pénzünkért??
Várom a hős jelentkezőt,aki megkísérli...sok sikert.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#46602) @rglaaf válasza eugabesz (#46601) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én belevertem már majdnem 700 órát szerintem különösebb baj nincs a játékkal mondhatni tökéletes ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#46603) eugabesz válasza @rglaaf (#46602) üzenetére


eugabesz
őstag

Belevered te a tudod midet a tudod hová.... ;] :K :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#46604) deadwing válasza eugabesz (#46603) üzenetére


deadwing
addikt

:D
Egyébként egyes szolgáltatóknál volt vmi para a külföldi vonallal... Nekem riherongy bteles adsl van, és nem értem el külföldi hostokat. Persze pont mikor mentett volna a gemcraft egy pálya után... Mrrhh. :W

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#46605) Snip3r_HUN válasza - = Zk = - (#46596) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Miért, kéményseprő vagy ? :DDD ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46606) Nxn908xxx válasza jacint78 (#46600) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Már megvan, a hosts fájlt kellett átírni. :)

(#46607) Gyula84 válasza Nxn908xxx (#46606) üzenetére


Gyula84
veterán

mit kell benne átírni?neked is be volt lassulva tegnapelőtt ugyan úgy?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#46608) kisza25 válasza afrojack1 (#46545) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

bf3-ban elég előkelő helyen volt a kés nálam, mert imádtam, hogy kijött a jobb reflexem, itt meg folyton ráfaragok én kezdek késelni és 10ből 9x én halok meg :W a másik, hogy nem lehet vágni a késsel, mikor kifogyok a lőszerből de 20cm-re vagyunk egymástól suhintok a késsel és semmi :W

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#46609) kisza25 válasza - = Zk = - (#46584) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én láttam wh aim videóját is :W
VAN der BOSS: +1 nekem is jó a játék, vn ami nem tetszik benne, de ezek nem játékhibák, mintha a csaló is kevesebb lenne kopkopkop, bár lehet csak azért tűnik úgy, mert többet járművezek, mint 3-ban :P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#46610) marilllyo válasza Gyula84 (#46598) üzenetére


marilllyo
veterán

Detto! Már majdnem hívtam a netszolgáltatót :DDD Azt hittem megint nálam van a gebasz. Öcsém pont egy LOL meccset nyomott. Újraindítottam a modemet meg a routert. Hogy szidta a valagam miatta. ;] Furcsa mód steam-ba meg bejelentkezett.

(#46609) kisza25: Nálam sincs semmi gond. Meg hát most már belevertem én is 300 órát....ki hinné el, ha "játszhatatlannak" titulálnám.

Mondjuk makrós az rengeteg van. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46611) mackosajt válasza eugabesz (#46601) üzenetére


mackosajt
addikt

1x töröltem a user.cfg file-t

Azóta csak a fekete képernyős körök közbeni kifagyás borzolja ritkán az idegeimet
A tegnapi nap kivétel volt a maga 5x kifagyásával a szerver indításakor.

Amúgy valamilyen szinten elvagyok vele. :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#46612) eugabesz válasza marilllyo (#46610) üzenetére


eugabesz
őstag

ACE 23,AK-12,Pecheneg,M-4...szinte mind ász fegyverek macro-val.Meguntam,hogy mindig ezek kerülnek ki győztesen a párharcból,hiába helyezkedsz jól,vagy lősz hamarabb....de a bilit egy killed in action borította ki,átugrottam egy korláton,az volt a bűnöm...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#46613) Bjørgersson válasza eugabesz (#46612) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mintha makró nélkül olyan nehéz lenne megfogni őket. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46614) gali777


gali777
őstag

Tudjátok, hogy a soa mit jelent hollandul? ;]

Tegnap meg még be se léptem a szerverre már elkezdte, hogy így csíter úgy csíter :D Csíter soa, minden soa-s csal, meg az összes soa-s ki lesz bannolva a szerverükről :D Aztán rólam leakadt amikor meglátta, hogy ati is belépett :D ELkezdte őt is csíterezni, meg buzdított mindenkit, hogy reportolják battlelogon és majd jól ki lesz bannolva :DDD

(#46615) Bjørgersson válasza gali777 (#46614) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A "soa" szexuális úton terjedő betegségeket jelent. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46616) gali777 válasza Bjørgersson (#46615) üzenetére


gali777
őstag

És megnézted google fordítón vagy hittél a gyereknek? :D

Mondjuk ennyi erővel lehetne subaru technica international is ;]

[ Szerkesztve ]

(#46617) Bjørgersson válasza gali777 (#46616) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egyik sem, az aids, hepatitisz, hiv, mindenhol aids, hepatitisz, hiv. A holland nyelvre viszont sokszor mondják, hogy az angol és német nyelv keveréke, úgyhogy innentől adja magát az egész.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46618) marilllyo válasza eugabesz (#46612) üzenetére


marilllyo
veterán

Lol. Ezen fegyók közül igazán egyiket sem használtam még. Rondák :D

Én azt tudom, hogy a spectator nélküli szervereket (főleg TDM) jó messzire el kell kerülni.

Pár hete írt rám egy srác BL-ogon, hogy értek e a makróhoz mert ő nem tudja beállítani. Sz@rtam rá....aztán most nézem a "timeline"-ját és a kdr-je 0,48-ról hirtelen megugrott 0,72-re. Jhajj. :U
Ez ellen igazán tehetne valamit pb.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46619) Bjørgersson válasza marilllyo (#46618) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Úgy tudom a makrót nem igazán lehet kiszűrni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46620) beers válasza eugabesz (#46612) üzenetére


beers
addikt

Macro nélkül is lehet velük érvényesülni :)!

M&N

(#46621) marilllyo


marilllyo
veterán

Én azt sem néztem meg, hogy hol kell az egeremben dpi-t állítani. Rádugtam...hozzáigazítottam a játékban az érzékenységet oszt jóvan.

Én egy x710-et cseréltem most le egy V4m-re. Az ára meg a formája miatt választottam.(Lapos fajtát csípem)..meg mert pirosan világít mint a laptopom. :U Bár sajna picit kicsinek érzem a tepsi tenyeremre.

Mondjuk jól megszívatott. Megnyomtam rajta egy gombot aztán onnantól csak burst-ökben lőtt. 2x léptem ki a játékból mert azt hittem ott nyomtam el valamit.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46622) Gyula84 válasza eugabesz (#46612) üzenetére


Gyula84
veterán

pedig ezek mind jó fegyverek.. nem kell macro főleg az m4 az valami durva mintha nem is lenne recoilja

(#46614) gali777
Ati meg biztos nyugtatta :DDD jó lesz megjegyezni majd ellövöm poénnak a hollandoknál :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#46623) eugabesz válasza beers (#46620) üzenetére


eugabesz
őstag

Persze,de macro-val könnyebb és ez kell a fiataloknak...legyen 5 ilyen a csapatban az ellenfélnél,meg két aim-os,ha megszakadsz,akkor sem tudod lehozni a kört...
Arról nem is beszélve,ami az előbb történt...s itt mutatkozik a játék hibája...
Fekszem a lapos tetőn,hallom,claptat fel a külső lépcsőn az ellen,rám születik a csapattársam,lép kettőt oldalra,felér az ellenfél,lövöm mikor megjelenik,a két-három méterre mellettem álló csapattársam lelövi,aztán rám fordul,s engem is...100 hp-m volt,lőttem,mikor felért,s ennek ellenére nem tudtunk a párharcból győztesen kijönni.Aztán 100 hp-val tovább ballagott,jó tudom,hogy ez egy bug,mert biztosan nem annyi maradt neki,de akkor is...és ezzel a foshalmazzal kellene nekünk szórakozni...kösz,inkább nem.
Mindez CTE-ben történt,most. Szvsz ennyit arról is.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#46624) Gyula84 válasza eugabesz (#46623) üzenetére


Gyula84
veterán

és ezzel a foshalmazzal kellene nekünk szórakozni...kösz,inkább nem.
erre mégis mit kellene mondani?
Viszlát :K

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#46625) Bjørgersson válasza eugabesz (#46623) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Rendszeresen elsírod magad itt a topikban, hogy mennyire szar a játék, mégis játszol vele. Miért?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46626) marilllyo válasza eugabesz (#46623) üzenetére


marilllyo
veterán

De hát basszus több mint 2x annyit nyomtál bele mint én. ~700 órát. Annyira azért nem lehet akkor játszhatatlan :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46627) DeadMeat válasza eugabesz (#46623) üzenetére


DeadMeat
veterán

a 2 éves unokaöcsém hatékonyabban használja a sirást, mint fegyvert.Az a titka, hogy olyan helyre megy sirni, ahol van eredménye. Erre nagyon gyorsan rájött, oda áll anyu/apu elé és nekik sir, akik meg tudják oldani a problémáját.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#46628) SkyS1gn válasza DeadMeat (#46627) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46629) mackosajt válasza Bjørgersson (#46625) üzenetére


mackosajt
addikt

Gabesz papi mazochista.

Ne bántsátok az öreget!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#46630) Bjørgersson válasza mackosajt (#46629) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor meg miért panaszkodik? :D Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46631) eugabesz válasza Bjørgersson (#46625) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem,nem,ez nálam teljesen rendszertelenül megy...de tényleg elég egyelőre..még Criss-el toltam egy rövid kört,CTE,hátha,de nem,elég volt..

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#46632) gali777 válasza Bjørgersson (#46630) üzenetére


gali777
őstag

És akkor benne is vagyunk a végtelen ciklusban ;] :DDD

(#46633) beers válasza Bjørgersson (#46625) üzenetére


beers
addikt

Van viszonyítási alap......
Sajnos ezt meg kell szokni!
Azért játszik vele, mert ez a "legjobb"!

M&N

(#46634) marilllyo


marilllyo
veterán

Ez a hitreg dolog ez pl k@rvára szerverfüggő. Van ahol jobban adja...van ahol kevésbé. Pl. a Gyalogék szerverén általában jól adja. Csak sajna ott nincs jármű. De van egy német szerver ahol ...mintha hc módban játszanál úgy halnak...

Most a 3 DMR-es arany assignmenttel szórakoztam...és bátran ki merem jelenteni, hogy dmr használata közben a legészrevehetőbb ha csúszik a hitbox. :W osszantó...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46635) Zolee11 válasza marilllyo (#46634) üzenetére


Zolee11
senior tag

Ezt én is meg tudom erősíteni. Néha olyan mintha a TimeShift-el játszanék, odalövök látom, hogy eltalálom, de mégsem, vagy pont fordítva mellé lövök, látom a két szememmel, hogy mellé megy pl. rpg-t, ozt mégis hit, hát dicsak buksi. Vagy dinamikus a hitbox, vagy a hitbox, és maga a jármű/gyalogos valós időben nem ott van ahol én látom. De ezeken már túltettem magam, a célzás pontossága +-20% powered by bugfield 4. :DDD

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#46636) marilllyo válasza Zolee11 (#46635) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezért nem értem sosem amikor valaki DMR használata miatt szidja a másikat.....szerintem ahhoz kell a legnagyobb skill....szutyok nagyon....de az 50 heady-t azért kéri ez a szemétláda :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46637) SkyS1gn válasza marilllyo (#46636) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Vagy az agressive reconkodáshoz :D

Ha messziről lövöldöz akkor viszont tényleg noob!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46638) marilllyo válasza SkyS1gn (#46637) üzenetére


marilllyo
veterán

Najah....az is kemény meló. Én sima red dot-tal szoktam felmenni vele lockerre vagy metro-ra. Talán ott tudtam a legjobban érvényesülni vele. Max csak 4x zoom van hozzá....de ha messze van az ellen akkor esélytelen. Ns mapokon használható a legjobban...talán....ott a kis szigetecskék körül nincs olyan nagy távolság.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#46639) Snip3r_HUN válasza marilllyo (#46636) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az alap RFB a legtutibb dmr, bolt action-ben meg a GOL Magnum 6x-os optikával, dom/tdm-re canted ironsight, conquestre meg a variable zoommal (nekem legalábbis).

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46640) SkyS1gn válasza marilllyo (#46638) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én a 6x-ra esküszök csak rohadt nehéz megszerezni hozzájuk.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46641) regener válasza SkyS1gn (#46640) üzenetére


regener
veterán

Bolt only hc, pár kör és megvan xD

(#46642) Snip3r_HUN válasza regener (#46641) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Normálon se kell több hozzá ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#46643) SkyS1gn válasza regener (#46641) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mivel bátölpeckbe van igen random...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#46644) iMaverick válasza Snip3r_HUN (#46639) üzenetére


iMaverick
addikt

Jó a GOL, de maradok az L96-nál... 8x scope-pal. Nagyobb pályán meg jöhet a hunter scope. :DD

Az DMR-k közül... Hát nemtom. Az SKS eléggé jól tolja. Talán még az EMR ami jó. (Az alap RFB nem tudta belopni magát a szívembe.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#46645) - = Zk = - válasza regener (#46597) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mert nem kel életre vmi miatt....
többszöri próbálkozásra leállt az nV driver és még újra is kellett telepítenem :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46646) Bjørgersson válasza - = Zk = - (#46645) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lepucoltál rendesen minden AMD drivert?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46647) - = Zk = - válasza Bjørgersson (#46646) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46648) regener válasza SkyS1gn (#46643) üzenetére


regener
veterán

De ha kimaxolod a fegyvert akkor biztosan meglesz.

Zéká:
Melyik driver van fent? Mert nekem működött a GF Experience 2.0-ában lévő gond nélkül, havernak is a 770-el.

(#46649) aram01 válasza - = Zk = - (#46645) üzenetére


aram01
nagyúr

mondtam én hogy nem kéne :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#46650) - = Zk = - válasza regener (#46648) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a legújabb. 335.23

(#46649) aram01
:P ;]
ha ha :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.