Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47051) Whysperer válasza regener (#47012) üzenetére


Whysperer
addikt

Azt értem,hogy csak premium kell ,de már van egy BF4-em és azon egy stat stb achik stb és azt nem szeretném elveszteni...

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#47052) DeadMeat válasza Whysperer (#47051) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem kell másik bf... a prémiummal nem tudsz magában játszani, telepiteni sem tudsz semmit az alap játék nélkül. Szóval csak premiumot kell venned a meglévő bfedhez.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#47053) Gyula84 válasza afrojack1 (#47047) üzenetére


Gyula84
veterán

tudom hogy rá gondoltál csak nem értettem miért kérdezted tőle :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#47054) afrojack1 válasza Bjørgersson (#47050) üzenetére


afrojack1
senior tag

szobára? :DD

SC: Herczku_Death

(#47055) DeadMeat válasza Bjørgersson (#47050) üzenetére


DeadMeat
veterán

Meglátjuk. Bár nem sok kedvem van mostanában gép előtt ülni nem bejövős, mikor csorog a zacsin is az izzadság :DDD
Criss: Van igazság a mondandódban :D

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#47056) SkyS1gn válasza DeadMeat (#47055) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:K Lesz ez még rosszabb is. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#47057) kisza25 válasza =HG= (#47022) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem -5-ös mindkét szemem és -2 cilinderes, szemüvegben sem látok élesen,
roh@dtul nem látok senkit spot nélkül a 24" monitoron se, nálam alap, hogy egyfolytában nyomkodom, a Q-t aki ült már mellettem tapasztalhatta, hogy be nem áll a karakterem pofáj@, mert egyfolytában spotolok:P
sőt hangra megyek sokszor és minimappra, volt már, hogy kérdezték, honnan tudtad, hogy ott van, én meg csak annyit mondtam: hallottam:P AKG füles és sundblaster hangkártya, olyan vagyok, mint a vakok, nem látok, de hallok:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#47058) marilllyo válasza kisza25 (#47057) üzenetére


marilllyo
veterán

Rutger Hauer - Vak végzet

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47059) =HG= válasza kisza25 (#47057) üzenetére


=HG=
addikt

:C Én is elég sokat nyomom a Q-t, de nagyon sokan azt sem tudják mire jó.. Az tény, ha fülessel nyomja valaki, hangra sokkal jobban figyel a játékban...

(#47060) - = Zk = - válasza marilllyo (#47058) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lál :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47061) kisza25 válasza marilllyo (#47058) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

kb ugyanez, csak IFV-vel:P
tényleg pont egy hete nincs gépem első vagyok még?:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#47062) Snip3r_HUN válasza kisza25 (#47061) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az elvonási tünetek jelentkezdtek már ? Vagy összedobtál otthon kartonból egy IFV-t :DDD ;]

(#47063) afrojack1: faltál error ;]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47063) afrojack1


afrojack1
senior tag

valaki iramos admin jöjjön gyorsan whs hackels aimos van fent!!!!
Dc platoon WhiteFlankert reportoljátok!! lát falo keresztül, leéledtem és kiléptem faltál már fejre lőtt!! :W

SC: Herczku_Death

(#47064) gali777 válasza afrojack1 (#47063) üzenetére


gali777
őstag

Bemondásra nem kickelnek/bannolnak :U ;]

(#47065) Bjørgersson válasza gali777 (#47064) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak a tiszta játékosokat szokás kirakni gyanús stat esetén. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47066) kisza25 válasza Snip3r_HUN (#47062) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem a garázsban építettem egy igazit, már az egész falu rettegésben van, este benne leszek a hírekben is:P ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#47067) =HG= válasza kisza25 (#47066) üzenetére


=HG=
addikt

" Egy helybéli rohamsisakos, fején fülhallgatóval egy IFA-ra hasonlító katonai festésű járművel szétlőtte a szomszédja csirkeólját " :)

[ Szerkesztve ]

(#47068) Snip3r_HUN válasza kisza25 (#47066) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ba**hatod ha tele van a falu mbt law-osokkal ;] De azért a bipodos kést vidd magaddal. :DDD

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47069) kisza25 válasza Snip3r_HUN (#47068) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

elvonásra visszatérve, agyalok még azon is, hogy olcsón tudnék szerezni egy i3-mat gyorsban (így hogy lehúztak 35eFt-al csak arra lenne gépfejlesztési keret) azzal talán ellennék, de lehet nyelek egy nagyot és veszek egy i5-öt még nem tudom, sz@r van a palacsintában :N

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#47070) LLD válasza afrojack1 (#47063) üzenetére


LLD
aktív tag

:DDD

(#47069) kisza25 Miért nem kötsz biztosítást?? :U

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#47071) - = Zk = - válasza LLD (#47070) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mire?! :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47072) LLD válasza - = Zk = - (#47071) üzenetére


LLD
aktív tag

Köt a bankba biztosítást!Nekem is volt ilyen problémám itt a ph án 1 szer!Felhívtam a bankot jegyzőkönyvet vettek fel,utána néztek az problémámnak,hogy valós!Igaz vagy 3 hónapra rá utalták vissza a pénzem. :K

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#47073) Snip3r_HUN válasza kisza25 (#47069) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Szóltál volna előbb, havernál volt egy 3770k + egy asus gtx760 dc2-es 85-ért a kettö egyben garanciával, bár sokáig nem kellett hirdetnie :D

Más : [Battlefield 4 Ballistic Shield - How much damage can it absorb?]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47074) - = Zk = - válasza LLD (#47072) üzenetére


- = Zk = -
félisten

arra kötöttél biztosítást, hogy elutaltál X forintot, és Te nem kaptad meg a kifizetett terméket?!
azt úgy hogy?! a bank mit csinál/t, hogy kinyomozta a Te tételes összegednél, hoyg nem kaptad meg a terméket?!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47075) Bjørgersson válasza Snip3r_HUN (#47073) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fantasztikus ez a riot shield, tényleg. :(((

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47076) LLD válasza - = Zk = - (#47074) üzenetére


LLD
aktív tag

privi

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#47077) kisza25 válasza LLD (#47076) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem is dobnál erről egy privit :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#47078) Laraxior válasza kisza25 (#47061) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem kb2 honapja... Motor se lesz iden.... De nem is nagyon hianyzik... Marhogy a gep :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#47079) M@rdel válasza Whysperer (#47051) üzenetére


M@rdel
őstag

Veszel egy ilyet. Nem reklám csak itt levan írva, hogy 'A Battlefield 4 Premium egy letölthető tartalom, futtatásához az alapjáték szükséges!'

Megkapod a kódot, origin -> termékkód beváltás.
És semmi sem változik, csak a szerver keresőben látod a DLC-ket is.
És lesz dupla XP hétvégéd, megkapsz jó kis battlepackokat, sok értelmes dologgal! :D

[ Szerkesztve ]

(#47080) marilllyo válasza M@rdel (#47079) üzenetére


marilllyo
veterán

25%-os boost-ból sosem elég :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47081) mackosajt válasza Bjørgersson (#47065) üzenetére


mackosajt
addikt

igen, és 1-2 hibásnak vélt, vagy ténylegesen hibás admin döntés miatt évekig szokás sírni azért, amit más szerverrel kapcsolatban szóvá sem tennének sokan, mert nincs meg a képességük arra, hogy megkeressék a szerver üzemeltetőit... csak a saját hazánkban dívik ez a divat, hogy oda sz@runk, ahonnan eszünk.
Majd ha nem lesz 1 magyar szerver sem, mert tele lesz mindenkinek a hócipője a folyton síró magyarokkal...

no offense, csak marhára irritáló olvasni a sok rinyát (ne érts félre, nem pont neked szól, csak 24 órán belül már a sokadik "sírás" volt) ;)

Békés gyerek vagyok, és mielőtt valaki elkezdené szidni az iramot, én oda csak játékosként járok fel! Nem én döntök a mapokról és beállításokról, sőt a kickekhez sincs közöm! Fenti mondataimat általánosságban tessék érteni, mert majd minden magyar szerverre megy a sírás... vagy itt, vagy máshol. Így nem lehet "közösséget" fenntartani.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47082) LLD válasza Laraxior (#47078) üzenetére


LLD
aktív tag

Te meg mész tudod hova... :DDD Amúgy is motort nem szezon előtt kell venni! :N Majd télen ócsobb lesz :U Remélem a csajszi megvan még. :DDD

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#47083) S1M0N


S1M0N
senior tag

(#47084) #57770240


#57770240
törölt tag

Lehet valahogy BF4-et ingyen KIPRÓBÁLNI multiban ? Nincs senkinek a haveri körömben BF4-e, ráadásul ami pénzem most van, azt is éppen másra kell fordítanom.... (Virágbolti verzió?)

(#47085) Bjørgersson válasza #57770240 (#47084) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Virágboltival nem tudsz multizni, csak single player.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47086) #57770240


#57770240
törölt tag

Kár. :( Pedig pont csak a multi érdekel :( Akkor szerintem hagyom is.

[ Szerkesztve ]

(#47087) marilllyo válasza #57770240 (#47086) üzenetére


marilllyo
veterán

~4k az alapjátékért már nem pénz szerintem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#47088) #57770240 válasza marilllyo (#47087) üzenetére


#57770240
törölt tag

Boltban kapható ennyiért vagy neten?Majd nyár végén esetleg benevezek egyre, ha boltban kapni.Netes vétel nekem kilőve

(#47089) Bjørgersson válasza #57770240 (#47088) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt Hardveraprón. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47090) #57770240 válasza Bjørgersson (#47089) üzenetére


#57770240
törölt tag

Na az ilyesmi is ki van sajnos lőve nekem.Vagy bolt vagy semmi. :| (esetleg ha Kiskunfélegyházán lenne egy ilyen eladó, akkor talán.)

[ Szerkesztve ]

(#47091) dashed válasza #57770240 (#47090) üzenetére


dashed
senior tag

Csak bankba kell menned az gondolom nem kivitelezhetetlen.
Ott befizeted az eladonak az osszeget es majd pm-ben vagy email-ben elkuldi a kodot..

(#47092) #57770240 válasza dashed (#47091) üzenetére


#57770240
törölt tag

Kiskorúként (14) gondolom nem lenne kivitelezhető ez a banki befizetés.

(#47093) Bjørgersson válasza #57770240 (#47092) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem pont leszarják a bankban, hogy még csak 14 éves vagy. Szüleid nem tudják esetleg elutalni a pénzt?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47094) #57770240 válasza Bjørgersson (#47093) üzenetére


#57770240
törölt tag

Szüleim még a Steamben sem bíznak meg, mert hogy biztos leemelik az összes pénzt a számláról. ˘˘

(#47095) Bjørgersson válasza #57770240 (#47094) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Értem, akkor csak a banki befizetés marad.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47096) DeadMeat válasza mackosajt (#47081) üzenetére


DeadMeat
veterán

Vannak ám még értelmes magyar szerverek, ahova szivesen fel is járok, ráadásként ahol még soha nem szaroztak, csalóztak kickeltek és még a sárga földig sem hordtak le, azért mert esetlegesen jobb voltam az adminnál, vagy a fiánál....(oh wait hisz ott 100x jobb játékosok vannak...Bár kissé fura, ha a szerver beállitásokkal kell rákényszeriteni a játékosokat a csapat játékra :B ) És pont nem érdekel, hogy nem értesz velem vagy mással egyet, játssz rajta, nekem nem fáj. :U Kismillió más szerver van, ahol lehet játszani, az meg hogy milyen nyelven beszél az admin szvsz kurvára mindegy.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#47097) @rglaaf válasza DeadMeat (#47096) üzenetére


@rglaaf
veterán

+1

PSN:BiZzare_0 ️

(#47098) mackosajt válasza DeadMeat (#47096) üzenetére


mackosajt
addikt

Tévedésbe ne essünk, nem kényszerítenek senkit!

Én untam meg azt, ahogy sírni tud itt mindenki...

A közösség igenis jó. Ha durcizás és duzzogás helyett az itt sírók felmentek volna inkább az IRAM TS-re, biztos másképp vélekednének.... de nekem mindegy.
Azért olyan sok szerver nincs... ami állandó lenne.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47099) - = Zk = - válasza marilllyo (#47087) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én is 4K-ért vettem.
de már bánom, mint a kurva, ki tizet fialt :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47100) LLD válasza - = Zk = - (#47099) üzenetére


LLD
aktív tag

Jobbat már úgy se találsz!(multigame)Majd talán a Bugfield SWAT pfff

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.